Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth
Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 11.05.2014, 14:41 hod.

Jeste k tomu T6 - ted zjistil, ze to mam zaznam rozstrizeny na dva kousky ....

- celkem jsme hrali na T6 4.5 hodiny, zacal jsem tesne pred PL467 a skoncil s PL470 a 800 mil expu ~ 6 miliard expu ~ prumer 1.3 miliardy za hodinu

Prumer snizujou rifty, kecani, apod. ciste na bounties Act1 by se dalo odhaduji delat 2 miliardy i vic expu/hod, kdyz se team sehraje

---------------------------------

Doufam, ze mi to spoluhraci nebudou mit za zle, kdyz se pochlubim nejen svymi chybami

Jestli jste byli ve vanile zvykli hrat s WD na pasivku a leave/join, tak se to odnaucte:

1. nemusi vam to projit a pasivku ani neuvidite
2. leave/join v ROS zpusobuje vetsine hracum lagy a muzete tak spoluhrace zabit - ja treba mivam lag vetsinou max 1s, ale u nekoho to muze byt vic
3. kdyz pak vsichni procuji, zdrhaji, skacou do menu, tak vubec nestiham sledovat co se deje - nevim proc zdrhal Antabus, jestli mel taky problem, ale kdyz zdrahali vsichni, tak jsem si myslel, ze daveme novou hru nebo co :) dali bychom to s antabusem klidne sami (pokud byl schopen ustat firechains, to nevim)...
4. Serethiel nemel na T6 co delat, nema na to ani obranu ani dmg - super je, ze na to prisel sam a pak jej nahradil barbar, se kterym to slo lip

Kdyz vam procne pasivka mate minutu na to zamyslet se, co delate spatne, jak zmenit build nebo styl hry, nespechejte znovu na smrt

ilustracni video

The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Zaljan » 11.05.2014, 16:16 hod.

Koukal jsem na ty expy a A1 na T6 delalo vetsinou kolem 700-800m

Jinak pod bod 1 a 2 se podepisuju. Na proc pasivky, ktery jsem ani nevidel jsem RIPnul tak pred mesicem (z videa to pak vypadalo, ze jsem se prosel po cele delce arkany). A ten join/leave partaka me malem zabil vcera na te T6. V dost hnusnym packu jsem mel 2x 5 sec lag a bylo to fakt o **** nerikam, ze obcas neprocnu, stale zkousim, co a jak na T6 ustojim, jaka je optimalni vzdalenost, snazim se v ramci moznosti smerovat "neovladatelne" pidizviky... ale join/leave, ktery jsme na zacatku delali na mp10 drop only fakt ne....ROS proste laguje jinak nez vanila a taky bych mohl rejoinout mezi mrtvoly partaku...

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od iPetrB » 13.05.2014, 16:25 hod.

Včera jsem se s Barbarem rozcvičoval na T6 a ty a Zaljan nikde...

http://i.nahraj.to/f/GlH.jpg

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 15.05.2014, 08:32 hod.

ja jsem ted chvili mimo net, respektive obcas kouknu pres wifi, vcera jsem dal asi 4x Atc1 bounties T1 - padly dva ringy, pak jsem chvilku zkousel public T3, protoze pres wifi se fakt neda moc dobre hrat. No nemusim uz prehazovat ringy, dmg dvou hlavnich carodejek se zacina pomalu blizit k nekonecnu a obrana k nule a to se mi vubec nelibi, tak to nekdy budu muset testnout, jestli se da s nimi jeste hrat :-)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 15.05.2014, 08:44 hod.

Jak k nekonečnu a nule?:)
Na WiFi to nehrot.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kubizek » 15.05.2014, 08:48 hod.

No jakože všecko zabíjí pohledem, ale běda, když se něco škaredě podívá na něj... :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 15.05.2014, 08:54 hod.

tak se koukni na DP, jakesi velke cisla v dps a toughness zadna, ani pres 400 vitalty z paragonu moc nepomaha a toughness mam snad uz pod 10 mil buffed, za to muzou ty rukavky co mi padly v poslednim riftu, jeste jsem s tim nezkousel hrat
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 15.05.2014, 10:46 hod.

