The best of best drop :)

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486
Re: The best of best drop :)

Příspěvek od Morbid » 28.09.2015, 16:17 hod.

GZ,Dobrá ancientka!No ten leg afix je asi niekedy nepríjemný :-)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: The best of best drop :)

Příspěvek od Lemurman » 28.09.2015, 17:24 hod.

gratz k dropu, ale není legendárka s tímhle affixem tak trochu k ničemu? nebylo by lepší dát ji kovářovi? :lol:
Obrázek

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: The best of best drop :)

Příspěvek od Ksinbad » 28.09.2015, 17:45 hod.

Výborně Lemurman a Morbid se rozhodli také zapojit do soutěže o nejtrapnější hlášku. Bude velmi těžké stanovit vítěze. Ukazuje se, že lidská hloupost nezná hranic. Nechápu proč je diskuze stále otevřená, když to nemá s D3 co dělat.

Kolik je vám chlapci 10 let?

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: The best of best drop :)

Příspěvek od Lemurman » 28.09.2015, 18:35 hod.

takže říkáš, že tady všechno musí být jen o Diablu? to se tu nikdo nemůže pochlubit takovou životní událostí? myslím ,že se tu řešili už i "horší" věci a nikdo si nestěžoval
Obrázek

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: The best of best drop :)

Příspěvek od Ksinbad » 28.09.2015, 18:54 hod.

Lemurman

Pochlubil se, všichni mu pogratulovali včetně mě, to je všechno vpořádku. Jenže to už je skoro týden a tahle diskuze se zvrhla v trapný hlášky viz. ta tvá. Většina těhle témat netýkajících se D3 se zamyká, má to svůj dobrý důvod. Jak by to tu vypadalo, kdyby každý zakládal libovolný téma k diskuzi (např. o chovu ovcí v Austrálii), přemýšlej trochu jestli to umíš.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: The best of best drop :)

Příspěvek od witekcz » 28.09.2015, 19:05 hod.

Osobně mi ty hlášky přijdou ještě OK. Pokud si Seton bude přát, téma zamknu. Jestli nechcete pogratulovat, zdržte se komentářů.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Still
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stillovy#2593
Bydliště:Jihlava

Re: The best of best drop :)

Příspěvek od Still » 28.09.2015, 20:08 hod.

Též velká gratulace :) moje rok a 3/4 stará legendárka mi ale spíš přidává BAN na můj Bnet účet :D tak ať to nemáš nastejno a máš furt dost času být ingame ;)

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: The best of best drop :)

Příspěvek od iki » 29.09.2015, 13:09 hod.

Taky opozdene gratuluji :) Doma mam taky ancienta, paragon 3, female barbar (soudim podle casteho battle rage a war cry...)
A jak bylo buchisem nakousnuto... ty detske songy jsou peklo. Na druhou stranu ti preju radost pri objevovani Mother Goose Clubu, Prasatka Peppy, Pingu, Mickeyho klubiku, Kouzelne skolky a dalsich silenosti na youtubu :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: The best of best drop :)

Příspěvek od Seton » 01.10.2015, 09:29 hod.

@Ksunbad: Máš pravdu, že se to netýká diabla, ale pravda taky je, že se tu mnohdy řeší méně úsměvné sr*čky a naprosto bezvýznamné diskuse typu "jak kdo tráví volný čas" (viz. diskuse o gabym a spol.). Za ty 3roky co jsem uživatelem fóra jsem si zde oblíbil pár lidí a troufám si říct, že i oni mne :), jsme komunita jako každá jiná, komunikace o čemkoliv (primárně diablo samozřejmě) nás baví a podle toho taky konáme.
Toť komentář po objektivní stránce, po lidské stránce akorát řeknu, že tvoje komenty byly naprosto zbytečný, ono by to tady samo upadlo a tvoje kB na serveru to nejsou...ale to je můj lidskej pohled, ber prosím hlavně ten objektivní ;).

Ještě jednou děkuju všem co gratulovali, i všem co si tady k tomu hodili hlášku ;).

@witekcz: Tak to prosím zamkni, ať nepobuřujeme diskusí nad miminama ;). Děkuju :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The best of best drop :)

Příspěvek od Kuki10 » 01.10.2015, 10:42 hod.

Setone, líp bych to nenapsal. :)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: The best of best drop :)

Příspěvek od Ksinbad » 01.10.2015, 11:18 hod.

Seton

Má kritika se týkala jen pár komentářů, které mi přišli trochu moc hloupé. Možná jen nemám ten správný smysl pro humor - četl si je vůbec?

I já jsem ti gratuloval, takže to bylo k té tvé lidské stránce.

Pro mě tohle téma zamykat nemusíte, je mi to už jedno, stejně tohle fórum dost upadlo a do dalšího patche tu bude mrtvo.

Zamčeno

Zpět na „Obecně“