Leorics crown 2,1

Vše o předmětech a craftování
Odpovědět
trickerko
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TricK#2101
Bydliště:Zavar
Leorics crown 2,1

Příspěvek od trickerko » 11.09.2014, 13:16 hod.

mam tuto helmu pre monka pride mi super uz len preto ze tam mam 99% efekt pre gem. ale mam pocit ze to nefunguje jak ma :) mam tam najvyzsi diamant a dashing strike sa nezmenil a je stale 8sec na quicksilver. tak isto ako inner sanctuary. mate niekto skusenost ?

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Leorics crown 2,1

Příspěvek od Mlok » 11.09.2014, 13:42 hod.

Leoric crown funguje přesně jak má. S Leoric cr. + nastackovaný Gogok mám u Archon Wiz. čekání na Archon 3s (z původních 10s). Monka nehraju, tak tam konkrétně nevím.
Co to ale znamená, že máš pořád 8s? To jsi měřil nebo to tam jen vidíš napsané? Popisku pro cooldown u skillů jsou pořád stejné ať máš CDR jakékoliv množství.

Podívej se ve statistikách v profilu, zda se navyšuje CDR.

Jen jsem se mrknul rychle na dashing strike a ten má v popisu "You gain a charge every 8 seconds and can have up to 2 charges stored at a time". To vůbec není skill s cooldownem, aby na něj fungovalo CDR.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Leorics crown 2,1

Příspěvek od Cartman » 11.09.2014, 13:43 hod.

Jako že ti to ukazuje na spellu stejně? Na spellu se čas nezmění, a z 8 sekund 25 je dcl málo : ) Změř si to

trickerko
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TricK#2101
Bydliště:Zavar

Re: Leorics crown 2,1

Příspěvek od trickerko » 11.09.2014, 13:55 hod.

praveze som si to meral :D neni som dilino aby som nevedel ze napisane cas na skillu sa nezmeni :) ale to asi potom nefunguje na dashing.... to nema znazorneny ten hodinovy efekt "colldown" pretoze mas viacej chargov. preto je tam iba rucicka co sa toci a ta mi neklesla pod 8s.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Leorics crown 2,1

Příspěvek od Seton » 11.09.2014, 16:02 hod.

Mlok píše:.....
Jen jsem se mrknul rychle na dashing strike a ten má v popisu "You gain a charge every 8 seconds and can have up to 2 charges stored at a time". To vůbec není skill s cooldownem, aby na něj fungovalo CDR.
Není pravda, pozor! v patch notes (nebo nějaký bugfix notes,tak či tak ofiko od Blizz) je psáno
, že charge skills (tzn. DS u monka atd...cokoliv charge) JE na principu cooldown skillů a VZTAHUJE se na ně CDR !
Pokud máš opravdu 100% změřeno, že to na DS u Monka nefunguje, tak jim napiš ticket ;-) byl by to bug.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Předměty“