KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Tib3rian » 08.03.2015, 11:12 hod.

Konecne poriadny nasinec hladac pokladov v Diable 3 co si o tom vedie zaznamy. Skvela praca. Ta uz ma zmysel ;)
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 08.03.2015, 19:07 hod.

Tib3rian: Zdar,.jo, jsem rád, že jsem některý věci podchytil zavčas. Je docela fajn mít možnost si věci zpětně připomenout. Úplně nejvíc jsem rád, že jsem si na památku zachoval naprosto kompletní postavu z Vanilly (i s HotA Buildem) i když jsem s ní začínal RoS. Všechno se podařilo uchovat.



Jinak o víkendu jsem docela popojel. Zkoušel jsem i GR a je mi jasný, že se teď nemusím za PL nějak moc honit. Až půjdou po novým Patchi lítat s IK Setem na pohodu GR40+ polezou expy jak vzteklý. Udělal jsem asi 4 GR40+ a nestačil jsem se divit, co to dělá s PL Barem i po PL700.

Takže se zaměřuju na hledání a nákup áčkovýho vybavení. (hlavně mi chyběj aRaekor ruce) Dokonce mi nějak ruplo v kouli a začal jsem na T6 zase hopsat. :green: Super na osvěžení - úplně odlišná hra od Raekora. 8-)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 08.03.2015, 20:51 hod.

hustý, ty máš v truhle ještě gear z Vanilly? :shock: jakej s ním dáváš GR? :green:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 08.03.2015, 21:32 hod.

Ne Gear, celou postavu :)
http://us.battle.net/d3/en/profile/DrSm ... o/33969586 :green:
Hochu, to je veterán, ten už je jen na koukání a oprašování :D - GR nevim, ale T1 by s tím asi nešlo :twisted:

Jinak jsem dnes skokanovi přidal cca 250k DPS a díky aLeoric Crown jsem překonal 70%CDR - dost šupec hra :twisted: :twisted: :twisted:
(pohybuju se mezi 10-14 místem na světě, tak ještě zkusím nasadit Captaina - pro zajímavost, jestli nebude DrSman rekordmanem. Co se týká výbavy, kdy má postava funkční EQ Set, mám jedinou rezervu v CDR 1% na aLeoric - jinak je to absolutní strop :) )

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 08.03.2015, 21:36 hod.

vytáhni ho pls do GR, chci vidět, jak si povede :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 08.03.2015, 21:41 hod.

No, když se budu moc nudit.. :D
Blbý je, že už mechaniky nefungujou stejně jako dřív. Těžko říct, jak si povede s léčením, ve Vanillce to stálo na těch 3%LS z passivky, který už nejsou..
A navíc, nesmím udělat L61, což bude možná taky problém, kdybych Rift dokončil..

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Rhondien » 09.03.2015, 10:44 hod.

DrSma: Já jsem si vyrobil berana a je docela fajn, dávám s ním docela pěkný šlupky, to jo. Ale ta single target damage je fakt otřes. Dál jsem zatím gr 36, což už se celkem dá. Jak ty to u berana řešíš?

Nemáš nějaké zkušenosti s prstenama Restrain a Focus? Vzhledem k tomu, že u berana mám neustále plnou fury, tak uvažuji o tom, že bych je zkusil. Na druhou stranu bych pak přišel o Sojku a unity, což by u mě představovalo mínus skoro veškerou + dmg do elit a + physical dmg. Nevím, jestli tenhle úbytek je možné nahradit právě Focusem a Restrainem.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 09.03.2015, 14:28 hod.

no, to levelení je problém, tak až budeš dělat novýho barbara tak si na 60 dej na chvilku pauzu :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 09.03.2015, 17:37 hod.

Rhondien: No, z důvodů, který píšeš o Soj a Unity jsem F+R ani netestoval. (berana bez Unity nehraju ani na SC T6) Navíc by to nemělo u berana fungovat, protože FCH neutrácí Fury.
Docela dost jsem testoval (i á verze) Pledge+Compas Rose. Ale na Sojku to absolutně nemá těch 50% CD.
RG je prostě opruz. Potřebuješ půlku času na zabití a nemáš jinou šanci jak ho oklepávat přes Primary a jak se nabije FCH tak ho pošťuchovat - a do toho šmrdlat Ancientama. Malinko umí pomoct Mirinae, ale musíš zase obětovat jinej Gem. Taky malinko umí uělat řetěz z Maxima, pokud jedeš Fire a ne teda Phys. Víc toho asi nevymyslíš, prostě to musíš přetrpět. (a spoléhat na konci na vhodný Pylony taky..) - v tomhle ohledu žádný dobrý zprávy nečekej..

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 09.03.2015, 18:36 hod.

Jupíííí...už zase skáču přes kaluže >:D Zase valím Skokana. Na krev jsem vyhrotil 1M DPS (ze 750k) při 70.07% CDR! Ou jeeee :twisted: :love:
I :love: Ancient Gear! :D

Obrázek

EDIT: Provedl jsem kontrolní měření se včerejší Leoric Crown. Finální mezera bez Berka (a Staříků) mi dělá 7s! (z původních 120s) :)

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Rhondien » 10.03.2015, 09:00 hod.

DrSma: Děkuji za odpověď. Tak to jsem opravdu nechtěl slyšet. Fáze s trash mobama je v pohodě, ty se dají, pokud tam nejsou ty lítací parchanti z pátého aktu, s těma je to těžší. A u elit je to zatím takové různé. Někdy jdou dolů jak pomásle, někdy se jim už rovnou vyhejbám. Ale pak přijde to nejhorší a to RG a to je fakt boží utrpení s ním.

