Best PvM WW barb

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world
Re: Best PvM WW barb

Příspěvek od DeathHero » 03.04.2012, 05:13 hod.

@Ondra ahoj jakej ma smysl reagovat na nekolik let stary posty?
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: Best PvM WW barb

Příspěvek od PSK » 03.04.2012, 06:19 hod.

Nevim, přijde mi to, že si ted nekdy Ondra zahral v D2 barbara a ted touzi vsem ukazat, ze o nem neco vi. Bohuzel rady typu dual grief pb ukazuji o pravem opaku.

Uživatelský avatar
dejavu
Gorebelly
Příspěvky:200
Bydliště:Morava

Re: Best PvM WW barb

Příspěvek od dejavu » 03.04.2012, 06:50 hod.

Qoliker píše:Ty jsi teda pořádný nekrofil, Ondro!
:D u made my day

Odesláno z iPhonu

Ondra
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Pepebeing
Bydliště:CS

Re: Best PvM WW barb

Příspěvek od Ondra » 03.04.2012, 08:44 hod.

PSK píše:Nevim, přijde mi to, že si ted nekdy Ondra zahral v D2 barbara a ted touzi vsem ukazat, ze o nem neco vi. Bohuzel rady typu dual grief pb ukazuji o pravem opaku.
Seš tak trochu vedle... Jen bych dal do pořádku to jméno, měl to znít Omerta ne ondra, ondra je tam jen proto že se to tam dalo automaticky a já si toho nevšim.

Jsem Peperon a jsem autor těhle dvou buildu viewtopic.php?f=3&t=3367

https://www.diablofans.cz/diablo2lod/bar ... -barb.html

Reaguju na to protože se mi po pár letech zrušil ban.

A muj dual grief je víc než co tys dokázal vymyslet za celou svou ubohou kariérku. Každej ladder taham barbara na battle netu na HC přes 90 lvl a ty mi píšeš že jsem si ho teď někdy zahrál? Mno tak to máš pravdu teď někdy jsem ho hrál posledních xx let. Takže prosimtě... Až budeš mít pádný argumenty taxe mi tu vyjadřuj jo?
WokurKa píše:Barbar je na pytel za tu hrajou ti co nevyjou co to sou kouzla a taktika!:D
Vorvy píše:Napadani ostatnich clenu fora, nevhodne vyjadrovani, vulgarismy, flame...
Kupodivu ho to stále baví
Si nějaký varování mažu na chleba!!! :D S těma adminama neni vůbec sranda

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: Best PvM WW barb

Příspěvek od PSK » 03.04.2012, 09:03 hod.

Ondra píše:
PSK píše:Nevim, přijde mi to, že si ted nekdy Ondra zahral v D2 barbara a ted touzi vsem ukazat, ze o nem neco vi. Bohuzel rady typu dual grief pb ukazuji o pravem opaku.
Seš tak trochu vedle... Jen bych dal do pořádku to jméno, měl to znít Omerta ne ondra, ondra je tam jen proto že se to tam dalo automaticky a já si toho nevšim.

Jsem Peperon a jsem autor těhle dvou buildu viewtopic.php?f=3&t=3367

https://www.diablofans.cz/diablo2lod/bar ... -barb.html

Reaguju na to protože se mi po pár letech zrušil ban.

A muj dual grief je víc než co tys dokázal vymyslet za celou svou ubohou kariérku. Každej ladder taham barbara na battle netu na HC přes 90 lvl a ty mi píšeš že jsem si ho teď někdy zahrál? Mno tak to máš pravdu teď někdy jsem ho hrál posledních xx let. Takže prosimtě... Až budeš mít pádný argumenty taxe mi tu vyjadřuj jo?
Oh, máš pravdu, já nejsem peperon, ale upřímě jsem o tobě ani nikdy neslyšel, takže to asi tak moc neznamená. Co se týče grief phase blade tak to má jeden velký nedostatek. A sice range. U ww jde o range zbraní fpa a dmg. Grief BA (35%ias+) bude vždy lepší než Grief pb, jelikož má range 2 oproti range 1 u pb. Ale bohužel botd bude ještě lepší. Grief nám sice dáva itd, ale ztratíme ll+ml+ spoustu statu pri +- stejné dmg. Chápu že u frenzy barbara na range nezáleží, ale u ww ano. Rozvaha na téma jestli je lepší dual BA botd nebo GP botd je trošku složitější a dost záleží na situaci a preferencích, ale za tím, že dual grief pb není nejvhodnější zbran pro ww barbara si stojím.

