AMD Radeon R9 380 Series

Odpovědět
bloodryane
Fallen Shaman
Příspěvky:68
AMD Radeon R9 380 Series

Příspěvek od bloodryane » 19.09.2015, 10:01 hod.

vylepsil jsem si PC koupi nove graficke karty. Vse ostatni jde krasne az na diablo... hra se spusti ale pak zacne problikavat a nasledne naskoci bud rozmazana obrazovka nebo uplne zamrznuti a musim restart PC.... projizdel jsme fora psal ticket (blizz nema asi cas) a nejsem sam kdo ma vesmes tehle problem ... nevite nejak poradit co s tim ?

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: AMD Radeon R9 380 Series

Příspěvek od witekcz » 19.09.2015, 13:39 hod.

Naše forum sis prohlížel? Protože tenhle

Kód: Vybrat vše

https://www.diablofans.cz/forum/viewtopic.php?f=153&t=11476
topik je jen pár řádků nad tím tvým. A poučení pro příště, nekupuj AMD.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: AMD Radeon R9 380 Series

Příspěvek od ZOMB » 19.09.2015, 13:53 hod.

To, že Blizzard podělal podporu pro AMD karty neznamená, že jsou AMD horší. I mně jdou ostatní hry absolutně v pohodě. Jen říkám, že to takhle jednostranně brát nelze. S tím co vím, bych do Nvidie nikdy nešel. To je zas můj názor. Ale nechci vyvolávat žádný flame. Každá má své pro i proti, záleží na každém, co si vybere ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: AMD Radeon R9 380 Series

Příspěvek od Kuki10 » 19.09.2015, 14:00 hod.

Teď otázka esi za to může jenom jedna strana ale to je jedno. :)
Jinak zombe tohle je téma na dyl, ale nevíš o čem mluvíš. Někdy u kafe. :)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: AMD Radeon R9 380 Series

Příspěvek od ZOMB » 19.09.2015, 14:25 hod.

Samozřejmě, o tom žádná... i AMD má své mouchy, nejsem žádný fanatický příznivec :D
Jen jsem nemohl nereagovat na takový jednostranný přístup :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: AMD Radeon R9 380 Series

Příspěvek od witekcz » 19.09.2015, 15:14 hod.

ZOMBe, mam už několikátou GK od AMD, a prakticky poslední použitelná, kde se nemusely háčkovat ovladače, aby hry fungovaly jak mají, byla legendární 9550. Naproti tomu nVidie vždy bez problémů.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

bloodryane
Fallen Shaman
Příspěvky:68

Re: AMD Radeon R9 380 Series

Příspěvek od bloodryane » 19.09.2015, 19:59 hod.

problem vyresen pridal jsem do diabla dve polozky a jde zatim krasne :D tedka to jeste vyresit ve dvou hrach :D a budu happy :D

Martin888
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abraxa#2350

Re: AMD Radeon R9 380 Series

Příspěvek od Martin888 » 01.10.2015, 22:42 hod.

Zajímavé, já nikdy s mojimi 2x AMD R9 280x(crossfire) v Diablu 3 neměl, možná je to jak na které sestavě...
Každopádně co se týče grafik, tak obě firmy jak AMD tak Nvidia mají svá + a svá -, zjednodušeně by se to dalo říct asi takhle:

AMD = výborné čipy, AMD mantle, novější technologie(o něco), výborná cenová politika - cena/výkon, špatné ovladače + pomalé vydávání záplat a fixů...
Nvidia = horší čipy(o fous), Nvidia Hairworks(nic moc funkční), spíše starší(osvědšenější) technologie, špatná cenová politika, některé grafiky jsou předražené oproti AMD, včasné aktualizace + kvalitní ovladačem, minimum novinek

+- tak nějak by se dalo specifikovat rozdíl mezi AMD a Nvidio, já osobně bych kartu od Zelených nechtěl, aspoň momentálně(vše je předražené a výkon je horší než u AMD), ale je to každého věc co si koupí.
PL - 1188

S10
DH Shadow GR 88+
DH Shadow GR 4S+ 90+
https://eu.battle.net/d3/en/profile/Abr ... o/91222838
PL - 850

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:824
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: AMD Radeon R9 380 Series

Příspěvek od Slw » 02.10.2015, 09:18 hod.

cca 10-12 let jsem používal AMD karty. Teď sem sáhl po Nvidii (ale že mi ta ruka zas cukala po AMD). A musím objektivně říct že mám to co jsem od karty očekával. A vůbec nelituji že sem opět nešel do AMD.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
moonfear
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Bydliště:Frenstat pod Radhostem

Re: AMD Radeon R9 380 Series

Příspěvek od moonfear » 02.10.2015, 12:35 hod.

Jak bylo řečeno abe karty mají svoje plus a minus, já třeba preferuji amd, po zkušenostech s NV už zelenou nechci ani vidět, 6990 šlape jak hodinky a jediná chvíle kdy něco musím řešit s ovladači, je když vidím "NVIDIA optimalisation" jinak nikdy žádný problém, naopak u zelených mi ze 4 karet žádná nevydržela déle než 3 měsíce (HW i SW problemy)
Using Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“