Heaven build

Chriss
Quill Rat
Příspěvky:24
Heaven build

Příspěvek od Chriss » 07.04.2014, 21:54 hod.

Dobrý večer,

chcel by som sa s vami podeliť o build , ktorý momentálne hrám.

Build:
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/c ... SWY!cabZcY

Základ daného buildu je zbraň.
Bez tejto zbrane build nefunguje nakoľko je potrebný bonus : Gain two additional rays of Heaven’s Fury.
http://us.battle.net/d3/en/item/fate-of-the-fell

Podstata:
Podstata buildu je spam útoku Heavens Fury , ktorý nedá jeden dmg ale so zbraňou rovno tri.
To znamená aspoň v mojom prípade 3x 10+mil dmg na jedno použitie.

Ako to funguje:
Ako prvé zapnem spell Arakat Chapmion na 20% ap + 100% wrath reg následne Laws of Valor +100% crit dmg Shield of Glare na blind a +20% dmg ďalej útok Bombardment a už potom iba Heavens Fury kým elita nezomrie.

Ako dosiahnuť lepší dmg?
Wrists - +15% Holy dmg
Shoulders - +15% Heaven Fury
Torso - +15% Heaven Fury
Neck- +15% Holy dmg

Mám pre vás malú ukážku nič extra len pre zaujímavosť ako to vyzerá :)
https://www.youtube.com/watch?v=d315ehS ... e=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=smncvLn ... e=youtu.be

Ak by mal niekto užitočné nápady rád si ich prečítam , ja momentálne farmím T2.

Life: 432k
Damage: 750k
Toughness: 10.5mil
Resistance: 1200-1400

Crit chance: 61%
Crit dmg: 351

Paragon body:
Core : Maximum Wrath 49/50
Offense: Crit chance 48/50
Defense: Resistance 28/50 , Life 20/50
Utility: RCR 48/50


S pozdravom Crusader Chriss :)
GL v hre.

Uživatelský avatar
Tullvan
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Heaven build

Příspěvek od Tullvan » 08.04.2014, 06:32 hod.

Před týdnem jsem viděl jak někdo hraje Crusadera a bose si zabijí za pat vteřin docela jsem zíral a nechápal jak to dělá :D ted je mi to jasné určitě zajímavý build :)
Obrázek

HC Crusader lvl 70 Paragon lvl 20

Uživatelský avatar
Sadrokarton
Fallen Shaman
Příspěvky:57

Re: Heaven build

Příspěvek od Sadrokarton » 08.04.2014, 12:50 hod.

vypadá to dobře akorát je škoda no, jediný skill který budou asi nerfovat :(
z 950% na 735%

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Heaven build

Příspěvek od moon » 08.04.2014, 14:32 hod.

ten nerf neni zas tak hroznej, ale je to škoda. ale na druhou stranu posílá ostatní věci, takže to bude zase o něco veselejší :-)

Uživatelský avatar
Davos
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kodlak#2557
Bydliště:Písek

Re: Heaven build

Příspěvek od Davos » 08.04.2014, 17:25 hod.

Kde jste se dočetli co budou nerfovat a co zlepšovat ?? A kdy změny budou platit ?

Jinak pěkný build. DMG 11mil je parádní. Jediný co mi vadí na crusíkovi je že je braný jako mid-range tank i když ho většina hráčů hraje jako mele.

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Heaven build

Příspěvek od moon » 08.04.2014, 19:48 hod.

http://us.battle.net/d3/en/blog/13532431/

vyjde zítra, tj středa 8.4.

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Heaven build

Příspěvek od moon » 08.04.2014, 19:49 hod.

hlavně se mi konečně líbí že dostanem taky trochu redukci jako melee a to o 15% :-)

Uživatelský avatar
Davos
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kodlak#2557
Bydliště:Písek

Re: Heaven build

Příspěvek od Davos » 09.04.2014, 10:14 hod.

Možná se pletu ale crusík dostal 15% k redukci všech poškození, barbar a monk mají 30% k redukci proti mele útokům. Je to tak ?

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Heaven build

Příspěvek od moon » 09.04.2014, 13:21 hod.

aspon co psali v patch nottes, tak to tak bude, že ted máme 15% a barbar a monk 30%

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Heaven build

Příspěvek od Vendetta » 11.04.2014, 14:21 hod.

Ten cep som mal siel na matros.... potom mam aj cep co dava runu domination takze kladiva chodia stebu a mozes si tam dat inu runu. Ale zatial naj mi vychadza pre krizaka dvojrucka. Ja osobne som mal stastie a padol mi cep ktory 2x nasoby pocet pri bombardovani....takze bombardovanie neprizije nic. Inac kludne si mozes kuknut v profile ako si to hram ja ...T1,2 dlubacka s prstom v nose/prdeli :)

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Heaven build

Příspěvek od An7yk » 09.06.2014, 08:58 hod.

Zdravim bando! :-)
Rád bych tuto téma trochu oživil ale jiným směrem...
heavens má zpátky těch 9XX% dmg a je jasné, že je super s tou zbraní, nějaký wrath regen z akharata když máte setík a valíte to jako psi to ano...

