runove slova

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mephisto
Fallen Shaman
Příspěvky:94
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: runove slova

Příspěvek od Mephisto » 14.06.2010, 11:49 hod.

Právě, že jsem témata četl a tak chodím Lower Curast na players 3, což je jen s mercem a golemem o hubu, když si nadělám partu z cca 5-ti namaxovanejch kostlivců, tak nemám problém, ale zase to pár minutek trvá...

Není nějak zlepšenej drop run v patchi 1.13? Mám 1.12 kvůli svý jiný postavě HC Hammerdina, kterej by v 1.13 dojel na Imune to magic...
My Brothers Have Escaped You!!!
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: runove slova

Příspěvek od Drakesis » 14.06.2010, 13:54 hod.

No zas tolik immune monster na Magii, které doopravdy "musíš" (nemusíš nic, jen umřít, já vím) zabít. Jsou to pouze Unraveleři před Baalem a ty dáš pomocí skillu Smite, jak nic, Zbytek ignoruješ.. 8)

Uživatelský avatar
Mephisto
Fallen Shaman
Příspěvky:94
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: runove slova

Příspěvek od Mephisto » 14.06.2010, 16:55 hod.

A co Horadrim Ancinets ve stokách pod Kurast Bazarem? Tam musím pro Khalims Heart. No zkusím to a kdyžtak přeinstaluju patch...

K tématu: Teď jsem během asi hodiny a půl dal na hell 100 LK runů a drop byl velmi pěkný 1*LUM a 1*BER :-)
My Brothers Have Escaped You!!!
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: runove slova

Příspěvek od Drakesis » 14.06.2010, 18:18 hod.

A proč bys je asi zabíjel ? To můžeš obejít ... Jinak gratulace k dropu Ber, hodně solidní. 8)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: runove slova

Příspěvek od damagedeath » 15.06.2010, 06:33 hod.

pokud to bylo na 100 runů, tak to je hodně haluz...snad budu mít také štěstí.

Uživatelský avatar
Mephisto
Fallen Shaman
Příspěvky:94
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: runove slova

Příspěvek od Mephisto » 15.06.2010, 12:22 hod.

Teď dělám takovej pokus. Mám seznam run, co mi padly za cca 150 LK runů na patchi 1.12. Změnil jsem na 1.13 a běhám LK znova na dalších 150. Dneska to možná dokončím a pak sem dám seznam na porovnání.

Jinak úplně mimo LK runy, když jsem si "odskočil" od diabla k hephastovi, tak mi padla FAL do rw Obedience, takže už mi chybí jen IO a tu snad vycraftím z LUM, která mi chybí jen jedna.

Mimochodem nevíte o místě, kde by padaly chipped gemy (na hell)?Mám asi 6 SOL run a potřeboval bych je spojit.

P.S.: Pro ten event na singlu potřebuju Hellgate mod, co je na stažení v modech? Nechci si tam instalovat něco, co mi změní hru na nějakej mod. Chci normální Diablo2LoD s odblokováným Pandemonium eventem.
My Brothers Have Escaped You!!!
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: runove slova

Příspěvek od damagedeath » 16.06.2010, 07:30 hod.

chipped gemy padaj občas i v LK z beden, ale nejjednodušší je hodit si normal a jít killit tam (ale pokud máš dobře vygenerovanou mapu LK na hell, tak to je pak trebl).

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: runove slova

Příspěvek od Drakesis » 16.06.2010, 12:26 hod.

Trebl to neni, stačí si tu mapu zálohovat. Myslim, že RIP nebo Delosombres to tak dělali, že měli mapy na Contess, Lk, Mefa ... 8)

Uživatelský avatar
Mephisto
Fallen Shaman
Příspěvky:94
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: runove slova

Příspěvek od Mephisto » 16.06.2010, 14:11 hod.

Chipped tam skutečně padají, ale jedině chipped topaz a chipped diamond. Mám v truhle asi 7 SOL a 5 AMN, ale ametyst a sapphire mi padají jen flawless, takže je nechávám ležet.

Jak se dá ta mapa zálohovat? To si udělám, protože nějaká lepší mapa na mepha a countess by se mi hodila.
My Brothers Have Escaped You!!!
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: runove slova

Příspěvek od Drakesis » 16.06.2010, 17:52 hod.

Tak si načteš postavu, jukneš do sejvů a skopčíš si tam soubor se jménem postavy s přídomkem .map a mělo by to bejt. :)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: runove slova

Příspěvek od damagedeath » 17.06.2010, 09:50 hod.

Mephisto: padaj tam všechny, věř mi, jen je problém ten, že je to hell, kde je vyšší šance na lepší kvalitu šutrů než na tu nejnižší...

Drakesis: zajímavý, zase nějaká novinka...

Uživatelský avatar
Mephisto
Fallen Shaman
Příspěvky:94
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: runove slova

Příspěvek od Mephisto » 17.06.2010, 12:55 hod.

damagedeath: Ty, co jsem psal mi padly několikrát, ale ostatní mi zatím nepadly. Nešlo by nějak modifikovat hru, aby názvy gemů byly jinou než bílou barvou? V té změti, co z těch beden padá jsou vidět jen runy, protože jsou oranžové.

Darkesis: Stačí jen .map? Nemusím kopírovat .map1-3?
My Brothers Have Escaped You!!!
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: runove slova

Příspěvek od Drakesis » 17.06.2010, 13:24 hod.

Všechny myslim. Já to nedělal, ale tady na fóru se o tom třepalo, tak se skus podívat.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: runove slova

Příspěvek od damagedeath » 18.06.2010, 07:07 hod.

Možná C3PO, ale nikdy jsem ho nepoužíval a ani nevím jestli funguje na verzi 1.13, ale ten tady v tom odkazu by měl:

http://www.bsearched.com/b/c3po+maphack+download.html

tam si nastavíš co a jak...

Uživatelský avatar
maxXx
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:maxXx#1320

Re: runove slova

Příspěvek od maxXx » 30.07.2010, 17:51 hod.

Přišly s verzí 1.13 nějaké nové runové slova ?
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: runove slova

Příspěvek od Fraxinus » 30.07.2010, 18:14 hod.

Ne-e.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: runove slova

Příspěvek od Welwet » 02.11.2010, 00:33 hod.

Nazdar,..nekde to tu zrejme asi bude, ale nevim o tom :o).

Mam dotaz ktery ma dve casti.

A) mohu udelat runove slovo melody do Grand matron bow?(ten dobrej luk pro amu)
B) kdyby to slo, vyplati se to vice nez Lycander's Aim?
nebo mam rovnou ten Lycander's Aim upgradnout?

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: runove slova

Příspěvek od homer_cz » 02.11.2010, 06:52 hod.

Určitě to jde, a myslím že díky knockbacku se to vyplatí...ale nemám to odzkoušeno,tak se ti snad k tomu vyjádří někdo kdo bowy hraje víc.
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: runove slova

Příspěvek od Vorvy » 02.11.2010, 07:05 hod.

ja bych asi byl spis pro tu druhou upnutou variantu, preci jen jestli to chces kvuli knocku, tak si tam udelej diru a soupni tam nefku (byt si myslim ze by socket sel vyuzit lip)..
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: runove slova

Příspěvek od Welwet » 02.11.2010, 07:36 hod.

Jeste jsem nekde cetl ze se da upgradovat Riphook a udelat peknej slow monsters set :o).

Dalsi vec je ta ze ted presne nevim jak funguje knockback u strafe, jestli se to vubec vyplati?

Odpovědět

Zpět na „Předměty“