HC - Levelování postav - zdarma = PowerLeveling ZDARMA

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998
Re: HC - Levelování postav - zdarma = PowerLeveling ZDARMA

Příspěvek od firdecek » 11.03.2014, 18:24 hod.

Ahojte, tak se mi podařilo pohřbít mého DH s Emmei toulcem (bola shots explode immediately) a pár dalšíma pěknýma legendárkama. Njn, Maghda v Patch 2.0 je docela mrška a já ji chtěl zabít do 30 vteřin, abych měl achiev..Chtěl bych se tímto obrátit na HC komunitu, pokud budete mi chtít někdo pomoci s levelováním nového DH, tak budu moc rád. Díky za každou pomoc :)

bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242

Re: HC - Levelování postav - zdarma = PowerLeveling ZDARMA

Příspěvek od bolehlav » 12.03.2014, 07:41 hod.

předevčírem protahoval Leonardo na T6 a musím říct, že to byl masakr... to bylo jak stroboskop, jak to skákalo. Bez CAINA, helfiru, jen standartní itemy a letělo to jako blázen... snad 30 minut a level 46, pak jsem šel spát. Pokud tě někdo prožene přes T6, tak to bude záležitost na chvíli. Pokud budeš jen ty a tahač, tak to pujde i výš, dvě brzdy na 46 už začaly dělat tahači problémy, s jednou brzdou :D by to mohlo jít i výš. GL

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: HC - Levelování postav - zdarma = PowerLeveling ZDARMA

Příspěvek od Zaljan » 12.03.2014, 12:05 hod.

Ja byl ta prvni brzda :-) a Leo to vydrzel na T6 az na 50...

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: HC - Levelování postav - zdarma = PowerLeveling ZDARMA

Příspěvek od Darkness » 12.03.2014, 12:21 hod.

vono by to slo i daleko rychleji, ale je to jine nez pred patchem, archon mel vetsi dosah, a ja mel ted vic prace hlavne s hlidanim,, protoze na T6 to je pro levelovane skoro jasny one hit a v keeps se mobi objevujou nekdy od nikud, kdyz pak s nami od 50 na T3 sli dalsi 2 60lvl a jeden hlidal tak to byla pohoda..

a takove detaily, ze mi elitky utikaly na pety wdcka, kdyz po lvl 40 uz to trva je sejmout, to se musi doladit ...:)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: HC - Levelování postav - zdarma = PowerLeveling ZDARMA

Příspěvek od Kubizek » 12.03.2014, 12:40 hod.

no pěkně Leošu, pěkně :)

edit: mimochodem, netušíte náhodou někdo, v jaké maximální vzdálenosti musí být levelované postavy od levelující - protahovače, aby jim to dávalo potřebné množství exp?
Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: HC - Levelování postav - zdarma = PowerLeveling ZDARMA

Příspěvek od tomisco » 12.03.2014, 14:44 hod.

Tak já se nedávno nechal protahovat na T6 a pohřbil jsem během jednoho dne 4 DH. Pokaždé IK, třeba od torza, které na mě vyskočilo z křoví ve Weepingu nebo mě sejmul blesk od elity, přestože jsem byl poměrně daleko schovaný za zdí. Tak kdyby se v následujících dnech někdo našel, ať to na šedesátku nemusím patlat 10 hodin... :)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: HC - Levelování postav - zdarma = PowerLeveling ZDARMA

Příspěvek od Darkness » 12.03.2014, 21:21 hod.

10h?

ted mam na dalsim wizovi 5h 1min na lvl57 - chodim torment 1, pripadne master, kdyz to jde pomalu
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242

Re: HC - Levelování postav - zdarma = PowerLeveling ZDARMA

Příspěvek od bolehlav » 13.03.2014, 12:11 hod.

to Kubizek: někde se psalo, že expy dostáváš, pokud vidíš tahače jako kolečko na mapě, jakmile se změní v šipku, jsi bez expů

to Tomisco: taky co je to za nápad protahovat ve Weeping? Snad všichni expí v A3... nejvíc 2.patro dungeonu před smraďochem, někdo i Bridge, ale tam ty lítající ještěrky jsou už strašně nebezpečný, takže ke smraďochovi.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: HC - Levelování postav - zdarma = PowerLeveling ZDARMA

Příspěvek od tomisco » 13.03.2014, 23:38 hod.

Tak v prvních questech v A1 na T6 levely letí hodně rychle dopředu. To zase proti Keepům v A3 tak velký rozdíl není.

Darkness: Čas u postavy snad nelhal, i když se mi to trochu nezdá. Běhal jsem hlavně A1 na Master a s HF ringem a ruby starem v helmě to trvalo cca. 10,5 hodiny. Teď hraju sólo DH na Experta s HF ringem a šutrem v helmě a na 36. levelu mám čas 3 h 15 min.

