Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth
Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 29.05.2014, 10:21 hod.

Tak mne z Vyr's setu padly boty asi 5x, mozna i vickrat, uz jsem je rozbijel nebo rozdaval, rukavice jen jedny, ale zato paradni roll (8% CDR, 10%CC a 50% CD se mi povedlo enchantnout na par pokusu). Pants jsem si musel vygamblit u Kadaly - to se mi povedlo celkem rychle, kdyz se zvysil pocet shardu za rifty na vyssim T. Prvni boty mi padly asi prvni tyden v ROS, rukavice tak po mesici a set jsem zkompletoval pred 14 dny ....
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Mlok » 29.05.2014, 12:12 hod.

Mně jde nakupování u Kadaly teď pomaleji. Zvýšení shardů na vyšším tormentu to i mě pro hraní sólo trochu zrychlilo i když ne zase tak o moc (nejrychlejší jsem na T3, kde ještě nezpomalím moc oproti nižším tormentům a navýšení shardů je větší, na T4 už jsem nepětrně pomalejší, tam už mi navýšení shardů oproti T3 nepokryje navýšení času za rift).
Hlavně mi ale došla zásoba rift klíčů, takže teď se to hodně zpomalilo, protože už jedu zase i více bounties. A bounties už hraju jen T4+ ať skáčou i expy, takže to není taková bleskovka.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 29.05.2014, 12:19 hod.

Já šel s Tapem T6 bounties a strašně me baví ty expy Goldy....
A ta pasivka taky.:-D
Prej esi mám kule at si stoupni k tomu ohni v crateru.....ani ne vteřina a byl jsem v pasivce, fakt sranda.:)
Čekám kdy půjdu do penalu.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Frozen » 29.05.2014, 12:48 hod.

Jestli máš kule, tak se jdi podívat na to světlo co se zvětšuje :D

ps. včera jsem ho byl omrknout já :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 29.05.2014, 12:54 hod.

:)

Mne bavi s Ice Climbers prochazet v Pandominum Act5 temi pruchody, neco malo mi to sice vezme, ale nezaseknu se (nezkousel jsem na T6) - ale jak jsem nasadil prvne Ice Climbers, tak jsem ze zvyku v tech pruchodech zastavil a cekal, az zmizne ten force field nebo co to je, trvalo nez jsem si zvyk, ze me to nezastavi a muzu jit dal ... :)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 29.05.2014, 13:21 hod.

Klidně mám pasivku.:-D
Ice climbery znam jen z obrázku.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Frozen » 29.05.2014, 14:30 hod.

tam by ti ani pasivka nepomohla :) mě umřel i přes pasivku wizzard a myslím si že by to dopadlo stejně i u wdčka, v tom je molten zákeřný.
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 01.06.2014, 05:47 hod.

Jak se da proletet T5 rift s fire archonem (i s lagy)



muze za to hlavne monk a best Jade WD co jsem zatim videl

- zatimco s archonem se pohybuju "jen" okolo 50 mil eDPS (bez lagu by to slo mozna lip), Gantz s Jade WD dosahuje i kolem 170 mil eDPS .... (2x tolik co nejsilnejsi pet wd se kterym jsem hral)
Naposledy upravil(a) Darkness dne 01.06.2014, 12:31 hod., celkem upraveno 2 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kubizek » 01.06.2014, 09:27 hod.

Vypadá to pohodově. Skoro, nebo spíše vůbec, jsi se nezapotil :) Používáš Leo, nebo i někdo jiný, nějaký dps meter? Pokud ano, tak jaký bys(te) mi doporučil(i)? :-) Taky by mě zajímalo, jak jsem na tom u svých charů.
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 01.06.2014, 11:58 hod.

zkousel jsem jeden nastroj co tu byl zminen, ale protoze blizzard se obcas s autory softwaru, ktery porusuje podminky licence soudi, rozhodl se autor ukoncit vyvoj a jiz neni mozny stahnout a s pristim patchem prestane fungovat, nedoporucuju zkouset ...

