MF turnaj vol.3

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zedrak
Fallen Shaman
Příspěvky:89
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Česká Třebová
Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Zedrak » 29.01.2014, 16:06 hod.

U mě bude problém s tou tabulkou. Nemůžu do ní nic zapsat ani nic podobného, protože nemám excel. A zkoušel jsem to stáhhnout, ale to byla nějaká sh*t verze. Takže nevim jak to provedu. Jediný co mě napadá je každou věc (unikát, set nebo runu) rovnou vyfotit. Fakt jinak netuším, poraďte...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 29.01.2014, 16:16 hod.

Souhlasím se Zedrakem.
Mohl bys to prosímtě znovu nahrát v jiném formátu než xlsx? Díky. ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Attia » 29.01.2014, 16:29 hod.

myslím že ta tabulka je fajn, jen dotaz na jednu věc...body za itemy jste házely podle užitečnosti nebo podle šance na drop podle čeho? Koukal jsem se že třeba Nightsmoke nebo bladebuckle je po jednom bodu stejně jako Lenymo...Nevím jestli to tak mám jen já, ale třeba nightsmoke jsem dropl nesčetněkrát...fakt to budou stovky kusů za celou mou D2 kariéru...ale konkrétně lenymo jsem dropl maximálně 10x a možná ani to ne...nezasloužilo by si to víc bodů?

je to dotaz, ne nadávání či remcání...;-) ve výsledku je mi jedno jak to bude bodovaný, když to mají všichni stejně...jen mě zajímá podle čeho jste ty body házely...;-)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od raisen » 29.01.2014, 16:31 hod.

Zrovna Normal a Exceptional jsou brány prostě za jeden, resp. za dva body a moc se už neřešilo, jestli něco padá více nebo méně. To až u těch elite a class specific. Je fakt, že třeba takové TC3 by si zasloužily asi více bodů, ale už je to takto :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.01.2014, 16:36 hod.

V prvním přespěvku dodána excel tabulka verze 1997-2003.

Zedrak: Jak to ale udělám s tebou, tak to nemám šajn, když nemáš excel. Jediná možnost, jak ti spočítat body je, že jak si ve vedlejším bodovacím tématu založíš příspěvěk a budeš tam vypisovat/vybarvovat dropnuté itemy, tak ti to bude já u sebe počítat :)

Attia: Tam, kde je TC3 item, tak tam je právě vyšší ten kompletní bonus ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 29.01.2014, 16:37 hod.

Díky ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.01.2014, 16:41 hod.

Fraxinus: Zkus prosím cvičně, jestli v buňkách funguje součet. Jen pro jistotu :)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 29.01.2014, 16:53 hod.

Zedrak: Já také nemám excel, ale otevřu to díky OpenOffice (proč platit za něco, když to seženu zadarmo, že? :D )
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.01.2014, 17:04 hod.

Všem zaslána PM, kde si můžou lehce zkopírovat a vložit score list podle mého vzoru. Pokud o takovej máte zájem.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Attia » 29.01.2014, 17:06 hod.

@ DD: takhle to má chlapec vymyšlený...;-) ok v pohodě, jen mě to zajímalo...;-) díky...samozřejmě je to ve výsledku jedno, všichni jedem podle stejný tabulky takže cajk...;-)

EDIT: malá technická...když použiju droplou runu do RW nebo do socketu, můžu ji nechat jako započítanou nebo musím danou runu mít v truhle aby se mohla počítat?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.01.2014, 17:25 hod.

Attia: Určitě se bude počítat, i když od dané runy budeš mít jeden kus a použiješ ju na RW, nějakej socked nebo upnutí předmětu. Fotky run budu požadovat od Mal+ a tam už stejně žádná na recept není. A u těch nižších a obecně u ostatních itemů věřím ve fair play. Fotky ještě budu požadovat u TC87 itemů a u těch, které jsou obecně známo ceněné, což by mělo být i bodově ohodnoceno :)

Uživatelský avatar
Zedrak
Fallen Shaman
Příspěvky:89
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Česká Třebová

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Zedrak » 29.01.2014, 20:15 hod.

