Poradna

Herní Mod Diabla 3 po vzoru Diabla 2.
Zamčeno
Marinak
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marinak#2964
Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od Marinak » 04.04.2013, 09:23 hod.

Idem do toho! Postavu zalozim na US servery. Suhlasim so vsetkymi pravidlami.
Snad na to budem mat cas :)

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od Joko » 04.04.2013, 09:42 hod.

tak gratuluju k legu jsem rad ze se to tu s nim zacina plnit :) jinak vitam dalsiho clena :wave:

Poslano z Galaxy xCover ;)
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Vozi

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od Vozi » 04.04.2013, 10:34 hod.

Tenhle topic mne opravdu pobavil :lol:

Pevny skill tree? Zakaz "elective mode"? Zakaz predavani predmetu mezi vlastnimi postavama? Niceni nejlepsiho predmetu pri RIPu?

Lepsi hlasky uz meli jenom komuniste, kdyz prochazeli ulicemi s tlampacem na 1. Máje. Tohle je naprosto epicky "vykrik do tmy" a jak se rika: "kde nic neni, tam ani smrt nebere". A co MP system kluci? Budete dropovat ty nejlepsi predmety na MP 0, kde mobove umiraji na pandemii obycejne rymy, co nektery z nich chytne od hrdinu? Budete honit ego mezi sebou a navzajem se kontrolovat nez to postupne jednoho po druhem z Vas prestane bavit?

Akcni RPG bylo vzdy o progressu a dropech, tak proc sakra ztracet cas ve hre, kde jsou "drop rates" snizene na minimum kvuli AH a obtiznost se uplne vytratila? Diablo 3 uz ma s ARPG zanrem spolecny jenom ten nazev. Kdyby nekdo zmenil jmena postav a hra vysla na konzole pod nazvem "Joe the Demon Slayer", tak kolik lidi by to nejakym zpusobem srovnavala s Diablem 2 nebo brala jako jeho nastupce? Proc bych mel hrat hru a snazit se ridit nejakymi "wannabe" pravidly, kdyz mohu hrat jine hry, ktere tohle vsechno nabizi a presne cili na danou skupinu hracu s takovymi pozadavky?

Pevny skill tree a nutnost premysleni nad volbou buildu a gearu ---> PoE
Absence AH a fungujici zdrava ekonomika na principu orbu pouzivanych ke craftu ---> PoE
Tezky progress a vyborna end game ---> PoE
Penalizace za smrt i v ramci SC ---> PoE

Kdy konecne lidi pochopi, ze Diablo 3 uz nepatri do skupiny ARPG her (customizace, progress, obtiznost) a je to jenom libiva "arkadovka" zasazena do sveta Sanctuary. Prijdu to Vase bratrstvo a pocet aktivne hrajicich clenu po case zkontrolovat, ale uz ted vim, ze to bude mit "jepici" zivot. Zijete v iluzi, pletete na sebe bic a hledate neco nekde, kde nic takoveho neni. Mozna na to casem prijdete i sami.

PS A aby to nekdo zase nepochopil spatne. Nepropaguji tady PoE a nikoho nehodlam presvedcovat o hrani dane hry. Lidi, ktere k hrani neceho nekdo dokopal u daneho titulu stejne nevydrzi, takze proc se snazit. Zminuji PoE jenom v souvislosti s Vami stanovenymi pravidly. Nesnazim se tady o zadny flame nebo hate, jenom vyjadruji svuj udiv nad danou iniciativou.

EDIT: Tahle iniciativa by se dala prirovnat ke snaze pestovat ryzi na Sahare. :lol:
Naposledy upravil(a) Vozi dne 04.04.2013, 10:46 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DeathHero » 04.04.2013, 10:45 hod.

@Vozi existuje jeste nejake dobre akcni rpg krome PoE ?
Edit: nemyslim to jako provokaci :D
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Vozi

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od Vozi » 04.04.2013, 11:03 hod.

