The Expendables

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353
Re: The Expendables

Příspěvek od Reve » 29.07.2014, 09:58 hod.

Petros píše: A třeba Greater Rifty považuji z hlediska HC za krok mimo. Spěchání na HC při zvyšování obtížnosti je expresní jízdenka na hřbitov.
No taky to moc nechapu...jak na HC poznas ze skoncit nez te neco skoro instakillne...tohle neni zrovna vec idealni pro HC mode...

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: The Expendables

Příspěvek od Shadou » 29.07.2014, 12:37 hod.

někam spěchat na HC je cesta do pekel = Greater rifty jdou mimo mě a nevím jestli mě tam nalákají nějaký ty nový legendární gemy, když co sem se bavil s klukama je pro mě lukrativní jen jeden a ten padá až v nějakém padesátém patře nebo co a to je dost mimo...ale určitě zkusim.
Co se týče sezony, tak nevim, trošku smíšený pocity, pač mě začla hra pořádně bavit až s dobitým gearem, ale i začátky jsou fajn no...

ale vyvstává otázka, možná se to už někde řešilo, když začne sezona a bude trvat dejme tomu do vánoc a pak se vyhodnotí kdo má největší e-dyk. Co pak? Pak začne další sezona, která bude do léta a zas vše odznova...obdoba travianu a podobných věkových her?
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: The Expendables

Příspěvek od Reve » 29.07.2014, 12:45 hod.

me se prave sezony vubec hrat nechteji...beru to jako spatny pridavek...treba zmenim nazhore, ale prijde me to, ze to jeste vic rozstepi komunitu...uz tak to je na SC/HC a ted to bude na 4...

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: The Expendables

Příspěvek od Darkness » 29.07.2014, 13:09 hod.

mne se sezony libi
- protoze me bavi zacinat znovu, chodit s plne vybavenymi chary je pro mne po case trochu nuda, kdyz neni co upgradnout
- pak je docela fajn, kdyz na PTR pre season dostanu achievment skoro po kazdem kliknuti mysi :)
- mam moznost vyzkouset veci ktere by me treba ani nenapadly, jen proto, ze uz si jedu nejake oblibene buildy a nechce se mi to prekopavat a kdyz jedu znova, tak proste build prizpusobim tomu co padne
- to ze se dokazu daleko rychleji nez poprve prokousat na vyssi obtiznost je taky fajn

rozdeleni, je minus, ale vzdycky se nekdo najde a kdyz ne, tak potkam zas nove lidi na seasons ...

z Greater Rifts jsem rozpacity
- napad se mi libi, to ze na HC se clovek musi rozhodnout kdy to vzdat, by mi nevadilo, to k HC patri
- vzhledem k tomu jak by mel byt vybaven HC hrac by ani to nemel byt problem, ustat by to mel vzdy, problem by mel byt se stihnutim v casovem limitu, jenze s tim jakym smerem se vyviji buildy, tak je riziko, ze dmg stacit bude a defense ne
- ale hlavni problem vidm hlavne ve zpusobu zvysovani obtiznosti - jen narust hp + dmg potvor, to proste nemuze fungovat na HC nikdy dobre
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: The Expendables

Příspěvek od Shadou » 30.07.2014, 12:17 hod.

no hlavně prý uvažují o tom, že když do toho riftu do vyššího patra skočíš, tak už nebudeš moci odejít do města a tak, ted na PTR prý ještě funguje, že se v půlce riftu, když to nedáváš odportuješ a skončíš. Ale až rozjedou ostrou verzi, tak port nebude možný a tak může vyvstat situace, kdy splníš časový limit dostaneš se do vyšší obtížnosti GR a naskočí na tebe třeba dva packy elitek najednou s blbými affixy, před kterými nebudeš moct nikam utéct, do města se neportneš a co s tím? Dát logout a čekat deset sekund, to je po tobě....to mě trošku děsí.

