Hledám HC bezdětný clan :D

Vše o Klanech a Guildách.
Blastr
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blastr#2205
Bydliště:Ostrava
Kontaktovat uživatele:
Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od Blastr » 11.02.2015, 11:31 hod.

Ahoj všem,
hledám clan , který mi nabídne skvělou herní hardcore komunitu, kteří se nebudou stydět zajít na komunikátor a pořádně si užít hru. Mám na mysli páteční sezónu č.2 . Jsem zkušený hráč a diablo je pro mě srdcovka, neboť jsem hrál i předešlé díly, počínaje Diablem 1 od prvního dne vydání, taktéž Diablo 2 a Diablo 3 jsem si kupoval den před vydáním a to v půlnočním prodeji :D Mám odehraných přibližně 850 hodin, nejvíce však za WD. Sezónu 2 chci startovat za Paladina, neboť jsem ho ještě nehrál. Kdo by měl zájem o zkušeného a aktivního hráče, nechť napíše do pm nebo na battlenetu. Předem díky ahooooj :wave:

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od Cartman » 11.02.2015, 11:33 hod.

OT: tebe za ten spam sezerou za ziva :D

Blastr
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blastr#2205
Bydliště:Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od Blastr » 11.02.2015, 11:36 hod.

Mám za to, že v pátek od šesti mě zde už nikdo neuvidí :lol:

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od hulkxxxl » 11.02.2015, 12:50 hod.

skušenej hráč by měl vědět, že žádnej paladin v D3 není :D (sorry ale nedalo mi to)

a s tím bezdětným klanem a ještě co pojede S2 ti přeji GL (myslím že většina hráčů zde jsou otcové od rodin)

PS: paragon 34 a 95?
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
moonfear
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Bydliště:Frenstat pod Radhostem

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od moonfear » 11.02.2015, 14:07 hod.

850 hodin.... hmmm.... pan je asi masér, a to sem si říkal jak je mych 1000+ hodin uboze rekreační záležitost, tak mne napadá, už ten chudák zjistil že S2 začíná večer a ne ráno?
Using Tapatalk

Blastr
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blastr#2205
Bydliště:Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od Blastr » 11.02.2015, 17:21 hod.

moonfear píše:850 hodin.... hmmm.... pan je asi masér, a to sem si říkal jak je mych 1000+ hodin uboze rekreační záležitost, tak mne napadá, už ten chudák zjistil že S2 začíná večer a ne ráno?

Mě toliko hodin stačí bohatě, protože bych se pak nemohl věnovat real životu a ostatním hrám.. a chudák ? Hlavně se schovej za ikonku..v reálu by jsi mi řekl pouze dobrý večer :D
Naposledy upravil(a) Blastr dne 11.02.2015, 17:31 hod., celkem upraveno 1 x.

Blastr
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blastr#2205
Bydliště:Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od Blastr » 11.02.2015, 17:30 hod.

hulkxxxl píše:skušenej hráč by měl vědět, že žádnej paladin v D3 není :D (sorry ale nedalo mi to)

a s tím bezdětným klanem a ještě co pojede S2 ti přeji GL (myslím že většina hráčů zde jsou otcové od rodin)

PS: paragon 34 a 95?

Jj palach není, ale určitě tušíš, jaký char jsem měl a mám na mysli..asi ho jinak nedokážu nazvat než paladin . Para 34 je jeste lvl 60 nondatadisk postava, kdy byl para max 100.. i itemy tomu odpovídají. Ale proč obhajovat něco, co vidím a chci vidět jen já :D

PS : Bezděným klanem bylo myšleno doslovně "clan bez dětí"...

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od witekcz » 11.02.2015, 19:50 hod.

Ban him before it lays egss.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Blastr
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blastr#2205
Bydliště:Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od Blastr » 11.02.2015, 20:19 hod.

witekcz píše:Ban him before it lays egss.

Tebe se někdo na něco ptal ?

Uživatelský avatar
moonfear
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Bydliště:Frenstat pod Radhostem

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od moonfear » 11.02.2015, 22:02 hod.

Mně spíš napadá reptile :)
Using Tapatalk

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od Kuki10 » 11.02.2015, 22:19 hod.

Blastr - Tohle není chat, nespamuj v každým druhým topicu.
A ještě jedna věc, přechozí příspěvek se necituje.
Budeš li v tom pokračovat, bude následovat automaticky ban na týden a potom třeba na furt, takže snad jsi pchopil, co ti chci říct.

Blastr
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blastr#2205
Bydliště:Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od Blastr » 12.02.2015, 07:56 hod.

No moc mi to hlava nebere. A to jsem si myslel, že jsem vzdělaný člověk.

