MF turnaj vol.6

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764
Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Lemurman » 20.01.2016, 21:10 hod.

Díky Démone, na ten MF se ještě kouknu.
A ještě k těm vlastnostem, vím, že nejlepší je tolik, kolik vyžaduje equip, ale já vůbec nevím, co budu mít za equip a taky to, jestli postavu vůbec dohraju. Takže bych se radši dozvěděl, kolik mám dávat bodů a do čeho při přestupu. A stejně když tak PlugY umožňují přerozdělit body ;)
A gratz k fajn botkám :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Obter!vr » 20.01.2016, 21:13 hod.

Lemurman píše:Díky Démone, na ten MF se ještě kouknu.
A ještě k těm vlastnostem, vím, že nejlepší je tolik, kolik vyžaduje equip, ale já vůbec nevím, co budu mít za equip a taky to, jestli postavu vůbec dohraju. Takže bych se radši dozvěděl, kolik mám dávat bodů a do čeho při přestupu. A stejně když tak PlugY umožňují přerozdělit body ;)
A gratz k fajn botkám :wave:
PlugY jo, ale pravidla turnaje (myslím) ne :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od kmotor » 20.01.2016, 21:34 hod.

RIP píše:Mam takovou otazecku na Assasinske experty...U zbrani se pouziva range, tedy dosah, ale jak je to u kopu Assky?Prijde mi, ze skoro vsechna monstra maji range vetsi, nez je dosah kopu vrazednice, a to je pak dost velka nevyhoda...Jako s cca 600 hitpointy uz v NM na p3 dostavam solidne nalozeno, takze nejde hrat jinak nez CoS, MB, jedno ci dve monstra pomoci DT a pak DS, s cimz jsem pocital, bohuzel prave diky malemu range musim hoodne blizko a pak mi prijde, ze CoS nefunguje jak ma, a i jedno stipnuti pak velice zaboli...Viz me setkani pred minutou s dual packem zenstin v Black marsh, jedny byly extra strong, druhy Might + Ampa a i jedna rana, obzvlast od Bossaka, na ktere vyse zminovane skilly nefunguji, muze znamenat konec...

Tak jako tak mam pocit, ze asi daleko nedojdu, uz jsem mel doted 5 skorosmrtaku, stacilo parkrat kapku vic dmg u nepratel a bylo finito, a to hraju ubohej zacatek NM, co teprve Hell :roll:
assasin sa hodi iba na osamelych bossov, na skupiny priser a vobec celkovo na MF je absolutne nevhodna aj so spickovym vybavenim. :{

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Lemurman » 20.01.2016, 21:35 hod.

Pročetl jsem pravidla turnaje a nikde sem o tom zmínku nenašel, stejně to ale teď není nutné řešit, protože to stejně dělat nebudu :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Javurek » 20.01.2016, 22:30 hod.

Udělal jsem upgrade galerky: http://javurek.rajce.idnes.cz/MF_Turnaj_6/

Mezi nej nálezy asi Ist, Lightsabre Phase blade, Mavina Diadem a IST. Vše v AT. No a při poslední runu AT přišel klon a na třetí pokud se povedlo a padl :) Anil na posledním screenu.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Abuzus » 20.01.2016, 23:55 hod.

Hmm, tak jako Zerk s mečem jsem posledních 12 lvl šel s mace Generálem a Conc :-)
Lvl up 36, Normal hotov.

Lemurman: bez toho plánování to bez respectu nepůjde

Síla: jestli plánuješ Stormshield nebo RW Spirit (či jiné 4 soc RW), tak na clvl 70 je to 156 do síly včetně všech věcí. Pokud ne, tak můžeš skončit u brnka Dusk Shroud 77 a třeba RW Splendor v Barbed Shieldu 65... (já bych mu dal Dream do Troll Nest 106 :-))

Dex: nejsilnější a nejrychlejší zbraň (cena/výkon) je Grief v Phase Bladu, což dělá na clvl 70 136 b do Dex, včetně bla bla, dále už podle bloku. I kdyby jsi do Griefu nešel (nevím proč), tak do bloku těch 136 dáš...

Vita je zbytek.

Koukni třeba sem, kolik je na co potřeba bodů.

