PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436
Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Alfajk » 19.12.2013, 18:37 hod.

jo,diablo 2 me taky tocilo,ze sli farmit 3 lokace dokola,protoze byly jediny,kde bylo vic mobu...a ne,nehrotil jsem to nejak extreme 99 lvl a nejlepsi runovy slova...

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Gold Eagle » 19.12.2013, 18:43 hod.

Patho píše:o tom diablo je? tymto si sa sam pochoval, teach me master.. vacsi nezmysel ani reptile nikdy nepovedal
vidno, ze si nehral diablo II, teda urcite nie dlho... som celkovo rad za to, ze bude menej nepriatelov a zas o trosku viac elite packov v danej oblasti
Diablo3, stejně jako D2 a taky D1 je RPG mlátička - tzv. akční RPG. Low density mě taky nasírá. Pokud si chceš vychutnávat prostor, tak si na dovolenku ve hře hraj třeba FarCry 1, vysekáš tam pár ostřelovačů, a pak se můžeš kochat ostrovama.

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Ragnarok » 19.12.2013, 19:24 hod.

Tak jsem PTRku venoval trosku vic casu a musim rict, ze zatim spise zklamani.

Itemy padaji sice pekne, ale v tak male mire, ze je to svatek. To by az tak nevadilo, ale kdyz jsem prosel cely Act 3, tak jsem nebyl schopen ani naplnit goblina temi 40 bilymi kusy. Vazne super.

Dalsi vec, ktera me toci je nizky pocet nepratel. Elite packy jsou sice ve vetsi mire, ale jinak ta hra je ted dost nutna. Vetsinu casu clovek beha po mape a hleda co by kde sesolil. O obtiznosti ani nemluve. Kde clovek sebere expy, to mi je zahadou....

Dalsi veci jsou krystaly. Za cely run jsem nasel pouhe 2 diamanty a pokud bych z tohoto mel crafit ten nejvetsi, tak si neumim predstavit kolik let bych nad tim stravil. Chapu, ze ve vyssich levelech budou padat vyssi gemy, ale i tak je to priserne.

Jedine, co zatim hodnotim pozitivne jsou dve veci:
1. Ruzni minoni u zlatych elitek
2. Specialni affixy i na rare vecech

Jinak krome Puzzle ringu (ktery ma asi kazdy) mi za cca 8 hodin hrani nic jineho nepadlo. Pokud je tohle zvyseny drop legendarek, tak je nekde chyba :)
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Uživatelský avatar
Denny
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Denny#2750

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Denny » 19.12.2013, 19:28 hod.

a nebyl naopak drop legendarek snizeny ? akorat jejich kvalita zvysena ? takhle to teda chapu ja

edit: i kdyz je fakt ze behem levelovani mi padly 2 legendarky coz se mi nikdy ve vanille nestalo ( nepocitam legendarky z act bossu )
Naposledy upravil(a) Denny dne 19.12.2013, 19:29 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 19.12.2013, 19:28 hod.

Počkej na datace, tam to padá a do toho mysticka.:)
Btw. Jakém goblin?co me uteklo?:-D


Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Gold Eagle » 19.12.2013, 20:14 hod.

Prdlačky, legendární itemy padají dost. Během levelování monka na hard a potom na expert z 1. na 56. level mi padlo přes 10 legndárek, bohužel z toho polovina plánků na carftlegendárek na prd, bo už jsem měl mnohem vyšší level a lepší nalezený rare. Bída je ale hlavně s tou low density, to máš recht. Taky jsem běhal po mapě a hledal a pak taky, že sice máš toughness rel z lootu dost velkou, ale strašně malý dps na experta na end bose. Holt nepadaji cc a cd předměty. Ty 4 levely na 60 musím nějak z hecu doběhat, pak budou padat snad lepší věci pro 60. level.

Trifid
Quill Rat
Příspěvky:5

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Trifid » 19.12.2013, 21:46 hod.

Měl bych dotaz kdo má více zkušeností s PTR (asi hloupej :-) ) - jde nějak charakter založený v PTR dostat do normální hry? jde mě o postavu - ne o itemy (ty asi nepůjdou vzhledem k LOOT 2,0) Jde mě o to jestli když si rozehraji novou postavu tak zůstane napořád v PTR nebo s ní jde hrát i v D3?
dík za odpovědi D-)

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od spiderer » 19.12.2013, 21:57 hod.

