Hyuna: pouť "korejské" mnišky

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845
Re: Hyuna: pouť "korejské" mnišky

Příspěvek od tomisco » 06.08.2013, 00:36 hod.

Včera mi mniška (PL 36) zařvala v Dahlgur Oasis na MP5, když jsem se po klepci od klíčníka a nepříjemných championů (extra health jailer arcane enchanted fire chains), kdy jsem musel s procnutou pasivkou a rudou obrazovkou zdrhat na druhý konec mapy, pitomě rozhodl vrátit se zpátky. Dostal jsem se do chumlu a pack modráků si mě znovu podal. Obrázek hovoří za vše. Violator se mě před kritickým soubojem ptal, jestli se může přidat. Já mu se smajlíkem odvětil, že nejdříve sejmu klíčníka a pak půjdeme farmit. Inu, přeceňovat síly + hrát bezstarostně sólo se na HC nevyplácí.

Obrázek

Založil jsem několikátou mnišku a s pomocí Kolmena, spiderera a ViolatoraCZ ji rekordně rychle jako třetí postavu dostal na HC Inferno. Takže chlapům moc děkuju. :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Hyuna: pouť "korejské" mnišky

Příspěvek od Kuki10 » 06.08.2013, 01:02 hod.

Nemas se zaco stydet, vratil ses, neutekl jsi a tentokrat to neyslo.:-/

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Hyuna: pouť "korejské" mnišky

Příspěvek od tomisco » 07.08.2013, 09:35 hod.

Ne vždy risk je zisk. :)

Tak jsem za 16 hodin hraní (bez hellfire ringu) vylevelil novou mnišku na PL17. Holt pracovní volno. :) Několikrát jsem měl namále, jelikož výbava poskládaná z věcí z truhly byla spíše útočněji laděná a defenzíva byla dlouho slabší. Craft se nedařil a na nějaký citelný upgrade chyběly peníze. Ale už se to začíná stabilizovat a do týdne snad půjdu na ubery MP5+. Momentálně mám 12 IM. Za cca 10 hodin na Infernu (A1) mi padlo 5 legendárek (+3 klíče). 4 brimy a jedny Depth Diggers kalhoty (prodány za 4M). Nejmenovanému dobrodinci musím ještě jednou poděkovat za darování pěkné zbraně. Teď se často rozmýšlím, co mončičandě strčím do pravé pracky. :) Tak to střídám.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Hyuna: pouť "korejské" mnišky

Příspěvek od tomisco » 17.08.2013, 07:09 hod.

Už mám za sebou 40 hodin hraní s třetí mniškou (PL31) na HC Infernu. HyunaII má zatím jednoznačně nejhorší drop na HC. Ještě nepadlo nic, co by se dalo prodat za více než 4 M, čemuž odpovídá minimální posun ve vývoji postavy. Jen EHP se mi podařilo zvednout nad 1 M. Ale více než MP3 si sólo chodit nedovolím. Veškeré peníze zatím investuji do craftění amuletů, ale nedaří se vycraftit něco nadprůměrného (minimálně na damage). Ale ono to časem přijde. Zatím třetí mnišce padlo 18 legendárek (z 99% brimstony). Portálů mám už 15, ale s účastí na uberech MP5+ ještě váhám.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Hyuna: pouť "korejské" mnišky

Příspěvek od tomisco » 24.08.2013, 17:36 hod.

Dnes jsem poprvé na HC zaskočil s partou na ubery. Ve složení já (Monk), Tyčkin (barb), Antabus (barb) a Supersheep (DH) jsme dali 2 kola na MP6 a pak 2 kola na MP7. Až na jeden hodně nepříjemný pack ve Festering Woods na MP7, kdy jsem musel z bordelu s rudou obrazovkou zdrhnout pryč, nebyl jediný problém. Ubeři v pohodě, padly 2 legendy a především 7 součástek, z kterých jsem ucraftil první 2 HF ringy na HC. Jsou čistě na levelování nových postav.

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Hyuna: pouť "korejské" mnišky

Příspěvek od tomisco » 31.08.2013, 18:13 hod.

