hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
ellumiro
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ElLumiro#2839
Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od ellumiro » 24.02.2015, 12:34 hod.

Klidně poraďte, myslím, že se nikdo zlobit nebude.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od hulkxxxl » 24.02.2015, 12:42 hod.

tak správně by měl gear u dh vypadat jinak = full dps a spoléhat se na supporty že nic neuteče, to je ale asi jen pro sc nebo super sehrané týmy co navíc mají možnost komunikace, už jsem viděl videa kde wd jde dopředu a hlásí co tam je a jestli je to safe locknutý, případně problémy

s tou runou bych to neměnil... při sestavě wd crus a 2x dh je úloha cruse dmg bost - tedy runa na štítu divine verdict

jiná situace jasně je když bychom šli jen crus a dmg dealeři to už je jiná
Obrázek Obrázek

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od motherfucker » 24.02.2015, 12:45 hod.

Ja myslim ze DEU radu nepotrebuje jen proste nechce......a trochu ho i chapu taky sem se tomu branil ale pokud chce hrat clovek efektivne gr 40+ tak to proste jinak nejde.....a treba ja mam DH v sesti verzich takze nebylo pak uz co resit...

PS:nemyslim si ze by to byl papir :) http://eu.battle.net/d3/en/profile/Nata ... o/54209494

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od DEU » 24.02.2015, 12:52 hod.

Hosi, muzu to s temi diamanty a fialovym v helme zkusit a uvidime co to udela. Drive jsem takhle normalne hral. Otazka je, jestli nebude chybet dmg.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od hulkxxxl » 24.02.2015, 13:00 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Vale ... o/52766775

hodím sem ještě link na gear a build support cruse ze žebříčku, podle mě to má moc pěkný tak se inspirujte

btw mám to postavený lehce ještě chybí toughness, trochu otázka s těma bracerama, kdyby něl někdo dmg dealera můžu cruse vyvenčit
Obrázek Obrázek

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od motherfucker » 24.02.2015, 13:04 hod.

To je equip na kulicky pro DH jestli jo dekuji za inspiraci...ja spis u DEU nechapu tu jedno hand kusi...taky jsem to zkousel ale two hand kuse je proste best...

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od Mlok » 24.02.2015, 13:37 hod.

S 2-hand kuší to vůbec není tak jednoduché. Např. první tým v US SC 4P žebříčku, který dal GR63 to hrál minimálně jeden DH s 1-hand kuší (u druhého si nejsem jistý, jestli neměl jiný setup na vyšší GR). Celé to závisí na více faktorech. Především je to složení týmu. Tedy jak moc suport dokáže vytvářet health globy. Se Zero dogem se to posouvá dost jinam. Uvedený tým samozřejmě má WD se Zero dogem.

2-hand kuše je jednoznačně lepší pouze v případě, že je výrazné omezení dle hatred (což je vždy solo a v partě dle složení) a může dominovat tím co umí lépe (více dmg za stejně hatred). Jenže to právě suport mění. Se Zero dogem hodně, s Crusem trochu. A pak se může projevit větší DPS 1-hand kuše. Z toho prvního týmu má navíc perfektní roll Calamity, takže ještě + MfD (což ale v partě tak moc neudělá při tolika aditivních buffech).

Kdyby to bylo zcela bez omezení hatred, tak 1-hand kuše vždy přestřílí 2-hand kuši.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od hulkxxxl » 24.02.2015, 13:41 hod.

na kuličky stačí změnit law

asi potřeba vyskoušet co se vyplatí, kuličky s regenem + štít, nebo 100% cd a ats - ta ats mi zase pomůže ohodně rychlejí doplnit zdroje střílením (vyskoušeno)
tož babo raď

PS: ty kuličky dělají vážně velikej rozdíl nedávno v běžnm riftu se suportem a měl jsem pocit že můžu vyhodit jeden generátor neměl jsem absolutně žádný problémy se zdrojema
Obrázek Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od Mlok » 24.02.2015, 13:48 hod.

A to Zero dog je ještě o hodně lepší. Hlavně u RG je to obrovský rozdíl. Taky se Zero dogem nejen, že nikdo neopužívá generátor, ale navíc se používá i 1-hand kuše. Ale už to asi bude na hranici s tou 1-hand kuší, protože jsem ji viděl používat jen když má někdo už opravdu parádní roll. Takže je možné, že tam už hatred sem tam dojde.

ellumiro
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ElLumiro#2839

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od ellumiro » 24.02.2015, 14:19 hod.

Je třeba upozornit, že jsme v sekci hc ... a tady pochybuji, že by wd 0dog vůbec sehnal, a obávám se, že toužnes by šla rapidně dolů ... takže bych se asi držel itemu z ros :-)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od Mlok » 24.02.2015, 14:31 hod.

