Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.12.2012, 16:41 hod.

Já se asi dostal do fáze, ve které mě tu už moc nechytá. Už asi 3 týdny mám dohrán celej 3.akt, všechny fotky mám na disku, ale nejsem schopnej se dokopat k tomu, abych to uploudoval na rajče a poupravil svůj progress. Navíc představa, že mě to zachvilku čeká opět je pro mě trochu demotivující. Defacto strávím stejně času hraním, jako aktualizováním postupu. A kdybych měl psát ještě ke každému aktu nějaké story (jako třeba BladeMaster...nic proti tobě), tak už by mě z toho úplně hráblo.

Nějak nevím, co dál...pokračovat nebo tu Sosu hodit k ledu (asi totiž nebudu splňovat podmínku jednoho aktu za týden) nebo si dát od Diabla na nějakej čas úplnou pauzu....

Fraxinus: Gratuluju k dokončení pouště. Hlavně sis to určitě musel užít v Tal Rasha's Tombs, co? :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 30.12.2012, 16:44 hod.

Ten report a upload mi trval asi 30 minut. Krom toho nemusíš být tak podrobný jako Blademaster. Pouze postačí základní fakta. ;) Také jsem nepopisoval každou kravinku a popsal to dost obecně.
Jinak s tím reportováním rozumím...častokrát jsem ze stejného důvodu i HC příběhy doplňoval až s týdenním zpožděním.

edit: Tak ano, hrál jsem je na pl1, jednu z nich na pl3. ;) Co jsem si doopravdy "užil", byly Stony Tomb, Halls of the Dead a Claw Viper Temple...nesnáším cursed+mana burn.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BladeMaster » 30.12.2012, 17:40 hod.

Dark_Deamon: Tie reporty mi trvajú +- 45 minút od uloženia screenov, takže to nie je až také strašné.

Fraxinus: Gratulujem k postupu, druhý akt je podľa mňa najviac "o hubu".

Ja som v druhom akte pri Maggot Lair a vôbec sa mi nechce dovnútra tých červíčích dier liezť. Musím si na to nájsť aspoň tak dve hodinky, aby som to celé vybil. Teraz momentálne nemám veľmi čas, snáď sa posuniem niekedy po Novom roku. Ale barbara dohrám určite, či už počas turnaja alebo po ňom.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 31.12.2012, 15:54 hod.

KONEČNÉ POŘADÍ PRO NEAKTIVNÍ HRÁČE:

1) Lordkiller - 2142 b (nahlásil sis o 15 míň)
2) raisen - 1960 b
3) ZOMB - 1935 b (Postup nahlášen do Arcane Sanctuary NM, screenshoty doloženo pouze do katakomb NM, tudíž srážka 483 bodů)
4) RIP - 1826 b (nahlášeno jen 1677b, v reálu by jich bylo ještě víc, kdyby byly doplněné screenshoty až do místa skonu)
5) Bub3n - 1653 b
6) Cirdan - 1398 b (strženo 36 b za chybějící screenshoty)
7) Robko1369 - 1004 b (strženo 18 bodů, lokaci, kde jsi ripnul, započítat nemohu)
8) Ferek - 451 b
9) Javurek - 391 b
10) Dragonius - 371 b (nahlášeno 458, ale nedodány všechny screenshoty, proto srážka 87 bodů)
11) quaterx - 335 b
12) mira889 - 330 b
13) Obter!vr - 325 b
14) Attia - 310 b
15) kolij - 310 b
16) Ordkomber - 310 b (s velkým vykřičníkem, mnoho screenshotů bylo na hraně, možná už lehce za hranou)
17) Crec - 300 b
18) Smrtonoška - 250 b (příště si body spočítej sám!)
19) dejavu - 215 b
20) Asman - 209 b
21) Andario - 206 b (strženo 119 bodů za chybějící screenshoty)

Diskvalifikovaní hráči:
Kaboom - ani nezačal
redw - téměř ani nezačal
LoneWolf - vymazal screenshoty ještě před skončením turnaje. Nemožno spočítat body.

HRÁČI, KTEŘÍ VYJÁDŘILI PŘÁNÍ POKRAČOVAT:

Fraxinus : chce pokračovat na guardiana

Fizz - chce pokračovat na guardiana

Blademaster - chce pokračovat na guardiana

_Loppko - chce pokračovat na guardiana, bude mu to ovšem umožněno pod tou podmínkou, že bude vytrvale aktivní, i když se mu nepodaří dodržet akt týdně...postačí, když bude pravidelně hlásit postup. Pokud se na dva týdny zdejchne, aniž by tu napsal čárku nebo se pohnul dopředu, tak mu bude účast ukončena.

