Barbarian

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Barbarian

Příspěvek od walosek » 28.04.2012, 12:12 hod.

si na Diabla správně stoupněte, když hrajete čistě meele barbara a pak vás nemusej trápit skoro ani resisty...

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Barbarian

Příspěvek od Vorvy » 29.04.2012, 08:30 hod.

panove Matysp a gemball: editujte sve prispevky pokud si vzpomenete, ze chcete jeste neco rict..

Spravne si stoupnout znamena stat uplne "pod" diablem, pak vam redlightning hose nic neudela..
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Barbarian

Příspěvek od Marast » 03.07.2012, 12:13 hod.

Mám takový specifický úkol pro všechny Barbary. :wave:
Mám postavu inspirovanou filmem 300 a chtěl bych ji mít co nejvěrnější předloze. Je tedy jasné, že používám jenom velice omezený okruh předmětů.

Teď k věci, co vlastně používám a jakým směrem chci mít výbavu:

Hlava
Krk
Trup
Pás
Ruce poprvé
Ruce podruhé
Nohy
Prsty jedné ruky
Prsty druhé ruky
První Druhá Zbraň
První Druhý Štít
Záložní Zbraň

Nutno podotknout, že s touhle výbavou jsem to dohrál i na Hell. Chci však dostat pokud možno co nejlepší možnou výbavu.

Takže hodlám testovat Sazabi´s Cobalt Redeemer. Připravený mám i 3 socketed Mythical Sword, nebo 4 socketed Conquest Sword pro jistá runová slova. Jinak asi nejblíže mým představám je ten typ Mythical Swordu, ale budu rád za každý názor.

Co se štítu týče. K dispozici je 3 socketed Hyperion pro runové slovo Sanctuary, ale zatím nad ním váhám, neboť není k dispozici vlastnost Cannot Be Frozen.

Helma. Tady by byl mým snem 3 socketed Giant Conch, ale ta je bohužel nereálná. :{ Takže tady mám asi největší :?:

Brnění je tady docela oříšek. To co mám je super, ale vzhledem k tomu, že používám primárně Concentrate dovednost, tak si myslím, že by mohly existovat lepší varianty. Podmínkou ale je, aby to brnění nebylo kovové. :twisted:

Rukavice, boty i pásek. Mohly by být finální výbavou, ale za každý případný názor bych byl vděčen.

Prsteny a amulet. No mým snem je mít na krku buďto Highlord's Wrath, Mara's Kaleidoscope, nebo Atma´s Scarab. K dispozici je ještě The Cat's Eye, ale ten současný je více než solidní. Rare a crafted je strašně na náhodu. U prstenů jde o to samé. Z unikátů bych bral Dwarf Star a výše.

To snad prozatím postačí. Ještě jednou děkuju za případné názory a postřehy. :)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Barbarian

Příspěvek od DeathHero » 03.07.2012, 12:37 hod.

@Marast ahoj jakou verzi hrajes ten barb je hc bohuzel jsem nevidel film 300 tak vubec nevim o co se presne snazis.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Barbarian

Příspěvek od Marast » 03.07.2012, 13:59 hod.

Hraji jej na verzi 1.11. A ano. Je to samozřejmě na HC. Pro názornost jsem našel nějakou tu ukázku z filmu.

"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Barbarian

Příspěvek od RIP » 08.07.2012, 06:52 hod.

"Spartans, prepare for glory!!!"

"No, retreat, no surrender, that is Spartan law, and by Spartan law we will stand, and fight, and die!!!"

No, Maro, musim rict, ze jako milovnika themed buildu jsi me potesil (opet :lol: ), ikdyz mou specialitou jsou Star Wars, kupodivu mam Lorda Vadera, jehoz specialitou je take Concentrate :lol: , barva jeho mece se meni podle obtiznosti (Normal - Jedi apprentice - zelena, NM - Jedi Knight modra, Hell - Sith Lord - cervena), klidne ho muzeme take nekdy prodebatovat...

