Servery Diablo III

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
hellbz
Quill Rat
Příspěvky:3
Servery Diablo III

Příspěvek od hellbz » 17.05.2012, 14:31 hod.

Cca pred 2 mesici jsem se rozhodl zkratit chvili cekanim na D3 tim, ze si znovu zahraju Diablo 2, ktere mam original. Takze po dlouhych 12 od zakoupeni letech jsem hru jednoduse nainstaloval a hral bez zadnych problemu.
Ted zvazuju koupi Diabla 3, ale kdo mi zaruci, ze za dalsich dejme tomu 12 let budou servery Blizzardu, ktere jsou ke hrani potrebne porad funkcni? Prece jenom, zajem o hru postupne opadne, prodeje klesnou a klesnou tim i zisky Blizzardu. Tim padem prijdou o penize potrebne k udrzovani serveru nazivu. Co kdyz si hru koupim a roku 2024 pri cekani na Diablo IV si budu chtit dat repete? Vyjadril se k tomu Blizzard nejak?

Reitak
Gorebelly
Příspěvky:254
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reitak#2702
Kontaktovat uživatele:

Re: Servery Diablo III

Příspěvek od Reitak » 17.05.2012, 14:33 hod.

akoze tym chces povedat, ze ak by nahodou upadol zaujem o hru, menej hracov, tak v roku 2024 si povies, boze ja som ale debil, preco som si tuto hru kupil? Nad tymto budes premyslat celych 12 rokov, ze si zainvestoval 45 eur?

Huh?!

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Servery Diablo III

Příspěvek od Kubis » 17.05.2012, 14:35 hod.

Tak vzhledem k tomu, že servery na DII jedou a pojedou dál i když je DIII už venku, tak bych se toho nebál...

BBB
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Servery Diablo III

Příspěvek od BBB » 17.05.2012, 14:48 hod.

Třeba za 12 let budou tak výkonný servery, že to pustí na jednom a náklady na údržbu budou pro blizzard minimální:D

hellbz
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Servery Diablo III

Příspěvek od hellbz » 17.05.2012, 14:56 hod.

Reitak píše:akoze tym chces povedat, ze ak by nahodou upadol zaujem o hru, menej hracov, tak v roku 2024 si povies, boze ja som ale debil, preco som si tuto hru kupil? Nad tymto budes premyslat celych 12 rokov, ze si zainvestoval 45 eur?

Huh?!
Tady ani nejde o tech 45-60 eur, ale o to, ze kdyz si koupim hru tak si ji muzu zahrat kdykoliv se mi zachce. 5, 10 i 15 let po vydani. Tak k cemu mi bude CD v hezkem obalu na policce, kdyz cela hra spoleha na funkcni servery?

OK, co se bude dit, kdyz Blizzard naaahodou (nedej boze) zkrachuje?

Uživatelský avatar
Leon
Fallen Shaman
Příspěvky:93
BattleTag:Leon#2149

Re: Servery Diablo III

Příspěvek od Leon » 17.05.2012, 14:58 hod.

Čo keď za 5 rokov zomrieš ?

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Servery Diablo III

Příspěvek od Kubis » 17.05.2012, 15:00 hod.

S tebou bych nechtěl chodit nakupovat do sámošky když takhle přemýšlíš nad nakupováním :)

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Re: Servery Diablo III

Příspěvek od Smelina » 17.05.2012, 15:02 hod.

Až se bude tahle situace blížit, tak vydají patche, po kterých budeš moct hrát offline nebo povolí nějaké public servery nebo bůhví co.

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Servery Diablo III

Příspěvek od Peckoslav » 17.05.2012, 15:06 hod.

pokud se nepletu, tak běží stále i servery na Diablo I., takže to asi mluví za vše ne? ;)
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

fear.s
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Servery Diablo III

Příspěvek od fear.s » 17.05.2012, 15:09 hod.