A pak taky moc nechápu princip, vím, že se musí stihnout nějaký časový limit, ale jestli jsou ty GR nekonečný jako ted a splnuje se počet killů, než se objeví RG tak to moc nepobírám. Leda že by byly konečný a ty si v tom časovém limitu musel doběhnout a zabít bosse. To by pak vše vysvětlovalo...na PTR bohužel nejsem tak sem si to nemohl vyzkoušet, vše mám jen z doslechu...každopádně to bude na HC pěkně o držku...ale zas je to výzva no, na ty GR si asi oblíknu nově vyexpenýho WD, který když chcípne, tak chcípne...

včera sem přemýšlel a tu sezonu si určitě zahraju, je to ideální šance začít selffound solo char...budu prdět na tabulky a všechno okolo, jen využiju toho čistýho štítu, že nemám goldy ani nic jiného a pojedu solo když mě začnou nudit GR, rifty a bounty s mainy...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: The Expendables

Příspěvek od Darkness » 30.07.2014, 12:19 hod.

ted jsem postoval novinky ohledne riftu, ja si myslim, ze to portovani do mesta nezrusi
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: The Expendables

Příspěvek od Kolmen1 » 30.07.2014, 12:47 hod.

To portování si myslím že nezrušej. I když je Blizz blbej dost, tak tohle snad neudělá...jinak já si nemyslím, že bude velkej rozdíl v gearu a buildu top hráčů na SC a HC v GR. Protože když se budete chtít dostat co nejvekJš, bude záležet na spoustě faktorů. Jednak na mapě jakou vám to narolluje a hl na mobech v ní. Mobky z pátýho nemůžete nikdy nA vysokým lvl dát. A pokud SC hráč umře, tak už to zákonitě taky nestihne splnit a proto to bude muset postavit tak, aby prostě neumíral a tím pádem to bude jako na HC.
Ano na HC umřete a je po všem, kdežto on to prostě rozjede znovu. Jenže HC už je pomalu ale jistě s těmi dropy co jsou na tom uplně stejně. Už jsem to tady psal mnohokrát, že ogearovat novou postavu je otázka par desítek hodin, natož když hrajete 2 nebo 3 lidi stejnej char, tak to máte za pár riftů olíklí, což mě na tom zatraceně moc s*re :-( Pak tady je pár unikátních itemů, jako třeba "taskery. kukri, ta wandka pro wizze, neco pro cruse atd. " Které vám nepadnou ani po stovkách a stovkách hodin nahranejch za onen char a když už se toho dočkáte, rollne to tak neskutečně na pikaču, že zjistíte, že se to stejně nedá nosit. A TO JE VELIKÁ CHYBA TÉHLE HRY. PvP se taky nemusíme bát, to nehrozí, protože postavy nejsou ani trochu vybalancovaný a asi ani nikdy nebudou.
Se sezonou to taky moc růžově nevidim, uvidíme co bude za odměnu a jak to vlastně všechno bude, někdo tvrsí, že sezonu bude hrát většina lidí, druhej zase tvrdí opak. Nechám se překvapit, ale podle mě to bude jen špatně. Už teď není s kym hrát, publik choděj samí ňoumové co na daný obtížnosti nemaj vůbec co dělat. Asi to pak pár lidí zase přiláká z5, ale na jak dlouho? Na měsíc, dva...ale co potom, pak tady zbude pět a půl lidí a ty ještě budou rozdělený na leder a no leder :-/

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: The Expendables

Příspěvek od Shadou » 30.07.2014, 13:17 hod.

tak kdyby už je napadlo zrušit to portování do města, tak by bylo fajn, kdyby nechali svítit port , který tě do toho GR dostane, jestli to tak teda není...ted když jsem zkoušel sám T6 rift a v půlce mapy na mě naběly corruptet angel elitky, který jen pořád lítali skrze mě, ještě navíc mi házeli frozen a do toho jailer tak sem byl hodně rád, že sem nahodil SW a zdrhnul sem na začátek a proportil se zpět do města...kdyby to bylo v GR, kde by ten port zmizel a nešlo portovat, tak sem nahranej...takže kdybych prošel GR level xy rychle a hodilo mě to do levelu xy+5, který bych očividně nedal a první mobka by mi dala nálož jak prase což se stát prý může, tak se portálem dostat zpět do toho nižšího a tím bych vlastně přišel o ten vyšší ale přežil, to by taky bylo řešení...