Ten clvl je cca, ale untw char počítej spíše tak 75+
Dříve než elit socket items budeš mít možná Anni, tak si to odečti, nějaké ty charmíky, já si nechávám ke konci NM pár bodů na "doladění"

Jak vidíš, rozhodující je asi to jak a jestli chceš blokovat. Brnko lze "ošidit", trošku jiná by byla i varianta 2H IK set :-)

Shael, Sol - jako padnout to může, ale já to stavím až na začátku NM
2 soc štít ti prodá Drognan A2 Normal
4 soc Partizan nakonec padne :-)), do té doby mu dej unique, Savage Polearm(v kostce) nebo něco kup v A3 normal u Alkora. Pike tam koupíš s 60-70 dmg, sice low speed, ale dmg :-) Skládat to do War Scythe....no nevím.
Fury má stabil 4 many na všech úrovních, to by jsi měl nastealovat....
Naposledy upravil(a) Abuzus dne 21.01.2016, 00:21 hod., celkem upraveno 4 x.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od dawemorraless » 20.01.2016, 23:59 hod.

Mno já se posunul v expech na 90,25 :D jezdil sem pit tunely a pindla a padlo prd ani bod. Zkoušel sem pár run pitu v tundře tzn nájezd na sparkly chestu...má to vté lokaci smysl? já sem to někde na wiki četl ale nedokážu to najít zpětně :oops: V LK spokojenost z fal pul ist a 8 bodů :love:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Javurek » 21.01.2016, 00:07 hod.

Lepší je runovat tu sparkly v myslím Glacial Trail, jak tam je ten super unikát, něco jako pindle. S asskou to tam moc není ale. Runovat objekty v actu 5 má smysl spíš jen s teleportem. Moc objektů tam není, jediná lokace kde je jich víc je před nihlatakem ty patra, jenže tam je to dost o hubu a bez mh nevidíš kde objekty jsou což je taky na prd, takže se můžeš spolehnout na 2 zlaté bedny+rozložení hrobů, to zůstává. Ale jak říkám bez teleportu to nemá smysl.

Navíc co se týče té sparkly act 5, bůh ví jak to tam je s dropem run. Jestli tam jsou také nějaké určité patterns atd.

Jestli chceš runovat něco lepšího než LK, doporučil bych act 4 první mapu, proběhnout kolem dokola. Tak +- 15 objektů na mapu řekl bych s assou to proběhneš rychle. A drop je max Cham. Sice efektivita o dost menší než LK, ale alespoň se drop run rolluje od Cham, takže máš defakto lepší šanci i nižší co v LK už padaj, Ber, Sur..... Já to párktát chodil v minulosti ale abych řekl pravdu lepší než Ko a Mal tam snad nepadla :) ale moc jsem to runování tam nehrotil :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od RIP » 21.01.2016, 08:26 hod.

@kmotor: Tak to asi tezko, cista trapka s Infinity mercem muze behat cokoliv, vim to, mam ji na lvl 96...Me slo ciste o tu Kickerku...

Jde o to, ze tyhle melee chary tezce dojizdej na to, ze je potreba pro ne mit predpripraveny equip, coz v tomto turnaji nejde...

@Deamon: Tak pro ty botky bych vrazdil :lol: , skoda jen, ze nemaji vyssi FRW ;) Supr nalez kamo

@Javor: Mno, vzhledem k tomu, ze Dawe jede SC, tak at to klidne zkusi, ikdyz si myslim, ze to nebude efektivni, to uz muze rovnou behat Nihlathaka...Ale pro HC hrace bych tuhle oblast rozhodne nedoporucoval, ta monstra tam Vas muzou sejmout jak nic

Edit: Tak me sejmul pack archerek, kdyz jsem behal na p1 Countess v NM :roll: Hrat ciste za sebe, tak uz na tenhle turnaj dlabu, takhle volim mou oblibenou Javu a jedu dal ;)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Abuzus » 21.01.2016, 09:22 hod.

RIP: r.i.p.
Jako nemít Babu (Howl) a dual Sigon (10%ll), tak mně na NM sundala přímo Komtesa. Už hodila Sol, ještě Shael a jedu dál, i když možná pojedu dřive, protože mám Death pásek. Meph na N je magor. Mám šance cca 1:68, že padne ten Cleglaw a von hází furt žluté. To mám jako přidat mf, ubrat, zvednout pl nebo ubrat?