Z některých vět si dovolím odvodit - že pokud to nemyslíš jako srandu tak seš teda dobře na hlavu...... Když pominu vše osatní tak jen možnost, že by firma jako blizzard mohla zkrachovat je mnohem menší, než možnost celosvětové krize včetně rozpadu EU.

Nekupuj si to - bude se Ti blbě spát, páč budeš furt myslet na to, že Ti třeba zejtra vypnou servery:)

hellbz
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Servery Diablo III

Příspěvek od hellbz » 17.05.2012, 15:18 hod.

fear.s píše:Z některých vět si dovolím odvodit - že pokud to nemyslíš jako srandu tak seš teda dobře na hlavu...... Když pominu vše osatní tak jen možnost, že by firma jako blizzard mohla zkrachovat je mnohem menší, než možnost celosvětové krize včetně rozpadu EU.

Nekupuj si to - bude se Ti blbě spát, páč budeš furt myslet na to, že Ti třeba zejtra vypnou servery:)
id byla taky kdysi jedna z nejlepsich hernich spolecnosti a nikdo by necekal, ze by se mohla dostat do financnich problemu, ovsem staci par spatnych rozhodnuti a vse je jinak.

Uživatelský avatar
Caliboss
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Servery Diablo III

Příspěvek od Caliboss » 27.05.2012, 07:46 hod.

klesnou prodeje, zájem o hru opadne, Blizz nebude mít peníze na provoz serverů ? WTF?? myslíš, že to jenom tak zabalí? budou mít i jiné hry, které jim vydělají (a vydělávají) mrtě peněz. Když jdes do potravin taky přemýšlíš jestli ma cenu kupovat jídlo, když tě cestou domů může srazit auto? :D
Obrázek

Uživatelský avatar
fanky
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:fanky#2166

Re: Servery Diablo III

Příspěvek od fanky » 27.05.2012, 07:55 hod.

Nekupuj si tu hru, pro tebe zbytečný! Raději ty peníze pošli mě a já ti dám záruku, že když mě za 15let zavoláš, nebo za mnou přijedeš, tak si s tebou budu vykládat...
* Seasone 5 *
* Paragon: 700 *

* Seasone 4 *
* Paragon: 1011 *

------------------
- fanky párty -

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: Servery Diablo III

Příspěvek od Winty » 27.05.2012, 11:19 hod.

hellbz: Můj názor je stejný jak většina lidí tady. Pokud přemýšlíš o tom, jestli Blizz bude za 15 let provozovat dále servery Diabla 3, tak si to rozhodně nekupuj. A nekupuj si ani žádnou jinou on-line hru protože servery jakékoli hry nepojedou nikdy tak dlouho jako servery od Blizzu.

Uživatelský avatar
MrNoFace
Quill Rat
Příspěvky:34

Re: Servery Diablo III

Příspěvek od MrNoFace » 27.05.2012, 15:55 hod.

fear.s: dost zly priklad, rozpad EU je teda dost realny ale to sa nepletme :).

No co na to povedat, ked blizzard za 5 rokov skrachuje tak nebudes moct hrat thats it. Tak a teraz ta velka dilema ci obetovat tych tazkych 50e.....

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Servery Diablo III

Příspěvek od Javurek » 27.05.2012, 16:06 hod.

Radši si to nekupuj, taky bych ti doporučil se neseznamovat, protože kde máš jistotu, že za 10 let s tou přítelkyní ještě budeš. S touhle logikou moc daleko nedojdeš...

Amat3r
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Amat3r#2838

Re: Servery Diablo III

Příspěvek od Amat3r » 27.05.2012, 16:44 hod.

Jak bylo řečeno, fungují dokonce servery na diablo I... Ale pokud si někdy přečteš EULA (End User License Agreement), tak ty nevlastníš hru, tu vlastní pořád Blizzard, takže i kdyby dneska vypnuly všecky servery na dobro tak s tím nic neuděláme... Jinak se ztotožňuji s Javurkem
Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“