Nejkvalitnější věci z monster

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Welwet » 12.08.2015, 21:29 hod.

RIP: jop, taky jsem byl dost zklamanej za barbara u councilů, to jak někdo na INC běhal 10K za palacha mě dává smysl :)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Abuzus » 12.08.2015, 23:51 hod.

Asman: Jj, zatím s Concentration, ale už mám chvilku brouka v hlavě a na Hell to možná testnu s Conviction. Jinak one-hand+blok, Rougue merc.
Ale na nějaké experimenty mám ještě nízký lvl.
Greenhorn s duší Throwera

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 13.08.2015, 06:41 hod.

@Welwet: Asi se budes divit, ale v soucasnosti kralem runu v Travi na inc je cista Blizzna :lol: ;) Myslim, ze jsem Ti jako fandovi sorsek udelal radost ;) :lol:

Mrkni na tenhle thread, ten me vlastne inspiroval k te pauze od Chaosu, ten manik co vyhral dal s Blizznou 3 sety po 20 hodinach, rekneme 10k runu v Travi s Blizznou, a nasel 5xCHAM!!!!, 4X JAH!!!, SUR, 3xLO a spoustu OHM, VEX atd, proste neuveritelny...Vzhledem k tomu, ze potrebuju multiple JAH na to, co mam v planu, tam ted budu behat taky...On mi ten lvl 99 neutece, tedy snad :lol: Travi je i na p3 obcas vo hubu, ale jenom pri uber hnusnem kombu jako je Might/AD/Conva a k tomu treba jeste neco...To jsem vcera zazil

Uživatelský avatar
petanmrtvolak
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od petanmrtvolak » 13.08.2015, 08:56 hod.

Já už to v Travi zkoušel s Bliznou mockrát a cold imune mě vždycky dostanou.....Ani merc je nedá.
RIP: Ty chceš určitě 2xJAH na double Dream??
Já dám občas teď TRAV s mým zealotem (holy shock) a jde to dobře. Kdybych ještě vylepšil equip, asi by to šlo i rychlej, ale na to nemám runy.
Zatím mi v TRAV popadaly jen MALky a Istky...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 13.08.2015, 10:19 hod.

Ta Blizzna samozrejme potrebuje Infinity...Je to drahy na equip, to uznavam...

Jo, chci postavit dva Dreamy, ale to je jen zacatek, chci toho mnohem vic, PROSTE CHCI >:D >:D >:D

Uživatelský avatar
petanmrtvolak
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od petanmrtvolak » 13.08.2015, 10:59 hod.

Ani s infinity to stejne nedavam efektivne...
Taky bych chtěl dva dreamy, ale jelikož JAH jsem zatím viděl jen z vlaku, tak to asi neklapne :-)
Ale přeju hodně štěstí a vytrvalosti, kterou evidentně máš 8-)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 13.08.2015, 15:55 hod.

Já jsem udělal na councilu asi 10 runů když nepočítám zabíjení při průchodu hrou. První run bylo ve stylu "jdu něco zabít" a padla mi Ohm. Zbylé byli "třeba mi něco padne" a pak mě to přestalo bavit. Jako jedné z nejnebezpečnějších lokací se jí radši vyhnu, dokud nebudu mít pořádné věci.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 13.08.2015, 17:56 hod.

Od te doby, co jsem je ted zacal behat uz jsem je pokosil cca 200x, a padla LO + MAL, takze jsi mel dost kliku ;)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 13.08.2015, 18:33 hod.

