Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Fraxinus » 16.01.2015, 18:12 hod.

Když máš na hellu nějakých 1000 - 1200 života, je potřeba, aby na tebe útočili pomaleji. A freezera nepojedu poprvé (to jsem si vymazlil na battle.netu freezer+sacrifice a byl tam mezi všemi těmi hammry, blizzmami, summonery dost za pošuka). Pamatuju, že i tehdy dostával dost kotel ran i přes zpomalení, ono 50 % není "zas až tak moc".

A na hraní postav s malou dmg jsem zvyklý.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 17.01.2015, 20:10 hod.

Konecne se mi po delsi dobe podarilo schrastit trochu volneho casu a posunout se zase o kousek dal...Tedy konkretne z Far Oasis az do Canyon of the magi, jinymi slovy, uz mi v A2 NM chybi vycistit JEN sedm hrobek :lol:

Cesta to byla ruznoroda, od lehkych bitev pres nervydrasajici az po skorosmrtaky, takze to zkusim trochu rozepsat...Zacal jsem ve Far Oasis a zde plati ten privlastek nervydrasajici, protoze takto to vypadalo asi po 10 minutach probihajici bitvy - a tim myslim 10 minutach v teto mistnosti :roll: Po dalsich deseti to nastesti dopadlo takto....Co rict, nebyt Shadow a CoS, tak bych se z te slamastyky nedostal, a do ni jsem musel, protoze nemoznost utocit nadalku a NUTNOST vlastnorucne zabit Coldworma mi nedavaly na vyber....

Lost City vcetne AT a dale pak Claw Viper Temple byly celkem bez problemu, ty vsak nastaly tam, kde jsem je i cekal...Uz nejeden muj charakter byl temer zabit v Palaci, at uz v NM nebo Hell a tentokrat opravdu nechybelo moc, a meli bychom tu dalsi smrtak...Tento screen tak uplne neodpovida vaznosti situace, ale vezte, ze byl vytvoren ve chvili, kdy ve stejnem miste byl mrtvy Boss Ape-u, kteri jsou videt na obrazku, toho jsem si vsiml, bohuzel jsem si uz v pocatecni bojechtivosti nevsiml toho Multiple LE Maga, a nechybelo moc a byl to konec...Zivotu ma Assage asi 600, coz je strasne malo, znicehonic spadly tak z 80'% na 20% a min, a jak jsem zazmatkoval, co ze se to deje, tak jsem schytal jeste jednu mensi ranu od nejakeho miniona a zivotu bylo urcite pod 100...Byt to od nektereho z Bossu, tak jasna Game over :roll:

Aby toho nebylo malo, tak o chvili pozdeji jsem potkal tohoto kamose s Convou, nastesti se mi je podarilo dobre vymanevrovat...

Arcane Sanctuary uz byla podstatne lehci, preci jen prime koridory a pomoc Roguny Assage svedci ;)

Co se tyce dropu, padla HEL, SOL, AMN atd, nejlepsi dva itemy si ale nechavam na konec...Prvni byly CB botky, diky nimz (a take Black RW a crafted blood rukavkam) mam celkovou hodnotu CB 74%, takze Bossaci, teste se :twisted: Druhy item nebyl nalez, ale amulet vytvoreny v truhle dle receptu 3 x ring=amulet, a musim rict, ze tezko si prat lepsi magic kousek...Diky nemu a dalsim vecickam muzu mit pripadne na zacatku Hell 75% resy na blesky, coz by bylo supr (a tim myslim bez pouziti Fade ;) )

Pokud to jen trochu pujde, tak zitra zkusim dojet A2, tak drzte prosim palce ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Fraxinus » 18.01.2015, 00:09 hod.

Já už mám A2 s freezerem taky hotovo. A Duriel po hodně dlouhé době potěšil...Bloodrise a navíc se skoro plnou durability. Snad vydrží celý 3. akt.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 19.01.2015, 14:32 hod.

Duriel je porazen a A2 NM dohran...Cisteni sedmi hrobek bylo zdlouhave, ale az na par momentu nijak nebezpecne, ale take ne zabavne...Temer vsude byli unrevealers, tedy ti dobytci, co vyvolavaji kostlivce, a uz asi po ste v tomto turnaji jsem si uvedomil, jak nedocenitelne brneni je unikatni Iceblink armor...Stacilo vytahnout kostaky trochu dal a jednoho po druhem je zmrazit a ledem rozbit...z 99% se jedna pro me o endgame brneni, at uz to dopadne jak chce, a je super ho mit uz od Normalu...