------

obcas jsem se vcera zapotil - asi 4x DC, lagy delsi jak 2s v kazdem riftu aspon jeden, 1x pasivka, i proto se drzim od elitek radeji dal ..., protoze na archonovi nemam zadne imunity (hral jsem pozdeji radeji niz)

btw, dali jsme predtim par T5 riftu ve stejnem slozeni, jen misto monka DH, a vypadalo to podobne (stahovak trochu chybi ...) - akorat jsem to nestihl natocit (s DH daval asi 80 mil eDPS)


pri rychlosti T5 rift max 5-10 minut to da pres 1.5 bil exp/hod i pres 2 bil - ale to se fakt nesmi ztracet cas ...
Naposledy upravil(a) Darkness dne 01.06.2014, 12:25 hod., celkem upraveno 2 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kolmen1 » 01.06.2014, 13:58 hod.

Nevim co pořád más stěma lagama, laguje to všem a pořát tak se s tim už konečně smiř. Jestli tě dokáže kuchnot 2s lag tak děláš asi něco špatně!

Jinak kolikrát mám řikat, že JADE WD je nyní best build ve hře a T6 pro něj není žádná výzva. WD obecně nyní po patchi kdy SW i pasivka SW může procházet zdma je takřka nesmrtelnej char (vynecám li lidskej faktor) Za těch nějakejch 1500h co mám za WD na HC nahráno nezemřel jinak něž na wall a nějakou nepříjemnost v něm. Vynechám li moji hloupost odchodu od PC v lokaci kdy jsem si myslel že jsem ve městě ;) A opravdu mě jich díky mému stylu hraní nezemřelo málo :-D

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 01.06.2014, 14:17 hod.

nelaguje to vsem a porad uz vubec ne, mne to ted laguje, protoze jsem docasne na mizernem wifi (asi 2-3Mbit/0.3Mbit, signal 40-50% a je to navic sdilene) ...

jsem zvykly na optiku (100/100Mbit), kde to lagovalo jen kdyz mel blizz problem se servery nebo Evropa s netem ..., vcera jsem parkrat treba 10s nemohl nic delat a pak se to rozjelo ... tak to neres :)

(2s lag te kuchnout dokaze klidne, kdyz stojis na elitce 10x molten a nemas BT a hrajes v parte kde elitky padaji do 2s...., proto jsem psal, ze na to myslim ...)

ja jsem rad, ze se mi po tydnu podarilo obelstit routery, aby mne furt neprehazovaly na slabsi signal nebo neodpojovaly co par minut - zrusil jsem DHCP a vybral si svoji "pevnou IP" (kdyz to maji tady blbe nakonfigurovane a neda se s nimi pruzne domluvit...)

pro zajimavost problem s tim, ze jim to blbe funguje "vyresili" tim, ze napajeni hlavniho routeru hodili na casovy spinac, takze jim to jednou za den natvrdo resetne :)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kolmen1 » 01.06.2014, 16:28 hod.

Ale laguje a snad kazdej tvuj treti prispevek to opevuje. Lagy jsou a asi i vzdy budou soucasti D3 tak se s tim už sakra smiřte. JA jedu na Lince 20/2 coz je asi takovej prumer a treba lidi z klanu jedou na 300/30 a stejně to vsem bez rozdílu i na nabouchanejch herních sestavách v urcitejch lokacích a u urcitejch typů mobu laguje - samozrejme nekomu více a jinému méně ale tak to proste je a pokud nebude offline mod(v coz pevně doufám že nebude) tak to prostě delat bude.

Hold stabilní pripojení je asi to nejnutnějsi k hraní HC, ale o tom snad kazdej ví, pomalu kazdej den to někoho z party kopne a z 99% to je pripojením.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 01.06.2014, 17:04 hod.

drobny "lagy", ze obcas spadne fps, apod, vubec neresim. Holt me to stve, ze lepsi pripojeni ted nemuzu mit a kvuli 3 tydnum ani kdyby to slo to nema cenu neco vymyslet a styl hry to hodne ovlivnuje, tak o tom pisu ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 01.06.2014, 20:52 hod.

Zajimava uvaha na US foru, se kterou souhlasim a primela me k dalsimu zamysleni ...

I kdyz Jade WD je v tuto chvili build, ktery je schopen dat nejvic dmg, jeste to zdaleka neznamena, ze je nejlepsi vzdy a za kazde situace.

Jade WD nedava dmg konzistentne
- ale ceka na cooldown Soul Harverstu, po dobu co ceka na cooldown tak dava docela malo dmg ...

