Banished

Všechny ostatní hry...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167
Banished

Příspěvek od Fru-fru » 13.02.2014, 21:06 hod.

18.2.2014 vyjde hra/projekt Banished na Steamu. Jde do toho někdo?
Zatím se vyhýbám nějakým videím, chci být překvapený, ale líbí se mi to...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Banished

Příspěvek od Fru-fru » 20.02.2014, 18:02 hod.

Tak hru vlastním, nahrány cca 4 hodinky. Vypadá to velmi dobře, není to megaobtížné, ale je to prostě náročnější (ozblástě v dnešním světě idiotfriendlystrategy) budovatelská hra s příjemným designem, příjemným gameplayem a zajímavým systémem. Sledovat jak Vám populace roste po jednom kousku se může zdát nudné, ale je to zážitek.
Baví mě přežívání zim, budování dostatku dřeva, jídla, pomalé rozšiřování, piplání vesničky a doufání že nepřijde žádná disaster...kámošovi přišla (tornádo) po druhé zimě a z populace 20 kles na 7...Já jsem teď cca po 25 letech na 100 lidí a rozšiřuji a piplám...
Když bude zájem napíši více o hře, přídám screny apod... , ale zas nejsem grafoman, tak nečekejte zázraky ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Další hry“