All Random build turnaj

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: All Random build turnaj

Příspěvek od Fraxinus » 10.05.2014, 12:51 hod.

Tak hlavně jsem doufal, že nějaké věci na craftění hodí Baal (ilvl 60), dostal jsem jen prsten a dvě boty, obě na hit power a safíry došly...
Do toho TS jsem začal dávat až na levlu 49....do té doby jsem ho ignoroval a merc jakmile byl k potvoře na dostřel inferna, tak infernoval, tudíž jí skoro nic nedělal, místo toho, aby metal firebally, které aspoň něco nepřátelům udělají. No, stíhali se regenerovat takhle. S tou palicí cold imunní po nastaticování pohodlně umlátím...krom toho moje crafty sice stojí za pikaču, ale na druhou stranu není zdržování se v těsném kontaktu s potvorami díky nim zas až tolik nebezpečné.

Na NM se těším, ale až tak od pondělka.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: All Random build turnaj

Příspěvek od Neposunuse » 11.05.2014, 14:47 hod.

Pěkně jedete oba, jen co je pravda :-) Já zatím tomu moc nedal, venku bylo až příliš hezky :green:

Akorát jsem projel Act 1 na Normal, a padla mi pouze jedna runa - Nef - od Countess. A pak Pelta Lunata, jinak prd, takže jsem obalený cracked a crude věcma :ble:

Zkusím znovu pošimrat Countess a ještě zopakovat nějaké další lokality a uvidíme, jestli to bude na nějaký ten Craft nebo ne... Aha, ještě asi napřed získat kostku by to chtělo, což? :lol:
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: All Random build turnaj

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.05.2014, 15:03 hod.

Jj, Horadric Cube by nebyla od věci :D

Jinak já už na Diablo pár dní nesáhl. Nějak není poslední dny nálada a navíc začal hokej. Když už, tak se nachvilku vyblbnu v Quake 3 Arena.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: All Random build turnaj

Příspěvek od Fraxinus » 12.05.2014, 12:45 hod.

Neposunuse: jen tak dále. :) A runy na craft spíš sbírej v 2. a 3. aktu, stejně jako materiál gemový. První craft jsem měl vlastně až ve 3. aktu.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: All Random build turnaj

Příspěvek od RIP » 19.05.2014, 16:06 hod.

Hezkej turnaj Fraxi, pomalu se zacinam vracet k D2, zatim zadnej blazinec, jen zlehounka, na vic neni cas...Ted je v plnem proudu zavodni sezona Strongmanu, jeden zavod mam za sebou a dalsi tu bude co nevidet, po nem bude uz trochu vic casu (na chvili :lol: ), takze snad zase neco malo odehraju z Avengers a jednoho projektu inspirovaneho timto turnajem (jde o Amu na Impale a same dalsi zhovadilosti, podobny Barbar nejak selhal :lol: )

GL to all

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: All Random build turnaj

Příspěvek od Fraxinus » 31.05.2014, 08:34 hod.

Tak lidičky, jak jste na tom? 14 dní od posledního příspěvku uplynulo a nikdo nic nenahrál?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Zedrak
Fallen Shaman
Příspěvky:89
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Česká Třebová

Re: All Random build turnaj

Příspěvek od Zedrak » 31.05.2014, 19:21 hod.

@Fraxinus: Já jsem hrál asi tak do toho 10.-11. května :green:. Pak už nebyl čas, ani chuť, motivace,... Zkrátka mě ta sosa nechytla. Pomalu se za svůj výkon stydím, páč jsem neudělal ani A1 normal... :oops:

Ale co, život jde dál! ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: All Random build turnaj

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.06.2014, 18:49 hod.

Popravdě...já naposled zapl Diablo při zde poslední aktualizaci mého progress(u), takže 5.května. Nějak ze mě opadlo to počáteční nadšení, když člověk zjistil, že turnaj hrají jen 2 lidé :(

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: All Random build turnaj

Příspěvek od Welwet » 02.06.2014, 11:55 hod.

no, já nehrál celkově skoro nic, sossa hnije ve 3 aktu, a musím říct že se dokopávám dost k tomu abych stáhl a koukal na nějakej film, ještě abych něco vůbec hrál :lol:

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: All Random build turnaj

Příspěvek od Attia » 02.06.2014, 12:52 hod.

možná by to chtělo chvíli oddech a nechat lidi jet svý projekty...ono se dřív nebo později zas něco ukáže a něco rozjede...:-) Protože já popravdě skončil v 1 aktu normal...jen si nejsem jistej jestli je hlavní důvod to že jsem byl pořád v práci, nebo to že mě ta sosa vůbec nechytla...