Taak, co se tyce themed buildu, tak podle me nejdulezitejsi je drzet se co nejvic originalu, a to jak, co se tyce vybaveni, tak pouzivanych skillu, myslim, ze jsi to vystihl velmi dobre, jen ty boty jsou opravdu mimo, Spartane myslim meli na nohou jakousi obdobu sandalu

Jinak jsem pochopil, ze uz jsi tu postavu dohral, to je bomba, pro me ale timto takovyto themed build konci, pokud Te za nej velmi bavilo hrat, chapu, ale jestli se ho budes snazit pouzivat pro nejaky konkretni ucel, pak je asi dobre mu dat to nej, co je k dispozici, a na drzeni se predlohy se vyprdnout, koneckoncu dokoncenim cele hry svuj ucel splnil, ale zalezi na Tobe

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Barbarian

Příspěvek od Marast » 09.07.2012, 13:15 hod.

RIP píše:"Spartans, prepare for glory!!!"

"No, retreat, no surrender, that is Spartan law, and by Spartan law we will stand, and fight, and die!!!"
Yeah :!: >:D
RIP píše:...myslim, ze jsi to vystihl velmi dobre, jen ty boty jsou opravdu mimo, Spartane myslim meli na nohou jakousi obdobu sandalu
Tak ono jde o to, že úplně věrně se ta postava zahrát nedá. Tedy aspoň ne podle vybavení. Je patrné, že právě ruce a nohy a, pokud pomineme pláště, tak i trup, jsou jako části holé. Naproti tomu chrániče nohou a předloktí se vyskytují v mnoha jiných RPG hrách. V Diablu 2 bohužel nikoliv. Proto jsem si právě říkal, že ty rukavice, pásek a nohy by mohly být takové volnější. Ono když si člověk odmyslí ty nohy, tak lýtka by snad i souhlasila. Ale to je jenom takový perfekcionismus.
RIP píše:Jinak jsem pochopil, ze uz jsi tu postavu dohral, to je bomba, pro me ale timto takovyto themed build konci, pokud Te za nej velmi bavilo hrat, chapu, ale jestli se ho budes snazit pouzivat pro nejaky konkretni ucel, pak je asi dobre mu dat to nej, co je k dispozici, a na drzeni se predlohy se vyprdnout, koneckoncu dokoncenim cele hry svuj ucel splnil, ale zalezi na Tobe
Abych zde uvedl věci na pravou míru. Tuhle postavu jsem před několika roky rozehrál jako dvojici s bratránkem. Dotáhli jsme to až do druhého aktu na hell, a pak se nám už nepodařilo se sejít. A já se ji nakonec jako twinked rozhodl dohrát, přestože jsem si vlastně téměř celou výbavu našel sám. A právě teď, když jsem ji dohrál, bych ji chtěl rozvinout v rámci Theme buildu tak, aby byla schopna efektivního zabíjení. A to klidně i ve více hráčích. Proto také žádám o radu a názory.

Jinak jsem zavrhl zmiňovaný Sazabi´s Cobalt Redeemer. Nezdál se mi, přestože je to celkem rychlá zbraň a svoje využití by si jistě našla. Jako hlavní jsem se tedy rozhodl použít Crescent Moon v Mythical Sword, neboť ten se mi líbí nejvíce. (Obrázek dodám později, aby jste se případně mohli podívat, jak moc se nepovedl :( ) Také jsem se rozhodl odložit jednou provždy Coldsteel Eye artefakt, protože i jako elitní verze by nezvládal ten nápor silnějších příšer. A také by to byla škoda run, které by se musely vynaložit na recept.
Rozhodně také hodlám vyměnit brnění. Chtěl bych totiž využít primárně Dusk Shroud, aby aspoň graficky bylo na postavě patrné, že toho na těle moc nemá. :lol:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Barbarian

Příspěvek od RIP » 09.07.2012, 15:55 hod.

