Pomoc - opakovaný error v Diablo2 LOD 1.12

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Dany255
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Pomoc - opakovaný error v Diablo2 LOD 1.12

Příspěvek od Dany255 » 30.12.2016, 07:47 hod.

:( Ahoj, mám opakovaný problém :evil: , již jsem udělal opakovaně reinstal, ale pokaždé když dojdu na úrovni Nightmare na Arreat Summit, zabiju jednoho z členů rady, zbylí dva už jsou "opracovaní", pravidelně dojde k Diablo II Error,
Halt
Location : , line#422
Expression : Unrecoverable internal error 08d5b693
Tato chyba se vyskytovala již když jsem hrál na W7, teď na W10 to samé.
Reinstal celého LOD nepomohlo, ani nová postava, stále stejný výsledek... :oops: :roll:
Mám originál koupenou hru (D2+data disk). Moc bych uvítal cenou radu, co s tím.... Hraju za Ass.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Pomoc - opakovaný error v Diablo2 LOD 1.12

Příspěvek od Slw » 30.12.2016, 09:53 hod.

a máš vyvolaného shadow mastera a ten "zakouzlí" cloak of shadows (anebo ty?) v nižších verzích hry to prostě dělalo. zkus si stáhnout z BN nejnovětší patch
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Pomoc - opakovaný error v Diablo2 LOD 1.12

Příspěvek od RIP » 16.01.2017, 22:16 hod.

To nedela v nizsich verzich, dela to furt, aspon me...Proste nepouzivat skill CoS u assky nejen na Arreatu, ale i tam, kde jsou monstra, co vyvolavaji jina monstra, Nesty, Sarcofagy s mumiema atd...Proste celkove je jeho pouzivani riskantni

Odpovědět

Zpět na „Obecně“