Dark_Deamon: díky moc, hodím to tam na to vlákno...akorát teda, ty mi budeš počítat body nebo jak?

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Kisuvka » 30.01.2014, 11:00 hod.

Můžete použít Open Ofiice, to je zdarma a funguje to prakticky stejně jako MS Excel.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.01.2014, 11:24 hod.

Zapomněl jsem to napsat, ale do vedlejšího tématu MF turnaj vol.3 - výsledky klidně můžete napsat info jako: Jméno a lvl postavy, build, odehraný čas...klidně si to vybarvite podle sebe...prostě co vás napadne :) Já jen nadhodil předlohu, která i tak není povinná :) Jen se vám to snažím nějak ulehčit :)

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Lyon » 31.01.2014, 08:01 hod.

Já se asi taky přidám.V poslední době už ale moc nepařím,jelikož se z práce většinou dostanu domů až tak kolem osmé (dokopal jsem se v poslední době chodit do posilky),takže nevím,jak to se mnou bude.Navíc začíná olympiáda,takže úplně hotovka...Ale tak zkusím to a pojedu lightning trapku.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 31.01.2014, 08:24 hod.

Lyon: Super :)

Jelikož dneska od půlnoci turnaj začíná, tak bych poprosil zúčastněné, aby si naposled pro jistotu přečetli pravidla v prvním příspěvku :) Aby pak zbytečně nedošlo k nějaký haluzím.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 31.01.2014, 09:45 hod.

Měl jsem dotaz, jestli se smí používat The Oculus, jelikož je v něm Teleport. Používání tohoto itemu povolím, protože Teleport v této podobě nefunguje jako volitelnej výběr místa a už vidím, jak do sebe někdo nechá mlátit, aby se za půl dne doportoval tam kam chce :D Jinak dýka Heart Carver se pro získání skillu Find Item používat nesmí.

Pokud má ještě někdo nějakou nejasnost, tak se zeptejte :)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Attia » 31.01.2014, 09:59 hod.

jen jedna věc který jsem si nevšiml...omezení skillu teleport a find item chápu, proč se ale nesmí používat port z charges? tohle bych normálně povolil...1) ten port nelze používat na častý portění jako skill protože je omezen počtem a velice rychle dojde a opravy bývají drahé, tudíž nehrozí že by to postava využívala na pravidelný pohyb ale spíš jen ve vyjimečných situacích na přeskoky nebo únik z pasti 2) port z charges může využívat jakákoli postava takže v tom nevidím zvýhodnění pro sorcku, protože to je jen o lucku komu port z charges padne, jinak řečeno, se takhle může portovat každej...

ve výsledku je mi to jedno...;-) není to nějakej protest, spíš jen zajímavost který jsem si všiml az teď...;-)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Kisuvka » 31.01.2014, 10:06 hod.

Attia: Jsem proti. Když si vygeneruješ dobrou mapu, tak to bude taky pár portů, sebereš z bosse zbroj a rázem zaplatíš opravu a ještě Ti zbude. Ano, je to sice pro všechny stejné, ale myslím, že případné štěstí už by značně zvýhodnilo dotyčnou osobu a už bychom šli všichni huntit Ondal'sky a podobně.

EDIT: Místo Ondal'sky má bejt Naj'ska :D ale pořát je to Elder Staff! :D
Naposledy upravil(a) Kisuvka dne 31.01.2014, 12:34 hod., celkem upraveno 1 x.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 31.01.2014, 10:08 hod.

Attia: Tak třeba jeden port přes Naj's Puzzler stojí 1675 goldů, což je prd. Najska padá dost často a když by měl někdo třeba mapu na Mepha a stačil bu mu jen port přes zeď, tak je to velký zvýhodnění oproti ostatním, kteří by na totožné mapě museli oběhnout půlku Durance of Hate. A vydělat si na Hell 100k, to jsou 4 itemy, který člověk najde co chvila, takže charges ne, i když máš pravdu, že pokud by měli něco na port všichni, tak by rozdíly nebyly. Nechám to už ale tak, jak to je. Ale díky za dotaz :)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“