Maro, rozhodne jsem nemel v umyslu nejak kritizovat, prave naopak, libi se mi themed buildy, jediny rozdil je v tom, ze pro me ma vyznam s takovym charem projit hru, ale tak nejak nepocitam s jejich dalsim vyuzitim...Vim, ze se to neda stavet presne podle predlohy, obzvlaste v HC, kde preziti je az na 1.miste :lol: :lol: , presto se velmi rad (pokud je to mozne) drzim predlohy co nejverneji, jak skilly, tak vybavenim...Ty boty jsem zminil jen proto, ze vim, jaky jsi puntickar, jinak bych to neresil...

Mohl by jsi rozepsat, jake ma krom Conc skilly? (tedy da se to asi odhadnout a nejspis i nekde najit, ale na to bohuzel nemam cas) Lepe se pak bude radit, co s tim barbem dal...Nevim, jestli s nim mas nejaky konkretni zamer (tedy treba loveni run ci itemu v nejake lokaci) nebo ho chces hrat dal jen pro zabavu, to samozrejme vyber take velmi ovlivni...

Proste vice info by se hodilo, pokud jsi to tu uz nekde psal, tak promin, dneska nemam zrovna cas to hledat :oops:

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Barbarian

Příspěvek od Marast » 11.07.2012, 20:20 hod.

Já vím Honzo, že jsi neměl v úmyslu kritizovat. V tvém případě jsem to tak ani nikdy nebral. ;) Jenomže tohle je momentálně má jediná postava, která je schopna zabíjet a získávat nějaké lepší runy a předměty. A abych se přiznal, tak mne to s ním i velmi baví. :)

Dovednosti jsem nikam nepsal a ani je nikde neukazoval. Rozdělil jsem je následovně :arrow:
COMBAT: 20 Bash; 1 Stun; 20 Concentrate; 10 Berserk
MASTERIES: 1 Iron Skin; 5 Natural Resistances; 1 Sword Mastery; 5 Spear Mastery; 5 Throwing Mastery
WARCRIES: 20 Battle Orders; Po jednom bodě mám všude s výjimkou War Cry a Grim Ward. Obzvláště silně uvažuji nad tím bodíkem v Grim Ward, protože by to snad mohlo i ušetřit nějaký ten čas. Momentálně mám k rozdělení 2 body a s jejich rozdělením nijak výrazně nespěchám. :)

No a nyní rozvedu to, co jsem avizoval výše.

1. Akt:
Zde se mi vygeneroval Bishibosh ihned u waypointu. I když toho dává jenom velice málo, tak za těch pár sekund se ten Heaven´s Light jistě jednou vyplatí. :D Když je nálada, tak chodím Mauzoleum, Cryptu (samozřejmě, že také zneuctím Blood Raven :twisted: ) a Pit. Jen jsou trochu dál... Také chodím celkem pravidelně Bone Ash bosse, neboť je jednoduchý. A první akt zakončím Andariel, která dává jenom jednou za uherský rok. >:roll:

2. Akt:
Zde se mi pro změnu vygeneroval ihned, ale úplně u waypointu co to jenom jde superunikát Beetleburst. :) No nezabijte ho. :lol:
Co je ale opravdu skvělé, tak velice blízko wp jsou Ancient Tunnels. Paráda. Také mám docela rád i maggot lair. :twisted:

3. Akt:
Tento akt je docela slabý. Lower Kurast disponuje pouze jedním ohništěm, které je ale docela blízko a hned u něj je i stojan s brněním, takže celkem fajn. Dále je přibližně stejně daleko i superunikát Stormtree. No tady je to trošku o hubu. To přiznávám. :) Z hlediska zkušeností a také vidiny dobrého dropu vraždím všechny chrámy (Battlemaid Sarina) a pěkně blízko jsou u jednoho vchodu do stok i sewers level 2. U nich netřeba dodávat, že je další superunikát Icehawk Rifting. Ale nepočítám, že bych u něj našel Stormlash. To teda nee. ;)
Pak jistě Travincal a měl jsem docela štěstí i na vchod k Mephistovi.

