Kam zmizelo bindování? Že by konzole.

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Bromus
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Kam zmizelo bindování? Že by konzole.

Příspěvek od Bromus » 17.05.2012, 13:44 hod.

no to je ale pěknej hnus velebnosti :D dík za info o tom sem neměl ani tušení .. :D takže to radši namíchat skilly pomocí elective mode, a od začátku do konce na to nešáhnout, díky za info to se dycky hodí ...

ještě jeden dotaz procházení mezi jednotlivejma actama .... jako bylo v DII přez portál tu nějak funguje ? já to totiž nenašel ....
Obrázek

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Kam zmizelo bindování? Že by konzole.

Příspěvek od AJey » 17.05.2012, 13:54 hod.

Porid si herni klavesnici kde tvuj pozadavek bude vyslysen ... to co popisujes sem delal celou betu bez problemu ...
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
JokerLuk
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Joker#2578

Re: Kam zmizelo bindování? Že by konzole.

Příspěvek od JokerLuk » 18.05.2012, 07:22 hod.

Bromus: Ne. Musíš přes quest.

Boleslav
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Kam zmizelo bindování? Že by konzole.

Příspěvek od Boleslav » 20.05.2012, 09:21 hod.

Mně přijde 6 skillů dost, ale je pravda, že u některých bych ocenil možnost je házet na pravé tlačítko myši (tzn. mít jich 6, ale z toho třeba 3 moci přepínat na myš). u skillů jako jsou pokřiky nebo dupnutí do země mi to nevadí, ale u skillů, kdy musím zaměřovat by se to hodilo - když totiž u takových skillů zmáčknu klávesnici, jsou navigované směrem, kterým se zrovna postava dívá - potom musím stejně použít myš, abych je usměrnil. Například leap mi v tomto přijde nešikovný, protože abych skočil, musím myší ukazovat na místo, kam skočit chci (tzn. nemůžu útočit na nepřátele, kteří jsou zrovna u mě - pokud nechci skočit jen o pár centimetrů kvůli fury) a zároveň s tímto ukazováním stisknout tlačítko. PS: Vím, že to tak není a nebude, jen jsem chtěl zmínit svůj pohled.
Věčný začátečník nejen ve světě Diabla.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Kam zmizelo bindování? Že by konzole.

Příspěvek od Reve » 21.05.2012, 12:34 hod.

je mozne si vybrat do 6 skillu treba dva z jedne vetve ?Nejsem ted u PC tak to nemuzu vyzkouset...nebo elective mode umozni akorat prehodit treba 2 misto 1 ?

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Kam zmizelo bindování? Že by konzole.

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 21.05.2012, 12:35 hod.

je to možný :)
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“