Edit: cítím, že tomu mému postu chybí nějaký arogantní flex, který by překonal tvoje "já jsem peperon a kdo jsi ty?". Hmm já jsem Tharns bro. To by mělo jako reference snad stačit.

Ondra
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Pepebeing
Bydliště:CS

Re: Best PvM WW barb

Příspěvek od Ondra » 03.04.2012, 09:21 hod.

No jo takže jakmile složíš grief do BA kterej nema 35ias taxi v pytli... A navíc když už dokážeš tak bystře vnímat já psal dva krát grief pro max dmg barba. A v pb je proto že je nejrychlejší samozřejmě a na ww to chce dvě rychlí zbraně. Na ML a LL existoujou takový malý věci řiká se jim dual leech ringy.

Jenže já nejsem peperon, já jsem Peperon s velkym P a o tvojí referenci sem neslyšel...
Nějaký výsledky někde?
WokurKa píše:Barbar je na pytel za tu hrajou ti co nevyjou co to sou kouzla a taktika!:D
Vorvy píše:Napadani ostatnich clenu fora, nevhodne vyjadrovani, vulgarismy, flame...
Kupodivu ho to stále baví
Si nějaký varování mažu na chleba!!! :D S těma adminama neni vůbec sranda

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: Best PvM WW barb

Příspěvek od PSK » 03.04.2012, 09:39 hod.

Ondra píše:No jo takže jakmile složíš grief do BA kterej nema 35ias taxi v pytli... A navíc když už dokážeš tak bystře vnímat já psal dva krát grief pro max dmg barba. A v pb je proto že je nejrychlejší samozřejmě a na ww to chce dvě rychlí zbraně. Na ML a LL existoujou takový malý věci řiká se jim dual leech ringy.

Jenže já nejsem peperon, já jsem Peperon s velkym P a o tvojí referenci sem neslyšel...
Nějaký výsledky někde?
Nechápeš, že tím, že si nasadíš ml ll prsteny zase tratíš na těch ringách? WW nechce rychlé zbraně, ten chce prostě ias na 4fpa a cokoliv navíc je overcap. Netušil jsem, že se tu o top výbavě bavím s někým kdo si vybere horší zbraň protože ta lepší by se mu nemusela povést. Ano max dmg má lepší BAbotd než grief at už PB nebo BA.
Naposledy upravil(a) PSK dne 03.04.2012, 09:56 hod., celkem upraveno 1 x.

Ondra
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Pepebeing
Bydliště:CS

Re: Best PvM WW barb

Příspěvek od Ondra » 03.04.2012, 09:53 hod.

Stačí jeden s ml ll all res a 10fcr druhej prsten raven to zas tolik neztratim. Já zas netušil že na PVM si někdo staví zbraně co jsou zničitelný viz Grief BA...
Tak jako jesi si v prográmku mastíš Lo run plný muly taxi to dělej jak chceš ale když se mi povede najít jednu za sezonu tak ji dám do PB protože v tom je grief best. A i s jednim PB griefem a s jednim bodem ve ww si s tim v pohode davam Baalruny... A než ty si skočíš opravit sekeru tak já mám spawnutýho diabla...
WokurKa píše:Barbar je na pytel za tu hrajou ti co nevyjou co to sou kouzla a taktika!:D
Vorvy píše:Napadani ostatnich clenu fora, nevhodne vyjadrovani, vulgarismy, flame...
Kupodivu ho to stále baví
Si nějaký varování mažu na chleba!!! :D S těma adminama neni vůbec sranda

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: Best PvM WW barb

Příspěvek od PSK » 03.04.2012, 10:04 hod.

Ondra píše:Stačí jeden s ml ll all res a 10fcr druhej prsten raven to zas tolik neztratim. Já zas netušil že na PVM si někdo staví zbraně co jsou zničitelný viz Grief BA...
Tak jako jesi si v prográmku mastíš Lo run plný muly taxi to dělej jak chceš ale když se mi povede najít jednu za sezonu tak ji dám do PB protože v tom je grief best. A i s jednim PB griefem a s jednim bodem ve ww si s tim v pohode davam Baalruny... A než ty si skočíš opravit sekeru tak já mám spawnutýho diabla...
Zajímavé, já bych to spíš viděl na raven a bk (což je dmg navíc pochopitelně). Nevím v jakém prográmku se mlátí Lo runy, ale já hrál vždy na battlenetu. Přeměřovat si tu ptáky kdo rychleji udělá baala nebo diabla snad nebudem - já myslel že jsi chtěl reálné argumenty. Nejdřív mluvíš o tom, že max dmg a pak tě tíží pár drobných na opravy? Já už opravdu nevím o co ti jde.

