MF turnaj vol.7

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:
Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Antabus » 07.01.2017, 09:10 hod.

Zdarec,

http://imgur.com/a/U3kkY


LE skeleton mě svýma bleskama ubleskoval, i přesto že sem ho už sundal:(

Ještě včera HYDRA oslavovala drop azurewrathu, prvního facetu a TO helmy (její "nejvyšší" TC84 item), tak dnes je tento účet pro moji milou soso definitivně uzavřený. Bohužel, ač se mi povedlo rychle najit na nm vipera a z mepha mi padl SoJ, tak mě jinak Lord of Hatred dost trápil a věci pro mě fakt nepouštěl, že by mi na 1300 runu nepadlo shako je muj nový, smutný rekord. O WT botech, oculu a jinem, prostě ani nemluvit, ani blby moser mi nepadl, který by se jinak velmi hodil :(

Celkem jsem stihl za svou cestu v přiběhu osvobodit Anyu, naexpit 89lvl a vyběhat:
NM countess: 50/50 ; NM meph: 250/250 ; HELL countess: 100/100 ; Mauzoleum: 161/ RIP ; Maggot lair: 3 / ? ; HELL Mephisto: 1300 / 1300 ; Treshsocket: 30/ ?

Sosnička vysosala za 73hodin hry 677 bodíků, což je tedy mé konečné skore v tomto turnaji a já teď budu bedlivě sledovat, zda v této skvělé partě hráčů, co se zde díky demonovi sešla, to bude stačit aspon na TOP10 :) Spíš ne, ale všem přeju, ať se v turnaji daří pokud možno co nejlépe, ať se zadaří co nejvíce vzácných dropů, co se vám dosud nepovedly a v tom příštím se na vás budu zase těšit :wave:

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Tomovous » 07.01.2017, 09:34 hod.

RIP Antabus, škoda, byla určitě vymazlená - o hydře jsem taky přemýšlel, jak se ti sní hrálo? Byl dmg OK? Co Fire Immune?

Turnaj začal před 2 týdny a potrvá ještě skoro dalších 5 - nezkusíš ještě nějakou postavu, třeba pro zábavu, když ne útok na nejvyšší příščky? :)
Naposledy upravil(a) Tomovous dne 07.01.2017, 13:29 hod., celkem upraveno 1 x.
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Antabus » 07.01.2017, 10:14 hod.

Hydru jsem měl poprvé, určitě to není nejsilnější ani nejrychlejší build, to je třeba na rovinu říct. Měřil jsem časy na mephovi na SC když sem se rozehrával na turnaj a proti klasické FB/meteor soso nebo blizzně byla o cca 5sec na run pomalejší, to zdržení je daný tím, že dmg s meteorem či blizz je okamžitý a od hyder se dorovnává až máš těch flusaček vyvovalných víc. Jak už si udržuješ hejno :), tak plivají moc pěkně a navíc ty přitom mužeš tancovat okolo, sbírat věci a soustředit se na to neumřít, ony dělají svou praci a ty nemusíš nikam mířit, tedy v obtižných situaích tě podrží a lze s nima dobře procházet hrou. Na divoký farmení to už je slabší, třeba ted to mauzoleum sem běhal tak, že sem se portil (pravé tlač.) a palil vše hlavně fireballem(levé tlač.), co tim s 105fcr dává mnohem více dmg v prvních pěti sekundách, což byl ten čas, za co sem 90% packu sundal na players 3 (honiš se za itemy a nechce se ti čekat než nakastiš dost hyder, takže se z nich pak stává takový pomocný skill a hlavní byl FB, což mě ovšem v důsledku taky zabilo)
Dmg ted v závěru bylo cca FB 4,5K a hydry 2,2K,(+8 all skills tuším). Syngergie namaxuješ rychle, stačí 80bodů, a proto jsem měl po 1bodu v cold větvi k blizzardu, co sem používal pro pruchod hrou a ted jsem ho expil zbývajícíma bodíkama a použival u FI packů.

Pro fire soso je dost složitý probít se skrz chaos sanctuary a to už na nm, a pak councilové na hellu, jinde sem potíže neměl. Oproti cold se s ní lépe vraždí countess, pac ona je CI i FI,ale ty CI holky okolo s fire soso hravě sundáš a merc samotnou countess snadno ubodá. 85lvl lokace kam s ní mužeš jsou mauzoleum (lokace bez čehokoliv ranged s hromadou objektů,ale max padne jen VEX) nebo maggot lair, kde tě furt ohlodává poison a litaj blesky ze skarabů,merc je někde věčně blbě bloklý, ale dá se to a jsou tam superchesty a možnost na lepší runy.

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Kisuvka » 07.01.2017, 13:13 hod.

RIP všem padlým...

Jak už bylo řečeno - fakt to chcete vzdát, pařmeni, když je ještě toliko času před Vámi? >:roll:
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Abuzus » 07.01.2017, 13:21 hod.

R.I.P. všem padlým, přidávám se do klubu - rip.

Jedu znovu, totálně vymazlenou Cold Amu ála Deamon, tentorát fakt s lukem :-) a bez blbostí...
...start...
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Slw » 07.01.2017, 13:38 hod.

rip warriors...
nm baal down. p1 víc ani ťuk. nej dropy (cca 5tý baalrun): otočná bludička=mal a z malých warpedů wizzy
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Javurek » 07.01.2017, 19:46 hod.

