Path Of Exile

Další hry z rodiny RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707
Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od NargarotH » 19.12.2017, 17:23 hod.

Tuto ligu jsou super challenge mtx, poslední dobré mi přišly v talisman lize a to už je nějáká doba, pak byly ještě v nejáké pozdější takové netopýří křídla, ty jsou taky fajn, jinak bída až na některé portály.
R.I.P. 27.3.2014

prelien
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od prelien » 26.12.2017, 01:09 hod.

Nazdar, ma-li nekdo zajem si me pridat do pratel muj nick je genocitus (LORDofANNIHILATION), hraju kazdy den abbys char RF berserker.

Incarnath
Quill Rat
Příspěvky:1
BattleTag:Johnno#1790

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Incarnath » 07.02.2018, 10:52 hod.

keby nekdo chcel roky aktivna cz/sk guilda a naberame aj novacikov :D https://www.pathofexile.com/guild/profile/43281, https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/659652/

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od dawemorraless » 27.02.2018, 19:27 hod.

Čest nemohl by sem někdo prosím hodit nějakej beginer build (ideálně witch) minule sem to kvůli old pc musel vzdát. Ted s novým strojem by to mohlo šlapat bez problémů. Brzy bude nová liga tak za každou radu předem díky :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 28.02.2018, 10:36 hod.

Jaký build si tak představuješ? Sumoner, totem, selfcast fire/cold/light jiný?

Uživatelský avatar
wolowizard
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WoloWizaRD#2193

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od wolowizard » 28.02.2018, 13:15 hod.

Já jsem jel v Abysses tohle: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1460817 a celkem to šlo. Až na vyšší red mapy, kde jsem od bosů dostával IK, nicméně spíše to byla moje chyba, že jsem měl málo life.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od dawemorraless » 28.02.2018, 13:32 hod.

@ rakii jednou sem sejmul Malachaie dal sem nebyl ..cokoli co zvládne dá se říct uplnej nováček. Ideál asi caster před sebou nejakej bordel co to na sebe stáhne. :green:
Wolowizard ..díky mrknu na to
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 01.03.2018, 14:01 hod.

wolowizard - taky záleží jaké map mody si naroluješ + některé útoky je třeba uhýbat:) Kolik jsi měl life/many (co jsem koukal je to MoM build) ?

dawemorraless - tak pokud chceš jet podle buildu tak ten, co postoval wolowizard, klidně můžeš jet.
Sice se teď měnily některé skily, ale to ty asi nemusíš moc řešit. Build bude funkční s menší úpravou.

Nenáročných buildů je spousta.
Jako příklad: Spirit raging spirit/zombie Necromancer build, Multi totem Hierophant třeba Frostbolt, pokud máš rád sumonera tak nějaký Specter build atd.

Jinak pokud ti nedělá angličtina problém tak se můžeš inspirovat na webu v charakter sekci.
Stejně pokud s hrou začínáš tak si asi budeš chtít vyzkoušet vícero různých skilů/buildů než budeš vědět, co ti sedne.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od tomisco » 03.03.2018, 07:50 hod.

Můžu doporučit Cycloner rangera s Ngamahu sekerou. https://www.pathofexile.com/forum/view- ... 207/page/1 Hodně rychlý a easy build. Dá se hrát bez Xoph's amuletu (na ten jsem nafarmil materiál za pár Ex s Bisco's páskem během 4 dní). V Harbinger lize jsem s ním jezdil i T15 mapy a to jsem měl jen pětilinkovou chestu a neměl full Ascendancy.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od dawemorraless » 06.03.2018, 10:50 hod.

Tak musím říct že witch je celkem zábavná sem na začátku A 6 zatím beze smrti. Nicméně malej dotaz sem tam dostávám slušnou nálož..kolik HP bych měl zhruba mít momentálně mám 1330 all resy na 75% krom chaosu tam sem - 22%. To budu muset nějak poladit. Dá se to projít na jeden průchod bo je ideál se někde zastavit a chvilku pofarmit poexpit? Nemáte Skype kam chodíte chatovat o hře tak jak máme Diablo 2?
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
wolowizard
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WoloWizaRD#2193

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od wolowizard » 06.03.2018, 22:06 hod.

