Paladin

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood
Re: Paladin

Příspěvek od Bemik » 21.05.2009, 15:20 hod.

palach mi nikdy neseděl kvůli aurám. jsou jako pasivní skilly akorát že vám musejí zavazet na pravým tlačítku a navíc můžete mít jenom jednu.
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od saesa » 22.05.2009, 05:18 hod.

korca píše:Funguje Tesladinova aura Holy Shock při PvP a je Tesladin na sólo hraní lepší než klasický Zealot?
Funguje stejně jako ostatní aury, dokonce se tzv. glitchuje, využívá se bugu v kódu hry, která mnohonásobně navyšuje jeho dmg. Nicméně, stačí 85%+ max res, 2 whispy a holy shock tě víc léčí než cokoliv jiného.
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 22.05.2009, 17:05 hod.

Od tý doby, co byl stvořen saesa. :) :)

Pokud máš vysoký rezy a absorb, tak ti element neublíží. Absorbce je něco jako rezistence, ale znamená to též "absorbovat" = "pohltit". No a pokud ti to Dmg pohltí, tak to zaznamenáš vzrůstem života. Tuto vlastnost má např. Fire Golem (zde mu to roste s úrovní) nebo různé předměty jako Rising Sun, TGV, Whisp, Black Oak, Raven...

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 23.05.2009, 23:51 hod.

Tak NM dohraješ s oběma, na to moc věcí nepotřebuješ. Na Hell bez věcí bude lepší Tesla, pokud teda nanarazí na Imune.

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 24.05.2009, 19:09 hod.

To se takhle snadno říct nedá... Jde spíš o lokace, kde chceš působit atd.

Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika

Re: Paladin

Příspěvek od Venom » 27.05.2009, 21:42 hod.

No takže Nightmare dohrané, Palazeal, level 68, Baal bol až smiešne ľahký, tiež ani jedna jediná fľaška na neho nepadla, na Normal ma nezabili ani raz a na Nightmare 2 razy ma jednom mieste, áno správne, Oblivion knighti a nechválne známa Iron Maiden. Ale to sa nedalo, bo bojuješ a zrazu prásk na teba a na jednu ranu, vlastnú, aké ironické :) , som ležal... :? No tuším že na Hell už to nebude vôbec žiadna sranda, už asi špásy skončili, takže bude horko nie len vonku tropické ale samizdá aj na Hell poriadne... :P :lol: Ešteže mám taký CB, bo bez neho by to bol naozaj teror a strach... :wink: Ale aj tak asi bude počet smrtí o dosť vyšší si myslím..ale na druhú stranu ked si tie predmety predstavím aké budú, teda mali by padať, tak to je hned krajšie človeku na svete... :D

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 30.05.2009, 13:29 hod.


Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 31.05.2009, 18:54 hod.

Gj. :D

Templář k FoHu ještě navíc smituje/ charguje.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Grammator » 29.07.2009, 21:31 hod.

ale dá, charger mívá 2H zbraně (PvP) a i zealdin když je někdo dostatečnej blázen....
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Hrus
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Bydliště:Praha

Re: Paladin

Příspěvek od Hrus » 30.07.2009, 07:12 hod.

Tak urcite se to da. Zejmena na BNetu jsou velmi zajimave moznosti. Treba pouziti superlevneho Insight v elitni holi (staff). Hole maji minimalni pozadavky na silu, takze muzes vsechno investovat do Vitality. Zajimavy build a nevyzaduje zadne bohatstvi, Insight si postavi kazdy... Nebo "trochu" drazsi build - Infinity tesladin nebo Infinity Teslafroster.
Self-found S/U Grail: Complete, all 504 found

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 02.08.2009, 16:15 hod.