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC - Levelování postav - zdarma = PowerLeveling ZDARMA

Příspěvek od Kolmen1 » 14.03.2014, 08:16 hod.

Expy pro protahovaného se trochu uptavily, je to jako expy s bonusu za lidi v partě. Všiměte si, že jak nechodíte těsně u sebe, tak vám zmizí bonus za exp a mf. Je to opravdu jen na par desítek yardů :-( Ale zase to nutí lidi hrát pospolu. jen ten publik je teď o ničem, to pak můžete hrát rovnou sami.

Jinak postava na solo jde v pohodě vyexpit za 4h!!! Nejlepší, ale zároveň neotravnějsí je točit ve festeringu pravou cryptu kde v ní zůstavá portál do města. Tak se expí i na 60lvl paragony, ale je to na palici :D

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: HC - Levelování postav - zdarma = PowerLeveling ZDARMA

Příspěvek od Guru » 16.03.2014, 20:34 hod.

Chtel bych poprosit o pomoc s vylevlenim DH aktualne na 18 levlu, tak pokud by jste nekdo meli misto v parte pri levleni ... Guru#2453 :wave:
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

grimlong
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DEJVOS#2122

Re: HC - Levelování postav - zdarma = PowerLeveling ZDARMA

Příspěvek od grimlong » 16.03.2014, 20:59 hod.

Dekuju za Brawlerovi za nalevelovani WDcka. Jako vzdycky super rychle a bezpecne, takze bombicka :-)

Uživatelský avatar
Minasi123
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Minasi#2347

Re: HC - Levelování postav - zdarma = PowerLeveling ZDARMA

Příspěvek od Minasi123 » 19.03.2014, 19:52 hod.

Nechci zakládat nové téma tak se zeptám přímo tady. Mám HC barba lvl 41 a chci vědět jak to nejrychleji doexpím na 60? :) Nějaké tipy na nějaké fast runy nebo tak? Určitě něco takového existuje. :) Díky moc.
Obrázek

George
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC - Levelování postav - zdarma = PowerLeveling ZDARMA

Příspěvek od George » 19.03.2014, 20:02 hod.

Nejak dobra duse co mi helpne s exp pro barbara na 25 lvl?? Dnes jsem pohrbil dva pri powerlewelingu, jsem hold zacatecnik na HC :D

BT: George#2187

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: HC - Levelování postav - zdarma = PowerLeveling ZDARMA

Příspěvek od Tyckin » 15.11.2014, 07:00 hod.

Potřeboval bych vyexpit z 25lvl na 70lvl, mám starý HF ring a šutr do hlavy, budu se snažit neripnout :D
Na SC Kukrinu nemůžu najít, tak snad čeká na HC no :) Díkes

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: HC - Levelování postav - zdarma = PowerLeveling ZDARMA

Příspěvek od Reve » 15.11.2014, 07:35 hod.

Zadny expici gear uz neni treba a ripnout v cellaru snad ani nejde:)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: HC - Levelování postav - zdarma = PowerLeveling ZDARMA

Příspěvek od Tyckin » 15.11.2014, 10:13 hod.

No já prej na softu umřel se shield pylonem, takže všechno možný :D Jinak HC jedu nonseason, mám tam nějaké prašule a ty se budou hodit ;)

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: HC - Levelování postav - zdarma = PowerLeveling ZDARMA

Příspěvek od iPetrB » 15.11.2014, 11:47 hod.

Přidej si mě. Když se zadaří, tak za půl hodinky máš 70.

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC - Levelování postav - zdarma = PowerLeveling ZDARMA

Příspěvek od Kolmen1 » 17.11.2014, 14:50 hod.

cellar uz se davno nehleda....staci cistit agony 2,3 a expixi posrtava se portne na portal do dane lokace a ceka...idelani 3x70lvl a 1x 1lvl...20min a je po všem...nemuze se nic stat...stejne to jde i tak ze 3 chodej rifty a expenej stoji na zacaku kazde lokace(patra)..

Shimmy
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shimmy#2594

Re: HC - Levelování postav - zdarma = PowerLeveling ZDARMA

Příspěvek od Shimmy » 25.11.2014, 00:46 hod.

Po dlouhé době sem zase zasedl k D3 a začalo mě to bavit. No nicméně sem včera zrakvil Monka(38h) a dneska na 68lvlu dalšího monka(7h). Na totální blbosti a ignoranství, samozřejmě :D
Každopádně mám teď pár dní volna, tak si chci pořádně zapařit a chtěl bych se zeptat jestli by mě někdo pomohl. Aktuálně mám monka 20+ a jedu dál. Je docela možné, že do doby než tu někdo bude tak až budu 70ku mít ale za zkoušku nic nedám :)
Ať už to dopadne jakkoliv, určitě rád pomůžu s expením až budu v nějakém rozumném géaru ;)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“