to Kolmen: tobě to třeba padá, ale mě celkem vůbec, o kukri si můžu nechat zdát, poctivě farmím každý den od vydání sice asi ne tolik hodin jako ty, ale dvě tři hodinky tomu vždy věnuju (nějaký dny vynechám to je jasné, ale víš jak), další itemy, který na sobě mám a který mě vymazlili, že jedu na pohodu nejvyšší obtížnost sem farmil ty dva tři měsíce...prostě mi to padá málo...takže já když ripnu, tak opravdu za pár riftíků oblíklej nebudu jak píšeš :) takže psát, že když na HC v GR chcípnu, tak je to stejně jedno, že se oblíknu hned je docela utopie....ale každý to má jinak, znám lidi co jim to padá jak na běžícím páse a za pět hodin mají gear jako já za dva měsíce...ale já boužel z těch nejsem a vše co mám mám vydřený....asi blbej ACC budu si muset koupit nový diablo a doufat v štěstí na slot v blizárdí databázi :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

BlackMage17
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BlackMage17#2679

Re: The Expendables

Příspěvek od BlackMage17 » 30.07.2014, 21:08 hod.

@kolmen
Grifty - mapy a hustota mobu je na PTR porad problem. Nevalistis sice nekde psala, ze na PTR nebudou vsechny zmeny, ktere budou ve finalnim patchi 2.1. Ale zrovna tohle by tam melo byt od zacatku na otestovani. Opravdu nechapu jejich filozofii udelat akcni RPG mene akcni a v Griftech navic jeste frustrujici kvuli casovymu limitu. V Diablu 1 kdy byl omezen rozhled a byla tam uplne jina atmosfera by to mozna bylo OK. Tady mi to prijde, ze delaj z lidi voly.
Znate nekoho kdo by si stezoval, ze je moc mobu? :)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: The Expendables

Příspěvek od Zaljan » 30.07.2014, 21:16 hod.

asi tak, hustota nekterych GrR je zoufala - clovek probehne pulku patra a potka par izolovanejch skupinek...

jeste horsi je ale podle me nevyvazenost mobek a jejich "mrtve" vahy v progress baru - mobky z A1-3 clovek kosi s prehledem a pak najednou prijde mapa plna A4 a hl. A5 mobu a nestaci se divit... a to za ne (alespon subjektivne) dostava viceme mene stejne jako za moby z A1-3... u normalnich riftu to tal nevadilo, ale pokud jde o cas, tak to je prusvih. Rozhodne nejsem za jejich odstraneni nebo nerf, ale chtelo by to vyrazne upravit jejich vahu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od dawemorraless » 30.07.2014, 22:56 hod.

Taky by nebylo špatný třeba od nějakýho lvlu cca 20 potom vždy přidat cca 30 s za lvl :?: Jinak ta hustota je opravdu zoufalá :{
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: The Expendables

Příspěvek od Petros » 31.07.2014, 09:16 hod.

Také by nebylo špatné, kdyby ten časový limit dali úplně do ... a ponechali hráčům volnost v tempu hraní (případně výsledný čas použít jen na ladder, kdo chce závodit ať si závodí). Na určení počáteční obtížnosti stačí úvodní test pomocí vln a po zabití Guardiana jen volba, zda chce jít hráč do dalšího patra (lépe odstupňované, neboť současné skoky, např. z lvlu 22 (7 min bez problému) na lvl 27 (17 minut a 4x skoro rip), jsou vskutku šílené) nebo skončit. Současný model krom nesmyslného dvojího stresu (čas a obtížnost) nahrává těm, kteří mají štěstí na přímočařejší a mobkami zaplněné mapy. Snad to vychytají. Potěšil fakt, že půjde zvolený kámen vylepšit v každém lvlu, nejen když se nestihne časový limit.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od Kuki10 » 31.07.2014, 10:43 hod.