Urcite ale lze pouzit Sadera na generovani kulicek. A tam je to otazka jak to presne vyjde.

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od motherfucker » 24.02.2015, 16:42 hod.

Kdyby to bylo zcela bez omezení hatred, tak 1-hand kuše vždy přestřílí 2-hand kuši....to je logicke ze bez omezeni hatred by byla 1-hand lepsi...ale to neni...

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od mdmT » 24.02.2015, 17:07 hod.

... jo přiznávám, jsem už asi starej a senilní a je mi jasný, že mě pošleš někam, ale asi by jsi si nemohl změnit nick? ... tak nějak nevím proč, ale celkem mi vadí, když na fóru, který mělo vžycky velmi slušnou úroveň čtu na každé stránce 5x "madrfakr" ...

Edit: zajímavý, do příspěvku to ani nejde napsat, a jako nick je to v pohodě ...

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od motherfucker » 24.02.2015, 17:50 hod.

Jako chtel sem trochu reprezentovat nas klan a nevedel sem ze to bude nekomu nejak hodne vadit spis to byla takova sranda...no nic...tohle by mel rozhodnout treba Kuki nebo nekdo takovy...pokud uzna ze je to rozumne...

Jinak k veci pred chvili sem bezel jedno nizke gr s vasim crusem myslim Archangela...a bylo to teda znat...kdyz se vsude vali kulicky to je pak uplne jinej lvl.....hezky to mate zarizene...muzem jen zavidet :)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od dawemorraless » 24.02.2015, 19:27 hod.

Hulk zase pokud by se uncertain ten charm vztahoval na amu (párkrát sem to zkoušel mám pocit že někdy to fungovalo někdy ne :green: ) tak ten boost by byl větší a na 8sec ...nechce někdo kdo máš čas a chut to řádně testnout :?: :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od Jojo WD » 27.02.2015, 18:04 hod.

OK uz mam aj tie bracery, tak uz mozme ist na dalsiu skusku ked budete mat cas :) ja mam cas cely vykend okrem nedele lebo v tedy idem na nocnu takze by sme sa mohly dohodnut na urcity cas a den a aby sa kazdy mohol k tomu prisposobyt a ja to budem natacat nech sem mam co dat ze ako nam to ide.
Obrázek

ellumiro
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ElLumiro#2839

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od ellumiro » 28.02.2015, 23:56 hod.

Co takhle zítra po třetí?

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od Jojo WD » 01.03.2015, 11:55 hod.

OK ja sa budem snazit tam byt ale tak zalezi aj na ostatnych
Obrázek

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od Marast » 01.03.2015, 18:20 hod.

hulkxxxl píše:http://eu.battle.net/d3/en/profile/Vale ... o/52766775

hodím sem ještě link na gear a build support cruse ze žebříčku, podle mě to má moc pěkný tak se inspirujte

btw mám to postavený lehce ještě chybí toughness, trochu otázka s těma bracerama, kdyby něl někdo dmg dealera můžu cruse vyvenčit
Pokoukáníčko je to pěkné Hulku. Mít všude ukraftěné anceint verze muselo něco toho týpka stát. Já ještě před nahozením ancient verzí taky udělal výbavu pro zerodps křižáka. Akorát jsem to nakombinoval trochu jinak. Do ruky k němu mám cep INVIOLABLE FAITH, jak všem v partě dává Consecration. Jako bracery pak používám ty ze setu Krelm kvůli imunitě na knockback a stun effects což mi přijde dobré. Schované mám i Strongarm bracers byť nejsou top, ale ty nebylo možné ještě vyzkoušet. Illusory boots teda nepoužívám, protože mám kombo Captain´s gatě a právě boty. Rukavice pak ST. ARCHEW'S GAGE, protože tam jsem měl tu myšlenku, že by se mohla dobře doplňovat ta sekundární vlastnost s tunou životů.
Jinak já to CDR mám takové, že složení Judgment (Resolved), Shield Glare (Divine Verdict) a Laws of Valor (Critical) v kombinaci s pasivkou Long Arm of the Law udržím VŠe permanentně aktivní.
Nejsem si ale vůbec jistý jak vlastně funguje Laws of Hope (Hopeful Cry). To jakože, po dobu aktivního působení daného "práva", je 5% šance na upuštění health globe po zásahu :?: :idea: Nebo je to tak, že se těch 5% aplikuje pouze v momentě spuštění :?: :idea:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od hulkxxxl » 02.03.2015, 07:59 hod.

v sobotu jsem to testoval a kuličky vyletí z mobů po stlačení law, nepadají tedy v pasivn době ale jen když je aktive, celkově z hromádky mobů je to docela dost kuliček, je tam sice že 5% ale ta šance je dostatečná
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“