Ted co se tyce nebezpecnych momentu, no par jich bylo, klasicky velmi neprijemny byl Ancient KAA, pote jeden Convinction scarab - zde se uplatnilo Fade, nasledovany timto dual enchanted dedkem...Nejtezsim nepritelem na zabiti nebyl ani Duriel (ten padl na p8 velmi rychle), ale tato vez....Zajimavosti byl take tento PI Bossak, nastesti s temito eventualitami pocitam a mam hned nekolik reseni problemu, jen je nutne vybrat to spravne - nejrychlejsi...

Co se tyce dropu, no moc toho nepadlo, 2x runa DOL a pote tento krasny kousek, ktery by zajiste potesil Fraxiho, jinak nic, co by stalo za zminku...

Do teto chvile tedy vse vycisteno na p8, doufam, ze to tak bude i dal pokracovat ;)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Welwet » 19.01.2015, 17:24 hod.

hehe, ten kousek by mě potěšil taky :lol: jdu mlátit pátej akt, merc zatím žije, za toho tesloše to odsejpá slušně ;) .
Jen mám dilema, esli je lepší na LI imune mít venge nebo zeal + třeba fana? :roll:
a snad se dokopu k reportu :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Fraxinus » 19.01.2015, 20:32 hod.

Tak můj paladin dopadl úplně stejně jako Raisenin tesla. Ve 4. aktu jsem se potýkal s žalostným nedostatkem lahviček potom, co jsem skoro všechny použil u Mephista. Jen jsem ty problémy neměl takové....došel jsem až k Diablovi, proti kterému jsem šel s celkem nízkými rezisty a jen 450 života.....to proto, že jsem měl boty rozmláceny, protože mi padla jen jedna ralka, se kterou jsem opravil opasek, a náhradní kusy vůbec nepadaly, a když už, nejčastěji s vlastností 10 % enhanced defense a toť vše...problém byl, že nepadl od zhruba půlky 2. aktu ani jeden děrovaný paladinský štít, takže jsem neměl, jak rezisty pozvednout, a navíc diamantů moc nepadalo, nejlepší co jsem měl, byl normal kvality.

Zpět k věci...u Diabla mi lahvičky začaly rychle docházet, ale měl jsem asi 12 fullek v truhle. Měl jsem Bloodrise, tedy OW, takže jsem na něj šel taktikou nechat ho vyřádit se Red Lightning Hose, pak k němu "rychle" (nebyly botky, nebyla rychlost) přiběhl a plácnul ho. A naštěstí šel jen po mně, a mercyni nechal na pokoji, ta měla celkem silný luk, takže hlavní zraňovač byla ona. Ale kvůli pomalosti jsem musel občas vypít fullku a asi 5x jsem musel zachraňovat mercyni, protože nechápala moje manévrování a musela furt lítat do firestormů i občas do RLH místo toho, aby stála na místě a útočila...no, když mi fullky došly, tak jsem se snažil ji schovávat, aby se doléčovala, ale nakonec ji Diablo dostal...a já sám jsem pak už mohl bez lahviček jen jít hledět vstříc smrti.

No, ubral jsem mu na players 8 životy po zhruba mezi písmena I A. :dead:

Na nějakej čas si teď dám od Diabla pauzu, a pak se snad k turnaji vrátím.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 20.01.2015, 07:20 hod.

@Welwet: On ten report tolik nespecha, ja ho pisu vicemene tady, coz je ostuda vzhledem k tomu, ze jsem organizator, ale pri AKTIVNI ucasti 2-3 lidi to nebude asi takovy problem

@Fraxi: To je mi moc lito, snad se Ti tento koncept libil a zkusis si ho jeste nekdy, at uz v ramci tohoto turnaje, ktery vicemene ani turnajem neni, nebo proste nekdy sam za sebe...


