Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 08.06.2015, 07:02 hod.

půl roku dozadu bych ani nevěřil že to napíšu ale hru dovedli totálně dokopru, musím přiznat že jsem hrál už fakt ze setrvačnosti a moje dovolená mě hezky přetrhla nit a nějak jsem se do toho už nedostal, zábavu skýtají vážně jen vysoké GR, večer zapnu appku vidím že je 1 celej člověk z FL online tak rovnou překliknu jinam

momentálně pařím HOTS jediné co mi tam chybí je parta která byla v D3 :(

pak mám v plánu všechny zaklínače + brácha mi nakoupil všechny Fallouty :) mám co dělat

pokud se slezeme na nějaké orgie 45+ klidně mi písněte rád se hodím do světa diabla
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od dawemorraless » 08.06.2015, 09:39 hod.

Do hoska ofic blizz zkratka je heroes :green: (hots je zkratka pro SC2) je parta dobrá. Ono trefit super kombo a postavit dobrou kompozici bez jutubu není jen tak :D když budeš hulku klidně písní něco poradim i klido ten coop vs AI dám :wave: věř to pravý žúžo začína v quickmatchi >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 08.06.2015, 10:32 hod.

Ja hraju porad, ale posledni dobou bud dopoledne nebo pozde vecer...
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 08.06.2015, 17:16 hod.

tohle jsem musel sestříhat a dát to sem, protože po přečtení příspěvku v diskuzi + to co jsem viděl jsem si málem utrnul hubu.

http://www.milanknop.cz/zachvat.png
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od dawemorraless » 08.06.2015, 18:09 hod.

:green: pobavilo
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 08.06.2015, 18:20 hod.

Lol :D
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 08.06.2015, 18:44 hod.

+1 :-)

Uživatelský avatar
vyrostek
Wraith
Příspěvky:147
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vyrostek#2592

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od vyrostek » 09.06.2015, 13:28 hod.

mdmT> vcera jsem sel poprve ve skupine 4 lidi vyssi GR a tak jsem to asi hral jak lama, ale Raivo utikal dopredu jak splaseny a ja nevedel jestli se drzet jeho a nebo vas vzadu, tak jsem pobihal mezi Vama jak oslik. :-) Ale priste spis napis co je sptane, nez ze je to na ho*no, protoze ja jsem fakt byl trochu zmateny, ruce spocene a do toho dostaval obcas i slusnou nakladacku. At to muzu hrat co nejlip pro partu...

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 09.06.2015, 22:39 hod.

Vyrostku to nebylo ani tak na tebe jako prave na Raiva, u Tebe šlo vidět přesně co píšeš ze jsi se snažil vracet a pod. Ale ono je to fakt tezky. Vem si ze u nás je to co rána to IK a barbaři co nám maji částečně kryt zada jsou o pul mapy jinde. Ale jinak v poho já nebyl nijak nasranej jak to možná vyznelo ...

Odesláno z mého LENMIC A800 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Tyckin » 10.06.2015, 05:55 hod.

Tak Raivo a vůbec barbaři jsou problém - ženou se děsně dopředu a nechávaj za sebou spoustu zbytků (načaté mobky), a Raivo je v tomhle myslím extra odborník :D Ono chápu že pro jejich herní styl to prostě je výhodný, ale pokud s nima jdem třebas GR45, já si jako flusací WD nemůžu dovolit jen tak to probíhat - jednak mi to dává celkem rány, a pak při boji s elitkou či když procne pasivka, potřebuju mít okolo a vzadu ideálně komplet čisto aby bylo kam zmizet, pak je totiž o jedné ráně :wave:

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Cartman » 10.06.2015, 06:13 hod.

Nemyslim si, že je nutný v partě hnát dopředu s bařenou. Takový přístup spíš hraničí s namachrovaností.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 10.06.2015, 09:17 hod.

ono to hrozně svádí když je rychlej jak s*ač, ale musí se člověk udržet a hlavně to poctivě čistit ne jen profrčet a čekat že to někdo za ně všechno dorazí - což zase zdržuje

možná je to zvyk z T6 kdy fakt jen běží a dotka vše dokončí
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 10.06.2015, 16:28 hod.

