Nejhorší vlastnosti monster packů

Diskuze o monstrech, která můžete potkat v herním světě.
Odpovědět
spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213
Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od spiderer » 04.09.2012, 17:12 hod.

Me ted aktualne vadi snad jenom jailer kdyz nemam nabityho bersekera a je to kombinovany s arcane enachanted nebo desecratorem, protoze mam asi stesi a vzdycky jsem zamcenej prave v tom bordelu. A desecrator jako takovej me stve porad, protoze si vzdycky rikam, ze je zbytecny z toho zmizet, ze to ustojim a i kdyz vetsinou jo, tak obcas chcipnu uplne zbytecne jen kvuli tomu, ze se mi nechce udelat ty tri kroky vedle a vterinu to nemlatit :D

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Abbottaker1 » 04.09.2012, 23:11 hod.

za mne teda Extra health, protoze to trva dele, nez obvykle, nez to poslu pod kytky a kdyz to trva uz dlouho - nebavi me to

Uživatelský avatar
Cyanox
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Cyanox » 05.09.2012, 00:42 hod.

Záleží samozřejmě na typu příšery, ale jako DH generálně nerad vidím kombinaci Extra hp + reflect dmg... jinak jsou ve hře velice zábavné momenty (které u mě několikrát málem vyvrcholily v přeražení klávesnice o hranu stolu) při zabíjení lickerů (soul ripperů) s fast a life steal perkem.

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Joko » 05.09.2012, 18:08 hod.

mne stve nejvíc Molten (nemohu se dostat bezpečně ke globum) extra heal arcane enchanted a fire chain
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Nekronaut » 05.09.2012, 19:00 hod.

Tak teď jsem si udělal malou statistiku u farmy 1A. Hraju s DH a celých 53% elitek mělo reflect damage, tak ať mi nikdo neříká, že je to náhodné :D

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od v0kurka » 05.09.2012, 19:29 hod.

jako 53% je fakt dost. tolik jich s barbarem určitě nepotkávám při full a2 nebo 3. při renování si nevšimnu, ale u WW to registruju hodně :D

Last_Elf
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Last_Elf » 06.09.2012, 08:04 hod.

Nekronaut píše:Tak teď jsem si udělal malou statistiku u farmy 1A. Hraju s DH a celých 53% elitek mělo reflect damage, tak ať mi nikdo neříká, že je to náhodné :D
Zajímavé. A na jak velkém vzorku to bylo? Asi už celkem dost, že? Ještě kdyby se ti chtělo, tak můžeš tu statistiku rozšířit na všechny affixy. :)

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Nekronaut » 06.09.2012, 08:45 hod.

Mám to doma na papírku, bylo to v desítkách. Každopádně to, že cca každá druhá elitka má reflect jsem si myslel už dávno, akorát jsem si chtěl ověřit jestli mi to mozek neříká jen z nasranosti :D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Tyckin » 06.09.2012, 09:02 hod.

Jako damage wizard nemusím zrovna reflect, 3% life steal to nepokryje. No a když se k tomu přidá jail, v tom mám ohýnek pod zadkem popř. mi ho hodí na hlavu, je to super věc :D No a samozřejmě takový mráz či sentry jako bonus též potěší, to už jen dopředu hlásím odpočet do smrti :green:

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od spiderer » 06.09.2012, 15:04 hod.

Abbottaker1 píše:za mne teda Extra health, protoze to trva dele, nez obvykle, nez to poslu pod kytky a kdyz to trva uz dlouho - nebavi me to
To chapu, po tom co jsem vcera videl jak to kosis se nedivim :D Dobre to bylo, takhle mi to vyhovuje, zadny zdrzovani a rychlej postup.. Jeste kdyby neco padalo bylo by to fajn, ja jsem potom dal jeste klasicky 4 vaulty s jednou cestou do mesta (mel jsem malo casu tak se to muselo stihnout do 25 min) a nasel jeden legendarni stit - bohuzel teda :D

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Abbottaker1 » 06.09.2012, 23:07 hod.

Pridavam kombinaci: Molten+Plague - jako v kombinaci s Extra Health nebo Illusionist atd, jak se k tem priserkam mam jako monk brodit, Haleluja :shock:

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Zaljan » 07.09.2012, 11:04 hod.