Na rift bosse
- neni zdaleka tak dobry jako slusny wizard nebo DH, nebo Cruss (na bosse je top pet WD, ktere ma zas problemy v jinych smerech)

co si myslim ja:

Jade WD je glass canon
- i kdyz Kolmen pise vyse jinak, tak nesouhlasim s tim ze je az tak nesmrtelny, rozhodne chcipne snadneji nez postava, ktera ma nejakou vic defenzivni vybavu, diky Jade setu toho na sebe uz moc neda ..., staci 2-3 hnusne packy, mini lag , nebo par molten/frozen vybuchu, electrify smrst a WD padne - na HC to riziko vzdycky bude dost velke

Jade WD v parte nema jak vas zachranit v nesnazich
- krom toho, ze obcas umi dat hodne dmg a to vas taky muze sejmout (molten explosion pri rychlem kilu elitek)
- kdyz budete potrebovat pomoct, tak on zrovna treba bude zrovna cekat na cooldown a vas mezitim neco sejme ... a s afixy, ktere uz jsou na zemi vam taky nepomuze
- pomoci v nesnazich vam muze monk s tim ze generuje stit, barbar s ignore pain, wizard, ktery vysaje afixy s blackhole, nevim o nicem tak vyraznem u jinych postav

A proto neblbnete a nehrajte vsichni najednou WD (*), neni az tak uzasne jak to vypada a DPS neni vsechno ;)

Nemam nic proti Jade WD a rad s nimi hraju, to je jen takova mala vecerni uvaha.

-----

* tak jako drive vsichni frozen orb wizarda, kdyz o jinych a lepsich buildech nikdo nevedel a nebo nebylo tak "snadne" sehnat itemy
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kubizek » 02.06.2014, 02:17 hod.

Zajímavé dohadování. Rád bych k tomu také něco napsal:

- Jade wd skutečně dává největší pecky. Ano, není to konstantní damage, je to glass cannon jako prase, ale ik elit na T6...kdo jiný to umí?

- taky jsou tu věty typu T6 není pro jade wd výzva..no, možná na softech ne (ale to dnes už pro žádný char), ale na hc T6 to výzva je, ne? Pro všechny
chary. Nebo nevím o tom, že by někdo uměl udělat char s 50 mil tough a zároveň s 2,5 mil dps. Pokud to někdo umí, opravte mě. Pasivka je
sice krásná věc, ale spoléhat se na ni ve všech situacích, které mohou nastat, nemusí vést k radostnému výsledku ze hry. Jistě se najde spousta lidí, kteří
mi to potvrdí. Ale beru to, že možná pro Kolmena není T6 výzva. Pokud to tak skutečně je, tak mu fandím a přeju mu, aby neripnul.

- pokud se člověk dobře dívá, tak vidí a udělá si obrázek sám o tom, zda je jade úžasné, či ne. Pokud někomu nevadí být papír a rád si věci sejme na ik,
proč ne. Každému podle jeho gusta. Osobně se mi to jade moc nelíbí, ale že to dává tu damage, tak bych si to rád vyzkoušel. Třeba se mi to zalíbí (wd byl
můj vůbec první char v d3). Momentálně ale hlavně tuním barbara, ale wd taky a wizardku tady, na cruse bych rád flail, který...jo a to moje dh! Nic, už
taky blbnu.

- co se týče lagů, mně osobně nevadí vůbec, beru je jako součást hry. Co si myslím, že je daleko větší problém, jsou propady fps způsobené zprasenou
optimalizací. Pokud si Leo zdůrazní, že to hraje na T5 i s mizerným netem, tak mě osobně to nijak nedráždí a fandím mu a přeju mu, aby neripnul.

Abych srhnul výše uvedené: nehádejte se, kluci :) jade je fakt dobré, protože tu damage má, i když podle mě takovou divnou (nekonstatní) a že je to papír, to je přece jasný. Co je vhodné, nebo nevhodné na jaké situace je jedna věc a co koho baví hrát a nebo nebaví, je věc druhá. Myslím si, že je v klidu, pokud lidi v diablu blbnou, protože mají co ve hře dělat a baví je to. Alespoň to žije a to je dobře. Spousta kluků na softech už má všechno postaveno, nemají co dělat a přestávají to ve velkém hrát! Mně osobně na hc tohle ještě nehrozí a dlouho hrozít nebude, za což jsem rád. Dobrou noc všem :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 02.06.2014, 09:06 hod.

