HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
0
Žádná hlasování
ne
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 0

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377
Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 29.06.2014, 20:47 hod.

vítej Tome, hraje se s tebou dobře. drop je taky o partě (šance x4 podle charů dělení lootu) a taky o kraftu z LOVE láv (lege padají v rifteh a ve full partě líp - to jsi viděl, na tII - tIII tam ty čtyři kousky dycky najdeme). Takže ať to padá, koulím zdar a ještě jednou vítej!

Jo a pro nový, kdybyste chtěli podpis, tu je, na začátku a uprostřed dejte místo PPP se hranatou závorku...

PPPurl=https://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 99#p226652]PPPimg]http://www.jpeg.cz/images/2013/12/10/5hIyZ.png[/img][/url]
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 30.06.2014, 08:02 hod.

Jebat kešky už mi z toho drbe sem tam ráno nějakou dám či večer s Fruem klasických 5-10..zásoba stounů je na dlho ted se bude riftit páč sem opět zruinoval zásobu láviček ale chakram DH redy na testy >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 30.06.2014, 08:11 hod.

Zdravím, ďakujem ku gratuláciám k 300 ke.Vítam nového člena od stredy by to so mnou a mojim hraním malo byť lepšie.Dnes a zajtra popracovné rodinné povinnosti tak snáď dnes aspom na nejakú tu hoďku.Koulím zdar a nech to padá.PTR testovať nebudem k ladder(u) sa teda zatiaľ vyjadriť neviem.

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 30.06.2014, 11:51 hod.

Já ladder budu hrát určitě, teda alespoň poprvé. Chci si zase zažít pocit od nuly, to já vždycky rád (jednou za rok :o) a něco nového už mi chybí, když nepočítám nové affixy na zbraních, ale to už nějaká doba je od vydání RoS. Zkazili ale, že po sezoně ty lege půjdou dropnout normálně, to je fakt mimo smysl, ale což, dyk je to vlastně jedno... relax :o)
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 30.06.2014, 17:12 hod.

Já se přiznám, že se asi dost zařídím podle Vás. Protože pokud se mi podaří dotáhnout věci na build do +- konečného stadia, nevidím důvod proč nerozjet novou postavu s čistý štítem. Poklud budou leader only lege zajímavé, tak by to mohlo být lákavé...
Chce to za klan asi co jednotnější stanovisko, protže jinak se někteří hráči oddělí od jiných a to se mi moc nelíbí. Vím že to tak nelze, ale nejraději bych řekl : Buď leader všichni a nebo nikdo...
Ale to je samozřejmě nesmysl, takhle jsme nikdy nefungovali a asi nikdy nebudeme, jen by mě mrzelo partu rozdělit. Tedy pojďme se o tom pobavit a dosáhněme nějaké shody. Věřím, že "většina" z nás má gear, který upgradují 1-2 itemy a samozřejmě top rolly vlastněných itemů... Tedy se v podstatě blíží hranici hratelnosti daného buildu.
Proč to případně nevyužít a nezačít od znova? Toto je otázka do davu, pobavme se o tom. I přes všechnu shodu, které budeme schopni dosáhnout je potřeba vzít v úvahu fakt, že to tak jako tak kohokoliv může přestat kdykoliv bavit - nemluvím jen o laderech ale celkově i o D3...

Mno nic, já jen tak. Rád bych věděl Váš pohled na věc. Za sebe jsem ochoten se přizpůsobit - nehodlám se od Vás herně trhnout (i když budem stále spolu v klanu...)...
Give me your two cents..
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Kuki10 » 30.06.2014, 17:20 hod.

Fru bude taky záležet jak dlouhý ty sezony budou....
Po prve to asi zkusí kazdej a pak se to protridi....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 30.06.2014, 18:05 hod.

Nějak mi to nehce pustit do hry, jsem v pořadí pět, pak deset, pak patnáct a teď 415 minut, prej to diablo dneska asi nemam hrát :o), co vy jste uvnitř?
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 30.06.2014, 18:27 hod.

