HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
0
Žádná hlasování
ne
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 0

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764
Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 24.06.2014, 12:19 hod.

Fru: gratz ke dvou stovce, já se blížím k polovině
KryOn: jo, ulovit The Ring bude trvat hodně dlouho, až mě to děsí
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 26.06.2014, 08:06 hod.

Gratz xkovi ke 300 ....beh dneska sem utratil 60 láv a 24 melounů booost? nikoliv :green: :-x Poeeeeeeeeeeeee >:D Jinak máme nové 2 členy tož kucí Vítejte :wave: btw pořád hledáme SK hráče xkovi už jebe nehehehehe a moc nedává CZ joky viz jak se kroužkují ptáci :green:
edit ....tahám ptr a cu to odpo testnout hlavně pepika a sem hodně zvědav na mončičandy
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: HC Poetarum

Příspěvek od hulkxxxl » 26.06.2014, 08:33 hod.

jak je to ptr velký??? jestli si dneska ještě zahraju s tím mojim slimáčím netem
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 26.06.2014, 11:02 hod.

Já se mega těšim na mončíkčici, s tim armorem z dexterity, s tou pasivkou na rezisty, kdy člověk konečně nebude muset tolik sjednocovat (i když když bylo štěstí, tak se dalo dostat na neskutečný hodnoty s one with everything), s těma úpravama % nahoru, suppeeeer, konečně pořádně odolné hovado s dvěma bacadlama a štít půjde do křoví... Ale nejdřív ten jade vyzkoušet, takže maska, kadila musí dát masku!!!! nebo POE VOE! (abych to vysvětlil, zjistili jsme, že když v chatu vyhrožujeme blizzu, třikrát se otočíme na křesle a pětkrát zakukáme, tak to začne padat!!!)
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 26.06.2014, 11:30 hod.

Blbě napsáno a vloženo, tak alespoň Gratuluju Xovi ke kulatinám...
Naposledy upravil(a) KryOn dne 26.06.2014, 11:49 hod., celkem upraveno 2 x.
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 26.06.2014, 11:44 hod.

1) DaweMorrales________Battlenet (PLVL 395, TS dle UBERA, všechno, je to rytmauss nehehehe)
2) Frufran______________Battlenet (PLVL 202, TS, barb, Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.)
3) Lemurman#2764______Battlenet (PLVL 96, TS, hunter, občas)
4) KryOn#2377__________Battlenet ]PLVL 352, všechno, TS dle UBERA, nejskromnější a nejhodnější člen skupiny, co se tu o to stará)
5) xpandelx#2976_______Battlenet (PLVL 300, TS, wizz, sex je pro děti, chlapi pijú P.S. hladam Slovaka k nam do klanu)
6) Detoxa#2258_________Battlenet (PLVL 236, TS, monk, smrtonoš)
7) Mag9us#2763_________Battlenet (PLVL 192, TS, wizz, Dost již toho kacířství! Ta monstra budou za úsvitu popravena.
8) Elesde#2781__________Battlenet (PLVL 335,TS, všechno, Hraju pro zabavu a ne abych poslouchal to všemožný nesmysly, co mě nezajímají)
9) DarkTref#2231________Battlenet (PLVL 332, TS aka zapněte si to č***ci, barb, hunter, ale hraje za všechny vaše postavy)
10)]Yondashimo#2674____Battlenet (PLVL 285, TS, wizz)
11)Ymorduur#1467_______Battlenet (PLVL 366, TS, barb, cruss, Live to play - play to win - as much as possible - as hardcore as possible)
12)F4tifer#2120_________Battlenet (PLVL 147, TS, monk)
13)svesiK#2247__________Battlenet (PLVL 78, TS, monk, cruss)
14)Sauroon#1665________Battlenet (PLVL 489, TS, hunter, wd)
15)Hyp3rion#2539_______Battlenet (PLVL 348, TS?, cruss)

zdar a sílu, najdeš v sýru
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 26.06.2014, 12:45 hod.

PTR je stejně velké jako Diablo + patch ... což je cca 25 GB? :D

Už to mám stažené a jedu ... vypadá to slibně ... budu chvilku testovat a pak se objevím ve hře, abych nafarmil vše potřebné pro patch. Respektive, s největší pravděpodobností se konečně vrátím za svým monkem :) huraaaa ...

PS: Tak od riftu T1 lvl 30 nahoru HC umírají :D to bude zábava ... asi budeme hrát i expert atd. :D
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 26.06.2014, 16:52 hod.