Koukni se na D2 web, je tam muj "soucider" nebo jak to Krolth nazval :lol: . Je s tim celkem sranda, a myslim, že by i ten Hell si mohl smrknout.. :D

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Paladin

Příspěvek od damagedeath » 03.09.2009, 17:48 hod.

to já palacha nikdy nemusel, ale zkusil jsem ho podle buildu od H@tta - doufám že jsem to správně napsal - a supper, zase se bavím jak nikdy

malta
Quill Rat
Příspěvky:1

Re: Paladin

Příspěvek od malta » 20.09.2009, 20:21 hod.

to ja paladina ze zacatku uplne nesnasel, vsechno jsem resil sorckou... ale jak jsem se dozvedel o über tristramu a zkousel jsem vsechny mozne a nemozne buildy u carodejky...vyhral to pouze a jenom smiter paladin, z nicim jinym to snad solnout nejde, no jako jde ale to neni pro smrtelniky jako jsme my pristupne :D

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Paladin

Příspěvek od Marast » 05.12.2009, 02:44 hod.

Dámy a pánové :!: :)

Po jisté době jsem se rozhodl pokračovat se svým HC Clericem (Hraji ho dle těchto pravidel: No ESC to avoid death; Full clears, including all evil urns; Single-pass, no re-running areas or bosses; Merc is allowed to wear gear acquired during the quests. No twinking; ATMA allowed as an extended stash.) a musím dodat, že vůbec nelituju.

Jsem už ve druhém aktu Dry Hills na nightmare (všechny oblasti procházím na pl8) a přestože se mi už podařilo nalézt pár zajímavých věcí, solidní spear či polearm ne a ne zatím padnout (vím že padne, ale kdy :?: :) ). Až do této doby používám Partizan of lightning (šmejd), neboť se nedaří ani gamble ani reroll. Dnes jsem ale našel War Fork se 3 sockety a vrtá mi hlavou, jestli prozatím nesložit Malice. Celkově má sice menší poškození než onen šmejd, nicméně je narozdíl od něj (slow atack speed) rychlejší (fast atack speed) a má krásné procento open wounds. Boneflesh s 25% OW navíc bych klidně obětoval.

Každopádně by mě zajímalo, jak by jste tu prozatimní situaci řešili vy. Jsem jedno velké ehm "oko" :lol: .
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 05.12.2009, 13:59 hod.

U Merce je RW "Malice" použitelné, jelikož si to stačí naregenerovat. Skusil bych tohle RW, nepadnou na to moc silné runy, takže neni potřeba se při neúspěchu nějak rmoutit a může se to kdykoliv zahodit.

Pokud já vybavuji Merce, tak se snažím nájezdy na obchodníka sehnat War Pike (nebo jeho slabší varianty) s co nejvíc ED a hlavně to musí mít IAS. Později pak již padne nějaký ten unikát a s touto zbraní se vydrží Merc slušně ohánět dost dlouho. Jen to pak chce pořešit Life Leech (např. TR Helma), jinak na Hell moc dlouho nevydrží.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:824
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Paladin

Příspěvek od Slw » 05.12.2009, 14:06 hod.

zkusil bych to malice (nejsou to zrovna high runy :) ), boneflesh bych ale nechal na LL. kdyby se ti zdálo, že killing speed hodně zpomalila, tož mu vrať z5 toho partyzána
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Paladin

Příspěvek od Marast » 06.12.2009, 05:08 hod.

Draku a Slw :!: Hraju Clerica (holy bolt, prayer, cleansing, atd.) :!: Pořád si myslíte, že je life leach nezbytnost :?: :arrow: :idea:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 06.12.2009, 11:22 hod.

Pokud to stíháš powowkařsku "uhýlovat", tak by se obešel i bez toho. Vše teda zabíjí Merc? To jsem na tebe zvědav na Hell. 8)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:824
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Paladin

Příspěvek od Slw » 06.12.2009, 11:41 hod.

hehe, já myslel, že se bavíme o merkovi :shock: ty jako healer sem předpokládal, že máš v ruce adekvátní žezlo....
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Hrus
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Bydliště:Praha

Re: Paladin

Příspěvek od Hrus » 07.12.2009, 11:48 hod.

Marast - použij Savage polearm recept (any belt+any staff+any diamond+any kris)
nejaky chipped diamanty urcite mas, v 1.nml aktu kup nejlevnejsi staffy a belty, v druhym aktu krisy a vesele rolluj. Savage Partizan of the Leech - uz jsem to nekolikrat sestavil s untwinked postavama.
Self-found S/U Grail: Complete, all 504 found

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“