Tak Normal dokončen a dostal jsem se zatím až po Andariel NM. Cestou padlo pár setů a unikátů. Za zmínku stojí však jen String a sestavený spirit +28% fcr.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 07.01.2017, 20:51 hod.

RIP a GL všem padlým co budou začali znovu :wave: do konce turnaje času dost třeba se s tím porvat 8-)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Maarshjaz » 07.01.2017, 20:56 hod.

What?
Maarshjaz + Flammeus


Jsem ani nevěděl že to je týmová hra :shock: doufám že parťákovi moc nekazím statistiky.

GFFT
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:GFFT

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od GFFT » 07.01.2017, 22:15 hod.

kravky zatím nic moc a z ostatních věcí taky žádná diskotéka. Musím nějak udělat ty věci pro merce protože jak zkoušim dělat díry do bidla anebo armoru tak se nedostanu ani na 3 :/

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Crec » 07.01.2017, 23:10 hod.

Jak už předpověděl DD, mef už dává pendrek tak jsem dneska změnil lokál a zavítal k Pindlovi...tu je pár věcí které za dnešek dal ;) Ta spired byla bohužel VoS

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Celkově už mě to přeneslo přes hranici 1000 bodů >:D
HC Grál od 18. 2. 2019

GFFT
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:GFFT

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od GFFT » 07.01.2017, 23:35 hod.

Crec, kolik máš mf?

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Crec » 07.01.2017, 23:40 hod.

GFFT píše:Crec, kolik máš mf?
532
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Welwet » 08.01.2017, 00:10 hod.

crec: CG


RIP padlejm, gl v dalším postupu..
díky Javurku za tabulku ;)

udělal sem bodování, vím že je to trošku později, ale neměl jsem moc času ..a když už jsem se k tomu kompu dostal, trošku sem to pořádně rozehrál a byl rád že to jede..
právě lítám mefa hell, ale žádnej zázrak se nekoná..mf 130, nemám anhila, nechce se spawnout potvora :OXO


https://ctrlv.cz/sXsW
kur*vadrát :OXO :OXO :OXO

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.01.2017, 01:13 hod.

Taktéž...RIP všem. Škoda každého úmrtí, ale nevěšte hlavu, turnaj je teprv ve své první čtvrtině ;)

Abuzus: Tak hodně štěstí s mou láskou :)

Crec: Pěkné dropy. Hlavně ta Corona je záviděníhodná :)

Teď neco málo k mému progressu... Jak všichni asi dobře víte, tak jsem se pokoušel v LK vyběhat si runy na CtA. No, povedlo se, ale už to začínalo být neskutečné utrpení. Poslední chybějící Ist padla až v runu 548. Číslo to není velké, ale když si vezmete, že mi jeden run průměrně zabral 2m 10s, tak to ve finále stálo hodně času. Na druhou stranu výslednej produkt není špatnej :) Taky popadalo 16 skillerů - ani jeden Bow skiller :cry: Z elite run padly: 2x Ohm, 2x Gul, 1x Ist a 1x Mal.
Po této estrádě jsem se převlíkl a šel testnout Pindla. Kosím ho celkem v klidu na p3, ale MF zatím bohužel jen 159% :-| Každopádně teď pro mě začal stíhací boj jak v singl tabulce, tak v té týmové. Tam mi doufám kolega trošku helfne, aby jsme se aspoň do top 3 dostaly :)

GL všem ;)

Aktualizovány score tabulky.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 08.01.2017, 03:40 hod.

No problemo kamo, ja to rozhodne jeste nevzdal ;)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Abuzus » 08.01.2017, 08:10 hod.

Dark_Deamon píše: .... druhou stranu výslednej produkt není špatnej :)
4-6 ? ty jsi lucker :-) GZ
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dayo
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Dayo#2465

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dayo » 08.01.2017, 10:48 hod.

Ahoj všem a velká gratulace ke krásným dropům A R.I.P. všem padlým.

Já se plácám na hell převážně u Mefa-ale zmetek nic nedává. Hlavně tedy nic pro sorcinku. Už mi hodil nějaký lahůdky pro necra,ale Oculus a Shako stále v nedohlednu. Joo, vlastně hodil Shako-ale žlutý( parchant :green: ). Dokonce toho Mefa běhám i bez Merca, protože mi tam stále umíral. Tak ono na soft se dá ledacos, že ;)
Stále vás HC hráče obdivuji, já jsem vytáhla svoji postavu HC co má hotový NM a zkoušela s ní opatrně běhat,ale je to moc těžké. Chudera má tady na sobě opravdu nuznou výbavu, nechápu jak jsem s ní mohla dát ty anciety-ale pamatuji si matně ,že jsem je upálila blazem, zatímco jsem s ní běhala dokola....To jen tak na okraj :D

Tak GL všem, ať se daří.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.01.2017, 10:58 hod.

RIP píše:No problemo kamo, ja to rozhodne jeste nevzdal ;)
Tak to bude ještě velký :)

Abuzus: To víš...štěstí musíš jít naproti :)

Dayo: Pár ripů člověka naučí co a jak :) Taky je velkej rozdíl v přechodu NM --> Hell mezi meele a caster postavou. Takže pokud chce člověk začínat s HC, tak je lepší sáhnout po nějakým casterovi. U meele jak není gun, tak není láska :)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Javurek » 08.01.2017, 11:26 hod.

Act 2 NM dokončen, jde to sice pomalu jak procházím vše na p3 ale aspň dost expím.

Jo a padla mi naprosto kriticky nutná věc pro můj build, frostburny :)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“