Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth
Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 30.04.2014, 02:28 hod.

3 minuty pred udrzbou serveru, kdyz jsem dobehl prvni solo T3 bounty A1, mi konecne padl "the ring". A budu si moct vic vyhrat se sety.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kubizek » 30.04.2014, 08:11 hod.

GZ! Taky na něj čekám jak na smilování boží. Problém je, že mě bounties moc nebaví a obávám se, že jsem jich ještě ani neudělal dost na to, abych měl jakous takous šanci na drop - cca 50 runů A1. počítám, že průměr na prsten bude někde okolo 100 runů a nedivil bych se, kdyby to bylo i 300 a víc..
Obrázek

herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od herba » 30.04.2014, 08:35 hod.

1000 bounties hotovo, z toho tak ca 70-80% v A1 a dropnul mi 1 hned v prvních bounties jako čerstvý 70. Od té doby se snažím o další, pokud možno s lepším rolem :D ale ani číču. Scepter a bracery minimálně 5krát ale ring prostě NE, grrrr....

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kolmen1 » 30.04.2014, 15:33 hod.

Já třeba ring a rukavice farmil něco okolo 700 bounties z a1 a to samé z a2 a nic nepadlo. Nedávno když už jsem ring měl jsem otevřel cca 20 krabiček a hned 2x ring. Třeba duality otevřel 3x po sobě krabičku z a1 a v každé z nich měl ring. Je to čistě a jenom o haluzy, o ničem jiným, můžeš jít 2000 bont a nic ti nedropne, s tebou pujde kámoš a za těch 2000 těch ringů může mít klidně 20.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 30.04.2014, 15:56 hod.

no ja mam neco pres 2300 bounties, vsechny ostatni itemy z krabicek mi padly skoro hned

pocet oterenych krabicek by mel byt zhruba pocet bounties/5 ne? Tak pocitam A1 jsem otevrel asi pres 300 krabicek.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kolmen1 » 30.04.2014, 16:11 hod.

Já třeba akty 3,4,5 skoro nefarmil, resektive snažil jsem partu ukecat vždy jen na farmu krabiček z a1 a a2, takže třeba počet bountis u mě v profilu je převážná většina jen farma ringu(a1) a rukavic (a2).

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 30.04.2014, 16:26 hod.

I kdyz to tak ze zacatku vubec nevypadalo, rekl bych, ze farmit T6 na HC bude pro mne brzy daleko jednodussi a bezpecnejsi nez byvalo farmeni mp10.

Tim nemyslim levelit na trapnych hell riftech, ale behat normalni rifty a bounties.

Jak to? Prtotoze ROS je postavena na ten styl hry, kterym jsem hral uz drive, nizke dps, vysoka defense, efektivni buildy a troska taktiky A to mi vyhovuje.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 30.04.2014, 16:40 hod.

Hell rift?
Co me zas uteklo?

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kubizek » 30.04.2014, 17:20 hod.

Ten hell rift jsem taky nepobral. Třeba to Leo dovysvětlí.

Ten drop čistě o haluzi nebude. Bude tam pravděpodobnost. Nějaká. Dříve Moldran počítal, kolik musíte průměrně zkraftit amuletů, aby jste měli trifecta - ještě v 1.0.8. a spočítal to někde okolo 640 kusů. Ještě to neznamenalo, že to bude silné trifecta, ale byla prostě šance na trifecta 1:640. To máte jako v pokeru. Kdo ho hrál, nebo hraje na trošičku vážnější úrovni, tak ví, o čem mluvím. Ale zpět k dropu. Když bychom přesně věděli, jaká je šance na drop lege z krabice, tak by jsme mohli spočítat, jaká je šance na ring. Může to být někde mezi 0,1% - 3%. Někomu můžou klidně padnout 3 po sobě (což je velmi nepravděpodobné, ale ne nemožné) a stejně tak opačný extrém - 2000 krabic a kde nic, tu nic, nebo ostatní lege. Asi by to ale stejně chtělo farmit teď, protože pokud se v dalším patchi zapojí do krabic i torment legendárky, tak bude šance na drop jedné konrétní - v tomto případě ringu, ještě nižší, než je teď. A nebo bude pro farmu ringu lepší farmit normal - master, protože se do toho nebudou motat torment lege. Tak jako tak se mi to vůbec nelíbí :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 30.04.2014, 22:46 hod.