Tak ono většina run pokud je přímo nefarmíš nebo je získáš při průchodu hrou je dost klika :) Holt někdy se zadaří někdy ne.
Edit:
Dnes jsem si řekl že s jednou z mých kouzelnic dojedu normál, začal act 3, poměrně dobře ale pak jsem se portl do skupinky(čistě skupinka, ani ne bosspack) ve Flayer Dungeonu a dopadlo to takhle. Spěchat se holt ne vždy vyplatí... Zdá se mi to nebo Inferno od shamanů dává šílený až bugged damage? I přes to zněl plán jasně, nesmí projet. :) Měl jsem druhou kouzelnici v actu 3 ale rozhodl jsem se založit novou, v pořadí šestou a s ní dojet normál. Corpsefire mi hodil štít, stojan ve vězení moji velmi oblibenou Dagger. Od smrti první kouzelnice jsem ji neměl a teď se mi vrátila.
Jinak toto byl můj úplně nejrychlejší průchod hrou na normál(twinked :ble: ).
Bohužel čas prvního aktu je jen přibližný protože jsem v něm měl pauzu. Stejně tak act třetí. I tak pro zajímavost:
Act1 přibližně 50 minut, Andariel 18:35:33
Act2 55:28, Duriel 19:31:01
Act3 48:23, Mephisto 20:19:24 (zde jsem měl asi dvě minuty pauzu)
Act4 17:58, Diablo 20:37:22
Act5 23:13, Baal 21:00:35
Destroyer Sixth
Celkový přibližný čas je tak 3 hodiny 15 minut a 2 vteřiny.

Edit 2:
Po asi hodině a půl levelování z 22 na 44 jsem šel Nightmare, ten jsem prolítnul za hodinu a 9 minut, nyní tedy level 51 Conqueror, teď chci zase chvíli levelovat, než se vrhnu na Hell tak bych chtěl mít level 70.

Edit 3:
Level 71, max block, 860 hp a maximální resisty, zítra se pojede na Hell >:D

Edit 4:
Level 72, act 3 Hell dokončen, na Durielovi mi padl čtvrtý Unique Amulet, tentokrát Atma's Scarab, mapa pro LK vygenerována. Teď jen těch několik tisíc runů. :)

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od M4rth » 16.08.2015, 19:39 hod.

Čaute pánové

Co se týče narážek na Hackmap tak ho nikomu nenutím . Těch let co sem pařil Diablo bez ničeho je už hrozně moc a taky mne nebaví hodinu přehrabávat itemy a zjišťovat jestli tam není něco cenného.Viděl sem spoustu zahraničních for kde i ti "lepší" hráč využívali právě této funkce. Když se na to přijde tak jako "cheat" se dá brát i PlugY ;-)

Ale abychom neřešili jen tohle tak se taky pochlubím i když na to hraní už toho času moc nezbývá. Vyměnil sem na chvíli místo působiště a nechal se trochu namotivovat RIPem a skočil sem si na chvíli do Travincalu.Za cca 200 runu se mi podařilo drobnout tenhle ring , padla i nějaká ta runa a nakonec i 5 použitelných skilleru ( z toho 3 cold :D ) Padlo toho samozřejmě víc ale itemy jako Shako , WT či skuller asi nemá smysl ani jmenovat ;)

Nakonec když už sem dal dohromady téměř celé CTA tak sem na chvíli skočil do LK kde asi chvíli zůstanu . Cca 30 run to zasvítilo ;) Sur Čekal sem spíše Istku na CTA ale tak zlobit se určitě nebudu :D . Jinak těch runu bylo samozřejmě už víc , počítám to od nově založené postavy.

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 16.08.2015, 20:42 hod.

Jó, SoJ vždycky potěší a Shako má vždycky smysl jmenovat :) . Sur... A já se tu chtěl vychloubat :lol:
Nicméně, nová kouzelnice lítá jako o život, dnes jsem tomu dal přibližně hodinku a půl.
Poprvé jsem viděl 3x Ring z jedné bedny
A za chviličku už to jelo:
Pul
Mal
Vex
Z charmů:
Large mlátičkový(tady nevím jak moc se povedl nebo ne, na ně nemám oko)
Small Magic Find a Fire resist - Ten bych řekl že je slušný.
Obyčejný Cold Skiller
Jinak jsem překonal svou Softcore sbírku run, se čtyřmi Gul a dvěma Vex už jde pár věcí poskládat :). Zatím ale budou odpočívat v bedýnce, on přijde jejich čas.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Abuzus » 16.08.2015, 23:41 hod.