No já jade wd složil skoro cely s wizzardem....trošku ulet ale co už....
Chybí me ta helma ještě a nějaký rezervy tam jsou, takže na T6 elitě ik nehrozí a při tech hp co maj to snad ani nejde.
Ovšem na T6 už to není taková paráda bez barba nebo poradnyho healingu.
I se psama na redukci a offhandem na další redukci + pasivkou dostávám kouř jako kráva.:)
Na single target je úplně na pi**, na nižší tormenty mám místo psu fetaky, na větší si to dovolit nemůžu....T4+....
I když furt mám na gearu rezervy....
Přitom me chybí tolik itemu co bych mohl dropnout at už na jaře, fetaky, wizze ale stejně kulovi....


Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Quincey
Wraith
Příspěvky:124
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quincey#1765

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Quincey » 02.06.2014, 11:16 hod.

vsetko je to iba o veciach a o sposobe hry :)

ze ci aj iny char ako JadeWD dokaze IK na T6 ? :) jasne ze dokaze .. DTX (podla mna naj barbara na D3) dava supy jak svina :)
kopec monkov soluje T6, wizovia tiez, dokonca aj DH (Alkaizer), a taky Crusader v podani MannerCookie tak to je vam mazec :)

ze ci WD dava dmg stale alebo iba raz zacas ? zase otazka ci hras sam alebo partu .. ak sam a mas dost CDR a vies ako funguje Jade tak mas dmg stale .. a v parte to hadam riesit nemusime : suport monk + jade = perma dmg

ci je JadeWD papier ? :) no tu ani neide oto ci je to papier tu ide oto ze na T6 proste moze zomret kazdy, dokonca na T1 :) a neake hrdniske reci ze ak niekto zomrie na T1 je lama by som tu moc nerozoberal .. na HC je kopec faktorov ktrore mozu sposobit smrt :) jasne ze v poslednej dobe najviac charov co zaznamenali R.I.P su JadeWD ale tak asi preco ? :) ani nie tak preto ze su papier ale preto ze Jade je uz v takom stave ze si ludia myslia ze ked ho vyskladaju tak su bohovia :) (a hlavne ste na HC, niekedy nezaskodi namiesto 15% dmg si dat 15% zivota :)

(a to ma trosku hneva, kazdy tu place nech nerfnu Jade lebo je OP ale sak trosku rozumu pri hrani, Jade je finalny set tak preco by sa snim nemalo dat solovat T6 ? kazdy char je OP ak mas spravny build a veci a otom je D3 .. kazdy place ze DH je sracka, ako je mozne ze Alkaizer po dvoch tyzdnoch farmenia soluje T6 ? , a kazdy jeden class to dokaze, len preto ze niekto nevie ako ma hrat neznamena ze ty co vedia sa maju nerfovat :)

co mna ovsem zaujima viac je otazka preco neni vecsia obtiaznost ako T6 :)

ak mate spravnu partu T6 vyzera ako normal :)

zaklad je suport monk a vsetko pada na ranu :) (mna osobne ten Monk hneva lebo som vyskladal vsetky sety ale Innas helmu je premna nemozne zohnat :)


PS: dufam ze nevadi ak sa opytam tu .. neviete datum Ladder D3 ? :) ozaj sa neviem dockat .. trosku by to ozivilo hru

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Frozen » 02.06.2014, 11:37 hod.

Quincey: já doufám, že zavedou ještě T7 - T10 s novými itemy na této obtížnosti. Protože jak píšeš ty. To T6 v dobré partě je už opravdu sranda.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kubizek » 02.06.2014, 12:09 hod.

Jo, můžou dávat bomby, ale já jsem se bavil o IK. A bez conduitu :) viz zde: http://www.youtube.com/watch?v=_1c0Ni9V8pE
čas 1:32. IK myšleno samozřejmě po aplikaci dotek.

Nevím o tom, že by měl nějaký char takovýto burst. Mannercookie vím, že cruse hraje a vím, že když veme 3 conduit pylony, tal se svou partou vyclearuje T6 SC rift za necelé 4 minuty. Jinak ano, jade wd je papír. Aby měl obrovskou damage, tak asi musí být. Píšu asi, protože to nevím jistě, ještě jsem ho nepostavil. Ale počítám, že s 30 mil tough už takové bomby asi dávat nebude. Takže tipuju, že s ním člověk musí umět zacházet a být asi trošku opatrnější, než s tank monkem.

T6 v dobré partě jistě je v pohodě. Když jsem psal o tom, že T6 je výzva, myslel jsem to jako solo pro jednotlivé chary.

Peace.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“