Trifid - ne, veskery progress atd co udelas na PTR bude po zruseni PTR odstranen a tobe zustane to co mas nyni v klasickem D3, to same plati i pro betu.

Co se tyce mobu, tak je to PTR zkutecne bida, tech mobu tam je strasne malo, to same plati i pro betu, ale tam je nastesti adventure mod a pres rifty a bouties uz clovek nedostatek mobu neresi protoze jich tam je vsude dostatek, ten patch zatim vypada jako bidna zaplata D3, ktera jen zlehka prodlouzi to utrpne cekani na RoS, ktere zatim vypada dobre. Velkou zasluhu na tom ma mystic, kde se clovek vyblbne, namisto sezeni na ah to bude mystic party :) dobry napad je taky navrat gamblu, kde si clovek za esence ktery dostava jako odmenu za bouties muze koupit zbrane, armory a ringy + amu a nahodne se mu to nejak vylosuje dle jeho aktualniho levelu, kdyz to je super, tak pecka, kdyz to je dobry, tak to mystic doladi. Celkove tam bude zas nejakou dobu co delat. Co se tyce lootu 2.0 patche, tak tam se bojim ze to zadna hitparada nebude, navic gear ktery clovek za ty mesice nasbira stejne behem odpoledne pri hrani RoS vicemene vsechny vymeni jakmile se dostane na 70 lvl a par hodin bude chodit bouties, rifty atd.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Alfajk » 19.12.2013, 21:58 hod.

jasne ze nejde z ptr na normal,boze lidi,pouzijte to mezi usima,nez se zeptate zase na nejakou kravinu...

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re:

Příspěvek od Ragnarok » 20.12.2013, 08:42 hod.

Kuki10 píše:Počkej na datace, tam to padá a do toho mysticka.:)
Btw. Jakém goblin?co me uteklo?:-D
Nyni, kdyz najdes Puzzle ring a nasadis si ho (nefunguje na followerovi), tak se objevi Goblin, ktery beha s tebou. A kdyz padne bily ci sedivy predmet, tak ho sebere. Po nasbirani 40 predmetu ti za to vyhodi rare ci legendary :)
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Quetak » 20.12.2013, 09:44 hod.

Denny píše:a nebyl naopak drop legendarek snizeny ? akorat jejich kvalita zvysena ? takhle to teda chapu ja
Psali že na betě byl drop legendárek nejdřív zvýšený kvůli testování nových vlastností, to jich padalo dost. Potom ho snížili a padá jich zase málo, takže ve výsledku to bude někde mezi. Četl sem to na INC gamers teď v týdnu jako blue post.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 20.12.2013, 09:49 hod.

Já chci ten ring.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od HELLERcz » 20.12.2013, 10:55 hod.

Dal bych ti ho, víš jak, ale je boundnutej :D a mám ho na PTRku no
Obrázek

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Antabus » 20.12.2013, 13:33 hod.

K tomu efektu puzzle ringu - ze začátku sem mi velmi libil, protože sem si představoval ty současný tuny bordelu, co se váli na zemi a jen zavazí, ale po tom co sem videl, jak padají věci v PTR, je to dost useless- 40 bílých to tak za projití celého aktu.

Uživatelský avatar
Denny
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Denny#2750

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Denny » 20.12.2013, 13:36 hod.

snad si nechtěl mít co 15min jednu legendárku

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od pavlas » 20.12.2013, 13:57 hod.

Omluvte off-topic, ale co přesně dělá Puzzle Ring ve Vanille? Pochopil jsem, že nově vyvolá sbíracího goblina, a původně...?

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od zahadum » 20.12.2013, 14:16 hod.

vyvolal len klasického goblina....takže si sem tam mal šancu na dvoch goblinov súčasne

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Antabus » 20.12.2013, 17:06 hod.

denny: ale nikdo nemluvi o legendárce, padne ti rare , a je tam MALA šance na legendárku- opět zopakuju, drop jednoho bonusového itemu na celý farmící run je uplně o ničem, nosit takový ring se vůbec nevyplatí.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Gold Eagle » 20.12.2013, 19:06 hod.

40 bílých nebo šedých křápů, hmmm to je nějaká ta hodinka hraní a z toho, že padne žlutý a že z těch žlutých bude ještě méně legendárek. Sakra to snad nemá na hru ani vliv.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od dawemorraless » 20.12.2013, 22:57 hod.

he he sem narazil na ducha jménem "Dataminer" bohužel jsem ho sundal dřív než sem ho Prt Sc je za něj i achiev :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „Obecně“