4. Akt:
Peklo by snad bylo dobré jen z hlediska zkušeností. Jinak je zde vše velice zdlouhavé a nelákavé.

5. Akt:
Samozřejmě Pindleskin. ;) Eldritch the Recitifier, Shenk the Overseer a Sharptooth Slayer pěkně pohromadě. :twisted:
Baal a jeho minioni jenom výjimečně. Cesta je totiž dlouhá a prach a štěrk a udusaná hlína a všude spousta blesků a železných panen jako na nějakém vietnamském tržišti. :D

Takže se klidně vyjádřím a já rád dodám, poskytnu a případně i vyfotím nějakou zajímavost. :wave:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Barbarian

Příspěvek od RIP » 12.07.2012, 17:36 hod.

Morituri te salutant, hmm, hezke...

Jinak je to klasicky Conc barb, trocha magic dmg aplikovana v Conc z Berserku, ten Bash je synergie, ale celkem i funkcni a efektivni skill...

No, co bych Ti radil je nasnade, vzhledem k tomu, ze je to char utocici vzdycky na jeden cil, a navic bez tele dost pomaly, tak se nabizi hlavne Pindleskin, ten je blizko mesta a s trochou FRW se da davat celkem rychle, pak bych mozna uvazoval i o Pitu, je to sice nadlouho, ale jsou tam i dobre expy a monstra muzou dropnou cokoliv ze hry, s dobrou mapou muzes davat 4-6 Bosspacku v lvl 1, lvl 2 je samozrejme povinnost...Je to zabavne, ale bacha na archery, s nekterymi mody mohou byt velmi nebezpecni i Barbovi, meho Pala s 1.2k hitpointu a celkem slusnym gearem dali z offscreanu, prisel jsem o Hoto (taky blbost behat Pit s takovouhle vecickou v ruce :roll: )...

Jinak s dobrou mapou by se dal i Meph nebo LK...

Samozrejme vychazim z toho, ze ho chces opravdu dal vyuzivat, temer ve vsech pripadech se daji najit lepsi a specializovanejsi chary...U barba je jedinou devizou oproti ostatnim charum FI, coz Tvuj barb nema, takze kolem a kolem, pokud ho chces hrat pro zabavu, dobra, pokud lovit itemy, postavil bych si jineho barba nebo jiny char

KarelZanosvodil
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:např. Pepa#4687

Re: Barbarian

Příspěvek od KarelZanosvodil » 19.07.2012, 12:37 hod.

Typ brneni bych doporucil wyrmhyde, zda se mi jako nejvic podobne těm z 300. Jinak mě přesně napadl podobný nápad ale nezrealizoval jsem ho takže přeju štěstí a dobrá práce :)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Barbarian

Příspěvek od Marast » 20.07.2012, 00:01 hod.

RIP píše:Morituri te salutant, hmm, hezke...

Samozrejme vychazim z toho, ze ho chces opravdu dal vyuzivat, temer ve vsech pripadech se daji najit lepsi a specializovanejsi chary...U barba je jedinou devizou oproti ostatnim charum FI, coz Tvuj barb nema, takze kolem a kolem, pokud ho chces hrat pro zabavu, dobra, pokud lovit itemy, postavil bych si jineho barba nebo jiny char
Je mi to jasné kamaráde. A třeba se mi podaří dostat k tomu, že si nějakého toho tzv. "Treasure Hunter" vytrénuji. :) Jinak mi ale dovol, abych tě opravil. FI právě mám a hojně jej používám. ;) To, co právě ve Warcries větvi nemám, je Grim Ward a War Cry...

KarelZanosvodil píše:Typ brneni bych doporucil wyrmhyde, zda se mi jako nejvic podobne těm z 300. Jinak mě přesně napadl podobný nápad ale nezrealizoval jsem ho takže přeju štěstí a dobrá práce :)
Díky Karle. Sice se více kloním k Dusk Shroud, ale Wyrmhyde má stále šanci.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Barbarian

Příspěvek od RIP » 28.07.2012, 21:10 hod.