Asman:
Wow, to je na mně nějak rychlé i když mám boost boots :-) Možná proto jsem kdysi běhal stovku za 15s, abych si to trošku užil...
Ta charm mlátička je fine, až na ten AR je prakticky perfect = +6max, 48AR, 25 life.
Osobně mám raději +min dmg, ale určitě bych nepohrdl :-)

Možná by jsi to zvládnul porovnat i sám, když už si s tím kluci pro nás tak vyhráli.
Skoč si na Talismany, pak si vyber typ a tam máš rozepsané všechny před a přípony. V tomto případě by jsi na Large Charmech hledal Sharp a Sustenance
Greenhorn s duší Throwera

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 17.08.2015, 06:56 hod.

Par dni se tu nic nedeje a ted takovy zne :lol: ;) Gratuluju panove k runam i itemum, je to supr ;)

@M4rth: Abychom si rozumneli, ja souhlasim, ze Plugy neni uplne koser, ale rozdil je v tom, ze ho tady vyuziva prakticky kazdy, takze rovne sance pro vsechny...Kdybych pouzil terminologii ze SW, tak je to na hrane mezi svetlou a temnou stranou sily :lol: Ale Map hack uz je silne na te temne strane...Hlavni duvod, pros si to myslim je ten, ze Ti umoznuje delat veci, ktere by ta hra umet normalne nemela...Plugy jen rozsiruje originalni moznosti tak, jak podle me mely byt...Ja vim, je to vec nazoru, ale pokud tu mame porovnavat veci jako gral, nebo se ucastnit turnaju (v tomto pripade tech MF), bylo by dobre mit rovne sance...

Dam Ti priklad: Uz jen to, ze se Ti nebudou ukazovat vsechny itemy by pri turnaji na runy v LK znamenalo, ze my vsichni ostatni, kteri bychom se tim bordelem museli procesavat, bysme tim ztravili vic casu, tim padem udelali min runu, a tim padem byli v nevyhode...

Treba si rikate, ze je nas tu 5 a 1/2 a ze nema cenu to resit, no mozna nema, ale ja jsem zvykly se snazit o rovne sance pro kazdeho...

@Asman: Btw., transfer run mezi SC a HC (tedy timto smerem) je treba na inc gamers zakazany, opacne to ale jde :lol: Je to zvlasni, ale vzhledem k tomu, ze tu myslim nefunguje zadny trade itemu je to myslim asi jedno ;)

Ted k mym nalezum - mno, uz jsem asi na 500 runech v Travincalu (myslim ted s paladinem, to 1k s Hulkem nepocitam) a zatim to neni spatne, ale taky nic prevratneho

Po predchzi LO a MAL bylo dost sucho, ktere utala zase az tato MAL, pote zase delsi dobu nic a nakonec OHM...Nahodny Bossak, ktery stal ve spatnou dobu na spatnem miste (myslim pro nej :lol: ) dropl duhou Executioners, je druha behem mesice a ma pekny roll, mozna ji nekdy vyuziju, pak padla jeste tahle hul a nakonec jsem si jednou podal i uber Diabla, vysledek Thora velmi potesil

Jo, udelal jsem jeste Rain RW, ale to nema myslim moc cenu postovat, mohl bych ted udelat treba Exile + Dragon, ale preci jen bych rad nasel nejakou tu JAH (idealne ve vetsim mnozstvi, Dreamy a Faith jsou pro me ted hlavnim cilem ;)

Tak at se Vam dari ;)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 17.08.2015, 10:27 hod.

@Abuzus: Twinked je to lehce dosažitelné, přeskakovat úplně všechno nepotřebné. Vůbec jsem se nezabýval questy které mi jsou k ničemu jako Countess a Nihlathak. Potom je to čistě o RNG, jednak najít co nejrychleji správnou cestu a druhak neumřít(jak se mi málem stalo když jsem se omylem portnul doprostřed Lord De Seisových kámošů). O těch příponách jsem nevěděl, moje chyba.