@Deathhero ... D2, TL2, PoE jsou vsechno vyborne ARPG. U TL2 se mne libi koncept, ale nikdy to nebudu hrat kvuli grafice. Dokazi prekousnout hodne, ale tohle mne proste nesedi. Jde o pro mne spatnou volbu artu a grafiky. To je to same, jak se mne kdysi totalne nelibil Duke Nukem a preferofal jsem Doom 2. A kdyz nekdo z lidi, co se mnou hravali D3, napsal, ze ted hraje TL2, tak jsem mu na to nenapsal ani carku v dobe, kdy mne jeste hra bavila (vicemene diky hrani aukce). Zcela jsem to chapal, protoze Diablo 3 proste ARPG prvky jako customizace, obtiznost, progress, end game nenabizi a nikdy nebude. PoE je hardcore ARPG titul a hodne lidi je rozcarovanych na vysokem levelu, kdyz zjisti, ze jejich postava je slaba na dalsi progress. "Casual" hraci se pres tento moment nedokazi prenest a prestanou radeji hrat. Mne treba PoE vyhovuje, ale nikomu to nevnucuji, protoze kazdy vyhledava jiny typ her. Jenom mne proste udivuje tahle iniciativa a nastavovani pravidel do hry, ktera na to neni stavena a nikdy uz nebude. Taky nikdo nezapina SCII ladder a nesnazi se presvedcit soupere, aby s nim soutezil v tom, kdo treba natezi vice mineralu za 20 minut.

Uživatelský avatar
Lavafrost
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od Lavafrost » 04.04.2013, 12:37 hod.

Idem do toho ! po dlhom váhaní som sa rozhodol >:D

ešte otázka k passive skills... volné používanie znamená že ich môžem meniť?

Akú máte latency na US realme? lebo ja tam mám dosť vysokú...

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od ZOMB » 04.04.2013, 14:11 hod.

dawemorraless: Gratulka k dropu ;)

Marinak, Lavafrost: Vítejte ;)
Já má na US serverech odezvu stabilních 200, dá se na to zvyknout ;)

Snad se potkáme ve hře ;)

Jinak kdo by měl zájem, myslím, že by bylo dobré, aby jste si taky někdo dal do podpisu odkaz na stránku s postavama...
Kdo chce, tak stačí nakopírovat tohle do podpisu (v nastavení vašeho profilu zde na foru):

Kód: Vybrat vše

[url=http://diablofans.cz/forum/viewtopic.php?f=44&t=8726]D3 - D2 BROTHERHOOD - Postavy[/url]
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od Lemurman » 04.04.2013, 15:47 hod.

Marinak, Lavafrost: jsem rád že se tu najdou další odvážné duše
Vozi:PoE jsem hrál a nudil jsem se u toho, já osobně považuju D3 za výbornou hru
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 04.04.2013, 16:38 hod.

Vozi: No, já nevím, co Ti na to, milý Vozi, říct. :D Snad jen to, že Tvoje rozhořčení je Tvoje chyba, protože jsem hned nazačátku psal, že komu se to nelíbí, tak ať šetří svůj, jistě cenný čas a jde si ho utratit třeba na AH, nebo třeba PoE, ať je to cokoli 8-)

Když už takhle plýtváš svým časem, že tu tak hloupé věci čteš, snaž se, prosím brát ohled na nás, ostatní, které takovými příspěvky připravuješ o čas jejich. Nebo nejméně o můj, protože tu čtu názory všech lidí, kteří se s námi baví. A pochop, že i Tvůj, od začátku zbytečný příspěvek, jsem musel dočíst do konce, protože jsi, například, na jeho konci mohl změnit názor a třeba se chtít připojit.

A já se k nikomu nechovám lhostejně. Díky za názor, ale mysli příště na náš čas, OK ;)

EDIT: Musím totiž přivítat nevé dva členy ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 04.04.2013, 16:46 hod.

Lavafrost: Nemůžu říct, že bych si nevšimnul, že nás tu pozoruješ prakticky od začátku ;) Jsem rád, že členové se hlásí i po uváženém a zralém rozhodnutí! To už něco značí. Takže, jak už se stalo mojí tradicí:

Vítej hero! Česta a sláva! Nikdy nezapomeň, jaká pravidla jsou Ti vším. Tyrael s Tebou,..




PS: Prostor na BH-Postavy je Tvůj ;)
Za druhé, kdyby nebylo něco jasné, je lepší se dřív ptát a pak konat ;)
Za třetí. Odezva někde okolo 200, dá se to hrát, jak říká ZOMB 8-) ANO, passivky jsou kdykoliv libovolně měnitelné. To je taková malá kompenzace na ten pevný skilltree. (nebo se to bude hodit například po ztrátě klíčového kusu vybavení atd.,..)



Marinak: Vítej, hero! Čest a sláva!
Tebe se týká to samé ;)


BROTHERHOOD sílí, pánové!..A nevzdejte to! Cesta nahoru bude tvrdá a dlouhá, ale když budete potřebovat podpořit, je tu dalších 13 bojovníků :twisted:
Naposledy upravil(a) DrSma dne 04.04.2013, 17:00 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od Joko » 04.04.2013, 16:56 hod.

