Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: bavi vas diablo3 ?

ano, odohral som viac ako 200 hodin
34
37%
ano, odohral som menej ako 200 hodin
15
16%
nie, odohral som viac ako 200 hodin
30
33%
nie, odohral som menej ako 200 hodin
13
14%
 
Celkem hlasů: 92

boboswariors
Quill Rat
Příspěvky:24
Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od boboswariors » 11.07.2012, 09:29 hod.

ne

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Majky_majk » 11.07.2012, 09:29 hod.

Já osobně vidim ten zábavnostní problém stále v tom DROPu itemů a AH. Je to fakt blbé, ale je to tak.

Zábava světa Diabla pro mě osobně stála na 2 pilířích. Tím první je samotná hra (příběh, soubojový systém...), která je z mého pohledu o moc lepší u D3 než u D2 (když teda odmyslím lagy a vše okolo online podoby). Tím druhým je sbírání itemů, což je (dá se říct) další minihra-hříčka ve hře, která tomu ale dává tu šťávu a znovuhratelnost. A v té je z mého pohledu průšvih. Farmit něco na prodej a trávit hodiny v AH mě prostě nebaví... ale přitom to je jediná cesta efektivního progressu.

Teď jsem si dal od D3 3 týdny pauzu a chtěl jsem začít alt od 0. Dojel jsem do LVL 9 a smazal jsem ho. Kromě pozvávání novejch skillů naprostá nuda. Příběh, který jsem projel 4x řádně a 1000x během farmení. Itemy jsem ani nesbíral, protože taky proč to dělat... to už byla větší zábava nekonečné farmení inferna, kde má člověk alespoň mizivou šanci na drop, který mu k "něčemu bude".

Já osobně bych ale měl strašně jednoduché řešení. Stačílo by, kdyby do hry byl v update přidán "no AH" mód. Prostě by si člověk mohl založit kromě standardní postavy i HC postavu a NA postavu. NA postava by nemohla používat AH a nemohla by tradovat mezi ostatními postavami (toleroval bych tradování stylehm "hop na zem" v partě, proč ne?). Byla by oddělená od ostatních jako je oddělené HC (penězma, itemama... vším) a měla by zvýšenej drop magic a výrazně zvýšenej drop legendárek a setovek.

Já osobně bych se asi přesvědčil a rozehrál zde znovu. Do té doby asi jen semtam něco málo zafarmim... ale s regulérním hraním končim. Bohužel.

Uživatelský avatar
smurfiik
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od smurfiik » 11.07.2012, 09:47 hod.

Musím souhlasit s Majky_majk, hraju to od začátku jako NA mod, ale jsem teď zaseklý na začátku inferna, prostě to bez lepšího equipu nejde a pokud ho nechci pořídit přes AH (jako že nechci), tak mě čeká nekonečný farmení Hellu = nuda. Na druhou stranu, do teď mě to hodně bavilo (Normal, NM a Hell) a doufám, že další patche přinesou pozitivní změny :)

Uživatelský avatar
KaTo
Quill Rat
Příspěvky:37
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od KaTo » 11.07.2012, 14:40 hod.

Majky_majk píše:...Do té doby asi jen semtam něco málo zafarmim... ale s regulérním hraním končim. Bohužel.
Ámen. Dohrávám pomalu WD na 60tku do inferna, kde mám zaparkovanou v akt 1 hunterku a v akt 2 wiznu. Nějak dál jakožto "cassual" hráč nevidím v D3 budoucnost. Zkrátka - D3, bylo to s tebou fajné...a BYLO TOHO DOST. :wave:
Ke konci hraní mě hrozně štvala zbytečnost legendary a set předmětů. Jsem si říkal, proč je kua do hry vývojáři dávali? Pro srandu králíkům? Na vztek hráčům? Z nudy? Dokonce jsem si "levně" nějaké zelené sety z AH (v řádech 10-40k) koupil, abych viděl jak vypadají (a vypadají hezky :love: :lol: , ale to je jediné na co jsou)...bo jinak jejich použitelnost ve hře = NULA. A to nemluvím o tom, že mi za celou dobu hraní nepadl ani jeden vlastní ušmudlaný zelený díl do jakéhokoli setu nebo legendka (kámoš, co hraje stejně/se mnou dropnul za celou dobu 1x legend prstýnek (naprosto na nic) . Vůbec ve mě ke konci hry affixy u droplých Rare věcí vzbuzovali maximální zoufalost. Hlavně ty hi-end (IG lvl63).
Verdikt po "dohrání" tří charakterů a nějakém tom "dnu" farmení 1-2 aktu Inferna: Nový D3 skill systém dobrý, grafika dobrý, příběh dobrý (první tři dohrání jsem si "užil", pak už to byl akorát vopruz :lol: ). Určitě se vrátím po každém větším patchi podívat co nového, případně na PvP. Ale nekonečný grind (víceméně jen na prachy bo "nulová" šance na použitelný drop) a nekonečné prolézání AH a hledání "oprimální" výbavy mě netáhne.
Sbohem a dík za všechny poníky! :twisted: :D :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Nekronaut » 11.07.2012, 14:50 hod.

