PK seznam sadistického panoptika

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469
Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Guru » 26.09.2013, 16:30 hod.

Dnes se mi podarilo nalogovat do hry s "betonem" kde mu jiz lezela trofej (Barb 66 Plevel) ... Verim, ze i kdyz mam monka s 5 mio EHP dopadl bych se stavajicimi skilly stejne jako on, protoze proc se neportnout na hrace, ktery jak se zda s nikym nebojuje !? Pozor na to kluci !
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 26.09.2013, 17:02 hod.

Hral sam? A jaky to bylo MP?
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Guru » 26.09.2013, 18:10 hod.

Na MP 3 v tom bordelu byl sam s tou mrtvolou a jedno sikovne DH ve meste co mne hned varovalo ... Momentalne na MP 3 uraduje Flex a jsou s nim ve hre nejaci sympatizanti co cekaji az se nekdo chyti ... :wave:
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

SoulCrusher
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SoulCrusher#2431

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od SoulCrusher » 26.09.2013, 18:56 hod.

Darkness píše:Clanek jsem poslal uz minuly ctvrtek do redakce, ale byl nejaky problem s formatovanim, tak to musime doresit a pak bude pravdepodobne zverejnen v novinkach.
Kedy bude ten clanok zverejneny? Alebo uz bol len nebol zaradeny medzi novinky?

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 26.09.2013, 20:17 hod.

Taky bych si rád početl..Kuki bude vědět.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kuki10 » 26.09.2013, 20:19 hod.

Urcite nebyl a o zadnym nevim.
Zeptam se jamese.

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 26.09.2013, 21:46 hod.

Seznam aktualizován o další 3 kousky. Druidix#2938 Elo#2754 a Leno#2317. Díky patří Admiralosovi, který je před chvílí vyhmátl na mp3. Good job! :)
Obrázek

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Ride » 26.09.2013, 21:52 hod.

Ja jen maly OT - Na hrubý pytel hrubá záplata - och boze tohle muze tvrdit jen total ****. Pokud by tohle vymazany rceni platilo, museli by jsme nektery lidi strilet rovnou na ulicich.

Zvraceny hrani PK - jako nechavlim je za to, ale ja osobne jsem v kazdy hre hral spis za zaporaky nez Mirky Dušíny. A uprimne - me by tohle lidem delat bavilo, protoze nic nepotesi cloveka tak, jako cizi nestesti. To plati a platit vzdycky bude, holt uz jsme takovi dvounozi vokurkove. Rozhodne driv, kdyz jsem byl mladý kindoš bych urcite PK delal, ted na 99,9 % ne :-)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 26.09.2013, 22:09 hod.

tvoje filosofie podle sebe soudím tebe je víc retarded, než se může na první pohled zdát. Protože škatulkování ve stylu všicni jsou takoví a makoví je mimo realitu. Opakem na hrubý pytel hrubá záplata je on do mě kamenem, já do něj chlebem. I když toto považuji za vrchol spirituální vyzrálosti, kterou úspěšně prosadil např. Gándhí, tak pochybuju, že člověk tvé nátury tohle vyznává. jseš si fakt jistej svým postem?
Obrázek

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Zaljan » 26.09.2013, 23:56 hod.

PK jsem zkousel naposledy v Ultime a to uz je hodne let... a navic mi to stejne nikdy moc neslo, vzdy jsem byl spis na PvM nez PvP a vetsinou me pojelo bud dalsi PK nebo PK hunters ;-)

ale na druhou stranu me PK extra nepohorsujou - k HC v online hrach to tak nejak patri, clovek proste muze umrit na lag, vlastni blbost, DC nebo PK
(coz neni nic jineho nez druh vlastni blbosti) - takze kdyz k nim nekdo vleze...