Rád bych slyšel nějaké nápady/návrchy na build, když máte tu zbraň a k ní i štít http://us.battle.net/d3/en/item/eberli-charo a nemůžete si dovolit poslední runu v heavens fury :-)

Takže bych zvolil heavens fury s runou Ascendancy, ale přemejšlim jakej wrath spender? Mě je líto používat všechny wrath spendery bez štítu nebo zbraně, když na každej spender mám dobře rollnuté zbraně/štíty a používám to na střídačku podle nálady ... ostatní spelly nějak vymyšlené mám

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Heaven build

Příspěvek od moon » 09.06.2014, 09:09 hod.

já bych třeba zvolil kombinaci punish a shield bash. ten primary tam volim proto, že nevim, jak moc náročný by to bylo na wrath v šampionovi a jestli by to treba provoke útahnul bez generátoru wrathu

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Heaven build

Příspěvek od Bagr13 » 09.06.2014, 09:49 hod.

No koukal jsem na video a moc ti to nefunguje na tenhle build to chce akarat set to je podminka a hodne redukci cooldown, koukam ze nemas ani moc dps, ja to hraju na HC a mam v akaratovi dps kolem 1,2mil v maximalnim boostu mi to krituje kolem, 27mil.
Ted mam diru v akaratovi cca 1,5 vteriny a s wrath nemám problém akorát u bossu obcas, ale kdyz jsou globy pres wristy tak neni problem

Koukni na mojí postavu.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Bagr ... o/39855219

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Heaven build

Příspěvek od moon » 09.06.2014, 10:33 hod.

asi jis nepochopil jak to chce hrát on. nechce hrát s poslední runou ale chce si dát tři paprsky co budou jezdit po zemi s nizkym CD, který ti zaručí že je budeš mít nonstop.

jinak ty wristy na regen wrathu jsou z krabičky nebo to je drop?

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Heaven build

Příspěvek od An7yk » 09.06.2014, 12:55 hod.

moon: máš na mysli ty REAPER'S WRAPS ? :shock: ty si craftíš, matroš a recept padá z Maltheala jenom, přičemž ti recept Maltheal dá hned napoprvé co ho odpravíš, nevim teda jestli stačí v boutnies nebo musíš v kampani.

na generování primare source existuje ring, mám dva slušné v truhle ale nenosim, protože to v kombinaci ( asi, nezkoušel jsem ) ztrácí smysl, jelikož bude člvoěk imuní vůči desecratoru a moltenu. ale nevim

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Heaven build

Příspěvek od moon » 09.06.2014, 21:01 hod.

tak se mě dneska zadařilo a dropla mi ta flail na heavns fury :-) tak to ted nějak zkoušim na CD se třema paprskama. časem až mi konečně dropne ta poslední část akhara setu snad vyzkoušim i nukera :-)

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Heaven build

Příspěvek od Bagr13 » 10.06.2014, 09:30 hod.

NO nevím co jsem koukal na video tak to hraje na posledni runu na tri paprsky bez cooldown, jako to hraju ja :)

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Heaven build

Příspěvek od moon » 10.06.2014, 11:39 hod.

já na video nekoukal, jen jsem reagoval na to co tu psal o myšlence, když se nedá poslední runa. každopádně poslední runa nemůže dobře fungovat bez komplet setu a vysokýho CDR.

co jsem dneska zkoušel kombinaci flailu a štítu, který mi umožnuje paprsky držet skoro nonstop (mezeru mam asi 1 sec, což neni nic hroznýho), tak na T2 to je celkem rychlovka a padá to samo. T3 taky celkem pohoda, ale už to neni jen taková pobíhačka jako T2, ale taky to neni nic těžkýho. na T4 se už hodně projevuje to, že nemam kompletní set na šampiona. už ta ztráta na víc jak 30 sec dmg je hodně znát. ale i tak paprsky to obstojně zabíjí. momentálně to je asi maximalní obtížnost, která je pro mě efektivní. T5 bych možná zvládnul, ale byl by to strasšnej porod a trvalo by to strašně dlouho.

jinak mam 1M elite elemntal dps bez šampiona

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Heaven build

Příspěvek od moon » 14.06.2014, 19:06 hod.

tak jsem dneska měl konečně štěstí a dropla konečně poslední část setovky (kadala dala) a ještě štít na shield glare. takže naprostá spokojenost. ted budu muset asi poladit CDR, abych ho dostal aspon k 50% nebo nahodim 1h darklight a budu spamovat :-) tam bych se mohl bez problemu dostat nad 50% CDR

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Heaven build

Příspěvek od An7yk » 16.06.2014, 10:07 hod.

Já už to vyřešil ... jedu 3 paprsky :D
1 item do Akha setu a budu kompletní, zatim mám tak hloupé dropy, že jsem si udělal Born set, abych měl CDR, když jsem nemohl kapitána :D
navíc ten pásek string of ears je úplně bomba a dam ho pryč až bude kompletní akha set :twisted:

Jeden crituje za 16-18 míčů do nezdebuffovaných potvor.

Odpovědět

Zpět na „Crusader“