Drop setu

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Odpovědět
Bohemia
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bohemia#2816
Drop setu

Příspěvek od Bohemia » 08.10.2014, 07:37 hod.

Ahoj, nevíte co udělali s dropem na set?? Když mám FULL, přestane mi daný set dropovat. Kadalu jsou zatím nezkoušel,ale stejně mi to přijde hodně nelogické. Jelikož každý kdo neco skládá,tak je rád za každej drop a složí to i z crapů, poté obměňuje. Bude se s tím něco dělat, nebo to tak blizz hodlá nechat, díky za odpověď.

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Drop setu

Příspěvek od hanacius » 08.10.2014, 07:46 hod.

S dropem setu se podle mě nestalo vůbec nic... Věci padají pořád stejně. Ikdyž mám složenej celej set - padá vesele dál.
Tvůj příspěvek patří spíš do vlákna "Zeď nářků"

Bohemia
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bohemia#2816

Re: Drop setu

Příspěvek od Bohemia » 08.10.2014, 07:50 hod.

Sry je možné že jsem to napsal jinam. Ale kámoš má úplně stejnej problém,,,, set co má složenej už mu přestal dropovat. Oba sme nahráli spousty hodin a od té doby co jsem to složi, tak ani jeden kousek. Je to od té doby co vyšlo 2.1.1

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Drop setu

Příspěvek od HELLERcz » 08.10.2014, 08:47 hod.

Nesmysl ... to jsi oběť nějaké smůly .. nic víc :D

Já mám setů i záložních v truchle z daného setu ... takže tak.

Mě zase nepadl vůbec rama gift no :D
Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Drop setu

Příspěvek od hanacius » 08.10.2014, 09:30 hod.

Přesně. Takovéto teorie o tom, jak něco nepadá nebo naopak padá až po "prošťouchnutí" (viz. téma se stejným názvem) je naprostá hovadina.
Hra má prostě svůj vlastní mechanismus (RNG) dle kterého dropují předměty. A tento systém podle mě nejde nijak ovlivnit.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Drop setu

Příspěvek od Mlok » 08.10.2014, 09:59 hod.

Jak už bylo napsáno, tak nový drop není nijak závislý na tom co už padlo dříve nebo co nosíš na sobě.

FB rukavice i magefisty mi poadají pořád jak na běžícím pásu i když je mám a nosím (buď nosím jedny nebo druhé dle situace). Bohužel z toho pořád nemůžu vymlátit potřebný roll (hlavně u magefistů, FB tak špatné nemám).

Bohemia
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bohemia#2816

Re: Drop setu

Příspěvek od Bohemia » 08.10.2014, 11:45 hod.

Mage jsou leg ne setové. Já se bavím o setu. To je ale zajímavé že nejsem jediný kdo má s tímhle problém. Dříve mi padala Zunni každou chvíli ale od té doby co je 2.1.1, tak ani jednou. A jak říkám, už mi to potvrdilo více lidí co má stejný problém. Není to žádná teorie,ale holej fakt. Mi neříkejte že by mi nepadl ani jeden kousek za X desítek hodin.

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Drop setu

Příspěvek od hanacius » 08.10.2014, 11:59 hod.

Nechápu co chceš slyšet..? Jestli máš podezření na úpravu dropu ze strany Blizzardu tak jim napiš. Jestli se dočkáš odpovědi, tak určitě takové, že k žádné úpravě nedošlo...

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Drop setu

Příspěvek od Mlok » 08.10.2014, 12:11 hod.

Náhoda je náhoda, takže se samozřejmě může stát, že někomu delší dobu nepadne žádný kousek setu. A vždy se v tom množství hráčů najde někdo, kdo je v něčem extrém (ať už na jednu stranu, že mu něco nemůže dlouho padnout, tak i na druhou, že někomu padne větší mnžství hodně unikátních předětů).

Magefisty a FB rukavice jsem uváděl jako příklad proto, že utrácím u Kadalay především za rukavice a tedy těch mi padá opravdu hodně kusů. Ze setovek jsem měl tedy za poslední dobu opravdu hodně kusů FB rukavic (FB rukavice padají více než magefisty, mají aktuálně dvojnásobnou šanci na drop než magefisty). A to samozřejmě není jediný kousek. FB helem, shoulders, armor, bot mi napadalo také více kusů v poslední době (i když samozřejmě o dost méně, když je nekupuju u Kadaly), i když ani u jednoho ne lepší roll než nosím (jen u armoru, ale ten nepoužívám vůbec když hraju se Cinderocatem). Jen FB boty už mi delší dobu nepadly. FB offhadnů také několik, ale zase žádný lepší než nosím.

Vyr's set mi napadal také spoustu nových kusů, i když ten aktuálně nepoužívám (v truhle ale mám komplet minimálně 2x, abych měl různé varianty statů).

Je to ale pořád dokola. Neustále si na fórech někdo stěžuje, že Bliz. upravil drop jakmile mu chvíli něco nepadá.

Bohemia
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bohemia#2816

Re: Drop setu

Příspěvek od Bohemia » 09.10.2014, 04:38 hod.

Tak ono to není chvíli ale skoro měsíc, a když nahraju 4-5H denně, tak už je to trochu podezřelé. Zvláště když mi to potvrdilo více hráčů. Chtěl jsem tedy jen vedět, jestli náhodou v tom není nějakej bug či něco o čem se vím. Teď už vím že štěstí holt není na naší straně :) Zkusím jinou postavu a uvidíme. Každopádně Mlok díky za rozumnou odpověď. Díky

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Drop setu

Příspěvek od witekcz » 09.10.2014, 08:02 hod.

Mam kompletní Helltooth set a poslední dobou mi od Kadaly chodí rukavice z tohohle setu místo T&T ;) Máš prostě smolíka ;)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Drop setu

Příspěvek od Kuki10 » 09.10.2014, 08:05 hod.

A vám něco padá?
Já mam 90% gearu od kadaly bohužel.....
Každa postava max dva dny.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Drop setu

Příspěvek od witekcz » 10.10.2014, 08:21 hod.

Popadal mi Zuni set, helma několikrát, Helltooth padá furt a od Kadaly mam asi 100 rukavic z tohohle setu, Jade mi chybí asi dvě části, ale helma mi padla taky snad stokrát. Mask of Jeram 3x. Nestěžuju si =)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“