Bounty Act4 - Clean Hell rift - nebo jak se jmenuje - nekdo to farmi kvuli expum a goldum, protoze tam nebyvaji elitky.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Zaljan » 01.05.2014, 09:01 hod.

Na T6 to dava cca 80m expu a 400k goldu za 2 minuty... ale neskutecna nuda.

Ja zkousel farmit cely akt (bounty) a to uz bylo lepsi. Zatim jsem vyzkousel A4 vcetne raka a izuala. Bossove naprosto v pohode. Neprijemnej byl naopak kw (a klic ani na t6 "prekvapive" nedal). Z elitek jednoznacne nejhorsi pak kouzelniku a hned po nem andele. Efektivni to zatim neni ale da se. Mnohem lepsi je A1. Tam jsem dal vsechny bosse i vsechny bounty a slo to celkem svizne. Za pul hodiny hotovo, ale kdybych sel jen po bounties a nezkousel i bosse navic, tak by to za tech 20 bylo hotovy. Problem nebyl zadny, pozlobila jen horda scavengeru s arcanama, tu jsem si radeji trochu roztahal. Nejlepsi expy jsou potom z random chestek. Za par sekund je hotovo a 30m expu a 200k goldu doma...

Edit: ani v A1 nedal kw klicek. Jinak v A4 bez lege, v A1 pak zelenej amu na FS

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 01.05.2014, 10:38 hod.

Vcera jsem nejak poprehazoval itemy, az jsem chvilkama vubec nevedel kde co mam. Nejdriv jsem se pokousel vymyslet jak vyuzit vic setu na fire wizovi s ringem RORG, tam se mi to sikovne s tim co mam nepovedlo, tak jsem zustal u full BT setu :love: a fire carodejka dostala jen rychlejsi TF s 1.5 AS (bez vitality, tu jsem nahnal nekde jinde) takhle to vypada

Pak jsem arcane carodejce sebral caina a misto toho dal Asheara's set, zoldaky uz mam skoro vybavene, vsichni pouzivaji vsechny skily, templar ma Ganzaniku, enchantres Maximus, jen scoundrel ma zatim zlutou zbran. Pridal jsem Tal Rasha helmu a chestku na 3 set bonus. A protoze zkusit se ma vsechno dal jsem tentokrat do chestky i kalhot zlute gemy. takhle to vypada

Vysledkem je, ze obe carodejky jsou hodne inteligentni :) a soucasne se prehouply pres 1mil elemental damage podle DP, s paragon body to bude jeste trochu (dost hodne) vic.

Kousku vybavy, se kterymi bych byl uplne spokojen, ze uz bych nechtel lepsi neni hodne, tak jsem zvedav jak to pujde dal.

A asi budu muset zacit setrit, do ROS jsem sel s 220mil na konte a ted jsem po kraftu dalsich gemu na 30mil. Ale je fakt, ze nemam slusne vybavenou jen jednu postavu, ale dve carodejky a nez jsem to vcera rozhazel tak byly jakz takz vybavene ctyri, takze to pujde.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 02.05.2014, 04:11 hod.

Jak se farmi T6 na HC? Pohoda, da se pri tom jeste kecat, akorat bacha na arcane



a expy docela lezou - asi 1 miliarda/hod



ale i na T4 dokazou elitky obcas potrapit, zvlast, kdyz jsou z actu 5 a treba vortex, frozen, shielding a proto se vyplati mit nizke cooldowny, na Blackhole a teleport

- taky bacha pri bloudeni behem ustupu, natahnou dalsi pack zabavu sice zvysi, ale zaroven i rizika, jeste, ze WD ma SW



video je blbe ustrizene, protoze se na to streaming SW asi nemohl divat, dopadlo to dobre (pro nas, elitky padly)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 02.05.2014, 14:56 hod.

Vcera mi padl Tal Rasha's Belt (z KW Act1 T6), ktery mi umoznil doplnit Tal Rasha's set Arcane carodejce a tak jsem poprve mel moznost vyzkouset jak se hraje s 4 pieces bonusem - meteory. Co me hodne potesilo, bylo, ze jsem nemusel zmenit jediny skill a zacaly padat vsechny 4 meteory. To jsem si pred tim neuvedomil, ze vlastne vyuzivam vsechny 4 elementy a proto jsem jen okamzite pridal pasivku Elemental Exposure.