Pochopil bych výhrůžku BANánem v tom případě, kdy se předešlý článek nemá citovat (absurdní,nikde se tato podmínka nedá dohledat). Tzv. kde jsi k tomu přišel ? Pokud jsem to v pravidlech přehlédl poprosím tě o uvedení do části, kde je tato podmínka v případě porušení trestána BANem :?:

Ale vůbec mi hlava nebere to, že jsem psal do "každého druhého topicu své příspěvky". Vážně o tom nic nevím, kde jsi k tomu přišel ? Asi tě někdo opil vodou , nebo sis mě s někým spletl. A taktéž bych rád , kdyby jsi mě navedl na pravidlo, které uvádí, že jakožto uživatel zdejšího fóra mi zakazuje přispívat do topiců ?? Na druhou stranu nevím, proč tohle řešit, když se nic takového neudálo a z tvé strany je to pouze výhružka či blábol.

Pokud nevíš co s BANánama, tak bych měl jednoho adepta výše (mám na mysli moonfear, který se snažil urazit mou osobnost a nadále v tom pokračuje), ale ty sis toho nevšiml a nebo to záměrně přehlížíš ! Mimochodem, kdyby jsi netušil, jaké porušení pravidla mám na mysli, tak ti jej zde uvedu, mám totiž za to, že toho nevíš spousty :jakkoli urážet či napadat ostatní uživatele tohoto fóra
používat vulgární výrazy včetně jejich napodobenin či modifikací

Co bude následovat teď ? Tvé vyjádření a napomenutí,popřípadě BAN uživatele Moonfear ? Nebo Zabanuješ mne či tento topic smažeš ?
Každopádně bych rád vyjádření jiného správce, neboť mi připadáš zaujatý a vskutku stranný, což by jsi nejspíš být neměl.....

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od witekcz » 12.02.2015, 08:38 hod.

Jsi tu 3 dni i s cestou, máš 15 komentů, z toho 7 komentů prakticky o tom samym v několika vláknech, nezlob se, ale to je spam... A to nepočítam ještě komentáře na frontpage. Tobě to přijde normální?
http://i.imgur.com/yqIDKn2.jpg

Edit: pod https://www.diablofans.cz/konec-prvni-ery.html#komentare jsou 2 komenty nemlich o tom samym v rozmezí 1 dne!

Edit2:
Blastr píše:Mám za to, že v pátek od šesti mě zde už nikdo neuvidí :lol:
/sarkasmus Pro dobro všech udělej to prosím hned a navždy ;)
Naposledy upravil(a) witekcz dne 12.02.2015, 08:51 hod., celkem upraveno 2 x.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Blastr
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blastr#2205
Bydliště:Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od Blastr » 12.02.2015, 08:50 hod.

Ano zcela mi to příjde normální 2 komenty za den. Co se ti na tom nezdá, je to hodně, nebo málo ?

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od Lemurman » 12.02.2015, 09:00 hod.

ale tohle není o počtu komentů za den, můžeš jich mít klidně 100, pokud budou za něco stát. Koukni se na ten obrázek, co sem postoval witekcz a popřemýšlej o tom :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od witekcz » 12.02.2015, 09:04 hod.

Slovy pana Wericha, aktivní *** je horší než třídní nepřítel. Může to tu někdo locknout?
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Blastr
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blastr#2205
Bydliště:Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od Blastr » 12.02.2015, 09:09 hod.

To víš že jsem na to koukal. A příjde mi dosti ubohé, že mě někdo stalkuje a hejtuje, nebo mě nazve ubožákem, jen proto, že jsem si spletl čas startu sezóny AM/PM. Co kdyby jsi taky místo toho hejtování přidal ruku k dílu a neradil mi nad čím se mám pozastavovat a nad čím ne ? Například tvůj komentář taky stojí za dvě věci a nekárám tě za to. Pouze bráním svou osobnost a vy jste pouhoupouzí čeští hejteři.. což je asi ta nejhorší kombinace :OXO A witek totéž.. tohle dítě mám komentovat, když mě nazývá blbcem ? Já tady uvést jednu nadávku , tak mám perma.. příjde Vám to normální ? Děláte reklamu tomuhle fóru a to né právě kladnou...

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od witekcz » 12.02.2015, 09:14 hod.

A co chceš? Lidi do friendlistu? S timhle tvym přístupem se na tebe každej vy****. Vlez do hry, najdi si komunitu Diablofanscz, a napiš si tam, jestli se k vám někdo nepřidá. A nikdo tě nehejtuje ani nestalkuje. Říká se tomu diskuze a argumenty.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od Lemurman » 12.02.2015, 09:19 hod.

tady ani nejde o ten omyl AM / PM, ale o to, že si snad každý 2 hodiny psal furt ten samej příspěvěk
btw, můžeš mi napsat, kde sem tě hejtoval a stalkoval? pokud vím, tak ani jedno sem nedělal
Obrázek

Blastr
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blastr#2205
Bydliště:Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám HC bezdětný clan :D

Příspěvek od Blastr » 12.02.2015, 09:23 hod.

Dost si protiřečíš.. v první větě napíšeš, že jsem cca co 2 hodiny přispíval stejným komentářem a v druhé tvrdíš, že jsi mě nikdy nestalkoval :lol: S váma je srandy kopec, to musím uznat :D A to celé je jeden velký hajte proti mé osobě a to mě ani jeden z Vás nezná natolik, abych připustil, že máš pravdu...

Zamčeno

Zpět na „Klany/Guildy“