Bounty normal farma

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Odpovědět
Santa
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bounty normal farma

Příspěvek od Santa » 31.03.2014, 21:14 hod.

Nevim co se stalo, ale po par dnech co jsem si expil novou postavu na 70 a chtel jsem si zajit na par bounty runu na normal me nemile prekvapil fakt, ze v public hre kdyz se ke komukoli portnu a chci spolecne s ostatnimi projet dany akt....tak me kazdy zjebe co tam delam at mazu jinam :D

to uz je z noveho diabla opet jen grindovacka a lidi takto masivne prahnou po keskach? me z nich paradoxne pada mene veci nez z elit a bossu ktere normalnim prochazenim zabijim, cili je to imho dost kontraproduktivni,alespon pro me. Nehlede na to ze zabavnost je ta tam kdyz je kazdy v jinem aktu a hraje vlastne solo...to asi nebyl ucel hm? Ze by kandidat na nejblizsi hot fix?

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Bounty normal farma

Příspěvek od Javurek » 31.03.2014, 22:52 hod.

Kašli na public kašpary .) najdi si nějakou komunitu nebo klan na společné hraní .)

Grca
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Bounty normal farma

Příspěvek od Grca » 01.04.2014, 05:06 hod.

santa není přece nic jednoduššího než leavnout hru a připojit se do jiné. Asi jsem měl štěstí ale na T1 lidi nějak nechtějí chodit sami

Santa
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Bounty normal farma

Příspěvek od Santa » 01.04.2014, 06:33 hod.

leavnout hru jsem samozrejme zkusil,ale z 10 pokusu to bylo vsude stejne a jak i nazev topicu napovida mluvim o normal obtiznosti, s cerstve vylevelenou postavou bez equipu asi na torment nepolezu :) schvalne si to zkuste , tezko narazite na normal hru kde by byl ochotny nekdo hrat klasickym zpusobem a prochazet to spolecne, okamzite vas poslou nekam jakmile se k nekomu priblizite a kick ze hry je jen otazkou casu :))

komunita nebo klan neni nic pro me vzhledem k mym casovym moznostem, holt si dam normal solo a budu doufat ze co nejdriv najdu equip abych mohl prejit na vyssi obtiznosti kde snad uz bude vse tak jak to ma byt....

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Bounty normal farma

Příspěvek od Bit » 01.04.2014, 10:57 hod.

Vidím to v klanu na normal se pouze farmí truhličky... Ale většinou stačí napsat do chatu a dycky se najde někdo kdo má chuť si normálně zahrát
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Bounty normal farma

Příspěvek od v0kurka » 01.04.2014, 12:43 hod.

Jako je otázka, co je normálně si zahrát. Pro mě, když hraju bounty, tak chci rychle plnit questy. Lokace většinou probíhám a jdu pouze za odměnou. Pobijeme jen elitky, co se vyloženě nabízí. Až mě to přestane bavit, otevřeme si pár nephalor riftů a tam je mnohem lepší prostor ke kosení elitek než v "normální" mapě. Je to asi hodně o úhlu pohledu. Neodsuzuju žádný způsob, jen není divu, že jen tak nenajdeš někoho s podobným náhledem na věc.

Uživatelský avatar
Davos
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kodlak#2557
Bydliště:Písek

Re: Bounty normal farma

Příspěvek od Davos » 01.04.2014, 21:00 hod.

Já když plním bounties tak cestou zabíjím téměř vše, už jenom proto že většina legendárek mi padla na cestě k bounties :D Jinak normal bounties se vyplatí chodit do té doby, než budeš mít equip na T1, což není tak těžký sehnat. Na T1+ si najdi kamarády/klan se kterými budeš chodit, lepší než nějaký public creepy.

Santa
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Bounty normal farma

Příspěvek od Santa » 02.04.2014, 08:18 hod.

No coz o to ja si poradim, je mi jasne ze na vyssich obtiznostech uz to bude asi jinak, jen me zarazi ze nekoho podobne hrani bavi. Z vlastni zkusenosti po otevreni asi 40 bounty cache mi padla jedna legendarka a to jeste k nicemu, pritom z monster mi jich padlo neco pres 10. Pochopil bych, ze se nekdo zene za odmenou, ale tady je jasne, ze cache takrka zadnou odmenu nezarucuji, tudiz efektivita toho ze jde kazdy sam tak aby bylo co nejdrive 5 beden v dane hre, je vlastne nulova. Nebo mam jen ja takovou smulu ze mi ty bedny krome crafting materialu a rift keys nic nedaji?

Grca
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Bounty normal farma

Příspěvek od Grca » 02.04.2014, 09:11 hod.

santa solo T1 a parta T1 je velký rozdíl, je to podstatně jednodušší pokud si DPS na dálku žádný extra eq nepotřebuješ, crusader, barbar, monk to mají horší ti se k těm příšerám přiblížit mosí

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Bounty normal farma

Příspěvek od Bagr13 » 02.04.2014, 09:20 hod.

NO my taky farmime krabicky, ale hrajeme HC, tam to ani moc jinak nejde, ono je to o stesti, my vcera ve dvou oterirali asi 14 krabic a padly 4 leg.
NEvim jestli to opravdu pomaha ale ja je otviram na Tormentu (i kdyz je nafarmim na normla) a je fakt ze nekdy padne o 1 lepsi gem.
Me treba padli bodky, viz. muj Křížák :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Bagr ... o/39855219

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: Bounty normal farma

Příspěvek od cabes » 02.04.2014, 09:27 hod.

ja som o farme bounties na normal pocul prvy x teraz cez vikend a bol som to s partou jeden a pol hod.nebavilo ma to uz po pol hodine a po nafarmeni 20 chase som ich otvoril a uz som normal viac nehral:D nuda je to a stych chase mozu padnut len urcite legendarky aj to este podla actov je podelene..ring co som chcel(bonus set-1req) my padol este pradtym takze hram vsetko na torment1.na torment1+ sa opatia max bosovia na hellfire ring koli vysiemu % drop.

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“