Dá se už D3 hrát?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332
Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Nekronaut » 13.02.2013, 15:28 hod.

killerek: Já si právě únikem do herního světa chci odpočinout od toho normálního, kde se všechno okolo peněz točí a o tom by přeci hry měly být ne?

killerek
Wraith
Příspěvky:154

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od killerek » 13.02.2013, 15:34 hod.

v0kurka: Prelozit si to umim i sam. Mimo jine kontext bych rekl hraje dost velkou roli. Stejne nevim, co si o tom mam myslet.

killerek: To ja utikam take (a jeste u serialu, filmu a knizek). Ale jak sem psal psychologie je svinsto.

Vozi

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Vozi » 13.02.2013, 16:11 hod.

Tak jsem se podival do PVP oblasti pro ty jejich rvacky a tim u mne D3 definitivne skoncilo. Na PVP v D3 jsem se hodne tesil, ale toto je proste komedie. Chtel jsem tomu dat sanci a alespon to zkontrolovat. Nemel jsem zadne vysoke ocekavani, ale toto je proste cisty fail a nejde mluvit ani o tom, ze to nenaplnilo moje ocekavani. Tyhle PVP rvacky v D3 je pro mne zatim nejvetsi fail s kterym Blizzard prisel. Takze honem rychle zpatky ke Smite.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od v0kurka » 13.02.2013, 16:15 hod.

Vozi píše:Tak jsem se podival do PVP oblasti pro ty jejich rvacky a tim u mne D3 definitivne skoncilo. Na PVP v D3 jsem se hodne tesil, ale toto je proste komedie. Chtel jsem tomu dat sanci a alespon to zkontrolovat. Nemel jsem zadne vysoke ocekavani, ale toto je proste cisty fail a nejde mluvit ani o tom, ze to nenaplnilo moje ocekavani. Tyhle PVP rvacky v D3 je pro mne zatim nejvetsi fail s kterym Blizzard prisel. Takze honem rychle zpatky ke Smite.
Fail byl cítit od chvíle, kdy prohlásili, že původní záměř překopali a vydaj prozatimní rychlokvašku :D Ale líbí se mi Tvoje upřímná bezprostřední reakce ukazující notnou míru pohoršení x-)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Alfajk » 13.02.2013, 16:39 hod.

esopeso píše:Ta hra je venku cca 3/4 roku a vy neustale QQ ze to neni jak D2 .Proboha D2 se ladilo dlouho a bylo hodne cool az po datadisku a po xxx patchich omg !
nejdebilnejsi argument ever,meli na to do piordele pomalu 10 let,tak proc se neponaucili z chyb D2 a opakujou je v mnohem horsi podobe v D3 ?

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od esopeso » 13.02.2013, 16:43 hod.

v0kurka píše:
esopeso píše:Ta hra je venku cca 3/4 roku a vy neustale QQ ze to neni jak D2 .Proboha D2 se ladilo dlouho a bylo hodne cool az po datadisku a po xxx patchich omg !
Budto jste zapomeli na zacatky D2 a nebo jste tak zatvrzeli ve svých nazorech ze i kdyby D3 pozvedli na lepsi uroven stejne budete nenavidet D3 a hledat chyby a malickosti co by tam mohlo byt lepsiho.

Netvrdim ze hra je dokonala ale kdyby opravdu ta hra byla tak spatna, nehraje ji tolik lidi . a NE neni to jenom kvuli nazvu :-)
Pokud reaguješ na můj post, pak máš problém s porozuměním psanému textu a také hrubě podceňuješ marketing.

1) brečíš tu jen ty, jak ostatní brečí, což se ale neděje. jen konstatuju, jak to vnímám já. když si jdu něco zahrát, mám PoE. nedožadoval jsem se, aby to bylo jako d2, ale tomu srovnání se nemůžeš vyhnout. nicméně se mu můžeš chtít vyhnout, protože pak nevypadá d3 tak marně. d3 mělo být lepší. co si budeme povídat, lepší určitě není, i když dílčí vylepšení nabízí. určitě je však přístupnější většímu množství hráčů, protože nemá složité rozdělování stat a skill pointů aj. méně přátelské herní mechaniky. nicméně žádní casual hráči z mého okolí nepokračovali dál jak za dohrání normalu... nechápali, proč by to měli hrát znova. pro ně to bylo asi 40 hodin. to jim jako herní doba stačilo. takže cíl zaujmout nové hráče se minimálně v mém okolí neprosadil. D3 má a mělo objektivní nedostatky. nemusím vytahovat porovnání s d2, abych ukázal, že RMAH a manipulace s dropraty je zkáza herní ekonomiky a narušení motivace hráčů, že slibovat a nesplňovat je problém (PvP, mystic shop), chybějící endgame na nesmrtelnosti titulu nepřidá.