snad si to nekteri nevezmou osobne, ale tohle svate tazeni proti PK mi pripomina Socany a jejich paternalisticky pristup k volicum (stat se o vse postara, hlavne vse regulujme a usmernujme) a nejak se vytraci prirozene pravo cloveka na hledani vlastniho stesti (jen pro poradek, to neni vymysl, ale jeden ze zakladnich kamenu prohlaseni nezavislosti US z roku 1776 viz "We hold these truths to be self-evident, that all men are created equal, that they are endowed by their Creator with certain unalienable Rights, that among these are Life, Liberty and the pursuit of Happiness), na pravo cinit rozhodnuti (trebas i spatna) a za tato rozhodnuti nest nasledky... a stejne jako ty nasledky ponese nekdo, kdo podepise smlouvu o uveru (nebo cemkoli jinem), aniz by si ji precet, tak je ponese nekdo, kdo naportuje na PK v public - nikoho z nich k tomu jednani nikdo nenutil, udelali to dobrovolne...

ergo nekdo dobrovolne PKari, nekdo jim stejne dobrovolne (nebo z blbosti a neznalosti, coz je to same) vleze do rany a nekdo jiny to PKackum stejne dobrovolne kazi - ale svate poslani bych v tom opravdu nehledal :)

PS (jen pro poradek): uz v Ultime jsem PK nemel rad a ani si nepamatuju, kolikrat me pojeli pred/uprostred/na konci dungu vcetne RK a HK a komplet vylooteni vcetne bandu - ale nikde jsem kvuli tomu nebrecel - maximalne jsem si zanadaval, ze jsem idiot a ze jsem se mel a) lepe branit b) cekat, ze tam budou a mit se na pozoru a vcas odportit anebo jim minimalne neprodavat o par hodin driv na cernem trhu KVF a TMR :)

Kurovec
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kurovec#2999

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kurovec » 27.09.2013, 00:20 hod.

Mě se líbí, jak se to tu hemží borci, podle kterých je PK vlastně v pohodě. Je vidět, že nikdo z nich nepřišel o postavu. Předpokládám, že někteří z vás viděli díl debatního seriálu Sanctuary žije #33 http://www.youtube.com/watch?v=u3qnwp-1oqw
PK tam pánové řeší až v druhé půlce, tedy od 0:58 a nutno říct, že debata je to zajímavá. Ale nemůžu si pomoct, ten moderátor je prototyp člověka co zná D3 PK jen z doslechu (a možná viděl nějaký video). To naopak ten Sentry aspoň ví o čem mluví.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Tyckin » 27.09.2013, 06:23 hod.

Jako říct že když mne zabije PK je má chyba, není fakt pravda - když se někdo portí přes vlajku na někoho, je to jeho blbost a riziko, nikdy neví do čeho leze a tam už to herní schopností nezachrání, když stojí v jedu mezi 5 stromama a elitou :twisted: Ale když jdete "bezpečně" přes port na mapě (jako jsem to udělal kdysi já) nedostal jsem se mezi potvory, byly bokem hned vedle portu a já bych s nima neměl problém, ale to co mne málem zabilo byly neskutečný lagy a 2fps, tudíž nemožnost prakticky hrát, mé herní schopnosti či gear byly vedlejší, mačkal jsem tlačítka poslepu a prostě to vyšlo :P
Pravdou je, že jsem si měl skouknout gear lidí v partě, ale jak už jsem tu někde psal - přes PROFILE nevidíte vždy ten aktuální, ten je přímo přes INSPECT a to leze jen když jsou hráči vedle vás (a to nelze když jsou v boji - připravené pasti) - takže skouknu gear přes PROFILE, všichni vypadaj normálně, ovšem on má na sobě PK gear a já to nevidím...
Naposledy upravil(a) Tyckin dne 27.09.2013, 07:15 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Frozen » 27.09.2013, 06:41 hod.

@Kurovec: Máš pravdu, že jsem o postavu nepřišel díky PK. Připojil jsem se k nim do hry a když jsem zjistil, že to jsou PK, tak jsem na ně schválně vlezl, abych jim jejich snažení zničil (takže nejsem o nic horší nebo lepší než-li oni, protože oni ničí snažení nám a my jim). Já neříkám, že to je v pohodě, ale ani to neodsuzuju, je to každého volba.... ale nebudu je podle toho posuzovat a už vůbec ne jaký je v RL.