Me se podarilo pokracovat s Assage dal a po tom ctrnactidennim pustu je ted progres znacny, no posudte sami...Vcera jsem dosel az do Kurast Bazaar, tedy mam vycistene vse az do teto lokace, a opet to byla cesta zajimava, jak na dropy, tak co se tyce nebezpecnosti nekterych nepratel...A s nimi take zacnu...Vsichni asi vite, ze stalicemi v tomto oboru v A3 jsou Szzark a Stormtree, ale tentokrat diky dobremu pozicovani a vyuziti terenu v muj prospech to byly celkem lehke bitvy...Mista, kterych se v tomto Aktu vzdy obavam, a myslim, ze opravnene, jsou Swampy pit (ta nepovina dira ve Flayer jungli, kdybyste nevedeli) a v podstate vsechny Temply v chramovem meste...V prvnim pripade jde o to, ze jsou zde pritomni Dolsici a to je pak o zabavu postarano (zde to neni videt, ale ten hajzlik mel Fana a to neni moc hezke, nastesti s pouzitim terenu se to dalo), v druhem pripade je namiste se obavat Sarinas packu a hlavne Stair traps (pasti na schodech)...Nastesti i zde se mi zatim podarilo projit bez ztraty kyticky, a navic me obe mista odmenila runami, ve Swampy pitu padla HEL a v jednom z Templu IO...

To je prozatim vse, nebudu zde vyjmenovavat vse, co padlo, bylo toho celkem dost, vcetne kompletace Arctic sady (k prdu :lol: ), ale pokud byste se chteli mrknout na vsechny screeny, tak tady jsou

Pristi report se bude tykat Templu atd, tady si musim davat velky pozor, tak snad se stesti bude drzet Assage i nadale, drzte palce ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.01.2015, 08:48 hod.

RIP: Moc pěkná hodnota CB. To musí celkem slušně padat. Ještě líp to půjde, až se boty upnou na exceptional :) Jinak nepřemýšlel jsi nad RW Strength? Sice má nižší hodnotu CB, ale zas dává jiné prospěšné staty, které Black postrádá.
Jo a takovýho Stormtree potkat v 1.07, tak si kopneš jednou :lol:

Fraxinus: Opět RIP.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 20.01.2015, 10:23 hod.

Uz jsou uple ;)

Popravde, doted hraju povetsinou s 0% CB a prehazuju jen na monstra s hodne HP a Bossaky, navic jsem zjistil, ze pokud si dam trochu zalezet, da se vyvolat Shadow s sanci na Amplifu, kdyby to nefungoval, tak mam na switchi zbran, ktera ji haze, proste vice variant...V soucasne chvili je na switchi Spirit RW na vyssi lvl Shadow, BoS, Fade a Venom, mno proste snazim se adaptovat setup na typy monster, kterym celim, zatim to jede pekne ;) Strenght pouzivam/pouzival jsem take, ale s trochu stesti na itemy sezenu LL/ML jinde a ten CB setup bude stalejsi, mno uvidime...Ale Duriel pekne cumel, jak dostal na p8 nafrak :lol: ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 20.01.2015, 15:39 hod.

Mephisto se pridal v pekle k Andariel a Durielovi, a je take kaput...Jak vidite, dropnul celkem slusne vecicky, ale nic supr vyuzitelneho...Ale hezky zpatky poporadku...Nova session zacala v Sewers, kde jsem hledal casti ostatku jisteho Khalima, a take je nasel, a k tomu par zbloudilcu, kteri byli pro Assage nedosazitelni, nastesti Kundri si snimi vedela rady...Jejich drop byl ovsem mimo dosah a dropnout nejakou hezkou runu, tak bych si vyrval i to malo vlasu, co mi zbyva :lol:

Ihned pote prisel na radu dalsi progres a predevsim Temply, kterych jsem se obaval, a nutno rict, ze opravnene, protoze hned ten prvni mohl znamenat pro statecnou Assage konec cesty...Tento chlapik mozna nevypada nebezpecne, ale cekal se svou druzinou schovany hned za dvermi a ja bohuzel ucinil ten jeden nestastny krok jim vstric...Samozrejme litaly fullky jak o zavod a nastesti se mi podarilo se z te kase dostat, ale moc nechybelo...V dalsim z Templu byla obavana Stair trap, ale byla to jen obycejna monstra a tak se z toho dalo dobre vybruslit...Byt to Bosspack s hnusnymi mody, bylo by mnohem hur...Treti Temple poskytl opet Fanatika, tentokrat zmijaka, nastesti v uzke chodbe se s timto kamosem a jeho bandou pracovalo preci jen lepe...