navíc jako každej rok začínaj pomalu ale jistě prázdniny takže neočekávám příval příspěvků v D2 tématech...:-)

já popravdě čekám až ZOMB aktualizuje Is Alive,na kterej se těším a jinak jsem prakticky pořád v práci nebo skáču venku...líp se hraje když je venku hnusně...:-)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: All Random build turnaj

Příspěvek od Welwet » 02.06.2014, 21:19 hod.

a tak zase abych se přiznal, hraju martial assu na HC (teda rozehál jsem já a Deamon), je tuším někdě 3 akt nm lvl 50, tak tuhle mou oblíbenou slečnu bych i zahrál :)

proto kdyby se někomu chtělo, tak a´t rozehraje, naexpí, nebo cokoliv vezme něco kolem, napište, zapařím... ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: All Random build turnaj

Příspěvek od Fraxinus » 09.06.2014, 14:04 hod.

Vzhledem k tomu, co tu čtu, má vůbec cenu nějaké výsledky vyhlašovat, když prakticky žádné nejsou?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: All Random build turnaj

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.06.2014, 15:09 hod.

Fraxinus: Asi se naplnil čas, kdy Diablo 2 tady na fóru dosáhlo svého konce. Je to škoda...pořád to je fajn hra, ale už asi nejsou lidi. Já sám jsem ju třeba už pár týdnů nezapl.

Co se týče turnaje, tak bych se možná k pokračování dokopal, ale zas abych to hrál sám nebo s max jedním člověkem, to je k prdu.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: All Random build turnaj

Příspěvek od ZOMB » 09.06.2014, 15:53 hod.

No já teda doufám, že tady D2 ještě nekončí... ještě ode mě máte slíbený mod :D :D

Spíš to bude tím počasím... :)
I když jsem se neúčastnil, docela je mi líto jak to dopadlo...

btw. Dark_Deamon: koukám, že jsme oba nedávno přesáhli hranici 2000 příspěvků, tudíž jsme povýšili na Ancienty 8-)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: All Random build turnaj

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.06.2014, 16:34 hod.

Možná to je počasím, ale já osobně si myslím, že ti lidi už prostě nejsou. Opravdu rád bych se ale mýlil.

Taky mě to mrzí, že to dopadlo jak to dopadlo. Turnaj by byl fajn, kdyby se do něj zapojilo víc lidí. Bohužel realita byla jiná.

Jn...hodnost dokazující závisláctví :D

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: All Random build turnaj

Příspěvek od Attia » 10.06.2014, 10:35 hod.

V tomhle jsem optimista.kazdej rok se o prazdninach forum vylidni.staci kouknout na d3 forko,taky to je vylidneny oproti par mesicum zpatky.

Pravda je ze lidi pomalu ale jiste konci s d2,ale myslim ze jeste nejakej rok se tu d2 forum hybat bude.mozna ne tak aktivne jak driv,ale myslim ze to jeste neni mrtvy. Ted toho bylo moc.porad nejakej turnaj,do toho kazdej svy postavy...ale neverim ze to tu konci.

@ZOMB: opovaz se Is Alive nedokoncit!!!! :-D te osobne vyhledam a nakopu do zadele :-D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: All Random build turnaj

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.06.2014, 13:30 hod.

Attia: Je pravda, že každý léto se to tu vylidní a hraje se míň. Problém ale je, že se sem na podzim/zimu vrácí rok co rok míň a míň lidí :( Bylo by fajn na podzim zase uspořádat nějakej turnaj....jen jestli by na něj byli lidi. Byla by škoda, kdyby to dopadlo jak tady s tímto. No uvidíme...

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: All Random build turnaj

Příspěvek od ZOMB » 10.06.2014, 13:53 hod.

Attia: To mě ani nenapadlo ;)

Uvidíme... ale říkám si, že by to chtělo nějaký nábor hráčů :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: All Random build turnaj

Příspěvek od Aragorn » 10.06.2014, 18:17 hod.

Škoda, že vám tenhle turnaj moc nevyšel. Ale pokud vím, předchozí byly poměrně slušně úspěšné.

Souhlasím s těmi, kdo přičítají momentální 'výpadek' na fóru tomu, že je tu léto a prázdniny za rohem.
Určitě bych neztrácel naději, někdo to tady musí držet naživu (pro další generace, až se začnou vracet k starým hrám, protože nové jsou často o ničem) :)

Jinak já osobně jsem zase uložil k ledu D3 (asi už definitivně) a rozjel jsem Bowazonku 8-)
Pokud se nic nepodělá, rád bych se třeba na podzim nějakého turnaje zúčastnil (a tentokrát nejen tak, že se přihlásím a nehraju ;) )
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: All Random build turnaj

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.06.2014, 19:50 hod.

Aragorn: Tak ať se daří se střílecí paní a v dosbírání grálu :)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“