Koukám, že hráčů co pomalu končí s D3 celkem přibývá a není se čemu divit. Ono tady je totiž celá slušně velká komunita, která čekala že bude další roky trávit hraním D3, stejně jako tomu bylo u D2. Zatím to ale nevypadá, že by to mohlo být možné. Ještě nějakou dobu potrvá, než si to ta komunita uvědomí, ale i to imho přijde. Ano, i bez Diabla se dá žít :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
smurfiik
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od smurfiik » 11.07.2012, 15:16 hod.

Je to škoda hlavně pro Blizz, kdyby byla hratelnost výrazně delší, tak by byly i výrazně větší zisky z RMAH. Takže pořád doufám, že s tím něco udělají :)

Uživatelský avatar
Weeman
Quill Rat
Příspěvky:31

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Weeman » 11.07.2012, 15:32 hod.

Nekronaut píše:Koukám, že hráčů co pomalu končí s D3 celkem přibývá a není se čemu divit. Ono tady je totiž celá slušně velká komunita, která čekala že bude další roky trávit hraním D3, stejně jako tomu bylo u D2. Zatím to ale nevypadá, že by to mohlo být možné. Ještě nějakou dobu potrvá, než si to ta komunita uvědomí, ale i to imho přijde. Ano, i bez Diabla se dá žít :lol: :lol: :lol:
Pro me jedine stesti, ze nechodim do skoly a mam tudiz vecer tak 2 - 3 hodky na hrani. Nahral sem na Wiz cca 75 hodin (dokoncen akt 1 inf). Nedokaze se mi to moc znechutit, ale kdyz vidim vsude po netu (vcetne zde) jak kazdej na tom chce jen vydelavat prodavanim crapu pitomcum za prachy, tak si rikam, kam hracsla komunita dospela.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Nekronaut » 11.07.2012, 15:38 hod.

Tak já jsem na tom s časem stejně a to ještě někdy musím řešit i jiné věci, klasicky včetně přítelkyně. A i tak mě to už trochu začíná nebavit, furt farmit pro nic. Chci prostě solo dokončit inferno s DH a potom se k tomu asi budu vracet už jen nahodile.

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Majky_majk » 11.07.2012, 15:58 hod.

Já si myslim, že by tohle všechno vyřešil ten NA mód. Myslim, že předměty by se v něm bokem téměř neprodávaly (proč taky, když tu je mód s aukcí i za RM).

Věřim, že pak by mi Diablo vydrželo mnohem déle a znovu bych i rozehrál.... hodně lidí by to udělala. Hlavně by to pro Blizzard nemuselo být ani moc technicky náročné. Každý hráč by mohl mít 10 HC, 10 SC a 10 NA-SC postav v naprosto oddělenejch světech.

Uživatelský avatar
Matysp
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Matysp » 11.07.2012, 16:19 hod.

Baví :-),a už se taky těším na datadisk .-).Jako velký fanoušek D1,2 tak i 3 mě hodně zaujala.

Uživatelský avatar
sensation86
Gorebelly
Příspěvky:200
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sensation86#2551

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od sensation86 » 11.07.2012, 16:20 hod.

Ja jsem naprosto spokejny s Diablem 3 nemuzu si pomoct hraju kazdy den nejakou tu hodinu a kdyz nepostupuju dal s Demon Hunterem nebo s Wizardem tak farmim prvni act na infernu s witch doctorem abych mohl poresit itemy a zkosit Beliala... Jak zde nekteri pisou ze bez AH to nejde na infernu tak to je jasny... Co cekate? ze se udela AH a nebude se pouzivat? od toho ji Blizzard do Diabla 3 dal... Bez AH to proste na inferno nejde hrat i ten hell posledni act jsem mel s monkem co delat abych to jeste utahl bez AH... Na jednu stranu me to mrzi drop neni co byval v Diablu 2 ale je tu zmena v podobe AH ktera to castecne nahrazuje.... Jinak co rict Diablo 3 urcite chci zahrat se vsema postavickama i inferno... Coz je hrani na cele mesice... Do te doby Blizz udela x patchu ktere jiste prizpusobí poptevce kterou komunita vykrikuje a jiste taky prijde datadisc takze pak proc zase nehrat Diablo az bude neco poreseny ve hre atd? a nebo proc nefarmit love a pak prodavat za real money? Diablo 1 jsem hral x krat... 2 jku ani nemluve socerku na 90levelu,palacha na 85levelu atd :-) U 3jky to nebude jinak proste... Za mne Blizzard udelal povedenou hru na dlouho dovlil bych si dat 90%.... Stovku nedam protoze mi vadi celkem balanc sestav sampionu atd ktere snad kazdeho nasra.... :-) Ale jak rikam to se jeste vyladi...

Eian
Quill Rat
Příspěvky:8
BattleTag:Eian#2567

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Eian » 11.07.2012, 17:51 hod.

Možní kdyby to nekončilo na 60lvl tak by to bylo fajn ...u D2 člověk aspoň pořád viděl nějakej nepatrnej postup i při tom farmení.