Pote uz cekal Travincal, ktery vzdy nejdrive vycistim, abych mel dost mista na manevrovani v boji a to se urcite vyplaci, protoze jak Ismail, tak jeho druzi mi mohli pekne zatopit...Cesta dale vedla skrz Durance, kde jsem musel v prvnim patre davat velky pozor na Dolsiky, v druhem zase na Maulery, jejichz sampioni se ukazali byt nejvetsimi protivniky...Obzvlaste, pokud je doplnoval tento s odpustenim dobytek...On a jeho pratele me smazili meteory o sto sest, navic meli ochranku Cadaveru a jiz zminenych mauleru, a ikdyby mi fullclear pravidlo nedavalo za ukol zabit vsechny monstra, tak z ciste snahy o pomstu bych tohoto hajzlika pronasledoval urcite az do pekla, tak me nastval :OXO

Treti patro, to je vzdy a pouze o jedinem nepriteli, a tim nemyslim Mepha, ktery je spis pro smich, ale jeho velitele ochranky, Bremma...Uprimne, v jeho pripade jsem si pocinal extra opatrne a zlikvidoval nejdrive jeho kumpany, jeho zamestnal Shadow a pote zabil i jeho samotneho...Jak sami vidite, mel opet oblibenou auru, a to Fanatismus :lol:

Itemy, ktere padly, asi nema moc cenu zminovat, potesila ale tato runa, LUM je zatim nejvyssi nalezena, jeste KO a LEM a budu naprosto spokojeny ;)

Tot zatim vse, drzte palce v A4, na p8 to rozhone sranda nebude

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Welwet » 20.01.2015, 15:43 hod.

Fraxinus: škoda no, by mě zajímalo jaké jsi měl dmg/ block a kam jsi rval body? jestli do venge nebo holy frééze?

tak udělal jsem update a nastínil situaci - ale v příznám že je to mizerné, stejně tam moc lidí nečumí a mě to nebaví to barvit a psát tam každou kdejakou bejkárnu kvůli které ten a ten danej předmět stejně nemám :lol:

nastíním trošku situaci zde,..

Toš, od 1-2 aktu to bylo jen přečkat než se dostanu k Holy shocku a Holy shieldu...poctivě jsem šetřil bodíky, takže jsem to tam potom pěkně rval zároveň..
2 akt jsem končil a měl jsem přes 600 dmg, o čem se může většině účastníků tohodle turnajde zdát i na začátku NM.. :lol: od začátku jsem se zaměřoval klasicky na mf, s tím že resy doplním jako správnej palach jakoukoliv plečkou typu palach štít, co má + resy a pár chiped diamantama..
v ruce jsem měl cokoliv co splńovalo následující - rychlé, (tzn flail, long sword, War Axe,) a mělo to ideálně i dosah na 2.
prakticky to znamenalo to že jsem to rubal a v momentě kdy se rozflákal kvér, jsem se mrkl esli někde poblíž nelží nějakej další long a rubal jsem to dál,..páč vždycky tam něco takového leželo ..a i kdyby ne, stejně jsem měl vždy něco v záloze..
prakticky po celou hru jsem identifikoval snad vše co se namanulo...teda mimo luků, orbů, hlav a podobnejch class specific nesmyslů.
nakonec se to asi vyplatilo, což. ukážu později..prakticky po celej normál jsem nenarazil na žádnej problém, moje metoda typu vysokej block, slušné rezy, ucházející DEF a vysoké DMG se vyplatila, díky slušnému bloku i def jsem ten 3x chip. topaz socket beast plate táhl ze 2 aktu až do poloviny 5 aktu,
což opět důrazně potvrzuje co jsem řekl, slušnej block + velká rychlost zabíjení znamená že se mě vůbec nekazí equip, mimo zbraně která je mě ale po celej normal stejně úplně u :arrow: ( § ) ..
Tuším že někde kolem Lk čka jsem našel tuto helmu http://welwet.rajce.idnes.cz/Ironman_po ... hot383.jpg
o které jsem si myslel kdo víc co jen né že je super - nakonec se ale ukázala ve spojení merc + píchátko co má knocback jako super, merc postupně oslepil vše co mu přišlo do cesty a hodně to pomohlo v tom ho udržet naživu..a to třeba i u Infectora.
navíc pokud nekecám, oslepená příšera razantně přichází o svou obranu takže se mě trochu umazává to nízké AR, což je na normal asi můj jedinej problém (ale vůbec né zásadní)
další ani né tak přelom, ale trošku zázrak nastal v travinicalu, kde jsem naražil na 3X GEM SHRINE ..TŘIKRÁT :!:
tudíž jsem se hned honosil 2 perf. rubínama a 1 perf. safírem..

