Magic Find...

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pantadeas
Fallen Shaman
Příspěvky:51
Re: Magic Find...

Příspěvek od Pantadeas » 07.02.2013, 16:32 hod.

Chlape čteš ty vůbec, co píšu? :)
Ano když chceš něco porvonávat musíš to porovnávat podle MF a když budeš mít na gearu 0MF tak bude tím, co udává rozdíl v MF právě PL. Rozumíme si? Samozřejmě jde to udělat i jinak, já jen navrhl jeden z možných způsobů.

Další věc MP, ano MP ti dává MF nicméně mimo bonusu do MF, dělá na infernu ještě jednu věc a to je šanci na bonus item. Proto ačkoliv máš dvě postavy s jednou hraješ na MP0 a s druhou na MP2 a na jedné máš 300+0MF a na té druhé 250+50(z MP2), tak to nemůžeš porovnávat, protože díky +bonus itemu na mp2 ti padne více itemů.

Poslední věc a skutečně nechci slovíčkařit, ale je to podstatné. Jde mi právě o to jak hra rozlišuje kvalitu. Jak říkám, je to podle toho kolik má item affixů a jakou ty affixy mají hodnotu. Co se týče Ilvl tak od jistého patche můžou všechny itemy ilvl 60+ narollovat stejné hodnoty affixů. Takže je jedno jestli máš ilvl 61 nebo 63 oba můžou být stejné dobré.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Magic Find...

Příspěvek od Kuki10 » 07.02.2013, 16:39 hod.

Jen dodam.aby to nekoho nezmatlo, v actu 1,2 musis hrat aspon MP1 aby mohly mit vsechny itemy top roll.
V actu 3 je to jedno, tam muzes hrat i na MP0 a itemy muzou mit top roll, protoze lvl monster tam je 63 tak jako tak.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Pantadeas
Fallen Shaman
Příspěvky:51

Re: Magic Find...

Příspěvek od Pantadeas » 07.02.2013, 16:45 hod.

Ano to jsem zapomněl dodat díky :)
Obrázek

Uživatelský avatar
peter10
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PetKiller10 #2658

Re: Magic Find...

Příspěvek od peter10 » 07.02.2013, 17:25 hod.

o co ti ide? :-) napisal som: "jedine podla MF(je jedno z coho ho mas) na konkretnom MP", takze to iste co ty, a viem ze na vyssich MP je sanca na pad dalsieho itemu, nemusis to opakovat 3x. Delaily ze budes behat tu istu trasu tiez nemusis pisat to je jasne ze nebudeme porovnavat dve rozne... V mojom prvom prispevku som tvrdil iba to ze mi padaju kvalitnejsie itemy s vysokym MF a to na zaklade stoviek odohratych hodin bez MF a s MF, opakujem este raz ze urcite sa vyssi MF oplati. AK mas potrebu si nieco dokazovat a testovat nech sa paci, ja ti tvoj nazor ani youtube neberiem.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pantadeas
Fallen Shaman
Příspěvky:51

Re: Magic Find...

Příspěvek od Pantadeas » 07.02.2013, 19:14 hod.

Jde mi o to, že jsme se zjevně nemohli domluvit, tak jsem to chtěl vysvětlit jasněji :)
Obrázek

Uživatelský avatar
peter10
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PetKiller10 #2658

Re: Magic Find...

Příspěvek od peter10 » 07.02.2013, 20:06 hod.

ok dohodnute:-) vela ludi tu tvrdi ze sa neoplati hrat na vyssich MP ako 0-1 a mat MF ze to nestoji za to, ja som bol toho isteho nazoru ale teraz ako som presiel na WD, hovorim si dam tomu este sancu ako som prehupol cez 400 zrazu iny svet............
Obrázek

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Magic Find...

Příspěvek od Ride » 10.02.2013, 08:19 hod.

MF pres 400 jiny svet? Ha ha ha dobrej for nebo jsem to nejak spatne pochopil? Ja presel z MP7 zpet na MP3, i kdyz jsem zastancem vyssich MP

1 - je to rychlejsi
2 - nepada mi to uplne stejne, ty dve pouzitelny veci na 7ku byly asi nahoda a uz to bylo dááááávno
3 - kdyz to pada je to blbost, ale i ta potesi. ted 5 poslednich runu 3a ani ťuk

Diky bonusovymu itemu jsem mel vic zlutych blbosti, ale to je vsechno. Z meho pohledu zadna dalsi vyhoda. A to jedu s max. MF, tak kde jsou nebo pri MP7 byly ty "top" rolnuty veci? Jasne nebylo to na MP10 ale i tak mohl treba 1 amutet za tu dobu padnout...

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Magic Find...

Příspěvek od Ride » 10.02.2013, 08:22 hod.

jinak bych teda prejmenoval nazvy diskusi o MF na brečící koutek, protoze to stejne o ničem jinym neni.

(ja si taky rad zabrečím, jak je to MF na hhhh a nepada to)

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: Magic Find...

Příspěvek od esopeso » 11.02.2013, 08:01 hod.

Kdyby z rovna mechaniku mf nechali z D2 bylo by to mnohem lepsi :-) nééé každá inovace je ku prospěchu :-)
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596

Re: Magic Find...

Příspěvek od Qwadrax » 12.02.2013, 22:23 hod.

:wave:
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“