HoMaM

Všechny ostatní hry...
Odpovědět

Hlasování: Jaký díl je podle vás nejlepší?

1. díl
1
3%
2. díl
3
10%
3. díl
17
57%
4. díl
4
13%
5. díl
1
3%
6. díl
4
13%
 
Celkem hlasů: 30

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:
Re: HoMaM

Příspěvek od Grammator » 19.06.2010, 22:03 hod.

tak 4 byly jiná hra, nebyly špatný, ale není to prostě homam... 5 ano ;)
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HoMaM

Příspěvek od Vorvy » 20.06.2010, 10:24 hod.

no mas pravdu.. to nebyly klasicky homam, ale preci jen se tam naslo nekolik zajimavejch prvku, ktery beru jako pokrokem, takze tomu muzem rikat vyvojovy mezikrok..

libilo se mi zapojeni hera do boju a svym zpusobem byl zajimavej i skill tree.. + samozrejme karavany.. taky se mi libily boje v hradu (veze, ze lze rozbit branu jednotkama, jestli se dobre pamatuju tak i to, ze slo strilet jen na jednotky ktere byly "videt")

nicmene jednotkama a budovama to tam uplne pohrbili..
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HoMaM

Příspěvek od Vorvy » 20.06.2010, 15:37 hod.

zrovna koukam ze na heroes-centru je ke stazeni aj I. dil :D :D je to hodne podobny II. ale asi si to behem tydne zkusim, abych mohl rict, ze uz jsem hral vsechny dily :D :D
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HoMaM

Příspěvek od Fraxinus » 20.06.2010, 15:55 hod.

Máš to blbě, to heroes 2 je podobný jedničce :P
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: HoMaM

Příspěvek od Grammator » 20.06.2010, 16:02 hod.

Bubu: překombinovaný? v čem je to horší než 3??? :D :D

Kdepak, pětky jsou prostě nejlepší, každá jednotka je unikátní, krásná a zajímavá, každej hrad, každej kus mapy, všechno dotažený ke slastný dokonalosti, vůbec sem netušil co by mohl datadisk přidat aby to bylo ještě lepší, a oni jsou dokonce dva... jeden lepší než druhý, jedním slovem BOMBA!
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HoMaM

Příspěvek od Vorvy » 20.06.2010, 16:16 hod.

Fraxinus: tak rikas to spravne co se chronologie tyce, ale ja zacinal u II. takze z te i vychazim.. (btw. jsi ten zminovany ucastik HoMaM turnaje?)

no ja bych nic nezatracoval, u kazde hry je novy dil pro nekoho pokrokem, pro jine zklamanim.. kazdy dil ma neco do sebe a rekl bych ze kazdy si ze serie vybere nejaky dil.. navic zname Gramma, ze? to je daleko narocnejsi hrac nez my :wink:
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: HoMaM

Příspěvek od Grammator » 20.06.2010, 16:32 hod.

tak tak, a pokud nějaká hra není dostatečně náročná, znáročním ji :twisted:
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HoMaM

Příspěvek od Vorvy » 20.06.2010, 16:48 hod.

jako ze by ses pustil do remakeu H3? :D :D ..

ne ted vazne, Gramm ma v tomhle pravdu, protoze H3 po dlouhodobejsim hrani nema moc co nabidnout.. ja je hraju uz nejakejch 10 let a vic, takze uz je to pro me jen oddechovka a nijak zvlast me to nenaplnuje.. zatimco i me omezene znalosti V. dilu mi rikaji ze to je vyzva.. takze hned jak bude potrebny pc tak se do toho pustim :wink:
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: HoMaM

Příspěvek od Grammator » 20.06.2010, 16:53 hod.

H3 je přežitek a nostalgická záležitost, taky občas hraju D1, ale že bych to žral a povyšoval nad mladšího bratříčka, to ne :)
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HoMaM

Příspěvek od Fraxinus » 20.06.2010, 17:39 hod.

to Vorvy: Ano, jsem.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HoMaM

Příspěvek od Vorvy » 20.06.2010, 21:37 hod.

Fraxinus: no tak nam povez nejake dojmy z turnaju.. (jak je ten svet malej ze :wink: )

no ja jsem ted rozjel tu IV jak jsem avizoval drive a musim k svym predchozim poznatkum jeste pridat to, ze hra ztraci na rychlosti.. to i II je dynamictejsi a to je smutny :D :D
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HoMaM

Příspěvek od Fraxinus » 20.06.2010, 21:55 hod.

Dojmy jsou asi takové: Ve skoro všech zápasech dělám stupidní chyby, které mě v konfrontaci se zkušenějšími kolegy (a těch je tam z pravidelně se vyskytujících většina) stojí zápasy, mnohdy zbytečně a někdy mě to dost štve, obzvlášť, když to pak skončí mou prohrou těsně. Ale jsem rád za hru a jsem schopen si ji užít. Jenže je to dost časově náročný a sehnat protihráče taky není vždy sranda. Teď jsem měl jeden problém, že můj soupeř do turnaje se k tomu vůbec nehlásil a to ten turnaj dost kazí. Bohužel poslední dobou se toto zejména ze strany nových hráčů dost rozmohlo a v nejnovějším projektu války dobra a zla je kvůli tomu víc než polovina duelů neodehraných. Momentálně tedy probíhá diskuze, zda tu H5ligu zabalit nebo v tom pokračovat.