Navíc smrt na PK by mě tolik neštvala, protože bych si řekl: "když jseš blb, tak tu máš" a hrál bych dál. Daleko je horší smrt když vidíš jak ti 30s před očima pomalinku mizí život a ty s tím nic neuděláš, protože na tebe přišel král Lag a ubije tě nějaká potvora, která leží běžně na jednu ránu (až zažiješ tohle, tak pak možná přehodnotíš a nad PK se jen zasměješ)

k přirovnání:
Tohle je pořádná hajzlárna. Přirovnal bych to k tomu, když bys chodil hrát s kamarády 3x týdně fotbal a trénovali jste na nějaký turnaj (třeba jen okresní přebor) a den před turnajem by vám onemocněl brankář. Jeden z vás má známého, který umí chytat, tak ho teda pozvete na záskok. Ale on místo toho, aby chytal, tak všechno pustí. Bude si při každém gólu plácat se soupeřem a kdykoliv mu začnete nadávat, že nechytá, tak se začne hlasitě smát. Celé vám to pokazí. Celou vaší snahu. Budeš tohle považovat za normální chování v rámci hry? Když mu budou chtít dát po zápase kluci do držky, budeš jim vykládat o nadhledu?

To si moc netrefil, podle tohoto přirovnání by totiž hra musela vypadat takto: Jste 4, Váš kámoš dostal DC a vy si k sobě pozvete např. Betongsuggu. A pokud ho necháte, aby Vám to kazil a nevymetete s ním dveře dříve jak on podlahu s Váma, tak je to Váš problém.

když už bych přirovnával k fotbalovému turnaji, tak spíše takto:
Chodím hrát s kamarády 3x týdně. Bohužel přijde víkend kdy kluci něco mají a ty chceš i bez nich jet na turnaj, tak tam jedeš na slepo s tím, že se k nějakému týmu přidáš. To se ti podařilo a si v týmu. Jenže přijde zápas a ty náhle zjistíš, že startovný co si zaplatil si vyhodil z okna, protože dva lidi ze čtyř (sálovka :D) jsou lumpové a nesnaží se, ba naopak hrají proti tobě a dávají si vlastní góly a smějí se Ti. Takže tobě zbude jen přijmout fakt, že si prostě doplatil na to, že si šel do neznáma a nezjistil si o těch lidech více. Takže si můžeš nadávat jen sám sobě, bylo to totiž tvoje rozhodnutí a nikoho jiného. Mno a pokud by si jim chtěl rozbít hubu, tak by sis zřejmě už nezahrál fotbal nikdy a nedejbože by si s ní skončil ještě ty, protože by na tebe byly dva.

Neschvaluju PK, neobhajuju ho, ale ani neodsuzuju. To, že se na něj upozorní, to je věc dobrá. Nahánění lidí, proto aby jste jim překazili zabíjení ostatních?... proč ne, je to vaše volba, dle mě zbytečně ztrávený čas na odpočinek... ale soudit lidi podle toho jak se zachovají ve hře? to fakt ne.
Naposledy upravil(a) Frozen dne 27.09.2013, 06:44 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 27.09.2013, 06:44 hod.

svět podle Tyčkina a Zaljana: záznam z podání svědectví, policejní stanice, kdesi v ČR, 27.9.2013 - jako slečno, říct, že vás znásilnil, když jste se večer vracela z práce, není pravda. Nemohla jste si vzít taxíka? Jo, že jste u sebe neměla peníze...ale no tak, to jste si nemohla půjčit od kolegů? Že jste netušila, že se vám protáhne směna? manžel je na dovolené, aby pro vás dojel? Ale no tak. Mně taky jednou málem znásilnili manželku, ale zavolala mi a přijel jsem pro ní. Slečnou, jako nezlobte se na mě, ale žádné svaté tažení proti násilníkům tady zahajovat nebudeme. To by se vytrácelo právo každého člověka na hledání vlastního štěstí. Takže prosím vás, příště si zavolejte manžela, cože? Ne, znásilnění to opravdu není. Nebo dobře, tak je, ale to patří k životu. Že máte následky? No, ale vy jste nebyla znásilněná, šla jste pozdě domů, to je celé...další prosím.
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Tyckin » 27.09.2013, 07:19 hod.

