Oak Sage vs. Heart of Wolverine

Návody.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:
Oak Sage vs. Heart of Wolverine

Příspěvek od Asman » 03.09.2012, 09:35 hod.

Který z nich se víc vyplatí na Fury Werewolfa? Vím, že na HC jsou lepší životy, ale chtěl bych se zeptat, jestli se nedá nějakou vhodnou kombinací dex/vita a Oak/Heart dosáhnout nejlepšího výsledku životy/poškození.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Oak Sage vs. Heart of Wolverine

Příspěvek od RIP » 03.09.2012, 10:28 hod.

Nevim, jestli zrovna ja jsem ten pravy neco psat k druidum, pac moc je nemusim, ale ted jednoho vlcka hraju, tak snad par postrehu...Jako HC hrac to beru spise naopak...AI duchu mi prijde prinejlepsim podivne, maji tendenci se obetovat v chumlu monster, takze pokud si mam vybrat mezi nahlou ztratou HPs a dmg uprostred bitvy, tak je lepsi dmg...A co se tyce te druhe poznamky - vzdycky jsem mel dojem, ze u charakteru bojujicich fyzicky nablizko je ovlivnujicim faktorem sila a ne obratnost, co se tyce dmg...

Jinymi slovy, ja jsem pro HoW tak jako tak

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Oak Sage vs. Heart of Wolverine

Příspěvek od Asman » 03.09.2012, 10:49 hod.

Jo, to jsem si asi spletl s Amou, v tom případě str/vita. Otázka je ale stejná? Méně HP, více Str a Heart nebo více HP, méně Str a Oak? Popř. nějaký kompromis.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Oak Sage vs. Heart of Wolverine

Příspěvek od RIP » 03.09.2012, 12:29 hod.

No ja jsem pro HoW a kompromis mezi str a vita, a to mluvim z pozice HC...V SC bych sel klidne po nejakem Titan buildu (melee equivalent Fraxinova Glass canonu ;) ) a bylo by to

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Oak Sage vs. Heart of Wolverine

Příspěvek od Rakiii » 03.09.2012, 18:33 hod.

Pokud hraješ Hc tak jednoznačně oak.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Oak Sage vs. Heart of Wolverine

Příspěvek od Slw » 04.09.2012, 08:46 hod.

hc jedině oak, dmg se dá nahnat jinde (+ starý dobrý CB ap.). ar má vlk na rozdávání
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Oak Sage vs. Heart of Wolverine

Příspěvek od RIP » 06.09.2012, 17:02 hod.

No uvidime, ja to ted zkousim presne naopak, jsem zvedavej na vysledek :lol:

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Oak Sage vs. Heart of Wolverine

Příspěvek od hami » 20.09.2012, 13:32 hod.

Já také preferuju oak sage, páč AR je dost a boost do dmg mi nikdy nepřišel zrovna velkej.
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Oak Sage vs. Heart of Wolverine

Příspěvek od Asman » 22.09.2012, 07:38 hod.

Zvolil jsem nakonec Heart podle RIPa, ztratit HP v boji je snad nejvetší zlo(i když mi ho zatím zabili asi jen 2x)+jedu s kámošem Summonerem, takže je to boost i pro partu.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Oak Sage vs. Heart of Wolverine

Příspěvek od RIP » 27.09.2012, 09:44 hod.

Jak rikam, hodne zalezi na stylu hrani, ale pokud si zvyknes na velky HP boost od Oaka a pak Ti ho sejmou, a jsi v osemetny situaci, tak to ma na Tebe daleko vestsi vliv nez ztrata AR a dmg uprostred bitvy, ja osobne to vidim takhle, ale jiny styl hrani, jiny nazor ;)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Oak Sage vs. Heart of Wolverine

Příspěvek od Drakesis » 13.10.2012, 14:07 hod.

No, sice jsem to už dlouho nehrál, ale co se mi tak stávalo, tak nejčastější byla situace, že v místě, kde byl spirit potřeba, tak okamžitě zemřel. Takže jsem raději maxoval grizzlíka a nebo jiné skilly, než to topit v tom hloupém stvoření. :{

Odpovědět

Zpět na „Návody“