U DH/wizz mi vadi pouze reflect (zejmena kdyz vaultuju s DH z behu rovnu pres mostra, u kterych ani neznam affixy - to pak mizi fakt rychle :D)... kdyz RIPnu kvuli cemukoli jinemu, tak je to vyhradne mezi klavesnici a zidli :)

Uživatelský avatar
Swen_von_Walhallion
Wraith
Příspěvky:119
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Swen #2595

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Swen_von_Walhallion » 11.09.2012, 05:44 hod.

jednoznacne frozen, kdyb na to mel aspon efekt Pacifism ale monk kterej nemlati je mrtvej monk :-/
Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od v0kurka » 11.09.2012, 06:58 hod.

Swen_von_Walhallion píše:jednoznacne frozen, kdyb na to mel aspon efekt Pacifism ale monk kterej nemlati je mrtvej monk :-/
jj, taky jsem si nedávno říkal, proč zrovna na zmražení nefunguje. aspoň to serenity na to funguje, a dokonce se tím můžeš i rozmrazit, což nevím, jestli ostatní counter spelly můžou. ale myslím, že třeba WotB jde použít jen nezmraženej.

Uživatelský avatar
Swen_von_Walhallion
Wraith
Příspěvky:119
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Swen #2595

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Swen_von_Walhallion » 11.09.2012, 10:42 hod.

jediny co pomuze jeste je thunderclap a dashing strike, pokud se clovek portne vokamziku kdy to boucne i treba na jinej orb se stejnym timingem tak mu to ic neudela a prej na to funguje i dodge ( ale to sem nezaregistroval ani u heavy dodge buildu).

EDIT nez mi doslo co to je WotB tak ubehla jista chvile ( barbara nehraju skoro vubec ) u toho si taky nejsem jistej ale pokud je up tak neni duvod ho nezapnout na frozen elitky a ignore pain de activovat urcite, sice te to nerozmrazi ale sikne se to
Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od v0kurka » 11.09.2012, 12:07 hod.

Wrath of the Berseker. "ultimátní" podoba barbara, ignoruješ 15 vteřin (s jednou runou i víc) veškerý disably a jsi nechutně boostnutej. dle mého názoru nejmocnější spell v celé hře, jehož obdobu by si zasloužil každý char.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Nekronaut » 11.09.2012, 12:14 hod.

Spíš to nerfnout...

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od v0kurka » 11.09.2012, 12:22 hod.

Swen_von_Walhallion píše:...a prej na to funguje i dodge ( ale to sem nezaregistroval ani u heavy dodge buildu).
ještě na tohle jsem chtěl reagovat... ten dodge funguje na zmražení podle mého dobře. dle mých pozorování probíhá zvlášť dodge dmge a zvlášť dodge zamražení. každopádně s monkem se mi dost často daří vyhnout se zmražení.

teď budu trošku spekulovat, ale mám dojem, že když se ti povede vyhnout zmražení, vyhneš se zároveň i dmg z toho. ale když se vyhneš dmgi, nemusí to ještě znamenat, že jsi unikl zmražení.


občas se mi to povedlo i s jinými chary, ale vzhledem ke jejich dodge chance to není právě často :D

Uživatelský avatar
Swen_von_Walhallion
Wraith
Příspěvky:119
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Swen #2595

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Swen_von_Walhallion » 11.09.2012, 12:48 hod.

hmm asi koupim nejaky decentni dualky a skusim starej dobrej backslash build jestli to fak funguje a beda jak me to bude mrazit i s 60-70% dodge :-D
Obrázek

Uživatelský avatar
Lumpus
Wraith
Příspěvky:150
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lumpus#2123
Bydliště:Tupesy/Brno

Re: Nejhorší vlastnosti monster packů

Příspěvek od Lumpus » 06.10.2012, 23:01 hod.

čistě pro mě je nejhorší kombinace elitky Hulking beast(samo o sobě má teleport že ano :D) s Reflect damage, fast, mortar, + extra health nebo Misile dampening, což je ale nevím proč(bohudík) velmi velmi vzácný. Nevíte proč?

Odpovědět

Zpět na „Monstra“