Hellgate London

Další hry z rodiny RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slw
Burning Soul
Příspěvky: 776
Currenly, I'm playing: Diablo 2
Bydliště: Deepest underwater Abyss in the world

Hellgate London

Příspěvek od Slw » 19.02.2017, 01:41 hod.

tak sem si řekl že si zahraju nástupce d2 z dílny našeho kámoše Billa Ropera a jeho bývalého Flagship studio. vytáhnu dvd, vrazím ho externí mechaniky, setup naběhne a šmytec... dvd v háji (vyzkoušel sem i na jiných mašinách doma a výsledek totožný). tož co fčíl? mrknu na steam že bych si to koupil po 2hé v digi podobě. tam hláška že vstoupili do jednání s posledním vlastníkem autorských práv na tuto skvělou hru (takže sem zas ostrouhal). naštěstí kámoš kámoše si udělal iso a po flešce to doputovalo ku mni. a proč to vše píšu? protože zážitek z téhle hry je neskutečný. pravá rpg hack&slash režba. a s dnešní mašinou je hra nádherně plynulá (né to trápení před 10ti lety). vřele doporučuji :wave:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Kazimir
Quill Rat
Příspěvky: 13
Currenly, I'm playing: Diablo 2
BattleTag: 2762

Re: Hellgate London

Příspěvek od Kazimir » 05.01.2019, 16:40 hod.

Na steamu už to je, včetně datadisku. Je to lehce upravené, ale pokud vím zaměřené na single, což je škoda, protože hrát to v partě je fakt zážitek a Steam by si přece jen mohl dovolit obětovat tu trochu ze svého serveru.

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“