To Kuki:
Taky rpavda, pokud bude sezona měsíc, tak to nemá cneu ani řešit ;) .. Pokud 3 měsíce, tak už má cenu se o tom bavit..no a pokud déle, to snad ne :-)... První zkoušce asi těžko odolat, pro mě je hlavní jestli tma budou nějaký fakt hodně zajímavé lege/sety. Pokud to bude +- 5 lege a jeden set.. Tak lehce ztrácím motivaci, protože já se jistě o místo v žebříčku prát nebudu :D

To Kryon:
Netuším, já chodím až se soumrakem ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 30.06.2014, 18:43 hod.

Maj tam nějakou nekázen :OXO tož ptr to jistí to jede v klitorisu eee v klidu. Ono u těch žebřů je eště dost neznámo až se bude vědět ofic víc tak dáme hlavy dohromady. Osobně se mi moc do toho nechce eče mám moc práce na čubičkách >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 30.06.2014, 20:27 hod.

Hmm, blbé, na desátou doufám v naší pravidelnou dávku kešek Dawe :-)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 30.06.2014, 20:44 hod.

Jen mě tak napadá co ten poetářský slet? Kdo by do toho šel někde se srazit pokecat hmmm?
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 30.06.2014, 20:45 hod.

Šel bych do toho určitě, otázkou je kdy a kde :-) ?
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 01.07.2014, 08:00 hod.

Tedle víkend sem off pánská dovolená s rumem v divočině :twisted: next taky off to se budu věnovat dámě pak by to šlo....je mi jedno kde klido pojedu i na slovensko :green: btw v Plzni sem eče nebyl :green: :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 01.07.2014, 10:25 hod.

Taky jsem schopnej dojet a pro mě je Plzeň blízká. Jen to chce nějaký rozumný ubytování a nebo sem pro nějakej kemp, chatky, ohéň... tekutiny... voda (na koupání)...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 01.07.2014, 10:27 hod.

Hmm, Plzeň podporuji:grin:

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
mag9us
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mag9us#2763

Re: HC Poetarum

Příspěvek od mag9us » 01.07.2014, 14:11 hod.

Sem taky pro Plzeň, alespoň bych vás konečně viděl na živo.. :D
Dost již toho kacířství! Ta monstra budou za úsvitu popravena.
Obrázek

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 02.07.2014, 10:24 hod.

Plzeň je na mňa kurňa ďaleko hoši :/ Len cesta ma príde na 100 ečiek.Plus ubytko nejaký ten drink a som na 250 eurách :)

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 03.07.2014, 15:27 hod.

Pánové, tak dneska jedu na Beats for Love do OV, pak budu mít místo mozku vodu ... tak týden a pak se zas ukážu ve hře, pokud nebudou nějaké extrémní teploty :D

Jinak sraz bych klidně dal, ale Plzeň? Pivo mám rád, město ze už trošku z ruky, bydlím v Opavě.

Brno klidně a Praha ještě líp, bo se tam stejně chystám, tak by bylo kde přespat.
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 03.07.2014, 20:20 hod.

Jako chápu, že Plzeň je pro mnohé z ruky. Ale vzali bychom Vás na prohlídku Plzeńského pivovaru a tam je zklamání vyloučeno. Navíc tam ve sklepě točí nejlepší pivo na světě! Tedy samozřejmě nejlepší pivo typu Bohemian Pilsen bear ... Ale prostě nářez.
Na druhou stranu Prahu ybch jistě také dokázal dát, to pro mě problém není...

To Detox:
Nech si něco z mozku ;)

To X:
Ten účet nevypadá přívětivě, to je pravda...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 03.07.2014, 23:08 hod.

Dnes večer se k nám přidal Heller ;) ..Pro staré klanové harcovníky známý spoluhráč, pro jiné známý přispěvatel fora ;)...
Tedy vítej a budu se těšit na společnou hru
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Archiv - Ke smazání“