BliiNky - chce pokračovat na guardiana, bude mu to ovšem umožněno pod tou podmínkou, že do neděle 6. ledna doplní svůj progress do svého příspěvku ve druhém tématu.

Welwet - chce pokračovat na guardiana, ačkoliv splňuje všechny podmínky, aby byl diskvalifikován za nedodání screenshotů, reportu nebo úplně těch základních údajů. Přesto vyjádřil zájem pokračovat, ale bude mu to umožněno za podmínky, že do neděle 6. ledna doplní svůj progress do svého příspěvku ve druhém tématu a doplní i všechny screenshoty. V opačném případě následuje diskvalifikace.

agmar - chce pokračovat na guardiana, ačkoliv by měl být pro něj turnaj ukončen. Vyjádřil však zájem pokračovat, což mu bude umožněno pouze za podmínky, že do 6. ledna doplní svůj progress (stručný report, postačí 4 odstavce, jeden ke každému aktu) a do téže doby alespoň dokončí normal.

Marast - chce pokračovat na guardiana, ačkoliv by měl být pro něj turnaj ukončen. Vyjádřil však zájem pokračovat, což mu bude umožněno pouze za podmínky, že odehraje do 6. ledna alespoň kousek. Další účast mu bude povolena za podmínky (v níž uplatním svou libovůli :twisted: ), že prostě zaznamená za každý týden aspoň nějaký minimální postup a nemusí odehrát celý akt...nebo aspoň půl aktu. Zaznamenat = napsat příspěvek buď do diskuze nebo aktualizovat profil. Jinak bude v turnaji končit.

Dark_Deamon - Obhájce titulu nemůže skončit. (zde také využívám práva dle libovůle rozhodnout :twisted: ) Jinak v tom hlídání aktu za týden nebudu zas tak přísnej, jen chci, aby to mělo už nějaký spád. Snad to zvládneš, máš to rozehrané dobře.

Lordkiller: Původně jsi napsal, že chceš pokračovat, pak zas, že končíš...tak jak?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BliiNky » 03.01.2013, 07:57 hod.

Včera jsem dojel třetí akt, Durance of Hate byl na unikáty bohatý :twisted: Jen poprosím Fraxine o strpení ohledně reportu, po Novém roce mě přepadla dosti nepříjemná zdravotní indispozice, se kterou se musím vypořádat přednostně ;)

EDIT: Updatován progress, doplněny screeny lokací, unikátů, skillů atp. Kam ti můžu poslat ke kontrole tabulku? ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.01.2013, 22:34 hod.

Obrázek

No...tak já taky dohrál. Včera jsem si řekl, že udělám 4.akt a takto to dopadlo. Nejvíc mě na tom přijde vtipný to, že jsem se skoro měsíc na tento akt psychicky připravoval. Pak jsem dostal jednu jedinou ránu hned jsem byl tuhoš (p8). Asi "blbej" zvyk z Trap Assy za kterou poslední dny dost hraju, která dokáže v rámci mezí ustát i Souly s konvou.

Slovo na závěr: I přes krev potící hraní to byla dobrá zkušenost, že se dá Diablo hrát fakt na milón způsobů. Tím bych chtěl poděkovat oběma organizátorům za jejich nápad a provedení. Snad to aspoň někdo dotáhne až do konce.

Screeny toho 3.aktu do konce týdne doplním.

Chtělo by to tak měsíc, dva pauzu a vymyslet nějakej další turnaj, ať je zas koho pohřbívat :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 04.01.2013, 16:19 hod.

BliiNky: V jednom ze starších příspěvků je má emailová adresa, nebo klikni na úplně první, kde jsou pravidla. ;) Za tabulku budu vděčen. I když jsem ji po všech žádal, dostal jsem ji jen od raisen a Fizze. Ostatní na to dlabali.

Dark_Deamon: To je velká škoda :( Jsou to sfiňuchy. Na první pohled vypadají slabě, ale stačí 3-4 kolem tebe a je to. Jsem rád, že se ti zážitek v turnaji líbil. I tebe poprosím o zaslání excelovské tabulky na mail. Bude to pro mne jednodušší. Na další turnaj si asi nějakou dobu počkáme, nejprve potřebujem doripat všichni :lol:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BladeMaster » 04.01.2013, 16:45 hod.