2)D3 měla takový prodejní úspěch JENOM A POUZE, protože je to značka DIABLO od BLIZZARDU. To si lidé spojovali s velkými nadějemi, což Blizzard svým marketingem umocňoval - třetí faktor úspěchu vedle firmy a jména produktu. Vydat tuhle stejnou hru noname studio pod neznámým názvem, prodala by se možná desetina kopií (a prodávalo by se podstatně levněji). A kritici by tomu neodpustili vůbec nic, co prominuli d3. Aka vydáváme několikrát odloženou hru, ve které jsme nenaplnili spoustu slibů, ale časem to doženeme. Koneckonců PVP update J. Wilsona demonstroval ten postoj jasně. Vysvětlilo to dlouhý vývoj. Na něčem nadějnym měsíce (asi) dělaj, pak to smetou ze stolu a začínaj znova... Vyjde z toho něco méně potentního, než původní projekt - LOL.Tenhle arogantní postoj si menší hráči na trhu videoher nemůžou dovolit. Oni musí dělat hry pořádně na první pokus, aby si získali renomé.

Otázka do pléna: existuje nějaká oficiální statisitka, kolik lidí vlastně d3 hraje? Protože fráze "kdyby opravdu ta hra byla tak spatna, nehraje ji tolik lidi" má nulový význam, když nevíme, kolik lidí těch "tolik" je... Třeba u PoE to sdělují sami, dota to má transparentní, u d3 netuším. Ale odhaduju, že to spíše tají (z pochopitelných důvodů). Můj odhad je kolem 300 tisíc aktivních hráčů, hrajících alespoň 5 hodin týdně.

Tak reagoval jsem jak na tebe tak na vsecky :-)
Opravdu tu vubec nebrecim pouze se vam snazim vysvetlit to, ze hra potrebuje nejaky vyvoj a rozhodne D3 tak spatne neni.To ze vy a ty vidite spoustu nedostatku nemeni nic na tom ze ta hra jak ji popisujes ty tak spatna neni.
Spatna je pouze v tom ze lide cekali od toho moc nez jim hra nebo team blizz mohl nabidnout.(prozatim)
To ze tu neustale lide zakladaji topici o tom jak nenavidi dia a jak ho spini a priovnavaji jine hry jak jsou lepsi atd ok :-) ale rozhodne to neni konstruktivni ani objektivni nazor :-)
A porovnavat Poe s D2 vs D3 mi taky neprijde jako nejlepsi :-) Tot muj nazor :roll:

A posledni zminka o D2 co si pamatuji je to ze D2 v zacatcich taky nebylo uplne kosher jenomze na to lide trozku pozapominaji a berou D2 LOD a ne D2 jako takove.Pokavad si prolistujes topici ci nazory lidi nikdo zde nesrovnaval D2 a D3 vseci do toho cpou data.Ale proc ?! Protoze po nakym casu ta hra byla skoro dokonala ale taky to chtelo nejaky cas coz uz jsem psal viz vise.

Alfajk píše:
esopeso píše:Ta hra je venku cca 3/4 roku a vy neustale QQ ze to neni jak D2 .Proboha D2 se ladilo dlouho a bylo hodne cool az po datadisku a po xxx patchich omg !
nejdebilnejsi argument ever,meli na to do piordele pomalu 10 let,tak proc se neponaucili z chyb D2 a opakujou je v mnohem horsi podobe v D3 ?
Je nám všem jasné že ty bys to udělal mnohem lépe :{
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Alfajk » 13.02.2013, 16:54 hod.

esopeso píše: Je nám všem jasné že ty bys to udělal mnohem lépe :{
s tolika penezma,developerama a casem asi tak 10x lip...

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od esopeso » 13.02.2013, 17:00 hod.

Ano a ty bys tam nemusel nikomu nic vysvetlovat ani se s nikym radit.Vlastne on by ti nikdo nic nerikal,svoje napady a pripominky.Ty bys byl vlastne vyvojar,programator atd atd... Ty asi nevis jak to funguje ve velke firme co ?! :-)
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Alfajk » 13.02.2013, 17:01 hod.

kdyz bych byl velkym bossem,tak nemusel :)

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od esopeso » 13.02.2013, 17:09 hod.

