Talenty a equip

Odpovědět
sadodisco
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sadodisco#2679
Talenty a equip

Příspěvek od sadodisco » 06.05.2013, 12:43 hod.

Ahoj All,
jsem trošku ztracen nevím aké talenty postavil jsem tento build asi 5 mio mám ještě asi 10 mio v zásobě ale vůbec nevím talenty tak na MP5 chybí mí LS mám akorát LpH.. zde talenty a staty http://imageshack.us/photo/my-images/80 ... t055f.jpg/ a http://imageshack.us/photo/my-images/37 ... 056de.jpg/

Díky moc kdyžtak battletag sadodisco#2679

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Talenty a equip

Příspěvek od kojot » 06.05.2013, 12:56 hod.

První co udělej, tak ve hře vlez do Options -> Gameplay -> Elective mode. Budeš moct mít více skillů ze stejné kategorie. Jinak buildů je plno, určitě si dej Shadow power s runou Gloom. Pokud máš málo Discipline, tak pasivku NIght stalker, nebo sill Preparation. Pasivka Archery taky není k zahození. Potom třeba Companiona (Boar, nebo Bat, podle toho co potřebuješ). Primární skill Bola shot je v pohodě, ae dal bych tam spíš runu Volatile exposives. A pak máš naprosto nesmyslně 3 Hatred spendery. Bohatě stačí jeden. Dooručuju Elemental arrow, nebo Spike trap.
Obrázek

sadodisco
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sadodisco#2679

Re: Talenty a equip

Příspěvek od sadodisco » 06.05.2013, 13:08 hod.

Discipline mam 30 a passivky archery,perfecionist,steady aim dal jsem si elemental arrow s lighting bolts nebo je tam něco lepšího??
Sill Preparation s čím? nebo vyměnit steady aim za night stalker?

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Talenty a equip

Příspěvek od kojot » 06.05.2013, 13:25 hod.

No v tvým případě bude asi lepší Discipline řešit přes Preparation. Na Night stalkera máš málo CC a AS. Elemental arrow s runou Ball lightning je OK.

PS. Necituj předchozí příspěvek ;) . Nodpovídej přes "Citovat", ale přes tlačítko "Opovědět", který je vždy vlevo dole pod posledním příspěvkem :) .
Obrázek

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Talenty a equip

Příspěvek od sgtmajfoley » 06.05.2013, 13:59 hod.

Skus tento build: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... eYf!caYacb

Mas tam Shadow Power na healovanie (dava ti to 15% LS a este redukuje dmg)

Boar Companion ti to tankuje (teda obcas) a dava ti resisty.

Preparation mas na doplnenie discipliny.

Spike Trapy na velke skupinky a elitky, Ball Lightning ako vseobecne AoE, Hungering na vsetko ostatne single target a hitovanie offscreen.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

sadodisco
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sadodisco#2679

Re: Talenty a equip

Příspěvek od sadodisco » 06.05.2013, 15:54 hod.

A co je lepší 2hand zbraň nebo 2x1hand trošku jsem to vyzkoušel mám 130kdps CC 48% CD 401% 52kHP resisty 650+ LS 0 LpH 780 harterd 125 regen 8.18 per/s netopejrem a discipline 30 regen 1per/s ale to killování mobů se mi zatím nezdá...

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Talenty a equip

Příspěvek od sgtmajfoley » 06.05.2013, 19:48 hod.

2-hand zbran na pomale utoky s velkou dmg + velke krity vdaka bonusu z archery (napr. na impale, pasce atd a napriklad na hungering, ktory da dmg pri kazdom crit hite),
1-hand zbran na rychle utoky s mensou dmg + castejsie krity vdaka bonusu z archery (napr. bola shoty, rapid fire atd...)

2x 1-hand zbran rychle utoky s mensou dmg ale vykompenzovane neskutocnym crit hit dmg bonusom NO POZOR: prichadzas o par veci a to vitalitu na tulci a tak isto o crit chance (mas rovnako akoby si mal 2-hand, teda co ti archery da to ti tulec zobral) a trosku AS. No nie je nad 700% CH :)

EDIT: 2x 1-hand sa oplati iba pokial mas obe zbrane s CH + socketom (Calamity + Dannete Spite)
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“