@RIP: Transfer čehokoliv by měl být zakázaný, jsou to prostě dva jiné mody. Teď nevím jestli jsi mě pochopil nebo já pochopil dobře tebe, tím že jsem překonal svou sbírku jsem myslel že už jsem našel víc vyšších run na HC než na SC, přehazovat si věci mezi těmito mody by mi přišlo stejné jako zálohování HC postav a po smrti jejich obnovení=už to není čistá hra.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 17.08.2015, 11:06 hod.

@Asman: Ne nepochopil jsem Te, protoze jak jsem starej, tak neumim cist :roll: Jinak s Tebou samozrejme souhlasim ;)

Abych nezapomnel, ten SC je naprosto LUXUSNI, o moc uz lepsi byt nemuze, tedy 11%Fire res, 7%MF je maximum - ten uprimne a z celeho srdce zavidim :lol: ;)

@All: Podivejte, ja si tu nechci hrat na nejakyho moralistu nebo neco, je to jen hra koneckoncu, ja jen, ze mi prijde, ze by bylo fajn dodrzovat v ramci nasi male komunity stejna pravidla, a ja nas samozrejme jako komunitu beru ;) Ale task zalezi na Vas ostatnich

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Welwet » 17.08.2015, 12:05 hod.

někde sem tu viděl screen kde byl 4x magic ring, tak přihodím od jednoho lofasa (SecondFace) on by to sem bez tak nedal, tak to za něj udělám já :lol: , ale myslím že to za to stojí.. :lol: :lol:

http://tinypic.com/view.php?pic=b7cexf&s=8#.VdG-oX0mFko

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 17.08.2015, 14:08 hod.

@RIP: To jsem ani nevěděl že je to perfect -1, to si ho ani nezasloužím :lol: Ať každý používá co chce, někdo se nerad hrabe bordelem, já to mám rád když zahlídnu oranžový nápis se přehrabovat těma hromádkama abych nakonec objevil Eld :).

Welwet: Přijde mi to spíš jako 3x Unique 1x Rare. Tohle se mi stát tak čumim s otevřenou hubou do teď. Nebo do té doby než bych identifikoval 3x Manald Heal.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 17.08.2015, 16:44 hod.

Jo, jeste jsem se tak nejak opomnel zminit, u rady pada celkem dost bizuterie, potreboval bych Wisp projector do gralu, ale ten nedavaji, zeto Natures peace mi dali uz trikrat :OXO Jinak padl i 2x Tal Rasha amulet, ten se vzdycky hodi, v 1.13 mam ctyri, a take Poison Nova Facet, coz je grailer...

Dneska zatim bida, runy jen UM a FAL :(

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 17.08.2015, 19:38 hod.

Pokud vám to dnes nepadalo tak to bylo proto že štěstí bylo u mě. :)
Ráno jsem si říkal že bych chtěl buď Ohm nebo alespoň 2x Ist...
2. run Lem
Zatím nejvyšší double rune drop co jsem měl+Lum (o chvíli později mi padla 2x Shael, snímek jsem nenahrál)
Pořádný Ruby Jewel (Nojo nojo RIPe, já vím že bys tam chtěl 15 IAS... :lol: )
3x Rare Ring i když SecondFace netrumfnu
Traps Skiller
Marrowalk a po identifikaci
Ohm-zatím má nejvyšší runa
Dále jsem nezmínil že mám stojan s dominancí Gilded shieldů, tím padá i otázka jestli je to vhodný štít na Spirit(vím že je oblíbený Sacred Targe), konkrétně mám na mysli tento kousek.
No a když už jsme u těch Guilded Shieldů :lol: Tím mi nic nebrání rozjet Smitera a pomalu se vrhnout na klíče a případně Über Tristram. Škoda jen toho ED
Fal
Pul
A na závěr Greater Talons, po identifikaci ještě lepší.
Jednou větou jsem velmi spokojen aneb co se dá najít za dvě hodinky v Lower Kurastu.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 17.08.2015, 20:09 hod.

Hezky, jestli si to vsechno nevybral, tak bych ted mohl mit v Travincalu kliku :lol:

Odpovědět

Zpět na „Předměty“