Ondra
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Pepebeing
Bydliště:CS

Re: Best PvM WW barb

Příspěvek od Ondra » 03.04.2012, 10:11 hod.

Hele, mám dojem že ww neni jen o iasu ale i o průměru základních rychlostí obou zbraní takže abys měl nejlepší dmg potřebuješ mít co nejrychlejší zbraně a to je grief phase blade. Ta BA zas o tolik víc nedá a než jí skočim opravit tak rozdám takovýho dmg že jí ve finále převálcuju. JO tak ty si hrál vždycky na internetu... Tak to tam asi už nehraješ co... Hlavně že máš kecy typu že si někdo zahrál jednou barba a hned dělá chytrýho. Přemeřovat ptáky si nebudem, to jsi jen zase nepochopil co jsem tim asi myslel.
Jde mi o to dělat supr dmg a nechodit si opravovat sekery. A kde si sakra vzal že mě tíží těch pár drobných jediný co mě tíží je každej druhej run opravovat zbraně. A taky mě tíží bk ring... Oproti dual leech ringu je to fakt mrdka s odpuštěnim.

EDIT: jen mě tak eště napadlo o tom přeměřování že jinak se to asi stejně nezjistí...
WokurKa píše:Barbar je na pytel za tu hrajou ti co nevyjou co to sou kouzla a taktika!:D
Vorvy píše:Napadani ostatnich clenu fora, nevhodne vyjadrovani, vulgarismy, flame...
Kupodivu ho to stále baví
Si nějaký varování mažu na chleba!!! :D S těma adminama neni vůbec sranda

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: Best PvM WW barb

Příspěvek od PSK » 03.04.2012, 11:38 hod.

No to bohužel není pravda. Výsledný počet útoků je čistě součet počtu útoků pro každou ruku. Když tedy vezmeme trochu teorie - d2 běží na 25 framech /s. Maximální rychlost útoku ww je 6,25 utoku za vterinu (tedy každé 4 framy). Této maximální rychlosti dosáhneme pokud weapon speed je 34 nebo rychlejší. Phase blade má rychlost -30, takže na maximální rychlost ww stačí mít ias na phase blade 4. Berserker Axe má rychlost 0, takže na maximální rychlost ww stačí mít ias na BA 34. Pokud budu mít v ruce jednu phase blade co má ias 60 a druhou která má ias 0 tak první zbran bude při ww mlátit každé 4 framy (6,25utoku za vterinu) a druhá každých 6 framu(4,16 utoku za vterinu). Výsledek je tedy 10 utoku za vterinu (utok pri 4,6,8,12,12,16,18,20,24,24 framu). Když budu mít i na druhem PB ias větší než 4, tak bude mít také 6,25 utoku za vteřinu. Dostanu se na 12 utoku za vterinu (utok pri 4,4,8,8,12,12,16,16,20,20,24,24 framu). Píšu to jen pro to, aby bylo zřejmé, kde se ty podivné rychlosti při dualwield ww v calculatorech berou. BA nedává o tolik víc DMG, o tom žádná, ale dává dvojnásobný range. To znamená, že zasáhne víc potvor nebo jednu potvoru i ve chvíli, kdy pb je mimo range.
Hrál / hraji - chytáš mě za slovíčka, ale na faktu, že znám barbara lépe než ty to nic nemění.
Nechápu jak může být dual leech ring, který musím mít abych dorovnal to co ztratím nevhodně zvolenou zbraní lepší než +1 ww +1mastery +1bo +spousta life + dalsi LL. - to byla jen řečnická otázka...

Ondra
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Pepebeing
Bydliště:CS

Re: Best PvM WW barb

Příspěvek od Ondra » 03.04.2012, 11:52 hod.

CHtěl si říct že na faktu že znáš WW barbara líp to nic nemění protože jaxem řek ww používám jen jako doplňující skill.

