DH na HC

Odpovědět
nitro
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nitro#2700
DH na HC

Příspěvek od nitro » 15.06.2013, 23:05 hod.

Ahojte, teraz som dorazil na Inferno na HC (PL2) a chcel by som sa váš opýtať čo by som mal urobiť, aby som mohol hrať MP1 aspoň Act I s pokojom v duši :-)
Lebo bez MP tam sotva na niečo narazíte :( a zbieranie PL ide ako v lete na saniach :(

dík všetkým za rady

Uživatelský avatar
Wozungr
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wozungr#2703

Re: DH na HC

Příspěvek od Wozungr » 18.06.2013, 13:58 hod.

Ahoj,

pročti tento članek a myslim, že maš vyhrano. Za malo goldu hodně muziky. https://www.diablofans.cz/685-build-hc-demon-hunter.html

Přečti si i komenty taky jsou tam některe konstruktivni pointy.

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: DH na HC

Příspěvek od Frozen » 19.06.2013, 06:57 hod.

Ahoj, já jsem hrál na HC DH, než mi umřel (při levelování kamaráda, díky lagu) MP3 s 60 dps (papírově, skutečnost bez turretů cca 520 s oběma turrety cca 890) s tímto buildem:

Build

Důležité je pro tento build mít itemy na hatred regen + windforce, který má socket, případně CD a vysoký knockback (ale většinou vše leží jen se na to podíváš) + Dead Man's Legacy s critem na rapid fire. Výše uvedené věci seženeš velice levně.


Průběh boje je jednoduchý: přiběhneš zaklekneš hodíš turret, marku, shadowpower a jen držíš rapid fire (nemačkat! lepší se s tím otočit než přestat střílet a začít znova, kvůli spotřebě hatred).

Pokud se dostaneš do potíži pak je tu vault, který tě společně se stunem dokáže z bryndy vytáhnout. Ale s nahozeným shadow powerem nebudeš mít nejmenší problémy ustát téměř cokoli, a díky tomu kolikrát ti critne rapidfire.... budeš mít disciple téměř full díky night stalkerovi.
Obrázek

FŁou
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:FŁou#2183

Re: DH na HC

Příspěvek od FŁou » 19.06.2013, 15:53 hod.

nevychadza na dmg lepsie archery ako Ballistic pasivka? nieze by sa mi to chcelo pocitat, ale myslim ze 15% dmg pri pouziti bow vychadza lespie ako bonus na raketky. A osobne by som miesto marky volil na hc preparation s runou na HPcka, predsa len spatne zmrznut alebo podobne svinstvo sa moze stat kedykolvek a potom ten heal je na nezaplatenie a daleko pohotovejsi ako refreshnutie shadowpower a dohealovat sa cez rapid fire.

nitro
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nitro#2700

Re: DH na HC

Příspěvek od nitro » 19.06.2013, 16:04 hod.

Ako myslíš?? vymeniť Prepration namiesto Shadow Power??
A tomu začiatku som nejako nerozumel, ako pasívku mám Archery....alebo si mal namysli aj to vymeniť??

FŁou
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:FŁou#2183

Re: DH na HC

Příspěvek od FŁou » 19.06.2013, 16:15 hod.

nitro píše:Ako myslíš?? vymeniť Prepration namiesto Shadow Power??
A tomu začiatku som nejako nerozumel, ako pasívku mám Archery....alebo si mal namysli aj to vymeniť??
namiesto marked of death dat preparation a mne to ukazuje v tom builde ako pasivky: nightstalker, perfectionist a ballistics. Bez Shadow power by to bola samovrazda :)

myslim k tomu buildu co pastoval Frozen

Jop a Shadow power nahadzovat skor ako rapid, bo ked uz sa channeluje rapid a zapne sa az potom tak nehealuje. Ked sa zapne predtym tak healuje aj po spadnuti po cely cas channelovania. Asi mensi bug by som povedal.

nitro
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nitro#2700

Re: DH na HC

Příspěvek od nitro » 19.06.2013, 23:01 hod.

Tak neviem či ti ukazuje to čo mne, ale ja používam skoro od začiatku Inferna toto:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/nitr ... o/28624813

a dík za pripomenutie ako to chodí, dáko si veľa nemám odohratého za DH :-)

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: DH na HC

Příspěvek od Frozen » 20.06.2013, 06:16 hod.

FŁou píše:nevychadza na dmg lepsie archery ako Ballistic pasivka?
Já to počítal a je to takhle: runa Ballistics vychází lépe při použití 1 nebo žádného turretu, při použití dvou turretů vychází lépe Archery.

Ballistics by totiž mělo mít vliv i na rakety z rapid fire, což je hodně znatelné.
Preparation jsem nedával, protože v boji máš zapnutý permanentně SP a ten tě healuje až až. Na únik před zmrznutím slouží Vault, který navíc stunuje.

Ono možná takhle ten build vypadá hrozně, ale pokud si ho člověk zkusí s tím, že si sežene věci na hatred regen + luk + dead man's legacy s rapid fire crit, tak je to velice návykový build. A opravdu se nebojte toho, že nemáte hatred generátor.
Obrázek

Uživatelský avatar
vincdrago
Fallen Shaman
Příspěvky:70
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vincdrago#1334
Bydliště:Morava

Re: DH na HC

Příspěvek od vincdrago » 20.06.2013, 11:57 hod.

jinak bonus co přidává Sentry - Guardian Turret se nestackuje, ikdyž budete stát v obou sentrynách tak máte pořád 15%

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: DH na HC

Příspěvek od Frozen » 20.06.2013, 12:21 hod.

ano, ale jeden pro tanka a jeden pro ranged dps se hodí :), ale většina bojů probíhá s jedním turretem, páč než dojde CD na další, tak vše leží.
Obrázek

nitro
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nitro#2700

Re: DH na HC

Příspěvek od nitro » 20.06.2013, 14:56 hod.

tak ako tak čítam, už sa v tom pomaly strácam :-)
vyššie som dal btag, čo myslíte je to dobré tak ako to je? alebo to mám nejako pomeniť??

FŁou
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:FŁou#2183

Re: DH na HC

Příspěvek od FŁou » 20.06.2013, 16:08 hod.

vincdrago píše:jinak bonus co přidává Sentry - Guardian Turret se nestackuje, ikdyž budete stát v obou sentrynách tak máte pořád 15%
to keby sa stackovalo tak by to bolo mierne op kedze s pasivkou a daju mat turrety 3 a este k tomu pripocitat redukciu zo shodow power, to by bolo trosku moc, kazdopadne by som si nestazoval ale vsetci krom DHcok isto :)

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“