Edit: ...ale?, fofr, jdu si pro ten meč :-)
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od dawemorraless » 21.01.2016, 09:44 hod.

Už sem to konečně našel... na ty nej runy mají shodnou nejvyšší šanci (p4-p8) Hephasto a Nihlatak+ Izual ale ten podle tabulky zod nedává...píšou tam cosi o rychlosti zabíjení tak nevim esi ubrat p. Na p7 sem hephasta párkrát sundal a zatím hází jen modrej hnus :-| Ten hell pit v tundře se mi líbí mám to kousek zatím mi vždy padla nějaká runa z moba+ nějaký lego chesta zatím nic. Za mě Hephasto toho mám kousek od wp a Nihlataka já nerad hlavně ty jeho jedovatý zmije :ble:
Rip a GL HF :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Obter!vr » 21.01.2016, 12:52 hod.

Lemurman píše:Pročetl jsem pravidla turnaje a nikde sem o tom zmínku nenašel, stejně to ale teď není nutné řešit, protože to stejně dělat nebudu :)
Podle mě to spadá do kategorie 6. pravidla :) ale to je moje vyložení pravidel :) ale nemyslel jsem to nějáko zle :)

Jinak já jsem se dopracoval do druhého aktu NM, podruhé jsem neudělal stejnou zkoušku (pokaždé o jeden bod....), takže teď hrát asi nebudu, protože bych to mohl ripnout hodně rychle ...

Ať všem daří i nadále :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od RIP » 21.01.2016, 12:53 hod.

Pravidlo 6. uz nemuze byt jasnejsi, kdyz se tam pise ZAKAZAN RESPEC :lol:

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Abuzus » 21.01.2016, 14:49 hod.

...já se snad picnu, já ho rubal MF 214% a von to ten blbýsek dává bez MF!!! :-)
Takže "malej Grief" a jdeme Andy NM.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Javurek » 21.01.2016, 16:47 hod.

Gratuluju, snad se ti na drop dále povede lépe než se vedlo tomu mému barbarovi.

Co chceš vlastně pak farmit?

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Obter!vr » 21.01.2016, 18:52 hod.

RIP píše:Pravidlo 6. uz nemuze byt jasnejsi, kdyz se tam pise ZAKAZAN RESPEC :lol:
Tak jako to je jasné, ale mě jde spíš o to, že PlugY ti umožňují, že si můžež rozdělovat sílu/dex/vit/energii jak chceš, žj.
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Javurek » 21.01.2016, 19:05 hod.

To je ale prakticky to stejné, to by pak respec nemusel být zakázaný.

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Obter!vr » 21.01.2016, 19:16 hod.

No právě tak to myslím :) že to považuju za to stejné :) ale to je fuk, bezpředmětná debata :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.01.2016, 20:20 hod.

Pravidlo 6 a 10 jde ruku v ruce. PlugY tu slouží pouze kvůli většímu místu v bedně, protože vím, někteří z vás také sbírají grál, tak aby bylo ty itemy kam uchovat. Tím to hasne. Cokoliv navíc, co umožňují (reset skillů, přerozdělování stat bodů) je pochopitelně zakázáno. Jako není problém PlugY zakázat, ale myslím, že by se tím ztratilo víc, než získalo. PlugY totiž třeba aktivují spawnutí über Diabla, über Tristram a hlavně možnost používání Ladder only RW's, kam například spadá: Edge, Grief, Infinity, Insight, Lawbringer a Spirit...z těch používanějších...je jich samozřejmě víc.

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Neposunuse » 22.01.2016, 00:43 hod.

Meph je poslední dobou nějaký štědrý :lol:
No vážně.
A do třetice.

Taky jsem zjistil, že rčení "komu se nelení, tomu se zelení" v D2 opravdu funguje... 8-)

A Pindl taky překvapil :green:

A taky spadl pěkný skiller, škoda, že nejedu za vlčka...

Abuzus: Ten Cleglaw set budu taky muset vyzkoušet na Barbovi, vypadá to slušně (do začátků).
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“