Diablo 1

Co ve vás zanechal první díl série Diablo?
Odpovědět

Hlasování: jaká byla vaše 1. postava

Rogue
66
25%
Sorcerer
53
20%
Warrior
142
54%
 
Celkem hlasů: 261

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462
Re: Diablo 1

Příspěvek od HELLERcz » 22.07.2008, 10:27 hod.

Prohledal jsem Youtube, GT, IGN, googlil jsem a nic nenašel.
Takže smůla :)
BTW. já Hellfire ani nehrál :o
Obrázek

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 1

Příspěvek od Jireky » 03.08.2008, 11:20 hod.

Hehe, to já si objednával Blizzard Anthology nebo co, hlavně kvůli Starcraftu a Warcraftu 2... Ale jak se ukázalo, ta třetí hra, o kterou jsou vůbec neměl zájem mě pohltila... Poprvé jsem jel za rogue, kterou jsem dotáhl až na nějaký 30 level. Když jsem po dlouhé době hraní jedničky našel "Ring of zodiac" (+18 ke všem atributám (!)) skoro jsem omdlel, protože to jsem prostě nečekal... na to si pořád pamatuju. Diabla jsem zabil hodněkrát a pak se rozjel za Sorce... To jsem taky zabil Diabla hodněkrát a rozhodl jsem se, že to zkusím ještě za Warriora... S ním jsem se dostal až na 8mej level, ale to už mě hraní za něj přestalo bavit. Já radši smažím nepřátele z dálky...

K Diablu 2 jsem se dostal právě kvůli Diablu jedničce a jsem ve třetim aktu na 25 úrovni...

Uh uh, možná že si to Diablo 1 na chvíli zapnu a pokochám se mýma těžce vymlácenýma věcičkama a sejmu Diabla ;)
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Wintader
Quill Rat
Příspěvky:22
Bydliště:Fantasy World
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 1

Příspěvek od Wintader » 04.08.2008, 11:53 hod.

Já měl variora a dodělal sem to snim na poprvý v kuse asi za 5hod.Další hru sem už nechctěl protože mě to nabavilo a u kámošem sem pak viděl Diablo II tak sem si ho asi tejden potom koupil a hraju ho do ted cca. 3roky

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: Diablo 1

Příspěvek od Lord_Sp » 04.08.2008, 20:06 hod.

haha .. to mosela byt výbava :-D

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 1

Příspěvek od Jireky » 06.08.2008, 07:15 hod.

Wintader píše:Já měl variora a dodělal sem to snim na poprvý v kuse asi za 5hod.Další hru sem už nechctěl protože mě to nabavilo a u kámošem sem pak viděl Diablo II tak sem si ho asi tejden potom koupil a hraju ho do ted cca. 3roky
Mno, tak to bych chtěl vidět!
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Schmitty
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Schmitty#2990

Re: Diablo 1

Příspěvek od Schmitty » 12.08.2008, 14:42 hod.

Taky moje zacatky pres doporuceni probihaly s wariorem. Ovsem ani vydrz wariora me neodvratila od castych smrti (butchera ani zminovat nebudu, jeste ted mi tuhne krev v zilach pri vzpomince na vykrik "Arrrgh, fresh meat!" a mel dalsi svacinu) :) Nakonec byl pro me vitezem sorcerer. Sice diky bugum hry je "nesmrtelnej", ale snazim se toho nezneuzivat.. Asi nejvetsi radost jsem mel z amuletu +30 magic +60 mana, na BN ani neverili ze je legit :) U prstenu uz tolik stesti nebylo.. rozhodne ne full + staty.

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: Diablo 1

Příspěvek od Lord_Sp » 12.08.2008, 20:51 hod.

"Sice diky bugum hry je "nesmrtelnej"" myslíš mana shield ? :D

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: Diablo 1

Příspěvek od Lord_Sp » 13.08.2008, 11:33 hod.

hehe tych parchantú sa lekám ešte teraz jestli myslíš tych velkých hnusných co majú na hlavie velký roh ... jak to naťa viletí z tej tmy :D

Uživatelský avatar
Schmitty
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Schmitty#2990

Re: Diablo 1

Příspěvek od Schmitty » 14.08.2008, 07:28 hod.

Lord_Sp: nj Mana Shield bug :) Zkusil jsem ho a prestal na Hell umirat. Tak jsem si radeji vratil zalohu, protoze to zacinalo byt nudny :)

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: Diablo 1

Příspěvek od Lord_Sp » 24.08.2008, 17:53 hod.

tak to newim ja multiplaer nigdy nesprovoznil ...
constricting ring: pro zaujímavosť si ho nechaj aspoň sa možeš chlubit že si ho našel ... (ja ho tuim za tú dobu co sem hrál diabla 1 našel len 2x ) ináč sa to vúbec neoplat používat ... stejne nekonec budeš mnet plné resisty i bez prstenu :P

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: Diablo 1

Příspěvek od Lord_Sp » 25.08.2008, 10:40 hod.

nevipínat hru :D?
jj ten prstének tak padá

messer19
Quill Rat
Příspěvky:32

Re: Diablo 1

Příspěvek od messer19 » 26.08.2008, 14:05 hod.

