MF turnaj vol.7

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Javurek » 29.12.2016, 17:59 hod.

No abych to nebyl já, abych zase něco neměnil že? :)

Nějak málo hraju a důvod je v tom že ten barbar se expí brutálně pomalu, sice jsem s ním měl super plán co chodit ale tak trochu jsem doufal že složím grief. Což je tak trochu loterie.

Takže pokračuju na HC ale beru mojí oblíbenou Frozen Orb sorcku a jedu na novo. A holdám se do toho teď opřít, musím využít toho že jsem pěkně nasranej z Overwatche od kterého si dávám víc jak tejden pauzu :D

P.S. Nechápu že jsem udělal stejně dementní chybu jako minule(taky jsem začínal se stejným barbarem)

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od TeS » 29.12.2016, 18:01 hod.

Obrázek

No nic, chtěl jsem se dostat aspoň do LK..nevyšlo :) Těd zkusím Trapu
Měli convu a nestihl jsem vůbec nic :roll:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 29.12.2016, 18:11 hod.

Tes...Rip :( bubáky já nerad ani na Sc :dead:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Kisuvka » 29.12.2016, 18:21 hod.

Tyjo, to to jede :) rip všem mrtvým....

Zatim se držim zdatně, ale než něco zabiju, tak to fakt brutálně trvá :D
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Antabus » 29.12.2016, 18:48 hod.

dawemorraless píše:@ ...
btw jaká může v LK na NM padnout nejvyšší runa neví někdo z hlavy? Tam sem se ted dosunul a budu farmit runy + nějakej ten svordík se 4 dourama.

dawe myslim že na nm LK muže dropnout max lem, z chestů.


Tes RIP, soulové jsou zla prostě, s tou konvou jsi měl tedy fkat pech, to je šilený kombo

RIP: RIP chlape, je to škoda,nicméně s bliznou to pojede, dobrá volba. A vubec se nedivím:

já dneska zaprogresoval ten a3 a co vám budu vykládat, je super mít 105 %fcr, junglí si to frčíte jak francouzký TGV, ale pak váma projedou blesky od těch *uráků a i přes 67LR co jsem měl z 816HP je něco okolo 100 a zahnědlý trenky. Tam mi fakt poprvé vylítla tepovka hoodně vysoko. LK sem nefarmil , dungy s dolkama pro organy sem taky proportil vše se staženým zadkem a prstem na fulce.

Zbýval Tranvical a rada, vlastně to bylo bez krizovky,protože sem šel fakt hodně opatrně, vyčistil sem si systematicky ten dvůr a pak si je opravdu jeden po jednom "zval" na pokec a tak jsme je za cca 15-20minut s mercem ubili. Zato pak u MEPHA byla durance hodne blbe rolnuta a musel sem ji čistit, chtel sem si odstranit toho councila vlevo samotnýho, jenže on, steroidama napichanej uber runner, šileně rychlý LI+FI ,extra strong hovado, mi při plným zdraví a bez nějakýho cizího efektu, kletby, dal téměř IK, takže sem měnil trencle podruhé a radši zkusil toho na druhé straně s lordama, no horko bylo i tam, ale ten neměl FI, takže ho hydry uflusaly a ja to utancoval.
V A4 jsem si došel pro Izuala, soulu sem naštestí moc nepotkal a držel se kraje mapy a hydry to uflusali, musim říct, že jsem si vybral dobře, jsou výborný pro HC hraní. Tíms progresem na delší dobu končím.

Na mepha sem si po těch zkušenostech moc nevěřil a tak sem chodil A1, kde je to opratoti tomu celkem sranda(relativně,ripnout lze taky moc fajnově a rychle:) )dal 100 runu na countesse, mimo hromady low a middle run padla PUL, MAL a 9 klíčů ;) přibylo několik levlů, něco málo droplo, už sem se na HELL trošku aklimatizoval, tak začnu pracovat na tom mephovi.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.12.2016, 20:09 hod.

