Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334
Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od ZOMB » 19.02.2013, 17:46 hod.

BliiNky: Tak to je škoda... CE je hrozná sviňa :evil:

Jinak jsem přemýšlel o tom, že bych oprášil svého zombika (stále žije) a zase to s ním rozjel :)

Fraxinus: Co myslíš, bylo by možné se opět zapojit do turnaje? Od té doby, co jsem s ním přestal hrát kvůli práci na modu jsem se ho ani nedotkl... snad by tedy nic nevadilo tomu, se vrátit. Bylo by to možné?
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.02.2013, 19:42 hod.

BliiNky: Tak to je škoda. Cítím s tebou.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 21.02.2013, 21:19 hod.

Tak to me mrzi Bliinky, je to skoda, chapu Tve pocity...

@Zomb: A co Ti brani pokracovat? Ja hraju sveho Faye taky podle turnajovych pravidel (muj druhy druid z tohoto turnaje, nez jsem odstoupil), ale uz mimo turnaj, stejne uz vicemene jde o cest a zabavu ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 25.02.2013, 11:44 hod.

Trochu jsem pokracoval po hodne dlouhe dobe s Fayem, zabil jsem Mepha + dokracel az do Chaos Sanctuary, bohuzel manzelka nebyla schopna vyprovodit naseho pseka ven a tak jsem vztekle placnul do Escape buttonu, bohuzel moc vztekle a musim si ten pochod od waypointu v River of flame dat znova, pac hra se ukoncila...Grrr...Ale stejne jsem mimo turnaj, takze je to jedno, pravidla dodrzuju ale do pismene, pokud se mi podari dokoncit Normal, zacnu pribeh v prislusne sekci ;) Mam jich tam i ted rozdelanych dost, ale coz :roll:

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“