V nedeli jsem si jeste stihl na "normalnim" netu vyzkouset jak se farmi na PL500+



na T4 jsem obcas nestihal behat, jesteze snizili cooldown teleportu :)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 15.05.2014, 11:01 hod.

Fire wizza mas peknyho.:)
Já mám fire a arcane skoro hotovo, dyztak na DP najdeš.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 17.05.2014, 13:48 hod.

@kuki: koukal jsem, pekne

-----

V heslech:

- Vcera to zas nehorazne padalo, co druhy rift 5 lege, nekdy nic.

- Nejhorsi je, ze furt padaji nejake upgrady a za chvili uz nebudu na ctyrech carodejkach co vylepsovat a budu muset vyexpit nove, protoze nemam kam davat legendarky a na cem zkouset jine buildy.

- Kadala mi zas nedala. Chybejici kalhoty do Wyr's setu. Ale predala se, kdyz jsem zkusil sources a dala mi zrovna ty dva co mi chybely,

- Firebird set uz mam 6 kousku a jsem zvedavy jestli bude k necemu dobry po pristim patchi (blizard oznamil, ze bude predelany, zatim se nevi jak)

-----

Jak vybavit lighting wize?

- staci si odkladat itemy s lighting damage, nektere enchantnout, hodit mu nejakou zbran, navolit par lighting skilu a pak obcas kliknout, obcas zmacknout nejakou klavesu, dve hydry nejsou spatne

- vic toho opravdu nevim, moc me nebavi, ale byl jsem prekvapeny, ze i na T3 to pada skoro samo a staci mit standartne okolo 500k sheet dps

-----

Hrat pres wifi je opravdu zabava, zvlast kdyz se latency nekdy drzi pres 500 ms. Uz vim presne jak to mel Zaljan a proc a jak dlouho lagoval. Pres wifi se opravdu poradne hrat neda, nejen, ze je to porad jednou nohou v hrobe, ale taky davam tak polovicni DPS, protoze:
- nemuzu se casto trefit
- obcas utocim na neco co uz je davno mrtve :)

No, "hrat se neda" - zkousel jsem s Mrtvolkami, kterysi den i T6, ale musi se umet hrat chvilkami "po slepu" ...
- kdyz je latency oranzova - cca 300-500ms tak davat bacha a predvidat
- kdyz je latency cervena - tusim nad 500/600ms tak se drzet zpatky

Ale tim vzdavam hold Zaljanovi, jak daleko to s WD dotahl a Armadovi, ktery s nami hraval MP10/noAH taky pres wifi.

-----

Pamatujete Pulp Fiction, best Tarantino movie ever?

Chcete vedet co je hardcore?

Ja vam reknu co je hardcore...

Okolo 3 rano jsem se pripojil do public hry T4, kde byl jen tank monk se 4-mi mantrami, cekat na dalsi hrace se mi nechtelo, tak jsme zacali. Monk jen povida, ze s 289k life na T4, ze to mam fakt HC. Jenze fire carodejka ma pri 289k life skoro 12 mil toughness a s mantrami monka jeste o 1.5 mil vic ...

Samozrejme 2. patro bylo presne to, kde jsem nedavno malem 2x ripnul. Situace se opakavala uplne stejna. Na zacatku 2pack, + spousta stun a charge potvor. Afixy jsou jedno, protoze solidne vybavene HC postave (full BT set, Aughild's set, Ice climbers) jsou afixy opravdu ukradene. Jedine nebezpeci hrozi prave od tech Act5 (i nekterych Act4) potvor. A protoze to uz znam, tak jsem standartne ustupoval k vychodu, ktery je neprijemne blizko a do par sekund jsem byl venku. Monk i kdyz stahoval, tak stahovat 50 mobu fakt nestiha, takze ve dvojku ("vsichni" jdou po mne) se to dost blbe hraje. Taky se vratil a povida, ze to nema smysll, ze pockame, az nas bude vic.