Muj soucasny build, vypada takhle

Jednotlive meteory jsou spousteny:
arcane - WoF nebo AT
cold - Frozen Storm
fire - Sparklift
lighting - TF - zbran ma lighting slozku

Co je jeste vetsi parada je, ze minimalne 2 ze 4 meteoru se spousti jen tim, kdyz se cehokoli dotknu (tim "bilym kruhem" co se toci okolo carodjeky) - nejen mobu, staci i jakykoli objekt na rozbiti.
- frozen storm armor spousti cold meteor
- frozen storm, ale take procuje Thunder fury a tim padem spousti i lighting meteor
- nejsem si jisty jestli amulet spousti arcane meteor
- zatim to vypada, ze sparklift se aktivuje jen kdyz sam na neco utocim a fire meteor se tedy na dotek neaktivuje

(hral jsem si s tim chvili tak jeste presne nevim)

Zatim se mi potvrzuje ze Tal Rasha full set neni zadny zazrak a krom toho, ze je to zabavny efekt, tak zas tak velky boost to neni, nicmene jako dalsi prvek pasivni obrany v pripade lagu nebo DC, proc ne.

Arcane carodejka je, jak uz jsem psal drive, neprekonatelna v rychlem plosnem damage na nizke obtiznosti (tam nemaji sanci ani WD pidizvici, protoze nez se k necemu dostanou je to uz mrtve) - v tom hraje roli hlavne wave of force - ktere pri spravnem pouziti dokaze kratkodobe vyvinout 200mil+ DPS pri opravdu hodne mobech (nevymyslim si, meril jsem to, ale je to pri extremni hustote) Bezne DPS se pohybuje mezi 15-30 mil, ve spickach okolo 70-120 mil. Je to dost na to aby se vyrovnala beznemu Archonovi se srovnatelnym DPS, ale zadny zazrak. (Archon da ve spicce mozna trochu vic, ale prumerne je na tom o chlup hur)

V tuto chvili s 990k buffed DPS, 49% arcane, 15% do elite je pro ni optimalni obtiznost T3, T4 jeste je hratelne, ale uz na hrane, chybi defense i damage. To je ale dano i tim, jak to mam postavane - bonusy mam zamerne do WoF a je to optimalizovane pro bounties.

Urcite by se dal build vyladit i na vyssi obtiznost, ale zatim mi nepadly vhodne itemy a na vyssim T me bavi fire wizard, ktery je pri hre na T4-T6 nekolikanasobne efektivnejsi a bezpecnejsi, Naopak na T1-T3, se skily ktere v tuto chvili na fire pouzivam pomaly ... (ale pokud bych dal cindercoat a wave of force, byl by srovnatelne efektivni, jen by nemel skoro 100% ochranu proti lagu a DC, kterou ma arcane build)
Naposledy upravil(a) Darkness dne 02.05.2014, 17:19 hod., celkem upraveno 2 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 02.05.2014, 16:25 hod.

Na tu wof mrknu.:)
Me tedka začal bavit můj hybrid wizzard....
CD rekudce 50%, takže archon co chvila a i nejakejch 900-1m dps na boje mimo elitky a stačí to.:)
Frozen armor na armor a je to paráda.:)
Půjde to krásné použít i na ostatní buildy kde se bude hodit cd redukce.(black hole ATP...)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 02.05.2014, 16:54 hod.

Kdyz tak obcas ctu ruzna hodneceni na foru, udelal jsem si pro sebe kratkou rekapitulaci progressu v ROS za asi 300 hodin hry
- jeden rip v prvnich par dnech, kdyz jsem sel na T1 Mathaela nepripraveny
- vytahl jsem vsechny classy na 70
- dal jsem PL167-PL439
- pro me dve hlavni carodejky je T3 minimalni zajimava obtiznost
- s fire carodejkou jsem schopen dat prakticky cokoli na T6 (v dobre parte)
- padlo mi spousta itemu co jsem chtel a asi stejne hodne mi jich jeste nepadlo
- obe dve postavy maji po vsech strankach prostor pro zlepseni a potencial na to byt mozna 2x tak lepsi jak jsou ted. A to je fajn.