Hmmm na pepika bude třeba ethernal union kerej mi avatárky prodlouží o 200% ou jeeee >:D holt sojka asi pude off
mno nevim sojka má ted 5 afixů :shock: :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Darkness » 26.06.2014, 17:04 hod.

Greater rifts vubec nejsou zavisle na obtiznosti, tj melo by byt jedno jestli ho pustis na normal nebo na T6, tak to alepson psal pred par dny nekdo modrym pismem na us foru. jestli to tak neni, tak je to bug ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 26.06.2014, 17:14 hod.

No, koukal jsem na stream pitomce Kongora a na normal ty rifty dojel v pohode pres 80 , na T1 se dostal na 30 lvl ... takže asi bug ...

z jiného soudku :D : https://www.youtube.com/watch?v=_lqJK0dg8eo
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 26.06.2014, 17:35 hod.

Já ted testnu na T3 tak sem zvědav kam dolezu:D...hmmm je to celkem o náhodě co se naroluje 1 level mi trval nechutně dlouho a šel sem až do 6 patra prostě nebylo co zabíjet..otázka je esi se to vubec dá nějak vyladit
edit...tak sem došel do 17 patra kerý sem dobil eče asi s 2 min k dobru ale už sem začal dostávat čouda celkem slušnýho do 18 vlezu až s ringem esi ho ulovim :green: jdu testit další chary :D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 26.06.2014, 20:17 hod.

Zduř buřti, dneska dorazím do hry, na PTR mě nečekejte, budu jen sbírat vaše moudra :D
Vítám nové spoluhráče a všichni se jistě těšíme na rushera Detoxu ;)
Jo a GZ Xku ke 300 Para a Lemurovi ke 100 (pokud jsem to dobře pochopil) !
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 26.06.2014, 20:29 hod.

Fru: ne, nepochopil, zatím sem jen plvl 95 :D
Obrázek

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 26.06.2014, 23:07 hod.

Fru na me se moc netes, protoze pristi tyden je v OV Beats for Love, do te doby parim PTR a pak nebudu mit fukcni mozek ... takze ve hre se ukazu asi az kolem pulky cervence ... no uvidime :D to leto je fakt hrozny ... chlapci drzim vam palce, plno zazitku a tak, myslete na me v dobrem ... navidenou :D
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 27.06.2014, 15:24 hod.

Zdar a sílu, jdeme prubnout PTR
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 27.06.2014, 17:00 hod.

hoši, zítra odjíždím pryč, takže mě tu týden neuvidíte. Ještě než začnete slavit, bych vás chtěl upozornit, že jak se vrátim tak budu chtít kompletní info + názory na PTR (obecný změny + DH).
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 27.06.2014, 22:34 hod.

Mno nevim ted budu mrtě keškovat je z toho matroš ringy stouny at se pak nezdržuju >:D dneska 42 kousků strašnej ojeb :-x
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 28.06.2014, 05:27 hod.

Tak já názor PTR, neskutečně mi to s*alo. Pořád jsem čekal, hodinu mi nešla založit postava, erory, vyhazovalo mi to. Pak čekání na hru, pak mi to padalo, pak jsem se nemohl připojit k partě. Pak jsem nemohl fláknout s notebookem, tak jsem to radši vypnul... zkusim to ještě zkusim teď ráno, ale jako grrrrr
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 28.06.2014, 17:45 hod.

Bylo by dobrý aby se každej vyjádřil k tomu esi bude hrát ladder či nikoli. Já osobně zatim váhám dost záleží co na to většina z nás casual noliferů. Btw mohli by sme pofarmit nějaký klíče na ubery. Pokud se s patchem 2.1. nedostaví neaktivní hráči bude čas udělat pápá :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

PureEnergy
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od PureEnergy » 29.06.2014, 18:31 hod.

zdravim všechny,
rád bych se stal členem Vašeho klanu. Dnes sem hral se Sauroonem a doporučil mi Vas. Od vydání Diabla 3 sem hrál SC proto mám většinu lidí ve friendlistu na SC. Od datadisku hraju HC takže válčim v tomhle pekelnym světě sám. Bohužel se tady nemůžu prezentovat Battletagem, protože sem si tento účet koupil a dotyčný už tu registrovaný je a možná ho i znáte ( PureEnergy11#2119 ). Ještě než sem si tento účet koupil tak sem měl svůj. Nic mi nepadalo, všichni kolem samej drop a ja nic, tak sem to vyřešil koupi jineho učtu .. Blbost, vím, stějně to nepomohlo :)
hraju nejvíc za WD a rád se od Vás i něco přiučím.. TS neni problém diky Tom

Odpovědět

Zpět na „Archiv - Ke smazání“