Zdravim Vas, je to moj prvy prispevok v tomto fore, takze sa mi to zda ako vhodna tema na prvy post :D

Diablo som dohral niekolko krat. Samozrejme ze si aj spominam na svoju prvu postavu - Warriora. Vyhodou bolo, ze postava mohla rozdelovat stat pointy (miloval som oznamenie po dosiahnuti expu "LEVEL UP" :D ) tak, ze sa dalo pouzivat aj druhe "povolanie", cize kombinovat kuzelnika s magom a naopak.

Mojim najoblubenejsim kuzlom bola Apocalypse (najkrajsie bolo pouzitie tohto kuzla v Catacombach v jednej miesnosti plnej kostriciek, na ktore stacilo cakat medzi dverami a postupne si chodili po dalsiu smrt 8) ) a samozrejme Immolation (firebally, ktora sa vymrstia smerom od postavy). No a Griswolds Edge bol moj najoblubenejsi mec. Vzdy som tuzil najst Demon´s spiked coat brnenie a sekeru Messerschmidt´s Reaver, ktoru ale nasiel kamarat a dal mi ju :) Mimochodom, prave z nazvu tejto sekery vznikol moj nick, ktory pouzivam uz 10 rokov :)

Takze to bola v kocke moja nostalgickaspomienka na D1 :)

Uživatelský avatar
Tyrael
Quill Rat
Příspěvky:28
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 1

Příspěvek od Tyrael » 28.08.2008, 12:28 hod.

Diablo 1 jsem poprvé rozehrál asi rok po vydání a hned za Sorcerrera... ze začátku jsem zdrhal před každým monstrem a nadával si, že jsem nedal Warriora, s nímž dal kámoš Butchera na pár ran a já se musel zbaběle zavřít za mříže a odtama ho smažit fireboltíkama (heh, proč si neuměl otevřít dveře?).

Nu a pak jsem se díky kouzlům stal téměř nesmrtelnou postavou a nějak mě to přestalo bavit... tak jsem se po letech vrátil (asi před měsícem) k Diablu a rozehrál to za Rogue. Zatím Lvl_29, ale je s ní větší sranda, než s čáryfukem :)

Jinak jsem hltal veškeré texty, jak z knih, tak od NPC, to já rád =o)
Obrázek
Obrázek
"Samotná Nebesa se otřásla - k zemi padne vlk v rouše beránčím..."

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: Diablo 1

Příspěvek od Lord_Sp » 28.08.2008, 19:54 hod.

to nejsi sám :-D ... ale škoda že je to ešte prvopočátek a niak moc to neni sústredené na príbieh :(

Uživatelský avatar
Patrick04
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 1

Příspěvek od Patrick04 » 28.08.2008, 21:58 hod.

Ale ty povídky se mi líbí a dobrý je když se z D2 vrátíš na D1 a teď ty postavy znáš a víš co se s některejma stane je to taková nostalgie
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyrael
Quill Rat
Příspěvky:28
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 1

Příspěvek od Tyrael » 01.09.2008, 13:28 hod.

Patrick04 píše:Ale ty povídky se mi líbí a dobrý je když se z D2 vrátíš na D1 a teď ty postavy znáš a víš co se s některejma stane je to taková nostalgie
Kupříkladu takový Griswold... takový to byl klaďas a udělali z něj zombíka :)
Obrázek
Obrázek
"Samotná Nebesa se otřásla - k zemi padne vlk v rouše beránčím..."

Uživatelský avatar
Wintader
Quill Rat
Příspěvky:22
Bydliště:Fantasy World
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 1

Příspěvek od Wintader » 01.09.2008, 13:46 hod.

By mě zajímalo jak.Jestli se přidal sám nebo ho přetáhli.

Uživatelský avatar
Tyrael
Quill Rat
Příspěvky:28
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 1

Příspěvek od Tyrael » 01.09.2008, 13:56 hod.

Wintader píše:By mě zajímalo jak.Jestli se přidal sám nebo ho přetáhli.
No já bych to viděl tak, že démoni vtrhli do Tristramu a začali plenit a zabíjet (chudák Wirt, s dřevěnou nohou daleko neutekl) - někteří včas prchli (počítám, že čarodějka Adria se někam teleportovala) a někteří byli zajati, jelikož věděli příliš moc na to, aby byli zabiti (Decard Cain). No a Griswolda vybrali mezi mrtvými a oživili ho, aby jim sloužil a bránil vesnici před takovými, jako jsme my (hrdinové Diabla 2). Jako kovář měl hutné tělo a pořádnou sílu, takže okořeněn o nějaké ty enchanty a resistence, stal se z něj buchér :)
Obrázek
Obrázek
"Samotná Nebesa se otřásla - k zemi padne vlk v rouše beránčím..."

Uživatelský avatar
Wintader
Quill Rat
Příspěvky:22
Bydliště:Fantasy World
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 1

Příspěvek od Wintader » 01.09.2008, 15:20 hod.

To neni špatná teorie i docela dost reálný. :wink:

Uživatelský avatar
Patrick04
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 1

Příspěvek od Patrick04 » 02.09.2008, 19:48 hod.

Máte to napsaný v Cainovím deníku jak to doopravdy bylo
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Vzpomínky a zážitky“