Hranice PL40 je pro mé mnišky nadále zakletá, jelikož HyunaII (PL37) mi chcípla dnes ráno ve Weeping Hollow na MP3 (viz Graveyard). Podcenil jsem situaci a mou nebohou mnišku dostal hromadný výbuch Grotesque packu (fast arcane waller) a dalších tlouštíků. Lasery všude okolo k tomu také přispěly. Nevěřícně jsem zíral na obrazovku, že jsem zařval zrovna v A1 na MP3, když mniška do té doby neměla problém ve všech aktech sólo na MP4. Ale když se pack blbě rolne a člověk to byť jen na moment podcení, možné je vše. A tohle riziko se mi na HC líbí.

Asi si dám od HC na týden, dva týdny oraz a dotáhnu SC monka (PL80) na stovku. Pak bude mončičí HC jízda zase pokračovat.

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Hyuna: pouť "korejské" mnišky

Příspěvek od ViolatorCZ » 02.09.2013, 07:42 hod.

Škoda .... RIP :-(
Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Hyuna: pouť "korejské" mnišky

Příspěvek od tomisco » 05.04.2014, 20:34 hod.

Hledám nějaký normální klan zaměřený na HC, jelikož už se soustředím hlavně na HC a v klanu, do kterého jsem přijal pozvání, moc lidí HC nehraje a z 90% hraji na HC sám. TS nebo Skype bohužel nevedu, poněvadž špatně slyším a nosím naslouchátka, což s normálními sluchátky absolutně neladí. 3-4 dny v týdnu dělám noční dvanáctky na dispečinku, tak některé dny nejsem večer online a hraji v nestandardní doby. Během volna často přes noc.

Na 70. levelu mám momentálně mnišku a demon hunterku. Když jsem dnes vytáhl s mantrou na armor toughness u mnišky na 16 M, myslel jsem, že sólo rifty na T1 budou po smrti předchozí mnišky už v klidu. A pak mě nachytala obrovská skupina lukostřelců s maideny a spawnutým bossem, co spamuje meteory, a s proclou pasivkou jsem kličkoval po lokaci pryč jako postřelený zajíc. Rifty na tormnetu je fakt lepší hrát v partě, jelikož člověk nikdy neví, do jakého bordelu s nepříjemnými packy vlítne, a pak ho ani 20M toughness neuchrání od rudé obrazovky.

Momentálně má moje HC fire mniška 558 k dps (+34% do fire) a přes 12 M toughness s mantrou na armor (9,5 M s mantrou na damage). Zatím se mi nedaří dropnout nebo vycraftit offhandu, která by měla po enchantu dexteritu, vitalitu, socket a dps přes 2000. Pak bude celkové dpsko veselejší.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/tomi ... o/30656420

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Hyuna: pouť "korejské" mnišky

Příspěvek od tomisco » 06.04.2014, 22:01 hod.

Dnes měla mniška docela svátek, jelikož padl z vrchního kultisty v Halls 1 dvakrát matroš Cultist Blood. Takže se poprvé v datáči mohla craftit legendárka. Jeden ze dvou pokusů dopadl fajnově. Nevím, co přesně znamená ten lege afix, ale krájí se to s ním o něco lépe.

Obrázek

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Hyuna: pouť "korejské" mnišky

Příspěvek od Bit » 07.04.2014, 03:36 hod.

Koukám že scháníš HC klan... nevím co je pro tebe normální páč to slovo se těžce definuje ale je nás už celkem spousta kdyžtak se ozvi ve hře
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Hyuna: pouť "korejské" mnišky

Příspěvek od tomisco » 07.04.2014, 13:25 hod.

Jasan, až tě uvidím online, tak napíšu. Nebo mě do klanu invitni, budu teď mít 3 noční za sebou, tak budu online asi jen chvíli ráno po práci.

Tak jsem dlouho farmil zlaťáky a drahokamy na Flawless Royal Diamond, abych si mohl vycraftit první setovku: kalhoty z Cain setu. Výsledek si možná oblékne DH, jelikož u mnišky potřebuju dvě díry + AR nebo lightning resistance. Díra je enchant.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“