Zkrátka public bude díky PK vždy o hubu - i když je člověk opatrnej, 100% se jim nevyhne. Public je prostě další riziko co nás může potkat krom lagu, disconnectu a vlastní blbosti :D
Už se mi taky stalo, že než jsem skouknul v publiku profily hráčů a dostal se k nim pěšky (portem, ne přes vlajku), přišlo jim to že zdržuju a dali mi kick - což koneckonců chápu :)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Zaljan » 27.09.2013, 10:13 hod.

2Kubizek: tos trosku prestrelil - pokud uz to chces pripodobnit necemu ze zivota, tak maximalne k loterie stesti na Matejske pouti anebo k hracim automatum - proste spolecensky ne zcela zadouci ale soucasne nikoli nelegalni aktivita zamerena na urcity typ lidi... anebo prave na lidi, kteri podepisou bez cteni cokoli, a pak se u soudu divi, co ze to vlastne podepsali - pro osobu s rozumem prumerneho cloveka je s prihlednutim ke vsem okolnostem zrejme, ze je to past, a tak na vlajku portit nebude a pravdepodobne nepoleze ani pres nejblizsi port, protoze vi, ze budou lagy... a pokud tam nekdo presto vleze, tak mu pravo ochranu neposkytuje a respektuje jeho vlastni (treba i spatnou) volbu

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Darkness » 27.09.2013, 10:44 hod.

Rekl bych, ze vsechny reakce jsou lidske... ono v Diablu je "problem" to, ze ve chvilce prijdes o hodne. Kdyz si slozis vlastovku z papiru a nekdo ti na ni slapne a rekne "jee, promin", tak mu vynadas a slozis si novou. Ale kdyz si koupis RC model letadla za desitku a nekdo do tebe schvalne vrazi ve chvili kdy letis 10 metru nad vodou prehrady za mestem a ztratis kontrolu, budes asi reagovat trosku jinak ... chtel bych videt jak nekdo v klidu rekne "pitomce", svlikne se do trenek a skoci do vody lovit trosky...

Je dobre, ze se o PK mluvi, protoze normalniho cloveka nenapadne, ze by nekdo neco takoveho udelal, dokud se mu to nestane. Navic je velka nevyhoda pro ty co neumi dobre anglicky, tak neporozumi naznakum toho, ze je neco spatne a verim tomu, ze je spousta novych hracu, kteri ani nevi co zkratka PK znamena.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od ViolatorCZ » 27.09.2013, 12:48 hod.

JJ souhlas Leo
Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 27.09.2013, 12:57 hod.

Jsem rád, že je tady diskuse. Tisíc lidí, tisíc chutí. Myslím si, že mají-li se lidé bavit, pak by se měli bavit všichni zúčastnění. Pokud se někteří danou činností nebaví, nevadí. Můžou se jít bavit jinak. ALE zábava jednoho člověka by měla končit tam, kde přestává být zábavou pro druhého. A je ÚPLNĚ JEDNO, kde se tak děje. Všechno ostatní je špatně. A já se na to prostě nehodlám jenom dívat, jak se jedni baví na úkor druhých. Kde jeden vidí ztrátu času, já vidím přínos. Kde druhý vidí, že PK je oukej, já vidím, že není. Každý to má holt nějak 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Frozen » 27.09.2013, 13:23 hod.

asi tě trošku pošťouchnu :-D

a když se budeš bavit tím, že zničíš práci PKčku myslíš, že se bude bavit i on? ... ps nečekám na to reakci (páč by jsme tu byly v zamotaným kruhu :D)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“