Promin, ale ve vyctu skillu Tveho Barba jsem Find item nevidel, pokud ho pouzivas, tak by se z nej jeste dal udelat item hunter...Jinak skill jako Grim Ward mi prijde dobry na hrani si z monstry, mozna i jako takticka vyhoda v urcitych situacich, ale pro klasickou postavu lovici itemy je nejdulezitejsi rychlost a pro tu zrovna tento skill neni uplne staveny, Howl by byl efektivnejsi, ale ten potrebuje vetsi lvl...War Cry jako skill je bomba, jen si nejsem jisty, jestli Tvuj char ma jeste dostatek bodu na to, aby mohl byt efektivni, spis se obavam, ze ne...Jak jsem psal uz predtim, na lov itemu se vetsinou pouzivaji specializovane chary, protoze je to nejvice efektivni

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Barbarian

Příspěvek od SkoroPaladin » 14.12.2012, 19:39 hod.

Můj dotaz - se týká verze 1.07 LOD.
Chci teď rozjet Barbara (nejspíš budem pařit ve dvou - druhej bude čaroděj). S Barbarem moc zkušeností nemám - nějaký nápad na build?

Moje idea je - být tank... který opravdu hodně vydrží a dává solidní dmg (kdo by to byl řek že :-)). Nejspíš budu upřednosťnovat věci co mají schopnost sát život.
Rozhoduju se mezi: Battle orders a Shout. Sword mastery (rychlost) nebo Mace mastery (bijce nemrtvých a často mají nějakou pěknou schopnost navíc). A jako hlavní skill se rozhoduju mezi Frenzy a Concentrate (budťo zbraň a šťít, nebo jedna velká zbraň - ovšem jedna velká zbraň mi přijde jako nejhorší varianta). Raději bych maxoval Frenzy, ale nevím jestli bych takovýho rychlonožku na Hell dokázal uřídit (spíš hraju pomaleji, na jistotu, rozvážně a to nahrává koncetraci).
Iron Skin by to nejspíš taky chtělo (ovšem kolik pointů do toho vrazut netuším). Jeden bodík do berserkeru.
Ps.: teď sem dohrál Hell za Paladina (Zeal, Fanatismus a Holy shield - což fungovalo perfektně). U Barbara si nejsem jist, jestli to na Hell půjde taky na pohodu.

Za pomoc Ď a diablopařanství zdar.
We are knights who say... NI!

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Asman » 14.12.2012, 20:07 hod.

Když jsem hrál s kamarády tak jsem chtěl něco podobného-BO, Shout 20 + Concentrate. Osobně bych si podruhé zvolil při stejném buildu Sword mastery a maxoval to(bez mastery jsem nedával téměř žádný dmg). Two-hand Barbara bych na solidní hru bral jen Whirlwind - Attack speed není nic moc, tím pádem i Lifesteal. Na Iron skin bych se vykašlal a soustředil se na damage, 10% defense za level je málo. Frenzy barbar bez gearu bude mít problémy s resisty, na HC bych ho nevolil, i když pižlat monstra po jednom je někdo docela nuda.
Zealera i Frenzy barbara jsem hrál, za paladina to bylo lehčí už kvůli blocku, navíc pomocí Zealu, Fanatismu a jen malým množstvím Lifestealu se dá přežít ledacos.
Hrál jsem jen 1.13, ale princip je stejný.

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Barbarian

Příspěvek od SkoroPaladin » 14.12.2012, 22:13 hod.

No - asi si vezmu Frenzy a Sword mastery. A nejspíš budu maxovat battle orders. Do Iron Skinu taky něco dám. Na hardcore to není (jen soft).
We are knights who say... NI!

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Barbar v Uberu

Příspěvek od Abuzus » 17.01.2013, 15:04 hod.

Zdar, mam b-netu Babu lvl 88, dohraneho, zatim bez Uberů. O co mi jde - Chci Anni -)) a chci si o tom pokecat :-)
1) s jakým Babou by jste šli Uber? Jeste jsem tam v zivote nebyl a nechci Ripnout hned u Lili
2) nejdrive udelam MF Babu (poskladal jsem Token, tak muzu resetnout), abych si nasel vybavu (bude-li potreba neco hledat :-)))
3) jakeho byste poskladali MF Babu?