TeS: RIP a GL s novu postavou.

Dayo: V pohodě. Ono spočítat nějakých 50 bodů pro mě není až takovej problém, ale kdybych měl počítat třeba 100+ bodů, tak na to už bych se vyprdl a pracoval bych s tím, co je napsáno u: "Celkový počet bodů".

dawemorraless: V NM LK je opravdu max runa Lem.

RIP: Tak ať to frčí draku :) Jak bude Spirit + Insight, tak mě ještě předběhneš :)

Dragonius: Díky za info ;)

Antabus: Pěknej progress. Jakou cílovou lokaci vlastně plánuješ běhat?

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Antabus » 29.12.2016, 21:51 hod.

Antabus: Pěknej progress. Jakou cílovou lokaci vlastně plánuješ běhat?
Ted budu mefit co to dá :D až mi nadropuje gear co chci, mam vlastně dvě možnosti, bud mauzoleum, tam jsou stojany jako bonus, což je lehčí varianta, nebo maggota, kde jsou zase superchesty...cta a hoto by se samozřejmě dost hodilo, ale nechci ztracet čas hledanim těch run, což je dost nejistej podnik a s LK osobně nemam dobrý zkušenosti prostě...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.12.2016, 21:55 hod.

Ještě mě napadá Pindleskin, Tresh Socket nebo Eldritch.

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Antabus » 29.12.2016, 23:12 hod.

Dark_Deamon píše:Ještě mě napadá Pindleskin, Tresh Socket nebo Eldritch.
tyhle páni nejsou pro mě, nemam je rád :),všichni jsou v a5..tam dost možná vubec nepudu do konce turnaje :) Z hlediska dropu -co vše muže dát- je to jedine ten pindl za mě, já ho nemam rád, jak něco zabiju má to ležet, u těchto je to problém :) ty zvedající se mrtvoly v zádech když zrovna bude FI a merc než ho upižle:) plus ten charge, dá se tam taky poměrně dobře zdechnout.

Jinak mepho na hellu zatím nic cennýho nedal, ale hodil sem taky jen 80runu a jdu spát.

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Crec » 29.12.2016, 23:20 hod.

Výběr z dnešního Mepha :P + padl viper a Gheed, po shaku zatím ani vidu ani slechu...
Obrázek Obrázek Obrázek
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.12.2016, 23:52 hod.

Crec: Vskutku pěkné obrázky :) A body se jen sypou, co? :)

Antabus: Tak třeba Tresh je hodně save. A Eldritch taky. Eldritch a jeho banda je dokonce perma cold immune.

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Kisuvka » 30.12.2016, 00:17 hod.

Tak jsem dojel dneska až k NM Diablovi, drop k prdu, ale cestou jsem trochu nalevlil, bodíky se nějaký nahrnuly, Mef taky něco dal, HF Lum, takže docela paráda :) Taky jsem si udělal radost Insi, takže konečně už uřvu i na p5 ty davy... >:D , nacpal jsem topázky do helmy, 2k2 life, pohoda, cigárko :D
Jsem fakt rád, že jsem dropnul Bonesnap, protože WCčkem pižlat aktšéfy je fakt vo palici, takže CB rulez. Jen nechtějte vidět ten hit rate :D šance asi 1:3
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Cirdan
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cirdan #2807
Bydliště:Šedé přístavy

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Cirdan » 30.12.2016, 00:59 hod.

Tady to jede, šnečím tempem s lvl 28 jsem to zapíchl po mozku, už abych se zbavil džungle (fakt ji nemám rád a to mě čeká ještě na NM a Hell, když nelehnu) a byl aspoň v Kurastu.
Aktualizace a další hraní až příští rok. Tak se tu mějte a nechcípejte. :twisted:
Zima se blíží.
Obrázek

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Antabus » 30.12.2016, 07:37 hod.