Mef hodil dosela slušné bacátko http://welwet.rajce.idnes.cz/Ironman_po ... hot390.jpg
být to ve war scepteru, něco bych do něj hodil, ale vzhledem k tomu že až do poloviny 5 aktu (zase ta polovina.. :lol: ) nepadla žádná /TAL/RAl/AMN, no prostě slušná runa..(1x ORT)
jsem tam nic necpal..(páč to má mizernou durabilitu.)
drop po diablo vypadal takto - http://welwet.rajce.idnes.cz/Ironman_po ... hot399.jpg
názorvně vidíte že Steel jsem opravdu udělal hodněkrát,..prostě padali samé low runy a po lepších ani zmínka..
na 5 akt jsem dal dohromady ten War scepter + Milabrega štít a rubal to tím..
v 5 aktu mě padlo ze pár slušnejch RUN, ačkoliv za amn/sol bych byl raději..konkrétně 2x Shael,DOL a několik thul...
Aniya se celkem pochlapila a dala realitvně slušnej štít http://welwet.rajce.idnes.cz/Ironman_po ... hot417.jpg
..i přes to jsem používal primáně ten milabrega set(+25mf) a štít používal jen na Moon Lordy a tam kde číhalo nějaké to nebezpečí..
Jinak te´d nevím přesně esli před Frozen River, ale někde kolem jsem našel jak tvrdí RIP, tuhle přelomovou věcičku
http://welwet.rajce.idnes.cz/Ironman_po ... t424_1.jpg
já se úplně ale neshoduju na tom že je to tak přelomovej předmět..resp. vlastnost, o tom se ještě trochu rozepíšu.
dál už následoval Ball a jeho vlny..ač trochu s obavama, jsem použil pár charges toho lifetapu..ale zjistil jsem že úplně zbytečně, Lister i všechno před ním/ po něm bylo naprosto v pohodě, všemu jsem během pár vteřin naložil ..a prakticky jsem nic nechytl..na Balla samothého jsem si vzal FLail kterej hodil mef...
http://welwet.rajce.idnes.cz/Ironman_po ... hot449.jpg
http://welwet.rajce.idnes.cz/Ironman_po ... hot451.jpg
drop byl kulové, jako vždy ;)
http://welwet.rajce.idnes.cz/Ironman_po ... hot452.jpg

Ještě mě zbýval Pindl + Nihlatak..pindl nedropl nic, u nihla to bylo po 3 nudnejch plnejch patrech docela zajímavé, myslím že jedna Urna v posledním patře se uráčila mě dropnout tohle bacátko -
http://welwet.rajce.idnes.cz/Ironman_po ... hot460.jpg
http://welwet.rajce.idnes.cz/Ironman_po ... hot461.jpg
kdyš ho nasadím, dávám přes 2400 DMG, což je řádná síla :twisted:
Nihl samotnej nakonec dropl AMN, za kterou jsem taky rád ;)
http://welwet.rajce.idnes.cz/Ironman_po ... hot463.jpg

A te´d trošku reality a moje teorie o tom co bude a nebude dál :roll:
Důvod proč ifentifikuji vše, je takovej že hledám něco co bude mít dost slušnej PHYS dmg a něco na to mlácení při holy shocku, ačkoliv tam je mě to opravdu putna co držím, stačí aby to mělo nějakej ias,ar, reapirs durability a je to vyšehleno..o dost horší je to na switchi kde chci mít něco čistokrevně na mlácení LI imune (pochybuji že se mě podaří najít něco co bude mít taky reapirs durability..) a to bude muset bejt hodně slušnej hukot, páč i když si vezmu ten unikátní war scepter tak dávám pouhejch 120 DMG zealem + might, což není moc dobrý..myslím že asi upgrade to moc nezlepší..
no a k tomu se hned navazuje to že ten lifetap nebudu mít moc kde tahat, ikdyž to asi nebude takovej problém mít někde v invu..
taky dost uvažuju nad mercama - prakticky je pro mě využitelnej každej od bleesed aim, defiance, po holy frééze a might ..
další dilema vidím v tom řešení LI imune..jeslti mlátit zealem, Venge, dát k tomu i fanu..jó mám co řešit :lol: :lol:

Tak to je vode mě za normal snad vše a doufám že to jsem nikoho tímhle románem nevotrávil .. :lol:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Fraxinus » 20.01.2015, 15:53 hod.