Já se necham na na patch překvapit vše mám jen z doslechu a mám klid.:)
Začal jsem ted décko celkem hrát a zaměřil se na barba.
Chci eartq./leap ale mám zatím leap/furious charge.:-D
Ale je to hrozná sranda vodit si mobky po cely mapě.:)
Tenhle set se me neměl dostat nikdy do ruky.:-D
Hlavně díky Blackovi jsem to poskládal me zacly padat části který už mám.
Z ik setu nemám nic a z eq jen ruce.:-/
Křižák už je celkem schopnej a snad ještě udělám archon wiza, ale uvidim jak to budu stíhat.....

Jinak když by jste byl kdokoliv v Brně nebo tak někde tak mužem něco vymyslet.:-D
Je tu vše, takže i Zaljan by se vyřadil.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: The Expendables

Příspěvek od Darkness » 31.07.2014, 11:00 hod.

To zni zajimave :)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: The Expendables

Příspěvek od Zaljan » 31.07.2014, 13:54 hod.

no holky a vino jsou v Brne dobry, o tom zadna :-) a je tam i muj druhy nejoblibenejsi bar v CR ;-)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Antabus » 31.07.2014, 16:24 hod.

Já na sezóny určitě pudu, už proto, co tu právě píše kolmen - že on jako horlivej HC hráč už nevidí rozdíl mezi SC a HC. Sezona tohle vše smaže a opět to bude nanovo, opět HC - aspon na čas. Ono to má svoje kouzlo, zapnout diablo a zase mít aspon falešný pocit, že je to poprvé. Ale je to zatím dost sterilní, mluví se o nich víc jak rok a co k nim vymysleli? Nic. Mrzí mě , že ve hře zatím je málo výzev pro zkušené hráče, mimo prakticky nekonečné farmy se nemají moc na čem vyřádit. Evidetně si to uvědomují, GR a nějaký nový HF amu, ale proč sakra neudělají správně už ty staré, co recyklují - ubery. V současném stavu, kdy royal ring je asi tak 100krát cennější než HF ring je nikdo nechodí, max z nudy. HF amu by mohl být úplně jiný příběh a jiný dobrodružství, jak ho získat a nemusel by se jmenovat trapně stejně. Dále dějová linie - kampaň - je ve hře pro zkušeného hráče (v tomto případě - člověka, co diablo aspon jendou dohrál) úplně k ničemu, to je špatně. Proč není možné pokoušet se dohrávat kampaň v nějakých předem známých - ztížených - podmínkách, které už nebude moci hráč v průběhu postupu změnit? (ano podobně jako někteří z nás hrali mp10 challenge) Nemyslím tím jen trapné navyšení hp a dmg monster, nabizí se desítky takových modifikací, které by zkušeným hráčům nabídly pořádné vyžití a mohly mnohonásobně prodloužit hrací dobu....

Mám diablo velmi rád, her, u kterých sem strávil aspon podobně času jako u něj bych spočítal na prstech jedné ruky a stejně diablo suveréně vede, ale je fakt, že po tolika letech snažení je vidět, že současní lidé pracující na diablu už nejsou schopní z této hry dostat to nejlepší. Něco se jim povede, něco opakovaně pokazí, jiné věci co trvají můžeme říct roky vůbec nejsou schopni řešit, takové počínání můžete konejšivě pozorovat u nějakýho učňovského synka, co se snaží ovladnout nové řemeslo, ale s tímhle se u Blizzardu rozhodně nepočítá a netoleruje. Momentálně u mě převládá zklamání. :(

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od dawemorraless » 31.07.2014, 20:06 hod.

Na nějakej sraz závisláků nejni problem dorazit v Brně sem furt :green: ten bar se jmenuje jak? Páč nejlepčí pajzl v Brně se bohužel zavřel loni :cry: a celo by to nějaký doporučení kam mužem chodit hrát skata.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: The Expendables

Příspěvek od Zaljan » 31.07.2014, 20:38 hod.

Bar ktery neexistuje :-)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od Kuki10 » 31.07.2014, 20:40 hod.

Jj ten je moc dobrej.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: The Expendables

Příspěvek od Zaljan » 31.07.2014, 21:28 hod.

Tam bych zacal :-)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“