A je milion veci, co me ceka a ktere chci jeste s wizardy zkusit
- cold wiz
- lighting wiz,
- archon full set
- thorns damage
- jak daleko se da dostat jen se zlutymi itemy
- T6 rift solo
- T6 Belial a Mathael solo
- T6 uber bosses solo

Itemy, ktere jsem fakt hodne chtel a padly
- mirror ball +2 missiles
- MLW amulet - min 3x
- full BT set
- full Tal Rasha's set
- asi 3 druhy specialnich potionu
- asi uz mam vsechny recepty, dloho zadny nepad
- snad vsechny druhy lege pasku mi uz padly
- amulet poison imunity
- cindercoat 2x
- fire SOJ

Itemy, ktere mi padly, ale jsou vice mene nezajimave
- firebird set - 4 kousky
- WH belt

Itemy, ktere bych fakt hodne chtel a jeste nepadly
- wand of woh
- ice climbers
- ilusiory boots
- asi 3 druhy specialnich potionu
- full invoker's set
- full wyr's set
- amulet arcane immunity
- strong arm bracers s pouzitelnym rolem
- arcane SOJ
- pouzitelna andarielka

s progresem jsem spokojeny a zaroven jeste hodne dlouho nehrozi, ze by me ROS nudilo
Naposledy upravil(a) Darkness dne 02.05.2014, 17:05 hod., celkem upraveno 2 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 02.05.2014, 16:56 hod.

Mas do datadisku co dělat.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 03.05.2014, 14:17 hod.

Arcane carodejka se vsemi zoldaky + full Tal Rasha's set v praxi, Act1 T2 bounties solo:



Par tipu:

- pokud zabijite rychle - tj vetsinou na jeden hit lepsi pasivka nez elemental exposure je audio city - elemental exposure bonusy se pricitaji az po zasahu moba danym elementem, tj. az dalsi hity, kdezto audiocity 15% dmg bonus se pridava k dmg uz pri prvnim hitu
- totez plati pro cold blooded - 10% dmg bonus plati uz pro prvni hit s cold spellem - tuto pasivku vyuzivam, protoze vetsinou utocim, az kdyz moby zasahnu frozen storm armor
- pri hre solo na nizkou obtiznost T1-T2 nepouzivam unstable anomaly, nechavam si jen blur a zbytek dam do dmg pasivek
- kdyz testuju zmeny vybavy nebo skilu a na vyssi obtiznosti, radeji nechavam i UA
- jako hlavniho followera pouzivam templare, protoze 2AP/s se hodi, s tim ze full Tal Rasha's set dava dalsi 2AP/s nepouzivam ani pasivku Astral presence, ani nemam APOC a tak se obcas stane, ze dojde AP, ale to zase pri hre na nizke T neresim, protoze vsechno chcipne, i kdybych kolem nich jen chodil....
- Arcane Torrent na nizke T pouzivam prakticky jen na bossy, pripadne, kdyz se vyskytne hodne neprijemny pack nebo vice packu a nechci byt primo mezi nema - treba horde molten, hodne frozen, firechains, apod - ale frozen, firechains lehnou driv nez se na neco zmuzou, nejnebezpecnejsi jsou molten - nekolik vybuchu soucasne by carodejka neprezila
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 03.05.2014, 19:40 hod.

za chyby se plati, nekdy cenou nejvyssi, ale nekdy to vyjde

3 pack, z toho 2x horde arcane na T4 v public hre



prilis jsem se bal arcane a stunu a vbehl jsem mezi bandu scavengers - ti mohli i za muj vubec prvni RIP s lvl60 carodejkou na HC, nemam je rad

(a zrovna jsem nemel black hole - rikal jsem si ze na t4 s barbem a monkem v parte nepotrebuju - chyba ....)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Nordir
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nordir #2938

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Nordir » 04.05.2014, 07:12 hod.

Ahoj,

jen muj postreh ... ta parta na T4 nemela vubec co delat a obcas vidim ze si nabehnes do neodkrytych mist. Jinak pekny wizzard.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“