Welvet: Ve vengeance jsem měl jediný bod z manových důvodů, holy freeze měl cca 14 bodů, resist cold 10, resist fire 3, resist lightning 1 a salvation 1.

Dmg jsem měl cca 300-600, ale měl jsem kvůli rozbitým hsarus botám celkem malý attack rating, což byl zásadní fail... ihned po opravě hsarus pásku se rozbijou i boty a nějaká ralka na opravu nikde, přišel jsem tak o mraky AR, defense, FRW. A náhrada vůbec nikde nepadla, jen samej šrot viz předchozí příspěvek. Kdyby tohle bylo pořešené, tak by to asi dopadlo těsně, ale žil bych a pokračoval bych, protože bych byl rychlejší a Diablo by mě tolikrát neopálil Red Lightning Hosem...se základní rychlostí se tomu vyhneš jen, pokud od něj stojíš nějakých 3-5 yardů daleko, jinak to od něj koupíš naplno...a když jseš dál, tak posílá furt fire novu (s mými 25 rezisty to nebylo vůbec dobrý....a vůči mercyni taky ne), nebo by nedej bože seslal bone prison.

Blok jsem měl cca 35 %, ale to nevím, zda je proti Diablovi směrodatné, jestli blokuje RLH, tak vyblokuje pouze první snímek, což je skoro jako by nevyblokoval nic.
Naposledy upravil(a) Fraxinus dne 20.01.2015, 15:55 hod., celkem upraveno 1 x.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Welwet » 20.01.2015, 15:55 hod.

tak to jsi měl opravdu pech..já i když se pohybuju i teď na NM se 800 ar (a to mám 100 na botách které brzo půjdou pryč´) tak prakticky díky tomu ohromnému DMG nemám problém, mě stačí když udělám párkrát zeal stejně vše lehne, i když to čapne jen 1-2 hity :roll:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Fraxinus » 20.01.2015, 15:59 hod.

Všeho do času....s tou předchozí amazonkou jsem byl pěkně v háji, když jsem se potřeboval zbavit immune to lightning potvor. Sice jsem měl hone sundan, ale měl jsem tak malé AR, že jsem s tím nic pak od 5. aktu NM netrefil....až po tom, co jsem do toho dal 2 eth runy (-50 % enemy defense), to začalo fungovat, ale i tak to bylo celkem pomalé, protože jedna shaelka byla málo a bohužel nepadla lemka, abych si udělal Treachery.

pozn. Malé AR v mém případě znamenalo už 2000 ;)

A ty nevyhnutelně budeš muset řešit podobný problém.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 20.01.2015, 17:19 hod.

@Welwet: S tou LT hrackou jsem to myslel tak, ze bude nedocenitelna v NM/Hell, kdy bude dost velka fyzicka dmg na velke sani (pro postavu, pro merce uz od konce Normal)...V Normalu je to samozrejme jedno...Ja identifikuju vsechny hulky a nozejky ve snaze najit neco podobneho, a prestoze nic s LT nemam, tak nejake dilci uspechy tu byly, treba charges Terror, a hlavne Attract...Attract + CoS + MB by mohlo znamenat trochu bezpecnejsi zivot na konci NM, pripadne v Hell....

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 21.01.2015, 12:45 hod.

Tak, a je konec...Asi nechapete, co se stalo, ja doted taky moc ne, ale na screenu chybi dalsi tri sampioni, v jejichz ohynku se Assage pekla, a to byl dostatecny dmg na to, aby ji sundali...Samozrejme vcerejsi nevyspani a nekoncentrovanost k tomu take vedly, a taky fakt, ze nemuzu priradit chlastani lahvicek tak jak jsem zvykly, ale co uz...Jestli jsem veril, ze nekdo ma sanci, tak to byl tento char, a jak je mym dobry zvykem, konec byl opet absolutne stupidni...Ale presne se potvrdilo to, co jsem rikal, ze vic me desi sampioni nez Bosspacky...