čtyřka má dobré kampaně a nejvíc se mi na ní líbí hudba (ze všech heroesů dle mě nejlepší) a možnost v bitkách eliminovat nepřátelského hrdinu/hrdiny. Aspoň se ti tam nestane, že proti o dost slabší armádě neztratíš spoustu vojáků proto, že než mu je pozabíjíš, hrdina na tebe bude vesele bez omezování čarovat svá nejničivější kouzla a klidně ti armádu z poloviny vyvraždí.
Naposledy upravil(a) Fraxinus dne 20.06.2010, 22:33 hod., celkem upraveno 1 x.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HoMaM

Příspěvek od Vorvy » 20.06.2010, 22:11 hod.

no priznam se kampan jsem u IV jeste nezkousel, takze hned jak bude cas tak na ni vlitnu :wink: .. hudba tam neni spatna, ale nic nema na znelku z Nekropolis III. dilu :D :D .. to si vzdycky jen vlezu do mesta a necham to bezet.. lahoda 8)

co se tech turnaju tyce, tak to je skoda, ale zase me to az tak neprekvapuje, ono organizacne to dat dohromady je asi dost narocny.. :?
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: HoMaM

Příspěvek od Grammator » 20.06.2010, 22:18 hod.

jojo hudba byla skvělá vždycky...

Fraxinus: za koho ty pětky jedeš?
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HoMaM

Příspěvek od Fraxinus » 20.06.2010, 22:40 hod.

Hudba z měst se mi tam nejvíc líbí z akademie a rezervace a pak skoro všechny z mapy dobrodružství. Dobře se to poslouchá i mimo heroesy. Tu hudbu z toho pak prý použili ještě jednou do jiný hry, ale nevzpomenu si na jméno.

Ty turnaje, tam je už problém i v tom, že Heroesy 5 začínají být pomalu a jistě už starou hrou. Navíc je ta hra jako taková pěkně blbě naprogramovaná. Má šíleně bugů, které se naplno projeví při multiplayeru, zejména u vlastních map. Dalším problémem je, že většina hráčů (včetně mě) už má daleko přes 20 let a mají už svůj život, práci nebo studium a ne vždycky na to mají čas. Ti, cojim je míň než 20 a času mají habaděj jsou zas hrozně nespolehliví a nedrží slovo, popřípadě vůbec nevědí která bije. Nejhorší jsou takoví ti 12-15tiletý.

Z 5tek nejraději hraju za Haven.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: HoMaM

Příspěvek od Grammator » 21.06.2010, 04:12 hod.

to jo no, inkvizitory mám taky rád ;) jako ale bugů tam je (bylo) dost, to uznávám...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HoMaM

Příspěvek od Vorvy » 21.06.2010, 07:27 hod.

starou hrou? :D .. je spousta "starych" her, ktere maji stale co nabidnout i po mnoha letech hrani (viz dia).. ono ti to aspon vytridi blbecky od opravdovych milovniku hry..

Pr: jeden cas jsem se dost aktivne podilel na jednom (dnes uz neexistujicim) webu TQ, behem diskuzi na foru, kdyz prisla rec napr na diablo, tak jsem slysel uplne prehnany alergicky reakce a to navic od lidi, kteri dia nikdy nezkusili.. oni v nem nevideli ten kult kterej Dia vytvorilo.. proste to pro ne byla stara hra se zastaralou grafikou a tim to pro ne koncilo.. pozdeji se ukazalo ze to byli prave ti 15. leti hosani kteri o kvalite her nic nevi :wink:
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HoMaM

Příspěvek od Fraxinus » 21.06.2010, 08:17 hod.

stará hra, která pravda zas takovou díru do světa neudělala, aby si i po letech udržela statisíce až miliony fanoušků po celém světě.

Nám když bylo 15, také jsme leckdy neuměli docenit kvality her, co byly v té době jakoby out. :P Ale takový extrém jako dnešní mládež jsme nebyli. Snad časem zmoudří a diablo si taky zkusí.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HoMaM

Příspěvek od Vorvy » 21.06.2010, 10:36 hod.

tak pro me zrovna HoMaM diru do sveta udelal, ale tak ja jsem takovej zvlastni typ hrace.. ja mam svejch par starejch her a ty neopoustim, ty me nikdy neprestaly bavit 8)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HoMaM

Příspěvek od damagedeath » 21.06.2010, 10:39 hod.

Souhlas Vorvy: pro mne to platí u...dia2., homam 3, Morrowind (mám ho radši než oblivion), okouzlil mě starej Disciples 1 i 2 (dodnes si rozjedu nějakou brutální mapu).

Rozjel jsem si o sobotě homam 3 za nekropolis na 200%...jsou ze mě nešťastní (2 enemy)

Odpovědět

Zpět na „Další hry“