Bul kathos nedá nic co s barbem nějak extra potřebuju, LL má slabej, plus skill nevim k čemu stačí mi torch a annihilus, life a nevim co nepotřebuju mám dost... Každopádně to nic nemění na tom že když dáš Lo runu do sekery a vyjde ti 33 tak máš špatnej grief pro ww kterej ještě k tomu musíš furt chodit opravovat a to je ten největší opruz co jde a než někomu doporučit na babu zbraň co se hned zničí tak to radši oželim nějakje ten dmg. Navíc pakliže budeš chtít babu předělat na frenzyho nebo zerka nebo concika budeš potřebovat Grief v PB takže je to každopádně lepší investice.

EDIT: jo eště by mě jen tak zajímalo kde si vzal že pb má range 1 a že BA má dvakrát tolik když PB má range 2 a BA 3... To je jen tak btw větší range o 1/3
WokurKa píše:Barbar je na pytel za tu hrajou ti co nevyjou co to sou kouzla a taktika!:D
Vorvy píše:Napadani ostatnich clenu fora, nevhodne vyjadrovani, vulgarismy, flame...
Kupodivu ho to stále baví
Si nějaký varování mažu na chleba!!! :D S těma adminama neni vůbec sranda

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: Best PvM WW barb

Příspěvek od PSK » 03.04.2012, 12:07 hod.

Ondra píše:CHtěl si říct že na faktu že znáš WW barbara líp to nic nemění protože jaxem řek ww používám jen jako doplňující skill.

Bul kathos nedá nic co s barbem nějak extra potřebuju, LL má slabej, plus skill nevim k čemu stačí mi torch a annihilus, life a nevim co nepotřebuju mám dost... Každopádně to nic nemění na tom že když dáš Lo runu do sekery a vyjde ti 33 tak máš špatnej grief pro ww kterej ještě k tomu musíš furt chodit opravovat a to je ten největší opruz co jde a než někomu doporučit na babu zbraň co se hned zničí tak to radši oželim nějakje ten dmg. Navíc pakliže budeš chtít babu předělat na frenzyho nebo zerka nebo concika budeš potřebovat Grief v PB takže je to každopádně lepší investice.
Souhlasím že opravování není žádná extáze, ale co nechápu je, proč se jak čert kříže bráníš BotD. - To se také nemusí opravovat :D. Špatných griefu, botd, a podobných blbostí udělal jistě každý hafo. Stejně jako špatných craftů nebo tisíce vyhozenejch gemu při cubení skillerů. To je sou část hry. Grief je dobré runové slovo, ale jeho použití vidím především u smiterů (z podstaty fungování smite). U většiny postav tu ztrátu LL+ML+30 ke všem atributům na ničem člověk nedožene a výsledek je horší než s tím botd.

Ondra
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Pepebeing
Bydliště:CS

Re: Best PvM WW barb

Příspěvek od Ondra » 03.04.2012, 12:15 hod.

Muze bejt. Jen by me zajimalo jesi si ten 2xgrief pb s guilly zkusil a jesi si umyslne vynechal odpoved na muj dotaz kde si vzal ze ma BA dvakrat vetsi range nez PB...
WokurKa píše:Barbar je na pytel za tu hrajou ti co nevyjou co to sou kouzla a taktika!:D
Vorvy píše:Napadani ostatnich clenu fora, nevhodne vyjadrovani, vulgarismy, flame...
Kupodivu ho to stále baví
Si nějaký varování mažu na chleba!!! :D S těma adminama neni vůbec sranda

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: Best PvM WW barb

Příspěvek od PSK » 03.04.2012, 12:15 hod.

Ondra píše: EDIT: jo eště by mě jen tak zajímalo kde si vzal že pb má range 1 a že BA má dvakrát tolik když PB má range 2 a BA 3... To je jen tak btw větší range o 1/3
Kde? hm třeba hned na oficiálních stránkách to píšou http://classic.battle.net/diablo2exp/it ... ords.shtml
ono s tím rangem je to také složitější, protože záleží na tom, jak je velký ten target. 1x2=2 - tolik k výpočtu dvojnásobku, ale nezáleží na tom, jestli je to o třetinu, o pětinu nebo o polovinu. Důležité je, že tě to udrží v range o další 4 framy a dáš hit navíc.

edit: ne, nevynechal jsem to schválně, dal jsem reply než si to tam připsal.

Ondra
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Pepebeing
Bydliště:CS

Re: Best PvM WW barb

Příspěvek od Ondra » 03.04.2012, 12:26 hod.