Fraxinus: Tabuľku som neposielal, lebo som myslel, že ju budem odovzdávať až pri konečnom hodnotení, keď budeš hodnotiť tých čo v turnaji pokračujú. :oops:

Dark_Deamon: RIP, pre krehkú sorcku je mrcha Might+Cursed nerovný protivník.

Ja stále stojím pred Maggot Lair a vôbec sa mi do vnútra nechce. Teraz sa chystám spraviť dve skúšky za dva dni (taký real life hardcore :lol:), takže času na rozdávanie nie je.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 04.01.2013, 17:12 hod.

to Dark_Deamon: I mě je líto Tvé kouzelnice, teď už může odpočívat :-)

to Fraxinus: Já byl s turnajem spokojený, pouze na můj styl hraní byl náročný, ale za to už nesu já zodpovědnost. Přesto jsem rád, že jsem se mohl zúčastnit a nasbírat dalších pár zkušeností...
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Marast » 04.01.2013, 23:08 hod.

Díky Fraxi, že se mi snažíš aspoň trochu vyjít vstříc. Mohu přislíbit, že do neděle doplním alespoň polovinu třetího aktu. Mám však na tebe jednu prosbu. Pokud bych měl být ten poslední, kdo by turnaj brzdil, tak jej klidně ukonči. Nedá se totiž předpokládat, že bych se za toho stavu zbláznil a sypal lokaci za lokací. Kluci by mi to jistě nedovolili. :)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 05.01.2013, 00:01 hod.

S tím jsem v duchu počítal ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.01.2013, 15:47 hod.

Díky za kondolence. Je to škoda no :( Věřil jsem, že se stůj co stůj na Hell dostanu...tak někdy příště.

V progressu jsem aktualizoval vše potřebné...body, screeny atd.

Ať se líp daří těm, kteří ještě žijí :)

agmar
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od agmar » 06.01.2013, 11:47 hod.

Chcem sa poďakovať usporiadateľom za fajn turnaj:-)snáď nabudúce budem mať viac času.Všetkým pokračujúcim prajem pevné nervy a veľa šťastia:-)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Marast » 06.01.2013, 22:42 hod.

Provedl jsem to, co jsem avizoval již před pár dny. Můj příspěvek byl aktualizován a ještě dnes zkusím popojít o nějakou tu lokaci směrem "vzhůru".
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 06.01.2013, 22:59 hod.

Dobře, já dělám nyní totéž. Brzy bude dokončen akt 3. ;)
Zatím prozradím, že největší vopruz byly swampy pit...jednak panenky, které tvořily 90 % osazenstva, jednak uvítací výbor tří celkem drsných bossů.
edit: A další v Ruined Fane. CE-LE boss, jeho smrt, a zbylo mi asi 20 life. :-x
edit 2: A zase. Multishot+extra strong flesh archerka...zase se to zastavilo na asi 20 životech, když jsem dostal mezi dveřma druhého podzemního chrámu v causaway celou dávku.
edit3: Mephisto down. Zejtra dodám report.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Marast » 07.01.2013, 02:10 hod.

Dobře ty Fraxi. Vypadá to, že vyloženě balancuješ na hraně. :) Jinak já provedl ještě jeden drobný update, neboť jsem zvládl jak boje v Kurastkém Bazaru a jeho stokách pod ním, tak se svou vlastní únavou... Ale raději už půjdu spát. :arrow:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 07.01.2013, 15:34 hod.

tak dodány screeny a report.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BladeMaster » 07.01.2013, 18:56 hod.

Aj ja som sa dneska o trošku posunul. Konečne som vyčistil Maggot Lair. Stále idem na pl3, ale silne uvažujem o znížení na pl1. Aspoň pre druhý akt. Keď dokončím Fangskina spíšem nejaký report. Všetkým, ktorí pokračujú držím palce a želám veľa zábavy.

_Loppko
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od _Loppko » 08.01.2013, 11:07 hod.

Zdravim,

Fraxi, prosím,odepiš mě z turnaje. O zkouškový absolutně není čas se nějak pohnout a minimálně ještě čtrnáct dní nebude. Do konce týdne dodám screeny a pošlu ti tabulku. Dík moc za možnost zúčastnit se turnaje, byl to můj první HC char ever :-).

GL ostatním, co pokračují.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BliiNky » 12.01.2013, 15:34 hod.

BOŽE! Pravě mi z červa v Outer Steppes díky Find Itemu padl Raven frost :twisted: :twisted: :twisted:

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“