Mno tak to je pak jina :-D to ja mam v hlave taky spousta napadu ale proste musis to dokazat obhajit pred clenskou radou kde kazdej hlas ma svou vahu :-(
Vidim to i u nas , ne vsecky dobre napady se daj prosadit :(

A posledni vec a dal se k tomu vyjadrovat nebudu.

Kdyby D3 bylo za mesicni poplatky tak tu hru taky nehraju :-)
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od v0kurka » 13.02.2013, 17:16 hod.

esopeso píše:Mno tak to je pak jina :-D to ja mam v hlave taky spousta napadu ale proste musis to dokazat obhajit pred clenskou radou kde kazdej hlas ma svou vahu :-(
Vidim to i u nas , ne vsecky dobre napady se daj prosadit :(

A posledni vec a dal se k tomu vyjadrovat nebudu.

Kdyby D3 bylo za mesicni poplatky tak tu hru taky nehraju :-)
Promiň, ale podobně jako mělo být původně školné a nyní to vypadá spíše na zápisné, tak ty nehradíš měsíční poplatky, ale obecně vzato hráči platí :) Ty % na RMAH nejsou náhodou. Akorát to hráče tímto způsobem tolik nebolí. Samozřejmě výhodou je, že se toho účastnit nemusíš. Ale kdo u hry zůstává, asi se toho tak úplně neštítí. Samotného by mě zajímalo, na jaké částky si Blizzard tímhle způsobem měsíčně přijde.

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od esopeso » 13.02.2013, 17:23 hod.

Nerozumim této větě : Promiň, ale podobně jako mělo být původně školné a nyní to vypadá spíše na zápisné.

Nerozumím na co presne narazis . RMAH nepouzivam takze jim nic neplatim.Ten kdo ji chce pouzivat tak ji pouziva.
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od v0kurka » 13.02.2013, 17:27 hod.

První je narážka na jednu naši politickou kličku, kterou zkouší prosadit ministerstvo školství ČR.

A obecně se jen snažím rozptýlit iluzi, že k Blizzardu z D3 neplynou žádné příjmy. Nemusí to být Tvůj konkrétní případ. Ale mnoho hráčů (hlavně masujících luckerů) může tímto způsobem přinést Blizardu desítky eur měsíčně.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Kuki10 » 13.02.2013, 17:30 hod.

Vokurka, necituj predchozi prispevky, vim ze jsi tu dyl nebyl, tak aby si vedel.:-)

A budme radi, ze nekdo obchoduje na rmah, jinak by se asi platilo....

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Nekronaut » 13.02.2013, 17:39 hod.

No skoro si začínám myslet, jestli by ten paušál nebyl nakonec lepší...

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Javurek » 13.02.2013, 19:37 hod.

Ano Diablo 2 také prošlo vývojem a datadisk tu hru neuvěřitelně nakopl. jenže si jaksi nepamatuju že by lidi končili s hraním a byli zhnusení z toho jak to vypadá...

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Jireky » 14.02.2013, 21:44 hod.

ZOMB píše:Ale jak píše Slw: Už sis Jireky vybral? :D
Tak, soudě podle všech odpovědí, které jsem dostal (tímhle děkuji všem přispěvatelům v tomto tématu, i těm, kteří nedokázali zformulovat jakýkoliv kvalitní argument pro svou stranu - všechno se počítá k rozhodování), půjde Diablo 3 pěkně ještě spát někam, kde se hodně práší a pokud se neobjeví něco opravdu zásadního, co by tu šaškárnu alespoň trochu vrátilo zpátky na koleje, tak tam i taky pěkně zůstane.

Díky za návrh PoE, to mě fakt zaujalo a půjde se stahovat hned co zformátuju disk... a pak se uvidí.
Actiblizz má ale prostě smůlu.
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od esopeso » 15.02.2013, 11:00 hod.

Přeji příjemné hraní u Poe a štastný návrat zpět k Dia :-)
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od v0kurka » 15.02.2013, 13:00 hod.

:-)

Opravdu by mě zajímaly důvody, proč by se někdo znechucený D3 po zkušenosti s PoE vracel k D3 ve stávající podobě. Sám na té hře už pár týdnů hledám mouchy a zatím jsem nic pořádnýho nenašel, takže si rád nechám poradit.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Dá se už D3 hrát?

Příspěvek od Alfajk » 15.02.2013, 13:02 hod.

hlavni vyhoda PoE je to,co diablo nema a to je,ze pokud hrajes,vidis posun kupredu,protoze vylepsovaci orby,gemy a equip proste dropuje...ne jako v diablu kde na drop cekas pul roku,aby sis neco mohl poridit v AH...

Odpovědět

Zpět na „Obecně“