Si to smolil hodinu kdes to hledal. Si asi pletes pojem range a range adder... To znamena ze k zakladni range 1 se pripocte este to cislo coz je u PB 1 a u BA 2 coz prakticky znamena ze range u pb je 2 a u ba 3 coz znamena ze sis do ted myslel ze ba ma dva a stacilo ti to coz v podstate znamena ze kdyz ma pb taky dva tak to musi stacit taky...
WokurKa píše:Barbar je na pytel za tu hrajou ti co nevyjou co to sou kouzla a taktika!:D
Vorvy píše:Napadani ostatnich clenu fora, nevhodne vyjadrovani, vulgarismy, flame...
Kupodivu ho to stále baví
Si nějaký varování mažu na chleba!!! :D S těma adminama neni vůbec sranda

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Best PvM WW barb

Příspěvek od saesa » 03.04.2012, 12:51 hod.

Přesně tak, na malé příšerky má PB range furt 1. :) A asi nejsprávnější by bylo říct, že range phase blade pro end-game hru je tak 1.8. :)
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: Best PvM WW barb

Příspěvek od PSK » 03.04.2012, 13:00 hod.

Ondra píše:Si to smolil hodinu kdes to hledal. Si asi pletes pojem range a range adder... To znamena ze k zakladni range 1 se pripocte este to cislo coz je u PB 1 a u BA 2 coz prakticky znamena ze range u pb je 2 a u ba 3 coz znamena ze sis do ted myslel ze ba ma dva a stacilo ti to coz v podstate znamena ze kdyz ma pb taky dva tak to musi stacit taky...
Dělám u toho ještě něco jiného, ale i tak pochybuju že bych to psal hodinu. Ten pojem si nepletu, ale vzhledem k úprave někdy před pár lety je údaj range naprosto nedefinovaný, jelikož se počítá jako součet targetu a weapon adderu. Velikost targetu 1 je v případě pvp a proto se to tak někdy uvádí, ale fakticky je to chybné. Máš pravdu, že jsem se nesprávně vyjádřil o tom že má BA dvojnásobný range než PB. Mělo to být že má dvojnásobná rangeadder. To ale nic nemění na tom, že 1<2. A o tohle čísílko vůbec nejde, to vůbec nic neznamená, co něco znamená je rozdíl ve hře, který je velmi znatelný. Rozdíl mezi ww se zbraní s (abys to měl tedy spárvně) rangeadderem 1 a rangeadderem 2. Takže věta "do teď sis myslel že má dva a stačilo ti to" je trochu mimo - nejde o nějaké čísílko které není ani nikde ve hře uvedeno, jde o to kolik a jak zasahuješ mobky při hraní.

Ondra
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Pepebeing
Bydliště:CS

Re: Best PvM WW barb

Příspěvek od Ondra » 03.04.2012, 13:23 hod.

NO ta věta která je podle tebe trochu mimo byla stejně jen taková pr*el ale to neva, takže s chytáním za slovíčko sme si quit.
JInak i s rangeadderem 1 kungfu fandim všechny zmlatim. Podle mě má nějaká větší range význam spíš na pvp ne na mobsy který se kolem mě seběhnou. Každopádně by mě teda zajímalo jesi jsi to zkoušel nebo jesi to prostě a jednoduše jen odsuzuješ...
WokurKa píše:Barbar je na pytel za tu hrajou ti co nevyjou co to sou kouzla a taktika!:D
Vorvy píše:Napadani ostatnich clenu fora, nevhodne vyjadrovani, vulgarismy, flame...
Kupodivu ho to stále baví
Si nějaký varování mažu na chleba!!! :D S těma adminama neni vůbec sranda

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: Best PvM WW barb

Příspěvek od PSK » 03.04.2012, 14:03 hod.

Ondra píše:NO ta věta která je podle tebe trochu mimo byla stejně jen taková pr*el ale to neva, takže s chytáním za slovíčko sme si quit.
JInak i s rangeadderem 1 kungfu fandim všechny zmlatim. Podle mě má nějaká větší range význam spíš na pvp ne na mobsy který se kolem mě seběhnou. Každopádně by mě teda zajímalo jesi jsi to zkoušel nebo jesi to prostě a jednoduše jen odsuzuješ...
Přímo tvoje kombo guil helma + dual pb grief jsem nezkoušel. Co jsem zkoušel je ww s PB griefem a nevyhovovalo mi kolik mobek zasahuju (nebo spíš kolik jich nezasahuju). To jestli je budu nezasahovat 2x rychleji (v případě dualwieldu) nebo jestli mi bude procovat crushingblow v případě guil helmy je už bezpředmětné. To ovlivní uplně stejně jakýkoliv weapon setup.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“