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Tapeworm » 11.07.2012, 17:57 hod.

sensation86 píše:Ja jsem naprosto spokejny s Diablem 3 nemuzu si pomoct hraju kazdy den nejakou tu hodinu a kdyz nepostupuju dal s Demon Hunterem nebo s Wizardem tak farmim prvni act na infernu s witch doctorem abych mohl poresit itemy a zkosit Beliala... Jak zde nekteri pisou ze bez AH to nejde na infernu tak to je jasny... Co cekate? ze se udela AH a nebude se pouzivat? od toho ji Blizzard do Diabla 3 dal... Bez AH to proste na inferno nejde hrat i ten hell posledni act jsem mel s monkem co delat abych to jeste utahl bez AH... Na jednu stranu me to mrzi drop neni co byval v Diablu 2 ale je tu zmena v podobe AH ktera to castecne nahrazuje.... Jinak co rict Diablo 3 urcite chci zahrat se vsema postavickama i inferno... Coz je hrani na cele mesice... Do te doby Blizz udela x patchu ktere jiste prizpusobí poptevce kterou komunita vykrikuje a jiste taky prijde datadisc takze pak proc zase nehrat Diablo az bude neco poreseny ve hre atd? a nebo proc nefarmit love a pak prodavat za real money? Diablo 1 jsem hral x krat... 2 jku ani nemluve socerku na 90levelu,palacha na 85levelu atd :-) U 3jky to nebude jinak proste... Za mne Blizzard udelal povedenou hru na dlouho dovlil bych si dat 90%.... Stovku nedam protoze mi vadi celkem balanc sestav sampionu atd ktere snad kazdeho nasra.... :-) Ale jak rikam to se jeste vyladi...
Zvláštní jak každej říká, že to bez AH nejde. Jak se tedy na AH dostali ty první itemy "potřebné" na inferno. Někdo to prostě musel dát i s tim co našel na hell a pak musel dat A2 s tim co našel v A1 atd..... Jak jinak by se do AH dostali ty veci kdyby tam nikdo bez tech veci nedosel :)

Piglampa
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Piglampa#2909

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Piglampa » 11.07.2012, 18:05 hod.

bez ah to jde,hral jsem to bez nakupovani itemu v ah,pouzival jsem jen vlastni drop a crafting a pred patchem jsem se dostal az k diablovi na inferno tyden progress 1.faze s 38k hp 300all resist jsem si musel setrit serenity a blind na fire pooly davali mi ik,po patchi padl hned fire pooly mi ubiraji jen 1/3hp :/.
Temer vse solo.

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Tapeworm » 11.07.2012, 19:41 hod.

Piglampa píše:bez ah to jde,hral jsem to bez nakupovani itemu v ah,pouzival jsem jen vlastni drop a crafting a pred patchem jsem se dostal az k diablovi na inferno tyden progress 1.faze s 38k hp 300all resist jsem si musel setrit serenity a blind na fire pooly davali mi ik,po patchi padl hned fire pooly mi ubiraji jen 1/3hp :/.
Temer vse solo.
No tak daleko já nejsem :)
Teprve jsem dohrál A1 na Hell jdu opatrně hraju HC tak si nemůžu dovolit testovat jestli už to dám nebo ne :)
Ale jedu bez AH a jde to uvidíme inferno, ale na to mám ještě dost času a před tím si hodně pofarmím hell.

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Madus » 12.07.2012, 08:24 hod.

Samozrejme ze to ide aj bez AH... Len proste ludia vidia AH vs jejich drop a su ztoho nasrot...
Predtym AH nebolo, nikto nevidel sklad dobrych veci tak sa kazdy zmieril stym ze musi farmit ak chce neake veci.

Uživatelský avatar
sensation86
Gorebelly
Příspěvky:200
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sensation86#2551

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od sensation86 » 12.07.2012, 08:29 hod.

Tapeworm: tak co si budeme povidat na AH jsou lepsi s*it ktery nekdo mel to stesti dropnout kdyz si prvni den skoro 4miliony lidi koupilo D3 takze proc by AH nebyla nacpana... A za druhy co si budeme povidat bez AH dat inferno apod to dava hrstka lidi co jsou jak rikam pc magori :-) Normalni clovek si to inferno bez AH neda protoze na to nema cas a nervy...

Uživatelský avatar
sensation86
Gorebelly
Příspěvky:200
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sensation86#2551

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od sensation86 » 12.07.2012, 08:32 hod.

Madus: v D2 ani nebylo treba az tak farmit neco jsem tam nahral jak jsem psal vejs a mel jsem na sobe veci v setu nebo x legendarek :-) na ktere ani nestacila truhla a bylo lito mi to prodat pac ty legendarky vypadali luxusne i na pohled... Nezapomenu na ten Tower Shield co jsem mel jako legendal na nem byl vyobrazenej hrad s branou... Chci rict ze drop v D2 byl jiny jak v D3....

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Madus » 12.07.2012, 08:44 hod.

Takze problem pre teba je ze nemas legendary equip nasebe?

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od marian_r » 12.07.2012, 08:47 hod.

AH nie je zlá vec. Zlé je ale to, že pred spustením neurobili prvé balance postáv a neresetli hru.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“