... je to samozřejmě hráč od hráče a parta od party, třeba black hraje barbara tak, že si připadám jako u maminky :-))) ...každopádně je fakt, že jsem měl slušně říct, ale když ono v 46GR kdy v jednou rohu mapy mydlí elitu 2 skoro nesmrtelný bárbí a v druhým rohu další elitu 2 DH se stáhnutejma zadnicema je rychlejší napsat něco o prdeli, než něco slušně vysvětlovat :-))) ... nicméně bych to nijak nehrotil, příště to už bude určitě lepší :-) ...

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Cartman » 11.06.2015, 05:11 hod.

Tak sem večer zkusil vyšší GR a na první pokus jsem dal 43 a sem v první 500, na para 360 = p

Uživatelský avatar
vyrostek
Wraith
Příspěvky:147
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vyrostek#2592

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od vyrostek » 12.06.2015, 13:01 hod.

Vcera solo barbar GR49 na treti pokus, coz znamena 68. v barbarech v Evrope a 128. ze vsech postav na svete. Prvni dva pokusy jsem vymenil Pain Enhancer za Esoteric Alteration, protoze jsem byl priposrany, ale to neslo, necekal jsem, ze ta ztrata dmg bude tak markatni, navic debilni mobky a 2x Orlash, takze bez sance, ale aspon jsem vylepsil gemy. Jak jsem to nahodil zpet, tak celkem pekny rift a boss Perendi bez pylonu. Jak padnul, tak srdce busilo, ruce uplne studene, a rozklepane jak po dvojitem Parkinsonu, krasa ... to by se na SC nemohlo stat. HC ma v tomhle ohledu opravdu co nabidnout. Dobry pocit. Necht je sirena slava Mrtvolek. ;-)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 12.06.2015, 15:59 hod.

... cg, 49 už je fakt paráda ... a jinak toto mě právě u D3 ještě drží, hrát co nejvyšší rifty na hraně toho co ta postava snese ( prostě jak neprocnu 2x za rift, tak to není hra :-) ... potřeboval bych Ačkovou natálku a taky bych si zase troufl na ty 48-50 rifty, s tím co mám teď už na 47-48 nemám dmg :-( ...

Uživatelský avatar
vyrostek
Wraith
Příspěvky:147
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vyrostek#2592

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od vyrostek » 12.06.2015, 16:10 hod.

dik, LOL prej neprocnu 2x za rift :-D jako je jasny, ze barbar neni DH, ale ja jsem s barbarem procnul 2x za zivot ;-) takze to nejspis na te hrane jeste neni, ale i tak mi to prinasi vzruso jak cert.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Cartman » 12.06.2015, 17:02 hod.

Ještě jednou CG : )

Já dnes para 382 a 382 místo - rift 44

Snad nebudu klesat ;DDD

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od babacho » 12.06.2015, 17:57 hod.

Tak takhle se to dela. Velka gratulace. Ja mam jenom GR 44, neb jsem priposranej. Na GR45 chybi Dmg. Taky by to chtelo potrenovat, ale kdyz je tak pekne, tak ani to D3 moc netahne. Vcera jsem byl cely den doma, delali nam stoupacky, a stejne jsem moc nehral. Normalne jsem u toho usinal. A moznost hrat byla! Opravdu toho D3 ted moc nenabizi. Trosku mne nuti hrat vidina plv 700 a pak to zapichnu. Premyslel jsem nad Zaklinacem, ale nevim jestli mne to chytne. Svagr se ptal jestli znam svet Zaklinace, pak to muzu zkusit, tak jsem na zkousku koupil knizku a pak uvidim.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 12.06.2015, 18:20 hod.

... babacho přesně to doporučuju taky, přečíst aspoň nějakou knížku a podle toho se rozhodni, pokud tě chytně tak se bude bavit i hra ... ale osobně bych si prvně zahrál Z2 a pak teprve Z3 ...

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“