Rakiii - nejdřív jsem měl 2,5k life, pak lehce přes 3,300. Už jsem postarší a nestíhám uhýbat :)
dawemorraless - s witch to jde snadno, časem Ti přibudou další zombie (pokud je používáš) a hned tak někdo se Ti k tělu nedostane. akorát v tom grafickém bordelu spellů jsem občas přehlédl nějakou varovnou značku pod nohama a šel k zemi.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 07.03.2018, 10:45 hod.

dawemorraless - 1330 life není moc, ale s full rezy je to lepší. Zhruba počítej 300 life na akt, ale i tak budeš muset občas uhýbat (pokud budeš dávat MoM - Mind over matter tak stačí méně, ale to zatím nemusíš řešit).
Chaos rezisty se obtížně shánějí a obecně ve hře není zase tolik potvor, co dělají velkou chaos škodu.
Doporučuji ho mít v kladných číslech, ale zatím bych to vůbec neřešil.

Dá se to projet na jeden zátah, ale pokud nikam nespěcháš, vybíjíš lokace atd. tak stejně budeš mít o pár levelů víc než je level lokace, ale klidně můžeš v některé lokaci poexpit a pofarmit pokud je třeba, to záleží na tobě ;)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od hulkxxxl » 07.03.2018, 12:25 hod.

taky dost pomůže nějaká obrana s šutrem cwdt (beztak je to v buildu co jedeš)
jinak jako přešlej z D3 jsem podle mě dělal nazačátku chybu, že jsem hrozně moc čistil lokace a projetí story mi připadalo nekonečný, prostě běž úkoly, sleduj monster lvl kterej by měl bejt +- jako tvůj (případně jsem rád třeba o 2 lvl napřed)
vážné expení si nechej na mapy tam to frčí jedna radost :)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od tomisco » 14.04.2018, 23:04 hod.

Hrajete ještě někdo Bestiary ligu? Zatím jsem s Cycloner rangerem na 90. levelu a nejvyšší mapy, co mi zatím padly, jsou T11. Ještě Xoph's amulet a udělat uber lab a mám kompletní build. Snad to stihnu do konce ligy. Jinak Exalted Orb je teď za 103 chaosů, to je šílený. :( Doufám, že to ještě výrazně spadne... Mám přes 250 chaosů, prodeje moc nejdou a potřebuju dát dohromady 6 Ex na amulet...

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 18.04.2018, 11:29 hod.

S poklesem kurzu ex/chaos nepočítej. Kurz se už vyrovnává se standard ligou (117c/ex).
Jinak mapky jsou na sc levný (T11 za 1c).

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od Rakiii » 11.05.2018, 12:19 hod.


Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Path Of Exile The Fall Of Oriath

Příspěvek od witekcz » 19.05.2018, 21:27 hod.

PoE bude mít vlastní CON. Bude za rok, v listopadu a bude v Aucklandu na Novém Zélandu. Začněte šetřit ;)

Kód: Vybrat vše

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2146364
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path Of Exile

Příspěvek od HELLERcz » 20.05.2018, 06:24 hod.

Jsem plný očekávání, co přijde s verzí 4.XX
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Path Of Exile

Příspěvek od HELLERcz » 23.05.2018, 11:33 hod.

Nemáte problémy s hodně propadama fps ve hře ?
Na mojí PC sestavě se mi to propadá, hra je momentálně dost nehratelná a nevím si už rady. Vyzkoušel jsem všechny možné věci, od změn v nastavení až po kompletní reinstalaci a nic nepomáhá. Už jsem psal i ticket na GGG a sice jsme si pár emailů vyměnili, ale zatím žádné řešení.
Našel jsem pár témat i na ofiko foru a problémy dosti lidem začaly od vydání verze 3.0 nebo 3.1 ... a už je to nějakej měsíc a nic se neděje :(
Obrázek

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path Of Exile

Příspěvek od Rakiii » 23.05.2018, 11:45 hod.

Mně to také zlobilo po posledním patchi, ale nakonec se ukázalo, že to bylo, nejspíše, údržbou na síti u mého poskytovatele internetu.

Jsi si jistý, že to není na tvé straně, ostatní věci ti jedou v pohodě (internet, jiné hry ...) ?

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“