Jeste zodpovim par otazek predem:
- proboha, proc hrajes b-net???? (protoze jsem jako, kdyz ma zena mesicky - proto, proto, proto!!!)
- MF Baba? Neni lepsi Java nebo sosso? (mam jenom tohodle Babu (dohral to jako Thower), ostani chary jsou lvl 1
- jo a chci to jit sam, nechci aby si kamos vzal 95 Smitera u udelal Uber sam, jen se mnou v parte :-)))

a jeste vybava, kterou uz mam:
Arreatka+IK, Highlord, Draculs+IK+crafted(20IAS, Knockback), Forti+IK, Raven+Dwarf+, Arach+String+Verdungo+TGod, a jeste par dalsich unique. Merce ma Gazu, Leviathan nebo Shaft, Cryptic Axe soc 37 ED - má 67% MF

Runy: zatim mam vsechno az do IST + 1x SUR (mel jsem i LO, ale udelal jsem Forti)

Zatim chodim MF Babu s Bersekerem:
Shako (zatim bez soketu), Tal Rasha Brnko, Goldwrap, WarTraveler, ChanceGuard, Stormshield, Saracen amu (+25 resist), Raven, Carrion Ring (55 poison res). Jeste uvazuji vymenit Goldwrap za Tal Rashu. Ma nizsi MF, nema IAS, ale da mi manu (hodne pokrikuji) a Requirements –20%(takze kdyz resetnu, usetrim nejake ty bodiky).

Zbran - PB Azurewrath, Sword mastery

Skillery mam 2x Gc Masteries, 5x Gc Combat, zbytek sc 15-19 life, schovane 2x sc 6% MF

Mate-li nekdo cas a chut, rad si počtu.
Dikes, Abu
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Abuzus » 19.01.2013, 16:58 hod.

Hmm, tak nic.
Babu jsem resetnul zpatky na Thowera a walkuji. Zatim padla Gul a Guardian Angel - asi ho dam mercovi, zatim nosi Shaft.
Uvidime. Necham si Thowera bez MF a udelam tu sosso. Na solech to celkem dava, ale nevim, nevim, nevim, jestli udela Uber :-((
Abu
Naposledy upravil(a) Abuzus dne 19.01.2013, 17:11 hod., celkem upraveno 1 x.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Barbarian

Příspěvek od raisen » 19.01.2013, 17:08 hod.

Já osobně bych na UT vzala Frenzy barbara s Grief a Death v ruce :) U Throwera by to mohlo být zdlouhavé v tom, že je určitá penalizace pro CB na ranged attack, ale rozhodně neříkám, že by to nezvládl :) A také je třeba nezapomínat na to, že ta damage je doopravdy o trochu menší u double throw, než kolik ukazuje character screen. Mám ten pocit, že to v 1.13 ještě stále neopravili.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Abuzus » 19.01.2013, 22:11 hod.

No Frenzy jsem nikdy nehral, ale DSwing jsem chodil. Grief a Death - to mi chybi LO a Vex. Začal jsem sbirat PBlade. Už mam 4, uvidime, jak se mi osoketují :_)))
Thowera jedu na Deadly strike. Ten je taky penalizovan?
Zbytek vybavy bude vypadat jak?
- nahodim Treachery, vrátím Forti
rukavičky asi sehnat Layingy, boty Gore, Highlord, helma Guillamue, pasek Verdungo?
- a merce? Zatim nosi Guardian, Gazu a Obedience. Pro Thowera použivam Blessed Aim. Archerka s Faith by byla lepší, ale tu JAH asi do resetu neseženu..:-))
Děkuji Raisen.
Abu

EDIT: ještě mi došlo, že mam SUR, tak to můžu LO a VEX vyměnit. Počkám než nasoketuji ty 2 PB. Třeba padne i ta JAH :-))
Greenhorn s duší Throwera

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“