Timto oficialne koncim, nasranej a rozezlenej na cely Diablo a hlavne na sebe, je cas si dat zase nejakou pauzu od hrani...Vas ostatni samozrejme budu sledovat a drzet palce, ale sam uz mam dost a dlabu na to :evil:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Fraxinus » 21.01.2015, 14:49 hod.

V tom případě by to chtělo nějakou změnu, co takhle zelený challenge?
Variant by bylo mnoho:
1) total twinked bez možnosti měnit zbraně i ostatních věcí, co bys na sebe navlíkl už na 1. levlu např. přes atmu, a doplňky by si člověk mohl sehnat untwinklé vlastní (charmy, sockety) - ale minimálně jedna sada by musela být celá.
2) total untwinked....to znamená hrát naháče s výjimkou mf věciček ze začátku, ať to není tak drsný, a postupně nacházet vše možné i nemožné
3) kombinace...jednu sadu (co nebudeš měnit po celou hru) si na sebe přetáhneš přes Atmu a lvl 1, zbytek výbavy bys měl untwinked (a jakékoliv kvality, nebo by to mohlo být opět omezené na setové předměty)

Co na to říkáte?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Welwet » 21.01.2015, 14:59 hod.

RIP: někdy mám pocit že když se člověk vervomoci o něco takhle snaží a nalepí se na něj smůla tak s tím stejně prostě nic neudělá .

Frax: to by nebyla moc velká změna ..mě se líbila myšlenka nějaké MP akce, ale vím že to tu pro plno lidí nehrozí :OXO

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 21.01.2015, 15:06 hod.

Ja na to rikam to, ze osobne si chci zkusit uz jedine tu variantu, co se ted hraje na inc jako skilless tournament, tedy bez davani bodu do skillu, jak jsem uz psal...Samozrejme jeden pruchod hrou, zadny ESC, zadne prehazovani veci a tak, no proste klasika...Ze vzteku jsem si nahodne vylosoval Paladina, coz neni zrovna vyhra, ale v globale je to jedno...

V podstate se jedna o merc support turnaj a mam takovy pocit, ze Normal/NM budou podstatne lehci nez v tomto nasem turnaji, ale to se uvidi...Kazdopadne od boje na blizko si musim dat nejakou dobu voraz...Samozrejme pokud bys tu chtel poradat neco sam, tak jsem jedine pro, ale stejne si myslim, ze nebude moc lidi hrat, ale tak muzu se mylit a Ty treba prijdes s konceptem, ktery spoustu lidi chytne, a to by bylo supr ;)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Welwet » 21.01.2015, 15:23 hod.

prostě se nedaří hold, smůla..ale hned vše nezatracuj, hodně věcí mě bavilo, hodně ne, ale tenhle tvůj turnaj..ehm spíš challenge má něco do sebe, ale myslím spíš že je to víc dlouhodobá záležitost, kdy to tu bude rok a nikdo to nemusíme dohrát a třeba se potom někdo chytne a udělá to ..
prostě výzva na delší dobu s tím že kdo to dohraje je king :))
nekončím, ikdyž bych umřel, myslím že bude fajn si to za půl roku třeba zkusit zas..

já jinak mám takovej nápad na krátkodobej for fun challenge
vidím to nějak takto - do hry se naloguje x lidí, každej si vezme jakejkoliv char HC/SC po domluvě,
s tím že cílem bude zabít Andy, teď jsou 2 možnosti jak pokračovat
bu´d bez možnosti odporu (ale pořád bez party) a nebo dle mého v zábavnější formě s odporem :twisted:
pravidla nejsou prakticky žádná, prostě je každého věc kam narve body, jestli bude gamblit (v tomto bodě vidím snad jedinej problém - ohledně gamble/ padání unikátů setů ) jestli bude honit každého koho potká, nebo budel i někdo jen frčet dál a naopak někdo vytrvale lítat monstra za účelem LVL/itemků..
ale myslím že by byl zázrak kdyby se sešlo 4-5 lidí ..
:oops:

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“