Tak už tbýva jenom 40 000 goldu a jsem pripraven jit do Whimsyshire. :twisted: Jinak behem asi hodinoveho farmeni Gibbering Gemstone jsem získal další Legend item Gyana Na Kashu :lol:
fakt nechápu jak mi najednou mohou padat legend v tak hojnem mnozstvi
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 04.04.2013, 16:58 hod.

Joko: To snad už není pravda :P :P

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 04.04.2013, 17:07 hod.

ZOMB: jsem to mlinko zkoumal, ale rád bych trochu zahrál,..a tak bych rád, jestli bys mi ten odkaz do podpisu nenachystal, aby odkazoval na Poradnu. Jen přece, jsou tam hned na očích pravidla. Kdo jinej by to měl mít v podpisu, než já..? :P...Díííky

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od walosek » 04.04.2013, 17:16 hod.

DrSma píše:... nebo třeba PoE, ať je to cokoli ...
V tomhle já bych třeba viděl smysl Voziho příspěvku. Pokud je tohle myšleno vážně a nejsi jediný takový člověk na fóru, tak je prostě dobře, že tady zazní fakt, že jsou jiné, třeba i dnes aktivně vyvíjené hry se spoustou eventů (závody jak solo, tak group, ...), které Vaše pravidla mají tak nějak zabudované v sobě, protože to není jen dojička na prachy jako D3. Protože takové hry třeba vydělávají na ten vývoj jinak, tak potřebují komunitu, která je bude hrát a neztrácet čas u hraní D3 s custom pravidly, když vám může nakrásně taky třeba patch 1.1.0 celou tuhle vaši srandu poslat do pr****.

Abych předešel případným útokům na moji osobu, tak jen zmíním, že D3 hraju čistě na relax podle času (třeba taky s měsíčníma pauzama...), PoE nehraju, ale mám nainstalováno a byl jsem nadšen, občas si k práci pustím třeba Kripparianův stream z nějakého závodu. Vůbec vás nechci odrazovat, jen mi to, co mám v citaci na tebe přišlo jako vhodné reakce...

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od Lemurman » 04.04.2013, 17:27 hod.

Joko: to snad není možný, já sem rád za každou žlutou věc, kterejch mě padlo asi 7 a ty si dropnul už asi 5 legendárek... :) :)
tak schválně, kdy dropneš 1. setovku???
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 04.04.2013, 17:29 hod.

walosek: No, já to zase vidím tak, že kdybych chtěl dělat něco jiného, dělám to jinde. Chci hrát D3, myslím, že to dělám na správném místě. Diablo je odjakživa hra vlastních cílů. Tanhle je náš. Nevím, v čem je problém. Já do toho celýho investoval energii z úplně jinýho důvodu, než že bych chtěl poradit, nebo se s někým dohadovat, co mám místo toho dělat, OK? Nikoho jsem o žádný rady nežádal,..tak je prostě jenom nečekám.Tady se baví a je prostor jen pro lidi, které to zajímá a proto se tu ani nikdo nikam neposílá, OK?....A rád už bych přestal těmahle zbytečnostma otravovat tenhle prostor i ostatní. Díky.

EDIT: Nemluvě o tom, že vím, co je to PoE,..byl to vtip,..a pokud jde o reklamu, tak byla nevyžádaná,..možná bych tu ještě na fóru našel, jak mi někdo tlačil do hlavy PoE a ani tenkrát o tom nebyla řeč,..PoE je tu na stránkách D3 zřejmě pojem,..

EDIT: Pokud máš zájem objasnit věci okolo pravidel, hráčů, nebo se chceš přidat, pojďme mluvit...jinak to opravdu nemá cenu. Děkuju za pochopení a ohled na ostatní
Naposledy upravil(a) DrSma dne 04.04.2013, 17:38 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od Joko » 04.04.2013, 17:33 hod.

jo mám 3 ůegend a na setovku si jeste pockam(teda doufam jinak se uz zblaznim) :lol:
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od dawemorraless » 04.04.2013, 17:45 hod.

mě to takhle baví a až přestane můžu to zkusit jinak nebo něco jiného im free...btw vítejte pánové a jokovi opět tradičně ;) gratulka :D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 04.04.2013, 21:33 hod.

Tak takhle mě to taky baví! Další legendička :love:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od dawemorraless » 04.04.2013, 21:56 hod.

lavafrost kolem 230 ale dá se to:)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Zamčeno

Zpět na „D3-D2 BrotherhooD“