Výpočet Damage

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Odpovědět
Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890
Výpočet Damage

Příspěvek od coyd » 01.07.2013, 00:13 hod.

Uz delsi dobu mi vrta hlavou jak vypocitat dmg spelu/skilu aby to opravdu sedelo.. jako modelovy priklad vemu treba Soul harvest u WD kdy tooltip rika ze dava 230% weapon dmg. Jen dodam ze to neni channeling spel ale skil na jeden klik ;)
Pouzivam ted rubin a rozpeti dmg na zbrani mam 901-1447 takze tu nejvyssi hodnotu pouziju abych dostal maximalni mozne zobrazene cislo takze

1447 x 33.61(bonus z int) x 2.3(soul harvest) = 111,857dmg(non crit) a pro crit je to jeste x 3.34(334%chd)= 373,602dmg

Nicmene crity mi bez vsech bufu apod ukazujou klidne 700K tak kdo mi to osvetli ? Dik ;)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Výpočet Damage

Příspěvek od casperdeluxe » 01.07.2013, 07:33 hod.

Mrkni na d3up.com
Tam máš ukázaný u každýho skillu, kterej používáš, kolik dáš non crit minimálně a kolik maximálně. stejně tak ti to ukáže i crit. Musíš počítat i s AVG DMG na offhandu, amuletu, prstenech....Když to všechno sečteš, tak se dostaneš na jiný čísla

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Výpočet Damage

Příspěvek od casperdeluxe » 01.07.2013, 07:54 hod.

Já teda WD nehraju, takže neznám jeho skilly. Ale u toho skillu je to těžko spočítatelné. Protože jsem mrknul na ten skill a tam získáváš ještě bonusy asi 130int za každého ovlivněného nepřítele. A ještě je potřeba počítat s %dmg z bot a amuletu. To máš ještě x1,14. Zkus to počítat na jiným skillu. Sečti všechen max avg dmg ale. A spočítej to tak jak jsi to počítal. Já jsem to zkusi spočítat u tebe a vyšlo mě to nějakých 590k na crit. Ale nezapořítám tam ty bonusy z toho skillu.
Každopádně jak říkám. Mrkni na d3up.com.
Pokud tam nejsi reglej tak se regni, přihoď si tam WD a prolez to. Vše je tam pěkně rozepsaný.

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Výpočet Damage

Příspěvek od coyd » 01.07.2013, 10:09 hod.

Jo vidis to je fakt ze jsem nezapocital avg dmg co mam na itemech tam mi utika ranec dmg a procenta z bot a amulu se asi taky pocitaj. jinak mas pravdu s tim 130int za kazdeho nepritele ale ja to testoval vzdy pri uplne vybitem stavu jak jsem psal "bez bufu" .. zkousel jsem to ted pocitat a s tim 590k mas recht tak nam jeste lita par cisel do tech 700k.. ani kdybych zapocital ten int buf ktery vlastne v dobe kliku jeste neni aktivni dostanu se na 615K
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Výpočet Damage

Příspěvek od casperdeluxe » 01.07.2013, 10:39 hod.

odpoledne na to mrknem :). ted jsem v praci a nemam na to čas.

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Výpočet Damage

Příspěvek od casperdeluxe » 01.07.2013, 12:37 hod.

Tak jsem na to teď koukl ještě jednou. A jak říkám. Zkus to počítat na jiným skillu. Ty tam máš ještě runu, že ovlivněný nepřítel dostane dodatečně poškození za 70%. Což se podle mě do toho taky počítá. Takže jestliže jsme spočítali crit za cca 590k, tak by toto bylo ještě za dalších cca 180k. Takže to už by sedělo. + teda ještě bonus k té inteligenci.

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“