Jenze me cekat nebavi, ani ve fronte na chleba ani na baby nez se rozmysli co chcou a v Diablu uz vubec ne. Tak chvili premyslim, kde nabrat trosku vic defense, prehodil jsem Magefist z trifecta na jine s vitalitou (+70k life) a povidam, "ja je sejmu, jen si o trosku zvednu life."

Skocil jsem tam a nez se monk stacil vzpamatovat a pridat se, tak jsem je sejmul - na T4 ve dvojku je sejmout 2pack pro fire carodejku s blackhole a slusnou redukci cooldownu pohoda, otazka mozna 10-15 sekund, to vam tep nestihne vylizt ani pres 160. Problem je jen kdyz mi carodejku 10s z tech 15s neco stunuje - to se pak i takhle po ranu rychle proberu.

----

Tak jsme pokracovali radeji tretim patrem, pak se pripojil jeste nejaky wiz a crus. A na zacatku dalsiho riftu mi pro zmenu padl net uplne - na prvni elitce - tak jsem sel spat...

Zije fire carodejka?

To zjistim za chvili ... (nejdriv snidani)

(ale usinal jsem v klidu tak asi jo)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 17.05.2014, 14:43 hod.

tak jo, prezila ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 17.05.2014, 15:03 hod.

Me kadala nedala od patche.:-(

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 17.05.2014, 17:54 hod.

Problem s mistem na chvilku vyresen. Arcane carodejka se dozila 320 hodin (ciste v ROS) a padla v riftu T3 diky wifi a tomu, ze jsem nemel pasivku - krome jedne neskodne elitky, nic nebezpecneho v blizkosti nebylo => klasika, plny zivot, zadny zivot. Uz jsem hral moc na hrane ...

Po te co padla arcane carodejka mi padl muj prvni Focus ring, kdyz jsem byl na rozloucenou probehnout par T4 riftu s monkem se kterym jsme byli prvni T6 ubery. (dava si pauzu)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 17.05.2014, 18:13 hod.

Rip.....
To je velká škoda....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kubizek » 18.05.2014, 09:48 hod.

ojoj, RIP. :-(
Obrázek

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Ride » 18.05.2014, 10:42 hod.

aaa skoda RIP :-(

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 18.05.2014, 14:05 hod.

Koukl jsem do "skladu" - mam jeste 1100 keystonu, tak dneska asi nejake rifty
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 18.05.2014, 14:13 hod.

Prej jeste:-D
Jinak jak ušetřit keystony když nejste full jsem psal k nám do tématu.
Bylo to i newsce, ale jak me to také včera říkal tak sem pochopil ten potenciál.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 18.05.2014, 18:43 hod.

jo, koukal jsem, ale zatim setrit nepotrebuju :-)

----

Jinak dneska par horkych chvilek na T6, 2pack + rift boss, na zacatku toho nejvetsiho bludiste, jsem ale zvladl i s lagy s jen jednim procnutim pasivky. No, zvladl, spis skoro zazrakem, ale bez cooldownu na blackhole a teleport bych to rozhodne nedal....

Parta byla trosku nestastne sestavena 2xWD + barb + wiz - chybel stahovak a WD nemela idelani skily na preziti party, pro sebe mozna jo ...

Skoda ze nemuzu streamovat / nahravat video, to bylo maso ...

Monk je pro T5+ do party rozhodne vetsi pomoc nez barbar ..., niz neni potreba zadny support char

Antabusovi patri diky, ze me dneska s Monkem zachranil na T5, kdyz mi z nejakeho duvodu zamrzl comp na 30s a disconectlo me to asi za 20s

----

Kadala mi konecne dala Vyr's pants, tak zkusim nejak sestavit fire archona.... mam uz na nej pripraveny alt s 64% cooldown reduction, ale s Vyr's setem jsem zvedav jak to vyjde.... hmm, vlastne potrebuju jeste crimson's belt ucraftit, mam jen pants a boty, tak uvidim ...

-----

Levely lezou cim dal pomaleji, ale 1.4 bil exp/hod na T5 riftech furt jeste jde.
Naposledy upravil(a) Darkness dne 18.05.2014, 19:18 hod., celkem upraveno 1 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 18.05.2014, 19:17 hod.

Fire archon to co je?

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“