Ještě jeden dotaz bych měl a to, jestli furious charge nějak těží z cooldown reduction nebo ne. Myslím, že ne, ale rád bych to slyšel od od odborníka. Díky moc.

Jinak velká gratulka k tomu pásku. S cdr 70% to už musí být sakra mazec.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 10.03.2015, 11:57 hod.

Odborníka asi ne,..spíš Pokustóna :P
K otázce - FCH samozřejmě z CDR těží! ;) (hodí se min. 30%+)
Jojo, CDR skokan mě ukrutně baví! Hraješ u toho jak na klavír, jak rychle jedou cooldowny >:D (a přitom se to dá dobře uhlídat) Potřeboval bych k naprostý spokojenosti ještě ždibec DPS nebo posílit DoTku, aby spolehlivěji dohořívaly i Elity. Trošku styl jak to dělá FB Wiz. Jen o dost slabší. Ale na T6 mě to prostě bere. :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 21.03.2015, 19:21 hod.

Tak jsem tu delší dobu neudělal žádný hlášení. Protože furt jen farmím a věci okolo PTR zase řeším v Barbaří Sekci. Takže jak moje dlouhodobá farma T6 dopadla:

Jednak jsem vyladil CDR Special Skokana. Jediná rezerva do absolutní CDR je chybějící 1% na Leoric Crown. Nasazen Captain, kterýho měním do hry za EQ Gatě a skákací boty pochopitelně. Teď jde o promo, jako mají ostatní. :) - jinak je i s touto CDR na T6 slušně funkční!

Obrázek


Dál nepřetržitě ladím T6 Special Berana. Logicky je podstatou DPS a snaha dávat Elitám IK nebo max. jednu dorážku. S DPS se mi podařilo pohnout. Hlavně díky jakš takš vhodnému Amulu. :wave:

Obrázek

Detailněji samo na DP.


No a kdo sledoval Aktuality v mým Topicu ví, že jsem začal nahánět klíče na HF Amulet (a pravděpodobně jeden HF Ring pro Followera)

Obrázek

Tohle je zatím můj rekord.

Až se mi podaří vymlátit součástky, určitě se pak po výrobě Amuletů společně nasmějeme jako posledně, co z toho vylezlo za crap. Teď bude ale víc zábavy, posledně jsem totiž vyráběl jen 4. :D

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 21.03.2015, 20:56 hod.

tvý barbaři maj pěkný umístění, ale co DH? :green:
jinak GL s HF amuletama :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 22.03.2015, 13:34 hod.

Lemure, slyšel jsi někdy o RIPu na SC? :green:

Tak Amulety podle očekávání total CRAP. :ble: Tady jsou tři NEJlepčí. :{ :D Bída bída. HF Ring pro Followera neměl ani AS ani CDR..
Jediný, co nebylo úplně marný byly Passivky,..ale co z toho takhle...Jinak ani jeden Socket

Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 12.04.2015, 11:55 hod.

Caaau Drsmo :) ty jeden barbarku >:D jak se vede???

Po dloooheee dobe hlasim navrat k temto silnym chlapikum a to formou Season 3 :) Jen jedna otazka.Zatim nejak build nemam resit vid?Dokud neslozim WW+IK ,Earth pripadne Raekor.

Predem dik za reakci ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 12.04.2015, 12:13 hod.

Aaaaa, kdopak si vzpomněl na starý dobrý barby.....
Jak se vede? Teď ve 2.2.0 náramně. Ale do teď to byla bída. Ale co, přečkal jsem s Barbem hubený měsíce a za odměnu je teď úroda..

No, vzhledem k tomu, že se už v pohodě orientuješ a budeš potřebovat na začátek základní informace, doporučil bych ti se mrknout do mýho podpisu. Mám tam k vidění:
- CDR Skokana (úplně mrtvá varianta mimo T6 a i tam je pomalej) - DRSMA
- DPS Raekora na bleskovou T6 (momentálně ja ale už rychlejší WW) - LOBOTOR (s pár úpravama ale i tak zvládá okolo GR40)
- NOVĚ 5IK+3WotW+RoRG (jasně nejlepší varianta do GR) - SILÁK
- NOVĚ skládám speed WW na Bounties (nehotové, momentálně postaveno na IK, ale půjde to překopat do WotW) - HISTERIA

Většinou jsou tam i Gemy, snažím se mít je pro každou postavu a nepřehazovat, hrozně mě to prudí. Právě teď pracuju na tom, abych měl na každý postavě min. 40kový Gemy, který normálně nosí.

Jinak jak říkáš. Do 70 je to jedno a po 70 máš za chvíli prvoset složenej a ten pak poskládáš na klasiku i s Buildem.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 12.04.2015, 13:48 hod.

Presne tak.Vratil jsem se a chci do toho dat vsechno :) Bude to pekna streka.Na S3 jsem totiz holy a vesely co se tyce matrose a financi :D No o to vic me to motivuje k postupu a splneni cile ,,slozit boje-schopnou masinu na pekelniky,, .

Budu nejak prubezne informovat o situaci ;)

BARBARIAN IS BACK.HELL YEAH >:D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 12.04.2015, 13:51 hod.

Já četl, že hledáš partu na expení v S3..

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 12.04.2015, 14:51 hod.

No uz ne :) Nejak jsem si pomohl.Vracim se totiz k lidem s kteryma jsem dlouho nehral,tak jsem pozadal o pomoc a nechal si naroubovat pat lvlu.Vydrzel jsem to do cca 26.Pak teda help do 63.70tku jsem si uz dal sam :) Ono s mym casem bych to jel tyden :( Hraju jen vecer a to tak max 2-3h.Nekdy teda vyjimecne prijdu i pres den...

Neslo to vydrzet :D

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“