Crec píše:Výběr z dnešního Mepha :P + padl viper a Gheed, po shaku zatím ani vidu ani slechu...
Blahopřeju, krásný dropy, jedeš jak drak. Jak jsi na tom s body ? :-p ať vím, jak moc to mám podrtit v víkendu :lol:

Dark_Deamon píše: Antabus: Tak třeba Tresh je hodně save. A Eldritch taky. Eldritch a jeho banda je dokonce perma cold immune.
Ale jo, máš s nima recht, eldritcha mám v oblibě při expení lvlů, padá jak papír i se šnekem dohromady, tam to dobře leze. Drop sem z něj však žádný pěkný snad nikdy neměl, nevím kolik to tam teď z hlavy vychází na lvl, ale tuším, že nic víc, než může dropnout meph, nedává, spíš naopak.

Treshe možná zkusím, když už nebudu vědět coby a dlouho mi nic nepadne (a když už budu mít k němu přistup..) ale hlavně abych se do téhle fáze vůbec dostal :) ;)

Takto ja na tyhle superunikaty všeobecně moc nevěřím, mužeš je chodit jak blázen a nedropne ti vůbec nic za 500runů, pak třeba během 50nájezdů ti bouchnou dva super itemy, ale mě to spíš moc nevychází a hlavně věřím, že na tyhle runy už je třeba-právě že to tak blbě padá-pořádný MF, to ani zdaleka nemam, zatím ho moc neřeším, ale rád bych už řešil:) Meph davá i bez MF a i s jen malým MF u něj šance rapidně rostou(který už jsou v základu vysoký, proto je pro mě nejduležitější farmicí lokace, s nějakou trpělivostí ti tam ty věci prostě nakonec napadají, jinde je to šilená loterie), s rostoucím MF u mepha to naopak ztrací smysl, esi máš na shako 1:1000 s 100mf, nebo 1:750 s 400mf už je malej rozdíl. Při lovu i87 ten rozdíl je hmatatelnější, tam ve výsledku může ušetřit tisíce runů, toť můj názor.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 30.12.2016, 09:42 hod.

Ja vcera vycudlil Akty 1 a 2, celkem pohodicka az na fight s Durielem, kterej me malem sejmul (preci jen ta sosa ma malo hitpointu a tak kazda rana hrozne boli)...Lvl 22, jakmile bude lvl 24, aktivuju Blizzard a zbohem monstraci :lol: A az bude Insight a Spirit, tak je skoro vyhrano ;)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 30.12.2016, 09:43 hod.

@Antabus..shenk a eldritch Ti mužou dát TC 84 itemy což mef nemůže ten má lvl max TC 78+ Ti z nich může padnout zodka.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Slw » 30.12.2016, 10:03 hod.

včera sem dopižlal Baala. dám pár koleček boneash/fire eye/travi/mef/a5 1 wp/tresh (hned u wp)/baal + mr cow. potřebuju amn runu a safír (zatím ani po 1 ks) na upnutí zbraní. zato pitomou dol už mám 3x :ble: nm a1 profrčím rychle(pl1 ostuda), rozhodl sem se pro HF merce - tak ať ho expím co nejdřív
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 30.12.2016, 10:10 hod.

Můj plán je dnes bud já nebo dědci >:D no musím poladit ten spirit runy už na něj mám. nějakej ten ametyst na upnutí by taky bodl.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 30.12.2016, 11:45 hod.

@dawe: Ver mi, ze pro Tebe je alfa a omega celyho postupu Lawbringer na mercovi...Jakmile tohle budes mit, vsechno bude podstatene lehci, a pak s maxlym Oakem, medou jako tankem, Cyclone armorem a BO z CtA budes skoro nesmrtelnej :D

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 30.12.2016, 12:22 hod.

@Rip njn ale mít chut to hledat pokusím se doplazit do a5 tam se vyřádím na eldritchovi možná na pindlovi v LK nic moc expy už moc nelezou ani na p7 time to move on :arrow: btw na toho ocasa z A5 ten muže plácat jen s 2hand?
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“